Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2012., 14:34   #161
Ti jos cekas cipele? Meni su stigle u ponedjeljak pa mislim da ce i tebi uskoro cipele su mraaaaaaak jedino su uske u pm a ja imam usku nogu i to jaako usku tak da vec par dana s debelim carapama po kuci i deri
iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 14:40   #162
Pa nisu još stigle.. sad kad mi kažeš da su tebi stigle, malo sam zabrinuta.. nisi imala problema s carinom zbog te 2 funte?
ps-nadam se da je peta dosta visoka??
ako ti se bude dalo, stavi slikicu
Xattillda is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 14:44   #163
Ma ne brini nikakvih problema nije bilo
iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 15:24   #164
Quote:
Xattillda kaže: Pogledaj post
Hej, kad si naručila to što ti je stiglo?
Ja još čekam pošiljku od 05.01.
Nisam sigurna da li 05.01. ili 07.01. tako da je vjerojatno i tvoja jaaako blizu.

Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Yuhuuuuu , a kaj ti je došlo? Kakve su stvari uživo ????? Još me baš zanima jel napišu i cijenu s popustom
Došla mi je haljinica, koja je koštala 20Ł pa su je snizili na 10Ł. Na paketu je bila cijena 10Ł.
Haljinica je super, kao i na slici. Malo je zgužvana, ali ništa strašno.
kerol02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 15:30   #165
Quote:
PoppyChick89 kaže: Pogledaj post
"Pošiljke koje fizička osoba iz inozemstva besplatno šalje fizičkoj osobi u Republici Hrvatskoj vrijednosti do 300,00 kuna oslobođena je plaćanja carine i PDV-a, pod uvjetom da pošiljke nisu komercijalne naravi (predmet kupoprodaje ili namijenjena daljnjoj prodaji).
Pogledaj boldane riječi. DP online shop je kao i svaki drugi online shop dio neke pravne osobe.

Dobro si shvatila u prvom postu. Od 1.1.2010. vrijednost poštanskih pošiljki izuzetih carinjenja je 160 (uključujući i poštarinu), s tim da se parfemi i toaletne vode (bez obzira na cijenu i mililitražu), cigarete i cigare (i još nešto), carine bez obzira na taj limit jer spadaju u luksuznu robu.
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 00:27   #166
Quote:
tynaa kaže: Pogledaj post
Cure kakav je kalup DP cipela, jel normalan ili? tnx
Ja imam jedne njihove koje sam kupila kod nas, broj 38, piše na kutiji UK 5. Normalan kalup. Dosta su stabilne i ugodne s obzirom da imaju 14 cm. Izrada je isto sasvim solidna.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 12:50   #167
Hvala ti, joj ja bi si uzela čizme, a ne znam dal da uzmem 38 il 39? Inače sam većinom 38, nekad 39 ovisi o kalupu, jel može neko usporedit Asos i DP što se tiče obuće?
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 13:07   #168
Imam asos sandale koje br 36 i super su mi - duljina/širinia, dp cipele isto br 36 (one kaj su bile 2 funte) i noga me ubija u njima, jako jako su uske i malo su mi premale ali više su mi preuske (a ja imam brutalno usko stopalo) i danas sam ih odnesla postolaru da ih proširi malo i rekel mi da su nekaj zaboravili napravit na njima, neznam kaj, al odma je skužil u čem je problem čim je cipelu primio u ruku... Ugl sad neznam dal je to samo do tih cipela il inače tak rade... pa bi ti preporučila br veće al možda da čekaš još nekog sa svojim iskustvom
iwa_kc is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 20:38   #169
Ok, tnx
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 10:19   #170
Ja još uvijek čekam cipele koje su trebale stići još 11.01. :tužna:
Frendici je već jučer stigao paketić poslan u ponedjeljak, a meni još ni dva naručena prije.. bzvz..
Xattillda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 11:37   #171
Quote:
Xattillda kaže: Pogledaj post
Ja još uvijek čekam cipele koje su trebale stići još 11.01. :tužna:
Frendici je već jučer stigao paketić poslan u ponedjeljak, a meni još ni dva naručena prije.. bzvz..
...i ja još čekam a naručila 9.1.2011. - da se ne deprimiraš sama
anaviglam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 18:31   #172
Quote:
anaviglam kaže: Pogledaj post
...i ja još čekam a naručila 9.1.2011. - da se ne deprimiraš sama
..i moje dvije prekrasne haljine stigle
anaviglam is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 18:50   #173
Ja sam im danas poslala e-mail, budući da mi je paketić trebao stići još 11.01., samo sam rekla da mi nije stiglo i poslala broj narudžbe i kroz nekoliko minuta su mi odgovorili da će mi kroz nekoliko sati refundirati novac na račun. Ali ne mogu prežaliti cipele
Xattillda is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2012., 21:06   #174
Htjela sam nešto uzeti i probala sam se ulogirati i nikako da mi primi pasvord, poslali mi na mail neki svoj i sve živo isprobala i sad mi je blokiran račun. Poslala sam im mail prije 3-4 dana i ništa, ni odgovora, dalje mi stoji da mi je račun zaključan. Što da radim?
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 19:18   #175
Joj curke aj pliz stavite linkiće na to što ste naručile i kažite par rečenica o tome? Jel bi mogle? molim vas, živo me zanima kakve su njihove stvari ? Ja sam htijela naručit jedne čizmice ala uggsice, ali vidim da su komentari negativni , točnije dvije osobe su napisale review da su jako loše napravljene, pa me znaimaju i vaša iskustva sa stvarčicama koje ste dobile
__________________
~~Tina shop~~
tynaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 20:10   #176
Quote:
Estee Lauder kaže: Pogledaj post
Htjela sam nešto uzeti i probala sam se ulogirati i nikako da mi primi pasvord, poslali mi na mail neki svoj i sve živo isprobala i sad mi je blokiran račun. Poslala sam im mail prije 3-4 dana i ništa, ni odgovora, dalje mi stoji da mi je račun zaključan. Što da radim?
Možda bi brže odgovorili da ih pitaš na fejsu. Ili su ti u međuvremenu odgovorili?
kerol02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2012., 20:21   #177
Quote:
kerol02 kaže: Pogledaj post
Možda bi brže odgovorili da ih pitaš na fejsu. Ili su ti u međuvremenu odgovorili?
Nisu ništa još odgovorili, poslat cu im opet mail, pa ću onda preko fejsa.
Estee Lauder is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 11:28   #178
da li je ikome ista od narucenog stiglo? koliko ste cekale i kako vam se svidjaju stvari?
mica_vrtirepka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 13:03   #179
Stigao je meni jucer kaputic narucen prije nekih 10ak dana. Nije los, ali bolje bi bilo da sam uzela broj manji. A dobro, ulovila sam ga za 12 funti i bio je smao taj broj pa se neću žalit Pisalo je u komentarima da je dosta "komotan", ali sam ipak odlučila riskirati
digiridan is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2012., 13:07   #180
meni još od 11.1. nije došlo, a nekima su došle i kasnije narudžbe. (a ZG)
QueenCOZofYOU is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:11.