Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.10.2009., 09:31   #281
pa možeš staviti album u potpis
i ja dajem feedback
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 12:45   #282
Jel koja od vas probala kupovati čizme preko eBay-a i što upisujete da vam "izbaci" čizme za nas sa debljim listovima?!
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 19:21   #283
Quote:
Čupkić kaže: Pogledaj post
Curke, da vas priupitam prvo... (nisam baš upoznata sa pravilima Foruma, pa da prvo izvidim situaciju)

Kaj mislite o tome da postavim neke slikice stvarcica koje prodajem, sve ++ velicine. Tam u topicu "prodaja/zamjena odjece..." mi se tesko snaci jer je sve vecinom "premali" broj za mene/nas pa sam mislila kako bi mozda ovjde bilo bolje i definitivno preglednije. Ili da jednostavno otvorim novi Topic??
Eto, pa da zapocnemo sa time... Mislim da bi nam svima bilo ok, ali ocekujem feedback od vas
Na pdf-u Moda je zabranjena prodaja.
Charlie3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2009., 22:14   #284
hvala na pojasnjenju

Okej, nema problema. Zahvaljujem na razumjevanju i pojasnjenju
__________________
It's not who you love. It's how.
Čupkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 11:56   #285
kakve su cijene u Maxy P, ak zna ko?
Martinich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 14:09   #286
hmm,ne znam .. relativno visoke,čim se tamo oblače danijela dvornik i ivanka boljkovac,one su kao selebriti,ne?
znam da je moja mama prije tam kupovala hlače po cca 500kn , al sad je recesija pa kupuje po placu ili nekom jeftinijem dućanu


nego, opet problemi sa sekom.prvo s hlačama a sad i jakna
traži se karirana zimska jakna(proširuje,al ne,ona oće kariranu) , do 300-400kn, u ann christine nema veći broj od xl i jučer smo ju jedva ugurali u jaknu-uski su rukavi, a da ne govorim uopće kak ju je jedva zakopčala.
dakle,gdje se može nać karirana jakna a da je broj 44 na više
konkretno,ja sam ovu xl uspjela zakopčat i čini mi se da je to više M nego xl.a rukavi su fakat uski
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 14:28   #287
Quote:
Martinich kaže: Pogledaj post
kakve su cijene u Maxy P, ak zna ko?
400/500 hrk na vise. Barem hlace/suknje.
Doria is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 14:40   #288
Otkrila sam jučer da Jadran ima hulahopke u veličinama 6,7,8 ali su u dućanu imali jedino bež.

Gdje vi kupujete +++ čarapice?
__________________
Ultima Tule beyond the borders of the known world...
Supplier is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 18:33   #289
Quote:
Supplier kaže: Pogledaj post
Otkrila sam jučer da Jadran ima hulahopke u veličinama 6,7,8 ali su u dućanu imali jedino bež.

Gdje vi kupujete +++ čarapice?
calzedonia outlet
al meni treba 4-orka,max 5-ica

Quote:
djevojchica20 kaže: Pogledaj post
nego, opet problemi sa sekom.prvo s hlačama a sad i jakna
traži se karirana zimska jakna(proširuje,al ne,ona oće kariranu) , do 300-400kn, u ann christine nema veći broj od xl i jučer smo ju jedva ugurali u jaknu-uski su rukavi, a da ne govorim uopće kak ju je jedva zakopčala.
dakle,gdje se može nać karirana jakna a da je broj 44 na više
konkretno,ja sam ovu xl uspjela zakopčat i čini mi se da je to više M nego xl.a rukavi su fakat uski
ne znam na kakvu jaknu točno ciljaš(baš kratku jaknu,kaputić,dugi kaput,ili kaj?
ali sigurno u c&a ima..
ja sutra idem u cc1,pa ti mogu škicnuti situaciju
5rich is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 20:41   #290
Nova tema na forumu...

curke, evo link za novu temu za nas... Pogledajte i pridružite se!

https://www.forum.hr/showpost.php?p=23123249&postcount=1
__________________
It's not who you love. It's how.
Čupkić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2009., 20:48   #291
u gardenu ima Takko - odjel za punije (brojevi od 42-54) i cijene su pristupačne...
__________________
...moram početi vjerovati da se sve događa s razlogom....
snoopyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2009., 00:15   #292
Quote:
5rich kaže: Pogledaj post
calzedonia outlet
al meni treba 4-orka,max 5-ica



ne znam na kakvu jaknu točno ciljaš(baš kratku jaknu,kaputić,dugi kaput,ili kaj?
ali sigurno u c&a ima..
ja sutra idem u cc1,pa ti mogu škicnuti situaciju

karirana zimska jakna,ne kaput,nego jakna,
kaputić smo neki vidli rekla je fuj, hoće jaknu da nije prekratka,ma ne znam kaj hoće,hoće da je karirano.bili smo u c und a i nije niš vidla kaj joj se sviđa
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 11:48   #293
Pozdrav svim curkama!

Evo i mojih iskustava:
nosim 46 gore i 46-48 dolje i to mi od shoppinga pricinjava nocnu moru.
Obicno nesto nadjem u Xnationu - sakoic, haljinu ili majicu. S. Oliver nije los - imaju zgodne kosulje, našla sam i neke poslovne suknje.
Povremeno(rijetki petki) nadjem nesto u Mangu iako uopce ne volim tamo ni zalazit, prenabrijano mi je i nije neka kvaliteta.
Par puta godisnje odem u Graz(ciljano H&M) i stvarno ovisi o sezoni, lani sam si kupila dosta toga, ove godine samo jednu haljinicu za ljeto, krojevi su im postali totalno cudni. Ima u Seiersbergu Big is Beautiful al stvari koje tamo probam mi stoje ko vreca, ne svidja mi se.
Vec me sad hvata jeza od buduce potrage za kratkim ljetnim hlacama, to vec godinama ne mogu nac, cak razmišljam da si ih dam sasit.

Bas me zanima kako se netko od modnih pametnjakovica nije u recesiji sjetio radit i vece brojeve, hrvatski kreatori, gdje god dodjes - 38.

Markice - Diesel i slicni - uzalud im marketinski strucnjaci - ako nemaju mog broja, nece dobit ni moju lovu....
parfemic1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 13:35   #294
Quote:
parfemic1 kaže: Pogledaj post
Bas me zanima kako se netko od modnih pametnjakovica nije u recesiji sjetio radit i vece brojeve, hrvatski kreatori, gdje god dodjes - 38.
Ne znam koliko je ovo sad od pomoći, jer i ja nisam bila neko vrijeme, ali znam da je Igor Dobranić (u butiku Bo, Importanne Galerija) nekada imao i 'veće' brojeve, kad god sam ja znala tamo prošetati. Ne znam, doduše, do koje veličine, ali sjećam se da mi je prodavačica pričala kako drže i iznad moje (40-42) veličine...pa možda pomogne, ako želiš baš neki domaći design

Nit ne ide preko 42, I-gle koliko se sjećam do 38-40...ali nađe se ipak i malo većih brojeva negdje
__________________
And I'm waiting all the day, love
For my dear, dear Irish boy...
xavierkat is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2010., 13:39   #295
Thumbs up

samo sam htjela reći da od 16.01. ove godine i ASOS ima plus size liniju..zove se ASOS CURVE i ima super stvari koje uopće nisu tolko skupe. e, i Evans je počeo slat u Hrvatsku.
Nata29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 12:18   #296
..

curke vidim da se mucite s vecim brojevima, moja sister ima isto takvih problema, ona redovito narucuje s asosa jer imaju do britanskih brojeva 20 tamo, kaj je ekvivalent nasem 48. a navodno su sada napravili i liniju za punije s jos vecim brojevima. i inace imaju tunike i haljine kaj se mogu super isfurati a cijene su smijesne, oko 20 funti iliti 160 kuna.
ja redovito sister odem na britanski ebay, tam imas i h&m mama linija za punije, cure prodaju hrpu stvari, a i inace imaju normalno haljine, hlace, jakne i slicno velicina i do 24 iliti nas 52.
tak da probajte, znam kolko je to koma kad se nemres obuc, i meni je isto problem, iako nisam debela nego normalne tezine, jako sam visoka (181) i jedva nadjem trapke ili kosulje s normalnim rukavima.
jos preporucam gap prek americkog ebaya, oni imaju fakat genijalnih stvari, haljina i tunika xxl, kaj moja sister komotno moze obuc a ona je tu negdje 46/48. i velike su joj. dakle komotno moze osoba broja 50 obuc njihov xxl.
od domacih znam da ona eventualno ode u bandoleru zbog hlaca i cinjenice da je njemacka firma pa imaju normalnije brojeve i marinu rinaldi, ali je ona tak skupa da je to za popizdit. sister je otkrila da ima u italiji ogroman hangar marine rinaldi pa je mogu pitati ak vas zanima, navodno je rijec o outletu i cijene su i 70 posto snizene.
__________________
štedim pa šta košta da košta
sidora is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2010., 13:48   #297
@Sidora, daj molim te pitaj za outlet od Marine Rinaldi

Ja inače kupim ponekad kod njih u Udinama jer je izbor u Trstu koma, ali samo na sniženju jer su cijene paprene.

Inače meni je i Doprothy Perkins super kad nadjem br ja inače nosim 20, ali U Rijeci je izbor nikakav.
__________________
Ultima Tule beyond the borders of the known world...
Supplier is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2010., 03:08   #298
Evo čitam kaj ste sve u depresiji jer ne možete naći odjeću veličine 54? Ja bih trebala ići u bolnicu na par dana u utorak tj sutra ali ne mogu jer u Zagrebu ne postoji dućan sa kućnim haljinama i spavačicama s brojem 60-62. A ja nosim taj broj. Nije da nemam kućnu haljinu,al ona je samo za po doma i uništena je. Blago vama u Varaždinu jer imate Neckermanov dućan.Zvala ja njih i molila i prosila da platim posebnu dostavu ali ne! 10-15 radnih dana i gotov razgovor. Kaj ima netko tko bi mi pogledao u Varaždinu u njihovom dućanu da li ima spavačica kratkih rukava broj 58, 60 ili 62 i kućna haljina 62. Pliz. Bila bi jako zahvalna jer me primaju u bolnicu zbog želučane premosnice.
dijana007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 11:36   #299
Wink Problemi garderobni

Bokić cure!!!

Evo i ja da se pridružim.....Rodila sam prije 3 mjeseca,prije toga sam nosila 40,42,i nalazila sam odjeću svugdje jer imam relativnu zahvalnu figuru,znači TopShop,mexx,benetton,sislej,ma di god,to sam dala radi usporedbe.....međutim stvari su se nakon poroda jako promijenile.....Trbuh mi je relativno splasnuo.....sise ostale odnoćno veće su za cc 3 broja radi dojenja(dijeta radi toga ne dolazi u obzir,jer sam primjetila kad izbacim kruh,krumpir,tjesteninu....mlijeko ide slabije i mala se muči da nešto navuče)....
Uglavnom imam 23 godine,i htjela bih sakriti neke djelove,bokove npr....
Ali nebi se htjela oblačiti kao baba,htjela bi stvari kao i prije,traperice,majice,ma znate već....nešto normalno,što ja kažem vječno moderne...
Iz Rijeke sam i tu nema ništa...nije meni čak ni teško naći broj,sad sam neki 42,44,pa manji modeli i 46 (hrvatski)....ali kada to obučem koma stoji....
Traperice do piz... pa mi salo ispada,majice kratke do pupka,rukavi dugi,haljine bože spasi ispod piz....pa nemogu takva kroz svijet....
Čula sam da ima u slovenije i italiji nekih butika čak i brendova koji imaju i tu ali klasičnije modele....znate što želim....Jednostavno malo dublje traperice malo duže maice,jednostavno želim izgledati kako treba a i moderno....
Užas mi je kad vidim neku ženu da se stiska u 42 koji može obući ali joj sve oni kolutovi poispadali,ista stvar i kod maica,ali ih razumijem sretan si kad nađeš nešto kad imaš problema,pa se i pomiriš sa nedostacima.
Jeb..... ti Hrvatske trgovce i dizajnere ne znam ni koga sve,jer misle samo da su žene u lijepoj našoj kao dječaci,bez sisia,bokova guzica....umjesto da izađu na ulicu i pogledaju oko sebe,da nije život na ulici jeb....televizija.
jelena0702 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2010., 21:46   #300
Što se tiče traperica, S.Oliver dušu dao - ima brojeva, nisu plitki krojevi, ja ih i sama nosim i jako sam zadovoljna. Jedino je cijena malo bed. Gornje djelove nerijetko kupujem u Dorothy perkins, oni mi imaju super robicu, a uvijek ima brojeva. Ako možeš, skokni do Austrije, H&M ima lijepih modela za punije, a ja koja inače nosim broj 44 oblačim se u ovom regularnom djelu tako da ima i tamo brojeva. Nije nemoguće, znam da uzme živaca i vremena, ali nađe se
Freakette is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:06.