Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.01.2011., 09:56   #1
Oprez pri kupovini u Sophos lab-u!

u spomenutoj trgovini sam kupio originalno zapakiranu igricu za PC i kad sam ju kod kuce otvorio vidio sam da u kutiji nema user manuala na kojem bi trebao biti CD key.
nazvao sam trgovinu, oni su provjerili drugi primjerak iste igre i ta niti nije imala CD key.
buduci da je bez CD key-a igranje online onemoguceno, vratio sam igru i dobio pare natrag.
trgovina krivicu svaljuje na uvoznika, jer u trgovini ne postoji nacin da provjere kompletnost proizvoda koji prodaju.

e, pa da se jos netko ne opece kao ja, preporucam vam da igricu provjerite odmah na licu mjesta i izbjegnete eventualne dodatne komplikacije i troskove.
ZeeTso is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 12:20   #2
Ne kužim kakve ovo veze ima sa SophosLab-om, pa niti jedan dućan ne provjerava da li je u kutiji sve što treba biti. A i vratili su ti lovu natrag bez pogovora.
Kupio sam 2-3 igre kod njih do sada i nikada nisam imao problema.
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 15:19   #3
Imas srece sto su ti vratili lovu, ako igra nepodrzava online igranje onda se to treba prije informirati a ne je otvarat, na kutiji mora pisat dali igra podrzava online igranje
Klopotec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 15:33   #4
Quote:
Klopotec1 kaže: Pogledaj post
Imas srece sto su ti vratili lovu, ako igra nepodrzava online igranje onda se to treba prije informirati a ne je otvarat, na kutiji mora pisat dali igra podrzava online igranje
Informirat se o čemu ? da li se CD key nalazi u kutiji ?
Pa svaka igra ga mora imat, kakve veze ima jel online?
asprah is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 15:35   #5


Klopotec1, ajde pročitaj cijeli post prije odgovaranja, tvoj odgovor nema veze s njegovim 'problemom'...
__________________
~ Lord Tywin Lannister did not, in the end, shit gold. ~
Spectre is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 16:59   #6
Moram priznati da do sada nisam imao sličnih problema sa Sophos labom, sve je bilo korektno. To je greška onoga tko pakira igru ne onoga u maloprodaji.
__________________
“There is usually nothing wrong with compromise in a situation, but compromising yourself in a situation is another story completely.”
m4rko is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2011., 22:06   #7
Quote:
m4rko kaže: Pogledaj post
Moram priznati da do sada nisam imao sličnih problema sa Sophos labom, sve je bilo korektno. To je greška onoga tko pakira igru ne onoga u maloprodaji.
Upravo tako, a i ne vidim problem neki ako su ti vratili novce
xGAME is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 01:00   #8
Quote:
Spec.tre kaže: Pogledaj post
Ne kužim kakve ovo veze ima sa SophosLab-om, pa niti jedan dućan ne provjerava da li je u kutiji sve što treba biti. A i vratili su ti lovu natrag bez pogovora.
Kupio sam 2-3 igre kod njih do sada i nikada nisam imao problema.
X
Boldano je jedino bitno, i po meni je ovo vise plus nego minus!
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2011., 08:18   #9
da bi mi vratili novac prevalio sam 100 km i potrosio barem toliko kuna.
post nisam napisao da ocrnim sophos lab, nego da upozorim kupce sto im se moze desiti.
ako otvoris kutiju tamo u prisustvu prodavaca, nista ne gubis, a mozes ustedjeti zivaca i novaca.

nema na cemu!
ZeeTso is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 12:20   #10
Quote:
ZeeTso kaže: Pogledaj post
da bi mi vratili novac prevalio sam 100 km i potrosio barem toliko kuna.
post nisam napisao da ocrnim sophos lab, nego da upozorim kupce sto im se moze desiti.
ako otvoris kutiju tamo u prisustvu prodavaca, nista ne gubis, a mozes ustedjeti zivaca i novaca.

nema na cemu!
Koja igra je bila u pitanju?
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 13:33   #11
http://tinyurl.com/6jdrgym
ZeeTso is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 15:24   #12
Quote:
ZeeTso kaže: Pogledaj post
Ja sam Far Cry naručio preko CroVortexa i isto nisam dobio CD-key. Nisam vratio igru jer nisam nikada niti mislio igrat multi, ali opet, nije uredu s strane onoga tko ju pakira.

Naravno, to nisu krivi niti Sophos Lab niti CroVortex nego izdavač.
Brundlefly is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2011., 20:23   #13
Quote:
Brundlefly kaže: Pogledaj post
Ja sam Far Cry naručio preko CroVortexa i isto nisam dobio CD-key. Nisam vratio igru jer nisam nikada niti mislio igrat multi, ali opet, nije uredu s strane onoga tko ju pakira.

Naravno, to nisu krivi niti Sophos Lab niti CroVortex nego izdavač.
X
teslaCRO is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 03:29   #14
evo ja imam istu igricu kupljenu u shoposlabu prije jendu godinu dvje
i ja imam cd key od igre cd key se nalazi na stražnjoj strani omota od cd
nadam se da nisi bacio taj omot od cd (prije nego si pogledao jel piše što na njemu) ni ja nemam user manuel od igre piše na kutiji da je user manuel na cd
ja stalno kod njih kupijem i i dosad nisam imala nikakvih problema sve igre imale su uredno cd keyeve
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 09:14   #15
ne znam na koji omot od cd-a mislis (valjda dvd-a), ali kod mene nije bilo nikakvog key-a ni izvana ni unutra.

otprilike kao da kupis tv, pa se ispostavi da nema ugradjenog prijemnika, pa mozes gledati samo dvd-ove i satelitsku.

a kupio si tv...
ZeeTso is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2011., 17:31   #16
kad otvoriš kutiju cd bude u onom bjelom omotu na taj omot mislm
blupita is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:36.