Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.03.2005., 11:11   #61
Quote:
Goddess kaže:
I Can't see anything
Evo novi link
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 11:23   #62
Quote:
Elektra kaže:
Evo novi link
thx

bas ti je sladak brosch
Goddess is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 11:30   #63
Quote:
Goddess kaže:
thx

bas ti je sladak brosch
Hvala
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 20:47   #64
Quote:
Elektra kaže:
Za početak, da puno pohvalim tvoje kutijice i ona žuta (posljednja) mi je tako da bih si ju prisvojila. smijem?
hvala puno ....i uz najbolju volju....no vec je poklonjena svekrvi, kao i sve ostale. problem mi je kaj vise nisam u zagrebu neg u americi, a tu jos nisam nasla gips dobar ko doma, pa da radim ih ko pokloncice, jer mi je stos bio napraviti nausnice ili nesto, pa stavit u takvu kutijicu, i super poklon. tu mi se gips nekak raspada. trebala bi ja fakat na keramiku se prebacit.
tecaj za fimo sam i ja s frendicom zavrsila...al me nije dugo to drzalo, nakon kaj sam otkrila jednostavnije perlice i divotu zice.

da me ubijete nemrem naci si najdraze nausnice.

ovo sto sam nasla nekoliko stvari sam uslikala. ostatak kad nadjem.

link1
link2

topic moram pohvalit jako, jer mi ponovo budi zelju da idem radit kojesta


hvala za savijet za torbu. a da karton zamjenim s kozom? biti ce savitljivija? i odma i upotrebljivija svakodnevno ili? najvise se veselim pronalazenju svih tih 'otpadaka' krasnih materijala i sivanju tog skup.

a tu su me malo zarazili, i strasno bi si htjela napraviti onaj quilt ( QUILT , nije mi se dalo trazit neki posebni sad bas....), kak vec vele, ko popluncic sa kojekakvim materijalima i slikama zajedno.
moja ideja je da si uzmem slike familije i frendova...dragih razglednica i pisama od njih, uspomena i tak... kombinacija svaceg dragog, prenesem to na materijal (ko u foto studiu kaj na majce rade), i onda si slozim tak nekaj. daleko sam od doma i ogromno bi mi znacilo....a i izazov mi je.
dolazi proljece i ja sam puna ideja. problem je samo kaj cu od svega toga i zaista realizirati...
__________________
[color=dark red]Karmageddon: It's, like, when everybody is sending off all those really bad vibes, right? And then, like, the earth explodes and it's, like, a serious bummer.[/color]

Borger King: Have it our way, your way is irrelevant.
razmazoti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 21:14   #65
Quote:
razmazoti kaže:
hvala za savijet za torbu. a da karton zamjenim s kozom? biti ce savitljivija? i odma i upotrebljivija svakodnevno ili? najvise se veselim pronalazenju svih tih 'otpadaka' krasnih materijala i sivanju tog skup.

Umjesto kartona probaj naći neki savitljiviji materijal ali svejedno dovoljno čvrst. Karton je idealan za dno torbe
A sad, ti nađi nešto u skladu s time koliko sama želiš da ti torba bude čvrsta

Inače, naušnice na 2. linku su ti sve odreda i oduševljena sam njima!! Zaista mi se sviđaju!

Da, i meni topic budi želju
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 21:57   #66
razmazoti, totalno su ti dobre stvari, posebno nausnice!!!!!!
(cak mi se svidja i dekica na kojoj si sve to slikala )

planiras i ti napraviti koju torbicu?
aola is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 22:45   #67
elektra hvala puno i aola takodjer.
meni je posebno prekrasan crno bijeli lancic od elektre, jednostavan a zanimljiv i efektan, i aoline nausnice. takve ja ne znam raditi to je visa fizika za mene.

(dekica mi je trenirka s ledja )

ostavla sam prije par postova kakvu cu torbicu pokusati napraviti. sad diskutiramo kaj je najbolje strpat nutra da je cvrsta i savitljiva brijem da cu probat ipak s kozom, a dole kak elektra veli karton. dragog cu natjerat da kupi onu alatku da probusi torbu i stavi one metalne rupice, da mogu imat kozne rucke. nek se i on ukljuci u moje projekte
__________________
[color=dark red]Karmageddon: It's, like, when everybody is sending off all those really bad vibes, right? And then, like, the earth explodes and it's, like, a serious bummer.[/color]

Borger King: Have it our way, your way is irrelevant.
razmazoti is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2005., 23:31   #68
netko od vas je poslal link za neku stranicu kaj se zove JEWELRY WORLD i ima linkic za napravit kutijice.preee cukane su.al ne radi stranica na kojoj se, nadam se, opisuje kak se rade.je ima netko?

sto se "uradi sam" stvari tice imam jednu super knjigu.istinabog staru,mislim da je iz 70ih ak se ne varam.zove se "zabavne i korisne vjestine" i ima fakat odlicnih stvari.

a slikice od ogrlica, naucsnica i ostalog kaj ste tu poslale, svaka cast cure!super je.
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 00:49   #69
Quote:
razmazoti kaže:
dragog cu natjerat da kupi onu alatku da probusi torbu i stavi one metalne rupice, da mogu imat kozne rucke. nek se i on ukljuci u moje projekte
ma to jednostavno izrežeš iznutra. i ovako i onako okolo toga dođe onaj metlani rub kroz koji ćeš provuć špagu
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 10:15   #70
Quote:
razmazoti kaže:

topic moram pohvalit jako, jer mi ponovo budi zelju da idem radit kojesta


Ehem, ja sam juce kupila perlice i zicu .

Jedino kaj neznam sivat , tak da nis od torbica.
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 10:46   #71
razmazoti naušnice iz drugog linka mi se jako sviđaju.
možeš li mi molim te nekako objasniti kako radiš na tim naušnicama ove zavijutke od žice koji ti služe umjesto stopera između perli?
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 11:19   #72
Quote:
Bluegirl kaže:


Ehem, ja sam juce kupila perlice i zicu .

Jedino kaj neznam sivat , tak da nis od torbica. [/B]
Uzmi neku staru majicu ili suknju - nesto sto bi ionako bacila - i uci se na njoj. Napravi si skicu kako bi otprilike torbica trebala izgledati i sasij ju rucno (valjda znas baratati iglom i koncem). Vjerojatno nece biti upotrebljiva, ali ces malo vjezbati...
Jedna moja prijateljica radi nakit i torbice godinama. Samouka. I mene je inspirirala. A jos vise me inspiriraju cijene.
cure, samo vi postajte slike i linkove. I trikove koje ste naucile. Dobro ce nam doci.
__________________
veslam u prazno
kem is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 17:58   #73
Quote:
kem kaže:
(valjda znas baratati iglom i koncem).
Znam zasit ranu, brzo. Valjda slican princip .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2005., 22:08   #74
Quote:
Bluegirl kaže:


Ehem, ja sam juce kupila perlice i zicu .

Jedino kaj neznam sivat , tak da nis od torbica. [/B]

:klap:
a kaj mislis da ja znam sivat?
kupit cu masinu i kako neko rece, stara roba i peri deri...dok ne ispadne nekaj normalno. a i kad si zamislim ovu svoju torbicu, to mi se cini strasno jednostavno. morma sam kvadrate sasit zajedno kak ocu, i spojit u valjak, porubit gore, umetnut kozu, napravit krug postavljeni isto, zasit na kraj, probusit rupe, dodat rucke, i amen. hahaha. kad pocnem radit to plakat cu tu


Quote:
chiquita kaže:
razmazoti naušnice iz drugog linka mi se jako sviđaju.
možeš li mi molim te nekako objasniti kako radiš na tim naušnicama ove zavijutke od žice koji ti služe umjesto stopera između perli?
hvala
nisam sigurna dal znam na sto tocno mislis. stoper ovak, recimo na zadnjem onom kristalicu sto visi na kraju nausnice je spenadla, na tom je perlica i onda gore napravim pol osmice i to nadovezem na drugu polovicu osmice od druge perle. tako ih i spajam.
najlakse mi je objasni recimo ovak. uzmes komad zice od recimo 2 cm (vise il manje ovisno o velicine perlice koju imas) i to provuces kroz perlicu.onda od jednog kraja napravis pol te osmice, spustis perlicu do tog i ak imas visak zice odrezes i napravis isto na drugom kraju tu polovicu osmice.
uopce ne znam jesam li ovo dobro objasnila.
stoga eto tu jedan link, za napravit najobicnije nausnice, pa ces vidit i kako zavrsavam i kak se te poluosmice rade.

LINK
__________________
[color=dark red]Karmageddon: It's, like, when everybody is sending off all those really bad vibes, right? And then, like, the earth explodes and it's, like, a serious bummer.[/color]

Borger King: Have it our way, your way is irrelevant.
razmazoti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2005., 14:41   #75
Quote:
razmazoti kaže:

kupit cu masinu i kako neko rece, stara roba i peri deri...dok ne ispadne nekaj normalno. a i kad si zamislim ovu svoju torbicu, to mi se cini strasno jednostavno. morma sam kvadrate sasit zajedno kak ocu, i spojit u valjak, porubit gore, umetnut kozu, napravit krug postavljeni isto, zasit na kraj, probusit rupe, dodat rucke, i amen.
Jao, meni je to mission imposible .
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 11:16   #76
evo i mojih rukotvorina

medaljoni

bakrena

crna

tirkizna staklena

sedefna

zeleno-plava

crna2

bakrena

crno-bijela
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 13:30   #77
Quote:
Scura kaže:
evo i mojih rukotvorina

medaljoni

bakrena

crna

tirkizna staklena

sedefna

zeleno-plava

crna2

bakrena

crno-bijela
ja niš ne vidim
eena_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 14:03   #78
Ni ja ne vidim ništa...
I ja bi vam htjela pokazati svoje rukotvorine ali nemam ni digitalca ni skenera
Hera is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 15:16   #79
vidi se samo ova zadnja

super je topic, baš sam dobila ponovno volju da se primim izrade nakita...
od ljeta sam napravila samo 2 ogrlice za frendice...
sad ću prionuti na posao
__________________
"Zbog slabog interesa bolje sutra se otkazuje"
žirafica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2005., 23:39   #80
ova zadnja je uploadana na drugi server.

evo ovako direktne linkove - mozda budu radili - kasno mi je da sad sve ispocetka uploadavam negdje drugo. valjda ce raditi.




http://www.zippyimages.com/files/25742/medaljoni.jpg

http://www.zippyimages.com/files/25743/ogrlica_crna.jpg

http://www.zippyimages.com/files/257...na_uz_vrat.jpg

http://www.zippyimages.com/files/257...ki_kristal.jpg

http://www.zippyimages.com/files/25757/zeleno_plava.jpg

http://www.zippyimages.com/files/25759/crne_perle.jpg

http://www.zippyimages.com/files/25760/bakrena.jpg
__________________
...black lipstick stains her glass of red wine...
Skura is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:35.