Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.02.2017., 10:55   #121
Kakve su Vesper haljine što se tiče kvalitete i veličina?
__________________
>> Ponekad, nakon razgovora s nekim ljudima, čovjek osjeti potrebu da prijateljski pomiluje kamen, osmjehne se drvetu i sa puno poštovanja skine kapu pred magarcem...<<
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 11:04   #122
Vidim da i dalje ima problema s DHL-om.... ja nemam vise zivaca za to
Uglavnom, moja saga oko Puma tenisica se nastavila.. hahaha
napokon ih uhvatim na asosu, narucim i uredno pratim posiljku na dhl stranici... medutim taj dan kad sam ih ocekivala pise status isporuceno, kliknem na detalje kad ono pise da je isporuceno u Rumunjskoj! Odmah kontaktirala asos, a oni mi sutradan refundirali pare... I tako opet ostala bez tih pumica... Nakon 2 tjedna pumice dodu u nase ducane, kupim ih, dodem doma a na stolu paketic asos, unutra muska majica(!!!) a na celofanu naljepnica puma basket heart UK 7.... znaci radnik iz skladista se ocito malo zeznio taj dan...
barbie_st is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 12:28   #123
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
Javi im se na fejs. I u prilog stavi sliku (na stranici od rebounda mozes pratit paket pa se vidi kad je stigao k njima). To ti je dokaz.
Meni se isto dogodilo sa zadnjim povratom. Ali nakon par dana natezanja uredno su mi vratili novce (iako su me prvo par dana pokusavali uvjerit da nisu primili paket )
Kad upišem šifru paketa na njihovoj stranici piše:
Najnoviji status : Povrat registriran online
znači, kao da ga nisu primili, a dobila sam mail?!
Necrodemic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 16:06   #124
meni se na stranici pojavljuju ovi kodovi, ali mislim da vrijedi samo za uk i plaćanje u funtama...ali treba probati

SHOP MORE. SAVE MORE
£10 OFF £75 - £20 OFF £125 - £30 OFF £150
Enter promo code LEGIT10, LEGIT20 or LEGIT30. Codes expires: 8am Thursday 23rd Feb 2017.
__________________
...try walking in my shoes
Ani2306 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.02.2017., 23:23   #125
cijeli dan pratim pošiljku preko DHL-a, dođem doma s posla još uvijek piše da je na putu i da bi danas trebala biti dostavljena, doma sam od cca 18h, sad odjenom piše ovo?!

Status From Fri, 17.02.17 10:11 a.m./p.m.
The recipient was not present and has been informed. The shipment is ready for pick-up.

Next step
The shipment can be picked up by the recipient.

kad točno?! niko zvonio, niko zvao, nikakav mail. ništa. gdje sad idem po to?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 08:05   #126
Pokušat će dostavu još jednom, najvjerojatnije danas.
Lorraine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 11:11   #127
Želim se prvi put prijavit na ASOS pa me zanima postoji li neki popust ako me netko pozove pa se ja prijavim ili nešto slično?
coly is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 12:18   #128
Quote:
coly kaže: Pogledaj post
Želim se prvi put prijavit na ASOS pa me zanima postoji li neki popust ako me netko pozove pa se ja prijavim ili nešto slično?
ne, nista od toga

+ na rodjendanski code ne mozes previse racunat, jer ti nekad posalju nekad ne... lutrija
Bebwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 16:58   #129
Quote:
Bebwy kaže: Pogledaj post
ne, nista od toga

+ na rodjendanski code ne mozes previse racunat, jer ti nekad posalju nekad ne... lutrija


Sto su ukinuli onih 15% na prvu kupovinu?
__________________
..cause darling I'm a nightmare dressed like a daydream..
dragonladyx is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 17:16   #130
Da, nema toga vise.
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2017., 17:39   #131
Quote:
Electra8472 kaže: Pogledaj post
Moze neka usporedba ASOS i Parisian marke? Radi velicina pitam. Ako inace nosim UK 8, bit ce mi to OK?

Ovu haljinu gledam, treba mi za neku svadbu:
http://www.asos.com/parisian/parisia...0Items%20Title

Ako se uopce pojavi u mojem broju....
Krojevi su im ugodni realnih brojeva. Doduše ja imam njihov kimono i majicu, haljinu ne. Ali Parisian je stvarno elegantan brend.

Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
Bok!

Da ne listam postove unatrag ( vjerojatno je bilo spomena, ali tko bi to našao ) pitat ću samo da li je netko kupovao njihove pamučne majice obe što dođu u pakiranjima po dvije? Kupila bih krathih rukava neke pa me samo zanima kakva je kavalireta kada se operu?

Ne bih da su kao one basic u hm-u, meni se na tim šavovi zavrte valjda poslije prvog pranja.
Ako pričaš o Asos multipack basic majicama, ugh, nimalo nisu kvalitetne. Usudila bih se reć da se ofucaju brže od H&M-a, ako je to uopće moguće. To važi i za New Look basic t-shirts. Srećom, na asosu ima i povoljnih od kvalitetnijih proizvodjača.

Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Da, nema toga vise.
A baš su neki. :/
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 11:16   #132
pozdrav curke, ima mozda koja nesto, tj haljinu brenda Jarlo?

Divne haljinice imaju, ali me strah zbog velicina, nisam nikad nista kupila, pa neznam kakvi su im krojevi )

hvala ))
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 12:07   #133
narudjba mi stoji u pripremi od petka, jesu i inace tako spori ili?
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 14:15   #134
Molim vas ako itko ima kakav kod za nesniženu robu da mi pošalje u inbox. I 10% bi mi puno značilo. Želim kupiti jednu majicu koja je low in stock. Cijena joj je 65 funti i izgleda da nikakvo sniženje neće dočekati.
hooly is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 14:52   #135
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post


Ako pričaš o Asos multipack basic majicama, ugh, nimalo nisu kvalitetne. Usudila bih se reć da se ofucaju brže od H&M-a, ako je to uopće moguće. To važi i za New Look basic t-shirts. Srećom, na asosu ima i povoljnih od kvalitetnijih proizvodjača.



:/
Da, na njih sam mislila. Onda neću uzeti, budući da si ti već druga napisala da i nisu nešto.

I čiješ predlažeš onda?

Hvala cure na odgovorima.
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 18:05   #136
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Kakve su Vesper haljine što se tiče kvalitete i veličina?
Ja sam kupila nedavno jednu haljinu, uk 10 klasičan naš 38 i haljina je baš kvalitetno napravljena.
__________________
" ne daj mi da vidim ovo nije svijet za nas... "
Chocollina is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2017., 19:31   #137
ASOS #6 (OBAVEZNO pročitati uvodni post)

Cure, trebam hitno pomoc. U kosarici mi je jedna haljina koju pikiram vec neko vrijeme, napokon se pojavila u mom broju. E sad... Kakvi su Warehouse modeli? Kao Asosovi? Veći? Manji? Ne da mi se zaletiti, pa zezati s povratom ako bas ne moram
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 12:06   #138
Znam da se već pričalo o tome tu, ali nisam više sigurna. Jel mogu stvari iz različitih narudžbi vratit odjednom? Napravim returns label za bilo koju od njih, a onda potrpam sve one papire unutra i to bi trebalo bit okej?
RetroDanceFreak is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 13:53   #139
Quote:
coralicious kaže: Pogledaj post
Cure, trebam hitno pomoc. U kosarici mi je jedna haljina koju pikiram vec neko vrijeme, napokon se pojavila u mom broju. E sad... Kakvi su Warehouse modeli? Kao Asosovi? Veći? Manji? Ne da mi se zaletiti, pa zezati s povratom ako bas ne moram
Neznam dal ti sad ista vise pomaze, al ja bi rekla da su velicine kao Asosove, imala sam dvije haljine, cak su mi i komotnije malo bile, nego Asos, ali tu negdje
drazo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2017., 14:04   #140
Ja sam kupovala prije par godina i mislim da su malo veći modeli od Asosa..
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:25.