Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.03.2009., 17:20   #41
Afričke repke imaju najljepše dresove (Mali, Gvineja...)
gogykiryales is offline  
Old 01.03.2009., 17:48   #42
Kamerun



Egzibicionisti...Prvi je jednodijelni, drugi bez rukava
Oba je čini mi se FIFA zabranila
Ono is offline  
Old 01.03.2009., 17:51   #43
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Kamerun



Egzibicionisti...Prvi je jednodijelni, drugi bez rukava
Oba je čini mi se FIFA zabranila
ajme prvoga
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 01.03.2009., 17:52   #44
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Evo moja top 3
Roma- 3.


Stari Barcin- 2.


HSV-ov- 1.


od naših, živcira me što večina klubova ima bijelo plave i pre jednostavne dresove.Razumim da hajduk i dinamo ne mogu minjat dresove zbog tradicije ali bi drugi trebali
pa i drugi imaju tradiciju,zasto bi npr.slaven mijenjal dresove
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Old 01.03.2009., 23:15   #45
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
Evo moja top 3
Roma- 3.


Stari Barcin- 2.


HSV-ov- 1.


od naših, živcira me što večina klubova ima bijelo plave i pre jednostavne dresove.Razumim da hajduk i dinamo ne mogu minjat dresove zbog tradicije ali bi drugi trebali
Da, svaki klub ima svoju tradiciju, a tako i boje. Ne vidim zašto bi oni tribali mijenjat boje, a ne dinamo i hajduk... tako da će nam liga ostati plavo-bijeli svijet...

Inače, talijanska liga mi ima najlipše dresove i dosta su raznoliki...
Playlife_ is offline  
Old 04.03.2009., 13:02   #46
Ljudi jel zna tko di se u Zagrebu može kupit original trenirka od celtic-a ?
sammir 10 is offline  
Old 04.03.2009., 13:50   #47
Quote:
expressivo kaže: Pogledaj post

ovaj lijevi od Man U imam doma,to mi je jedan od najboljih isto
Myrza is offline  
Old 10.03.2009., 17:03   #48
Quote:
milk kaže: Pogledaj post
slazem se apsolutno..sve i da igraju ko real i manchester cila liga izgleda jadno..nikoga jednostavno za dresove nije briga...a sta se promjena boja tice i mislia sam na promjene dizajna i boja rezervnih dresova..osim toga bar hajduk ima tri boje (bijela, plava, crvena) za dovoljno kombinacija..
...al nije mi stvarno jasno zasto su svi plavi i bijeli a niko nema dresove na rige (crte) ????
Hajduk nosi bilu boju od 1911 zato nema smisla da bi to minja jer je to tradicija, btw. Hajduk ima dresove na rige crveno-plavi....
__________________
11
LukaST is offline  
Old 10.03.2009., 18:38   #49
Quote:
LukaST kaže: Pogledaj post
Hajduk nosi bilu boju od 1911 zato nema smisla da bi to minja jer je to tradicija, btw. Hajduk ima dresove na rige crveno-plavi....
mislim da je hajduk prve dresove ima crveno bile, koji su uznačavali hrvatsku šahovnicu pa je tek poslije dobio bilo plave, koji simboliziraju bijelo jedro u moru
__________________
ne idem u školu al često nosim ruksak
The Godfather is offline  
Old 11.03.2009., 01:49   #50
u našoj ligi najlijepši su mi Dinamov europski tamnoplavi i Osijekov plavi, a inače Romin bijeli , OM bijeli sa svijetloplavim, Celtic, Sampdoria oba, Manchester united
najgadniji su mi Barcini žuti, narančasti, svijetloplavi, Dinamov narančasti, ona nakaradna plava od Tottenhama, Brazil, Argentina, Celticov žuti, crno-plavi od HSV-a,
Uvijek istok is offline  
Old 11.03.2009., 12:03   #51
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
mislim da je hajduk prve dresove ima crveno bile, koji su uznačavali hrvatsku šahovnicu pa je tek poslije dobio bilo plave, koji simboliziraju bijelo jedro u moru
istina. prije par godina kad je bija natječaj za treći dres, zamalo je izglasan taj prvi crveno bijeli prugasti dres, ali eto valjda bi povuklo usporedbe sa crvenom zvezdom pa ništa od toga nije bilo. iako smo imali taj dres 34 godine prije nego je zvezda nastala. taj dres je nasta po uzoru na prašku slaviju koja je u to vrime igrala u sličnim dresovima.
__________________
inspiracija
Kid A is offline  
Old 16.03.2009., 17:58   #52
Quote:
The Godfather kaže: Pogledaj post
mislim da je hajduk prve dresove ima crveno bile, koji su uznačavali hrvatsku šahovnicu pa je tek poslije dobio bilo plave, koji simboliziraju bijelo jedro u moru
je, ima je crveno bile prve ali to san simbolički reka jer Hajduk skoro od početka ima bile dresove i bila boja je postala simbol Hajduka šta nije slučaj nijednog drugog HR kluba
__________________
11
LukaST is offline  
Old 17.03.2009., 14:36   #53
Quote:
Uvijek istok kaže: Pogledaj post
u našoj ligi najlijepši su mi Dinamov europski tamnoplavi i Osijekov plavi, a inače Romin bijeli , OM bijeli sa svijetloplavim, Celtic, Sampdoria oba, Manchester united
najgadniji su mi Barcini žuti, narančasti, svijetloplavi, Dinamov narančasti, ona nakaradna plava od Tottenhama, Brazil, Argentina, Celticov žuti, crno-plavi od HSV-a,
nemoj jebat, Dinamov narančasti izgleda fenomenalno... istina da bi iz ideoloških razloga s njin jedino guzicu obrisa, ali to nije tema...
__________________
best-buy sound v1: SanDisk Sansa Clip + SoundMAGIC PL30 / Koss KSC75 (Kramer mod)
best-buy sound v2: SanDisk Sansa Fuze + Blox M2C / MEElectronics HT-21 / Superlux HD668B
salonitanicus is offline  
Old 17.03.2009., 22:19   #54
Quote:
salonitanicus kaže: Pogledaj post
istina da bi iz ideoloških razloga s njin jedino guzicu obrisa, ali to nije tema...
seljak
expressivo is offline  
Old 17.03.2009., 22:57   #55
dinamov najljepsi dres je onaj u kojem su igrali protiv osijeka u gradskom vrtu, tamnoplavi dres,bijel hlace i tamnoplave štunfe
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Old 24.03.2009., 12:58   #56
Quote:
Ono kaže: Pogledaj post
Meni se ova sviđa, al teško je doć do nje...
http://shop.fcbarcelona.com/stores/b...g&intPID=45003

A iman ovu
i meni se svida oaj barcin dres. onaj narandasti dinamov dres mi je najgluplji dres. a onaj za europske tekme mi je najbolji
giovanni006 is offline  
Old 26.03.2009., 00:07   #57
Bas zbog te bilo plave monotonije u HNL-u, na jednom zadarskom portalu pokrenuta je inicijativa da Zadar dobije drugacije prepoznatljivije dresove. Sad cemo viditi kakav ce biti odgovor uprave.
solo_zara is offline  
Old 26.03.2009., 21:46   #58
Quote:
solo_zara kaže: Pogledaj post
Bas zbog te bilo plave monotonije u HNL-u, na jednom zadarskom portalu pokrenuta je inicijativa da Zadar dobije drugacije prepoznatljivije dresove. Sad cemo viditi kakav ce biti odgovor uprave.
Zbilja? Baš bih to pročitao da vidim kakvih prijedloga ima. Link?
grifone is offline  
Old 28.03.2009., 14:13   #59



Nije dres ali mi se sviđa... (jest da je od konkurencije al šta mogu )
__________________
Fédération Française de Football
Johnny Doe is online now  
Old 28.03.2009., 14:14   #60
OM

kolko dođe?
__________________
Ima dva singla i treci izlazi soon, u ostala dva je feat. artist. Poštovana sve je transparentno.
barhan is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:03.