Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2012., 21:27   #41
Leon Mili- premješteno u temu o Aceu.
Pročitaj pravila (imaš ih u mom potpisu)
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 02.01.2013., 14:05   #42
neznam gdje da pitam,pa ću tu..imam onaj stariji samsung sgh e250 i uvijek je do sada normalno radio,i onda danas odjednom su se pojavili problemi sa zvukom,kad me netko zove uopće se ne čuje ton zvona,a postavljeno je da zvoni i kad se javim taj ko me zove mene sve čuje kaj pričam,ja njega ništa..zna li netko u čemu bi mogao biti problem?
Tamara21 is offline  
Old 04.01.2013., 16:14   #43
Pretpostavljam da je do zvučnika...
Malo je čudno da oba ne rade (ovaj za zvono i za razgovore), ali tko zna...
Najbolje ti je odnijeti na servis (neki privatni, pošto se u ovlaštenom ne isplati popravljati- ako se uopće isplati i u privatnom) pa neka oni vide.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 19.02.2013., 13:43   #44
Servis ekrana Galaxy S3

Sorry, ne vidim nigdje drugu temu, ali molim info, ako netko zna koliko košta popravak tj zamjena cijelog ekrana na samsung galaxy S3, ako je negdje netko nosio popravljati gdje i koliko košta i ako popravljate molim info za ZG koliko košta
hvala
__________________
Var inte rädd, det finns en mörklagd hamn Du ser den inte nu, men färdas dit. En dag skall du bekänna högt Hans namn Hans kärleks frid som ingenting begär
romantic_ass is offline  
Old 20.02.2013., 12:40   #45
cifra ti je oko 1600kn + - 300kn, zovi sve servise koji su na garantnom listu i pitaj za cjene
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Old 04.05.2013., 00:53   #46
Europatrade servis

Ne znam di da ovo stavim, a stvarno nemam koga pitati!
Meni je mobitel vec 10 dana na popravku.
Kada sam ga ostavila covjek mi je rekao da ce biti gotov sutra ili prekosutra popodne, a rekao je da ce me prvo nazvati, tj obavijestiti.
Ne bih tolko zivcanila da nisam zvala Samsung sluzbu za korisnike...Oni mi ne mogu bas pomoci.
Europatrade brojevi "ne rade", mislim nitko se ne javlja na te telefone, ono wtf? Nikad se ne javljaju
Imam samo pitanje jel itko ikada nosio mobitel u brzi servis i jesu li toliko dugo odugovlacili!
Mislim treba mi mobitel jer mi je drugi mobitel kodiran....Ma koma...nije mi problem otici do njih, ali stvarno nemam vremena!
Ricarda Gasquet is offline  
Old 06.05.2013., 08:54   #47
Ma nek se zaboravi ovaj post, zivcanim i idem danas u europatrade da vidim sto se dogadja sam mojim S3. Izgleda da su ga poslali u J. Koreu na popravak Apsolutno nitko se ne javlja nigdje, tako da...
Ricarda Gasquet is offline  
Old 20.05.2013., 12:54   #48
VenoM984- premješteno u temu o miniju.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Old 13.08.2015., 23:23   #49
Vidim da je tema malo starija ali koji dobar brzi servis za Samsung ima u Rijeci a da su cijene dobre. Puknulo mi je staklo na Galaxy S4.
edvhunter24 is offline  
Old 15.08.2015., 19:16   #50
Ok našao sam samsung servis u Rijeci i odnjeo sam mobitel na popravak. Uglavnom bit će mi zamjenjen noio original lcd ekran ali mogu reći da je cijena dosta visoka ali to je tako kod original samsung ekrana. Rećeno mi je da se može zamijeniti i samo staklo ali da to nije preporuka.

Zadnje uređivanje akoj : 16.08.2015. at 20:46. Reason: Maknut nepotreban citat
edvhunter24 is offline  
Old 10.09.2016., 09:41   #51
Kakva su vam iskustva sa Samsungovim servisom?
Imam Galaxy S5. Bio mi je savršen A onda se nešto zeznulo sa utorom za punjač-stalno je javljao da je punjač nekopatibilan (nije bilo do tog punjača, probala sam i sa drugima od Samsunga), i odnjela ga na servis, pošto je još pod garancijom i još ga otplaćujem preko Vipa (na pretplati sam).
Evo 11.dan je tamo
Priznali su kvar i prvo se čekalo dijelove, da bi na kraju ispalo da dijelova nema!
Zadnje su mi javili da su poslali zahtjev prema Samsungu da, ne znam jesam li dobro zapamtila, priznaju financijsku odštetu, u smislu da će mi ili vratiti novac (samo ne znam koji iznos) ili dati drugi mobitel.
Ja bih najradije drugi S5 jer mi je, ponavljam, bio savršen
Izluđuje me čekanje, jer sad se služim nekim starim mobom koji je užasno spor...
micek-jerry is offline  
Old 10.09.2016., 11:27   #52
pravo gledajuci, trebali bi imati osigurane dijelove bar 2 godine od prestanka proizvodnje mobitela. posto je taj model star 2 i pol godine i da se proizvodio i prije manje od 2 gidine, trebali bi imati sve dijelove potrebne za popravak. e, sad.. ovo je Hrvatska pa je i zakon cesto mrtvo slovo na papiru (bar dok se pravda ne istjerava uz pomoc pravosudja, tj. na sudu).
na tvoju zalost, u zakonu nije striktno definiran rok za popravak nego samo razuman rok, al to cesto znaci nekih 45 dana..
dobra stvar je sto su ti ponudili zamjenu, a posto se s5 vise ne proizvodi, trebali bi ti dati model koji je isti rang kao i tvoj mobitel u trenutku kupnje, a to je danas S7 (inace, trenutno puno bolji mobitel nego sto je sada S5). al posto je ovo Hrvatska, ne bi me cudili da ti ponude A3 ili eventualno A5 koji su losiji od S5 (iako, bar meni, bolje izgledaju). jos gore je ako ti ponude J5...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
genius_one is offline  
Old 10.09.2016., 13:52   #53
Quote:
genius_one kaže: Pogledaj post
pravo gledajuci, trebali bi imati osigurane dijelove bar 2 godine od prestanka proizvodnje mobitela. posto je taj model star 2 i pol godine i da se proizvodio i prije manje od 2 gidine, trebali bi imati sve dijelove potrebne za popravak. e, sad.. ovo je Hrvatska pa je i zakon cesto mrtvo slovo na papiru (bar dok se pravda ne istjerava uz pomoc pravosudja, tj. na sudu).
na tvoju zalost, u zakonu nije striktno definiran rok za popravak nego samo razuman rok, al to cesto znaci nekih 45 dana..
dobra stvar je sto su ti ponudili zamjenu, a posto se s5 vise ne proizvodi, trebali bi ti dati model koji je isti rang kao i tvoj mobitel u trenutku kupnje, a to je danas S7 (inace, trenutno puno bolji mobitel nego sto je sada S5). al posto je ovo Hrvatska, ne bi me cudili da ti ponude A3 ili eventualno A5 koji su losiji od S5 (iako, bar meni, bolje izgledaju). jos gore je ako ti ponude J5...

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
Hvala na odgovoru!
Neke stvari su mi jasnije sad.
Nekak sam se nadala da ce mi ponuditi zamjenski mob u medjuvremenu dok cekam.
micek-jerry is offline  
Old 11.09.2016., 09:08   #54
Mogu ti ponuditi i S5 Neo, sto je takodjer losiji mob...
__________________
...Try it, than talk about it...
Juventino85 is offline  
Old 11.09.2016., 09:48   #55
I kaj da radim u tom slucaju? Kome da se zalim? Sudski?
Pa to nece mjesecima bit rijeseno, a meni treba mob
micek-jerry is offline  
Old 11.09.2016., 10:37   #56
Obratite se tržišnoj inspekciji ako imate problem s mobom,meni su riješili za mjesec dana sve u moju korist
xTheLuka1998x is offline  
Old 11.09.2016., 14:49   #57
....da se nadovežem....
S4mini, nakon četvrtog servisa koji je trajalo 60 dana u Agramu (ukupno bio 105 dana na servisu u godinu i pol), tržišna vrijednost mu je i danas u vipu 2999kn, Samsung mi je odobrio zamjenu za drugi mob, kad sam došao u vip ponudili su mi novi J3 koji je upola jeftiniji, kako nisam htio Samsung koji je jeftiniji malo smo se svađali i onda su mi ponudili Xperiu E5 i kako nisam imao više živaca nju sam uzeo i otišao, i ona je duplo jeftinija, al mene tješi što nije Samsung i eto radi super već 2 tjedna....
Varaju nas, uskraćuju nam prava, čak nas i kradu.... Svi čini mi se.... Servisi, proizvođači i tele operateri....
Kako tome konačno stati na kraj u ovoj lijepoj našoj europskoj zemlji? Jer u "rest of the EU" nije tako....
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is online now  
Old 11.09.2016., 18:45   #58
Quote:
jony b. kaže: Pogledaj post
....da se nadovežem....
S4mini, nakon četvrtog servisa koji je trajalo 60 dana u Agramu (ukupno bio 105 dana na servisu u godinu i pol), tržišna vrijednost mu je i danas u vipu 2999kn, Samsung mi je odobrio zamjenu za drugi mob, kad sam došao u vip ponudili su mi novi J3 koji je upola jeftiniji, kako nisam htio Samsung koji je jeftiniji malo smo se svađali i onda su mi ponudili Xperiu E5 i kako nisam imao više živaca nju sam uzeo i otišao, i ona je duplo jeftinija, al mene tješi što nije Samsung i eto radi super već 2 tjedna....
Varaju nas, uskraćuju nam prava, čak nas i kradu.... Svi čini mi se.... Servisi, proizvođači i tele operateri....
Kako tome konačno stati na kraj u ovoj lijepoj našoj europskoj zemlji? Jer u "rest of the EU" nije tako....
Ajmeee, ovo je prestrašno!!!

Kaj je najgore, ja se ne kužim baš previše koji je bolji i to, pa ak mi ponude zamjenu, nadam se da će mi dati vremena da provjerim muljaju li me ili ne.
Zato vam svim veliko HVALA na savjetima
micek-jerry is offline  
Old 11.09.2016., 20:23   #59
Pa recept se zna, dođeš tamo galamčiš i dereš se i sve dobiješ, što god hoćeš. Nažalost je tako, ali kad se ljude namjerno i očito pokrada.
__________________
"Pogled u oči je pogled u dušu"
AnđeoGabrijel21 is offline  
Old 11.09.2016., 22:43   #60
s obzrom na to da postoji daleko veća tema o servisima, ovu ćemo zatvoriti. nastavite ovdje https://www.forum.hr/showthread.php?t=836650&page=39
__________________
JEBOTE!
Modesty B is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.