Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.05.2011., 12:28   #221
Quote:
Didily kaže: Pogledaj post
globigerina lijepo si sve ove slike složila, malo je Filiz na slikama tako da su me ove jako razveselile.
Evo još slika Filiz, meni je ova glumica (Ebru Kocaağa) PREKRASNA!

















globigerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 15:38   #222
globigerina i meni. Odlična mi je bila kao Filiz!
Didily is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2011., 16:11   #223
Quote:
Didily kaže: Pogledaj post
Sofi Li, ne tako oštro. Nermin se bori za život. Filiz je trenutno dobro. Ne ga previše osuđivati obzirom što je sve prošao.
I kao što si vidjela, Nermin je ubrzo umrla. Zamisli da ga se Filiz grčevito držala i zahtijevala da ostane uz nju, da kakva Nermin, on mora biti s njom jer je trudna.
To naravno, Filiz ne bi napravila, mnoge na njenom mjestu bi, a on to nikad ne bi oprostio.
Onaj stisak ruke na kraju zorno govori kako je on shvatio da unatoč boli za Nermin, život ide dalje i da u tom životu nije sam. Filiz je s njim tugovala cijelo vrijeme, a moglo se je vidjeti kako pomalo najveća bol jenjava.
Žao mi je, ali mislim da Nermin i Mehmet sad ne bi uspjeli u zajedničkom životu, jer ni on ni ona više nisu bili oni mladi ljudi s početka serije. Život ih je drastično promijenio i udaljio. Oboje su htjeli da se vrate u te bezbrižne dane sreće, ali to jednostavno nije moguće jer se život ispriječio.
Nermin je to znala, znala je da nitko ne bi bio sretan kad bi ona preživjela i zato je izgubila volju za životom.
Žao mi ju je. Život je nije izgradio čvrstom ženom koja bi uz voljenog stajala u bilo kojem trenutku, nije se znala boriti za ono što je najdragocjenije. Kasno je spoznala svoju grešku.
Ja dalje maštam o Filiz i Mehmetu kako napokon žive normalnim, mirnim životom uz djecu. Mehmet možda neće voljeti Filiz opsesivno kao Nermin, ali će ju voljeti duboko, istinski, s lakoćom i napokon će njegovo srce ozdraviti.
Uvijek će stajati jedno uz drugo, pomagat će si i što je najvažnije bit će iskreni. Jedino takav odnos može opstati.
Odlican post.

Ne, nisam ostra, samo mi je krivo sto nijedne rijeci podrske ne uputi Filiz - imam pri tome u vidu cjelokupnu situaciju.

@globigerina, hvala na slikama, prelijepe su, bas kao i Ebru.
Sofi L is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 15:07   #224
Didily opet predobro, kao i uvijek, dijelimo isto misljenje!

Sofi L, nema na čemu, drago mi je da ti se sviđaju, inače su sa turskog foruma, ima ih doista puno, ovdje ih možeš vidjeti:

http://www.dizifilm.com/forum/showth...=53514&page=40
http://www.dizifilm.com/forum/showthread.php?p=3781167

Još od mene













globigerina is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 15:48   #225
Nije losa serija,samo me nervirala ona njanjava Nermin.80 % serije je plakala

Ali svidja mi se sama radnja serija,i ta cinjenica da je jedna od rijetkih koja zavrsava nepredvidivo,i u kojoj umire glavni lik.
__________________
FORUMAŠICA, A NE FORUMAŠ !!1
europe11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2011., 18:46   #226
gotova je serija,nemam vise,dosta sam, se isplakala
Kendi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:23.