Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora > Emigracija

Emigracija Za sve emigrante i one koji to žele postati

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2008., 15:49   #41
....brojim sitnih sedam dana,...i onda,.....mjesto boravka Doha,Katar,....
angelina39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 00:17   #42
Quote:
Vandalka kaže: Pogledaj post
Halo svima! Uf, malo od jučer skačem sa jednog na drugi topic pod dijasporom... Ovak dečko mi radi u Riyadu, ali postoji mogučnost da će ga seljakat po regiji, uključujući i Katar.
Pošto nismo oženjeni pa ja ne mogu ni uć u Saudijsku mislili smo da ako ode u Katar ili Kauvajt da ja mogu doć na nekoliko mj. Kako je tamo sa tim ulaskom neudane žene u zemlju i mogućnosti da zajedno živimo u istom stanu? Imaju li i oni neku muttavu (sam uopće dobro rekla?)?
Koliko se kreću cijene garsonijera sa full opremom izvan compounda? Pretpostavljam da je skuplje od SA
pozdrav,

ja sam radila u kataru kao stjuardesa u avio kompaniji i bilo nam je lijepo objasnjeno sto se tamo smije a sto ne smije raditi.izmedju ostalog bili su spomenuti odnosti roditelja i djece,te zarucnika i zarucnice ukratko sve dok niste ozenjeni ne mozete zivjeti skupa jer se to protivi njihovom zakonu i vjeri.Nama su to,alkohol i oblacenje sto puta spominjali jer je bilo cura koje su setale u suknjama kracim od dopustenog (do listova suknja se kod njih racuna pod ok,a dugo do poda super)pa su zbog toga dobile otkaz.
 
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 00:38   #43
evala vi koji zivite u Katru..vako...jucer mi kum iz Splita javia da je umra Dino Dvornik pa smo se nako malo dojmili o njemu i usput mi reka da mu je mali upravo dosa s broda...momak ima 22 godine i tia bi poc u Katar radit...tia u struci ( znaci nesto na brodu..eli..) a ko nemoze proba bi bilo šta drugo....eto...ko znate za kakve pomorske poslove oli šta ti ja znaden i dali mu se isplati ić tamo radit napišite štokod jerbo san kumu reka da positi ovu stranicu pa će mali valja to pročitat..eto,fala van unaprid...
__________________
Nije istina da je čovik jedina beštija koja misli. I druge beštije mislidu a one najpametnije (dupini, pasi, šimje) jemadu svoju logiku mišljenja, donosidu i zaključke, jemadu asocijacije.
roko ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 08:17   #44
Quote:
giordana kaže: Pogledaj post
pozdrav,

ja sam radila u kataru kao stjuardesa u avio kompaniji i bilo nam je lijepo objasnjeno sto se tamo smije a sto ne smije raditi.izmedju ostalog bili su spomenuti odnosti roditelja i djece,te zarucnika i zarucnice ukratko sve dok niste ozenjeni ne mozete zivjeti skupa jer se to protivi njihovom zakonu i vjeri.Nama su to,alkohol i oblacenje sto puta spominjali jer je bilo cura koje su setale u suknjama kracim od dopustenog (do listova suknja se kod njih racuna pod ok,a dugo do poda super)pa su zbog toga dobile otkaz.
QR ima stroza pravila (AAB),tako da se sve te restrikcije odnose samo na firmu a ne i na drzavu...pogotovo jer koristis njihov housing pa se moras prilagoditi
mada je i drzava (pre)limitirajuca
useless is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2008., 16:07   #45
Quote:
roko ST kaže: Pogledaj post
evala vi koji zivite u Katru..vako...jucer mi kum iz Splita javia da je umra Dino Dvornik pa smo se nako malo dojmili o njemu i usput mi reka da mu je mali upravo dosa s broda...momak ima 22 godine i tia bi poc u Katar radit...tia u struci ( znaci nesto na brodu..eli..) a ko nemoze proba bi bilo šta drugo....eto...ko znate za kakve pomorske poslove oli šta ti ja znaden i dali mu se isplati ić tamo radit napišite štokod jerbo san kumu reka da positi ovu stranicu pa će mali valja to pročitat..eto,fala van unaprid...

pozdrav, sa brodovima nemam iskustva ali sa avionima imam radila sam u kataru kao stjuardesa pa ako ga zanima posao stjuarda evo linkova pa neka si malo prouci)

http://www.qatarairways.com/global/en/careers.html

http://www.emiratesgroupcareers.com/
 
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 00:48   #46
Roko,ja ti se javim čim se smistim idući tjedan.Valjda ću štogod doznat kad dođem tamo.
angelina39 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2008., 00:55   #47
ma dobro nije da je priša eli..nego eto,mali mi je od kuma,jako dobrog prije iz Splita tako da bi mu volia pomoć...mali je inaće oficir...mislin palube al nisan siguran...
__________________
Nije istina da je čovik jedina beštija koja misli. I druge beštije mislidu a one najpametnije (dupini, pasi, šimje) jemadu svoju logiku mišljenja, donosidu i zaključke, jemadu asocijacije.
roko ST is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2008., 22:33   #48
dobio sam neku ponudu za poso u kataru, kao pomocni radnika na gradjevini, pa jel se isplati ic, imal ko vec da je tamo, kako je radit i to..
 
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 22:29   #49
JEBES KATAR...cujem lose je..nista se nesme sve zabranjeno...za mlade ljude bez familije je ku od ovce.eto tako mi reko friend pred par dana...
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2008., 23:32   #50
pa neides tamo da lumpujes, nego da radis i sutis..
 
Odgovori s citatom
Old 17.09.2008., 00:01   #51
pa ovisno kakvim poslom se bavis...njemu je ocito bolje doma...a jebiga..svako nesto voli.
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2008., 00:45   #52
Di ja Angelina39 da je konjom jahala dosad bi dosla i javila se nama zabrinutim forumasima..!!!
__________________
Covjek je najsavrsenije bice na svijetu a moze ga napravit svaka budala.!
vavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 09:34   #53
...ma ni moguce da si jos ni javila angi.....a da je nisu oteli pa traze otkup???????!!!!!!!!!
__________________
RIJEČKI KARNEVAL
rijeka53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 16:15   #54
Quote:
rijeka53 kaže: Pogledaj post
...ma ni moguce da si jos ni javila angi.....a da je nisu oteli pa traze otkup???????!!!!!!!!!
Ima li tamo u toj pustehiji telekomunikacije!!??
Il su jos na golubovima pismonosama..!!??
__________________
Covjek je najsavrsenije bice na svijetu a moze ga napravit svaka budala.!
vavi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2008., 20:35   #55
Quote:
rijeka53 kaže: Pogledaj post
...ma ni moguce da si jos ni javila angi.....a da je nisu oteli pa traze otkup???????!!!!!!!!!
Naravno da se javila
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2008., 08:28   #56
......e da, a kada cemo imati cijeli kompletni izvjestaj, i tako to......
__________________
RIJEČKI KARNEVAL
rijeka53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 19:06   #57
dajte izvjestaj ljudi, da vidim dal da idem ili ne.
 
Odgovori s citatom
Old 28.09.2008., 20:30   #58
Zna li neko od vas mogućnosti zapošljavanja u medicini u Kataru, Arabiji... bilo gdje tamo? Laboratorijski sam tehničar pa me zanima za taj smijer!!!
Goggy009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 20:30   #59
Quote:
rijeka53 kaže: Pogledaj post
......e da, a kada cemo imati cijeli kompletni izvjestaj, i tako to......
Kad stigne hehe glavno da je ok
__________________
I would rather be hated for what I am than loved for what I am not.
Het is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2008., 22:59   #60
alo,jel me neko tražio????

Hello ekipa,.....napokon i ja da vam se javim.Sve je ok,...ali još se nismo smjestili kako treba,pa se nemojte ljutit što se ne javljam.
Veliiiiiiki pozz svim forumašima iz vruće Dohe!!!!
angelina39 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.