Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca

Roditelji i djeca Zato što ih volimo i oni vole nas.
Podforumi: Školarci i adolescenti, Dojenčad i predškolci, Trudnice, Medicinski potpomognuta oplodnja, Dječje zdravlje, Oprema

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2011., 09:09   #21
Jutro curke!!!Mene nervira kad mm dođe s posla pa me pita da šta sam tak "nikakva" jer navikao na nasmijanu,pričljivu ženicu a meni taj dan eto slučajno bio i onda mu kažem-pa neznam možda je razlog to što mi se mali izbljuckao 5x zaredom(5x presvlačenje),što sam stigla oprati zube oko 10h, jer sam opekla ruku na pećnicu da ti zapečem meso kak voliš i što sam spavala 2h u komadu od prekjučer JEL DA TI NABRAJAM DALJE? i onda tak mi na to kaže joooooj pa i ja sam umoran-ja RADIM od 7-15
a ja ti jelte sjedim i gledam turske serije mislim tak ispada
29v is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:11   #22
ja sam uvijek govorila da želim roditi sina.... baš zbog ovoga, jer im je jednostavno lakše u životu

i eto, ispunila mi se želja, rodila sam jednog.... uživam u majčinstvu, najviše kad se ujutro spremamo za jaslice

radit ću na tome da jako, najviše na svijetu voli svoju mamu, smatrat ću da su sve njegove cure loše za njega, ona koju će oženit - najgora, i bit ću užasno nesretna ako si bude sam morao podgrijati večeru, malo moje

mislim - nije mi to plan sada - ali nekako mi se čini da uvijek tako ispadne, kao da žene zaborave ove dane

zato, hvala bogu da je dječak
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:13   #23
Quote:
ZubaTruba kaže: Pogledaj post
ja sam uvijek govorila da želim roditi sina.... baš zbog ovoga, jer im je jednostavno lakše u životu

i eto, ispunila mi se želja, rodila sam jednog.... uživam u majčinstvu, najviše kad se ujutro spremamo za jaslice

radit ću na tome da jako, najviše na svijetu voli svoju mamu, smatrat ću da su sve njegove cure loše za njega, ona koju će oženit - najgora, i bit ću užasno nesretna ako si bude sam morao podgrijati večeru, malo moje

mislim - nije mi to plan sada - ali nekako mi se čini da uvijek tako ispadne, kao da žene zaborave ove dane

zato, hvala bogu da je dječak
s ovakim stavom jedinom mozes odgojiti istog takvog kakvog imas za muza.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:21   #24
Quote:
lianne kaže: Pogledaj post
moram se ispucati nakon vecerasnje prepirke..umorna sam..malome izbijaju zubi ili ga drzi skok po tko zna koji put..jedva je zaspao-odbija cicu(ultimativni hram uz koji bi prije ko zacaran zaspao),nije mu pasalo nosanje,ljuljanje,mazenje..ne znam ni sama sta sam vise izvela da zaspe..tako mi je pasalo malo mira..tako mi pase taj blazeni osjecaj da sam se malise "rijesila" za danas(zvucim ko nemajka,ali povremeno jedva cekam kraj dana)..a ovaj moj odma navro sta je za veceru i hocemo li se malo maziti..

podivljala sam..i na kraju ispala kriva,jer on ne razumije da i kad malisa spava ja sam na iglama..da se ne mogu opustiti i da jednostavno NISAM spavala duze od 4 h u komadu vec mjesecima i da imam pravo povremeno biti neuroticna..i da se navecer ne mogu opustiti i misliti na sex svake 4 min kao i on,jer jednostvano cijelo vrijeme vrtim kakva ce mi biti noc i kako cu funkcionirati sutra

ajde, da ne čitam samo o super muževima

ovo boldano je kao da sam ja pisala... ajde moj više nije mali, ali nisam se naspavala pošteno otkad sam rodila, a ovaj moj napaljenko bi svaki dan.....
a meni se tako ne da... i isto tako, čim pomislim kako ću sutra biti ko zombi, gotovo.....
i ne kuže oni jednostavno, koji je to umor i bezvoljnost...
i ja često jedva čekam 8 sati navečer, kad nam počinje rutina za spavanje...
idemo s kokošima spavati, u 9 nekad već spavamo ko topovi, ako malog uspijemo uspavati....

hm... trenutno smo ja i mm u dobroj fazi, bez svađa itd.... tako da se nemam na šta požaliti... ali biće toga, sigurno
ne mogu reći da nekud ide, izlazi, to ne, 99% vremena izvan posla je s nama, ali ima razmišljanja i izjave nekad majko moja
__________________
while we try to teach our children all about life, our children teach us what life is all about.

Zadnje uređivanje Tashi : 17.05.2013. at 15:56.
Irra is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:26   #25
Quote:
SummerNight kaže: Pogledaj post
s ovakim stavom jedinom mozes odgojiti istog takvog kakvog imas za muza.
pa ni ne mislim da ću odgojiti drugačijeg, nisam ja čudotvorac, mislim da je takvo ponašanje preduboko ukorijenjeno u našem društvu, možda čak i biološki

je li netko nekada vidio drugačijeg muža??
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:28   #26
Quote:
ZubaTruba kaže: Pogledaj post
ja sam uvijek govorila da želim roditi sina.... baš zbog ovoga, jer im je jednostavno lakše u životu

i eto, ispunila mi se želja, rodila sam jednog.... uživam u majčinstvu, najviše kad se ujutro spremamo za jaslice

radit ću na tome da jako, najviše na svijetu voli svoju mamu, smatrat ću da su sve njegove cure loše za njega, ona koju će oženit - najgora, i bit ću užasno nesretna ako si bude sam morao podgrijati večeru, malo moje

mislim - nije mi to plan sada - ali nekako mi se čini da uvijek tako ispadne, kao da žene zaborave ove dane

zato, hvala bogu da je dječak
bome će moj crnčit čim propuza, nema veze što je muško. stvarno mi se ta novokomponirana dječurlija koja odrasta na video igricama i s daljinskima u ruci, a teško im je odnijet smeće -gadi.
ela is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:30   #27
Quote:
ZubaTruba kaže: Pogledaj post
ja sam uvijek govorila da želim roditi sina.... baš zbog ovoga, jer im je jednostavno lakše u životu

i eto, ispunila mi se želja, rodila sam jednog.... uživam u majčinstvu, najviše kad se ujutro spremamo za jaslice

radit ću na tome da jako, najviše na svijetu voli svoju mamu, smatrat ću da su sve njegove cure loše za njega, ona koju će oženit - najgora, i bit ću užasno nesretna ako si bude sam morao podgrijati večeru, malo moje

mislim - nije mi to plan sada - ali nekako mi se čini da uvijek tako ispadne, kao da žene zaborave ove dane

zato, hvala bogu da je dječak
Ili ne ispadne. To je isto opcija. I slučaj. Relativno čest, bar što ja znam.

Quote:
ZubaTruba kaže: Pogledaj post
pa ni ne mislim da ću odgojiti drugačijeg, nisam ja čudotvorac, mislim da je takvo ponašanje preduboko ukorijenjeno u našem društvu, možda čak i biološki

je li netko nekada vidio drugačijeg muža??
Vidim svaki dan
I brat mi je takav.
I puno prijatelja.
__________________
Mali miš Fran stigao je 17.5.

Zadnje uređivanje Tashi : 17.05.2013. at 15:58.
Calliope is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:35   #28
ok, u redu.... definitivno mislim da im je lakše i da će im biti lakše i za 30 godina, to sam htjela reći, neću se upetljavati u rasprave

blago vama koje imate muževe koji vas ne živciraju... šta drugo, da je bar meni (i ostalima na ovoj temi) tako
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:36   #29
Quote:
ZubaTruba kaže: Pogledaj post
pa ni ne mislim da ću odgojiti drugačijeg, nisam ja čudotvorac, mislim da je takvo ponašanje preduboko ukorijenjeno u našem društvu, možda čak i biološki

je li netko nekada vidio drugačijeg muža??
pa da.
i uopce necu o svom muzu, svi muskarci koje ja poznajem u rl su potpuno drugaciji. Svi od reda.
Osim par bisera na poslu ali to su frajeri od 50+ godina, drugo vrijeme druga generacija.

Quote:
ZubaTruba kaže: Pogledaj post
ok, u redu.... definitivno mislim da im je lakše i da će im biti lakše i za 30 godina, to sam htjela reći, neću se upetljavati u rasprave

blago vama koje imate muževe koji vas ne živciraju... šta drugo, da je bar meni (i ostalima na ovoj temi) tako
ok, muz ti je takav i gotovo, nije ovo tema za raspravu o muzevima i sto napraviti negp za zaljenje na iste. Ali ne moras tako i sina odgojiti.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”

Zadnje uređivanje Tashi : 17.05.2013. at 15:58.
SummerNight is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:38   #30
Quote:
ZubaTruba kaže: Pogledaj post
pa ni ne mislim da ću odgojiti drugačijeg, nisam ja čudotvorac, mislim da je takvo ponašanje preduboko ukorijenjeno u našem društvu, možda čak i biološki

je li netko nekada vidio drugačijeg muža??
Naravno da su viđeni takvi, ja sam na ovu temu došla samo da se dodatno uvjerim kak imam dobrog muža To ponašanje nije biološko nego naučeno, moja mama je tek sad svjesna koliko je grešaka počinila s burazom kad je sve za njega radila, ja nemam namjeru odgojit ljenjivca kojem se sve servira
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:42   #31
Quote:
ZubaTruba kaže: Pogledaj post
ja sam uvijek govorila da želim roditi sina.... baš zbog ovoga, jer im je jednostavno lakše u životu

i eto, ispunila mi se želja, rodila sam jednog.... uživam u majčinstvu, najviše kad se ujutro spremamo za jaslice

radit ću na tome da jako, najviše na svijetu voli svoju mamu, smatrat ću da su sve njegove cure loše za njega, ona koju će oženit - najgora, i bit ću užasno nesretna ako si bude sam morao podgrijati večeru, malo moje

mislim - nije mi to plan sada - ali nekako mi se čini da uvijek tako ispadne, kao da žene zaborave ove dane

zato, hvala bogu da je dječak
ne samo da ce ti sin bit ko muz, nego ce te snaha mrzit i vidjat ces unuke jednom mjesecno ko moja sveki, a i to samo ako snaha bude dobre volje.

citam vas sve ovdje i mislim si, u nekim stvarima mi je muz super. ne zapisava wc i uvijek spusti dasku i poklopac, ne ostavlja zmazani ves okolo (poludim povremeno kad ga ostavi na poklopcu kosare, ko da je tesko dignut poklopac, al barem ne ostavlja po stanu), ne zahtijeva rucak u odredjeno vrijeme, stovise ako nisam nista skuhala kad dodje s posla (ima rucak na poslu) nareze si sira i kobase i ne drami, svaki vikend opere podove u stanu, ako ga nesto molim vjerojatno ce to napravit, ne izlazi na beskonacne cuge i nogomete (ima hobije ali nisu tak redoviti), oko izlazaka se dogovaramo bez problema i tu sam stvarno blagoslovljena.
ali naravno da postoje stvari koje me zivciraju:
-u trudnoci uopce nije dozivljavao koliko mi je tesko dok nisam dosla u osmi mjesec trudnoce - bilo mu je normalno da teglim stvari iz ducana, pa i da ja idem u soping hrane nakon posla dok on doma sjedi, pa kuham rucak kad dodjem doma, iako sam bila uzasno umorna. uzasno me ljutilo to.
-do 3 mj starosti uopce nije dozivljavao malu
-dugo je imao stav da on radi a ja sam cijelo vrijeme doma a pod je uvijek prljav (to se promijenilo kad sam pocela usisavat svaki put kad on dodje s posla, jer sam skuzila da ako usisam prije nego se vrati on uopce ne zna da sam usisala, a ovako vidi da svaki dan usisam i ne cudi se ako su rizini keksi namrvljeni)
-nije htio ic na porod 'jer je njemu uzasno gledat mene kak se mucim' (ma da, a ja uzivam) ali sam inzistirala, a poslije poroda je rekao da je to strasno iskustvo i da nece ici na drugi (ja sam rekla da onda necemo ni imat drugo dijete, jer mi je stvarno pomoglo sto je bio tamo)
-sto ga za bilosto napravit po stanu osim pranja poda moram moliti tjednima - jos uvijek nam je stan polunamjesten i kuhinja nije dovrsena jer u 11 mjeseci on nije prstom maknuo oko stana
-sto me zajebava jer se jos nisam vratila u formu od prije trudnoce, a jos dojim i u stvari idem na treninge 2x tjedno (isla sam i 3x al sad ne mogu jer radim 2x tjedno)
-sto je mjesecima pojam cuvanja male bio da on zuri u komp a ona cendra sa strane, i sto dan danas cesto kad ga molim da ju pripazi dok napravim nesto zavrsi tako sto ona grli moje noge a on sjedi za kompom dok se ne naljutim.
-sto me prisiljava da se ponasam ko njegova mama, jer samo prijetnja konfliktnom situacijom ce ga natjerati da pokrene dupe kako bi odrzao status quo. a mene to uzasno izludjuje jer nisam tip koji voli status quo, i nacin da ja budem zadovoljna nije da radis ono sto ti kazem nego da se potrudis malo i sam
__________________
povoljna robica i cipelice od br. 50-80! link na albume saljem na pp!
Jules76 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:46   #32
Moj radi sve kucanske poslove,nije mu tesko oko malog no problem mu je da idemo zajedno u park,setnje,ducan
kao a da odete Vi sami
ma jooooooooooooooooooj
a zasto?
sta se ne mopzemo druziti svi troje zajedno vani
ne jer su na discoveriju super emisije
I kad bi isla negdje sama a sto ne bi D isao s tobom,pa da malo izadje
ma nemojjjjjjjjjjjjj,a sta ne mogu jednom sama obavit stagod
meni u biti bude zao malog pa ga obucem i idemo
mislim da e mnogi pitaju a sta nemaju ovi tatu
a nedo ti bog ic kod doktorice s njim iako on zna ostat s njim doma kad je buban al kod dr,moram ici ja
kao ja bolje to znam
a sta ja to bolje znam
__________________
Kužim sve. Za sitne pare. - Ako je piti problem,problema nema
Kuzerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:47   #33
Moj muž je vidio sina tek kada smo ga doveli doma. Ne mislim da je zbog toga lošiji otac (ili muž).

Ali da jebilo teških dana, bilo je. Ja uvijek kažem mužu "ako se nismo rastali nakon što sam prvi put rodila - nećemo nikad". To nam je bilo najgore razdoblje u braku. Prošlo je, i sada je dobro.
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:52   #34
Quote:
stihaa kaže: Pogledaj post
Moj muž je vidio sina tek kada smo ga doveli doma. Ne mislim da je zbog toga lošiji otac (ili muž).

Ali da jebilo teških dana, bilo je. Ja uvijek kažem mužu "ako se nismo rastali nakon što sam prvi put rodila - nećemo nikad". To nam je bilo najgore razdoblje u braku. Prošlo je, i sada je dobro.
Zato što nije smio ili zato što nije htio?
Mislim, meni je to velika razlika. Moj je bio na porodu pa je odmah vidio malca, al dok sam ja bila u bolnici službeno su bile zabranjene posjete pa nije ni mogao malca vidit tih dana, al meni je svejedno dolazio svaki dan
__________________
I'm not a conspiracy theorist, I'm a bullshit analyzer
Orlandica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:52   #35
super... super je muž koji ne zapišava wc školjku i ne ostavlja veš okolo.... šta misliš je li on kaže da si ti super žena jer ne zapišavaš wc??? super je jer se ne ljuti kad ne skuhaš? a je li se ti ljutiš kad on ne skuha?
ZubaTruba is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:53   #36
Quote:
ZubaTruba kaže: Pogledaj post
pa ni ne mislim da ću odgojiti drugačijeg, nisam ja čudotvorac, mislim da je takvo ponašanje preduboko ukorijenjeno u našem društvu, možda čak i biološki

je li netko nekada vidio drugačijeg muža??
o, naravno
to su oni čije su majke uložile ponešto truda u odgoj ne izvlačeći se na utjecaj društva
baja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 09:56   #37
Ne znam što da kažem..mogla bih svašta napisati...što meni smeta...a to je da stalno radi i muči se za druge a nikad se ne uspije to naplatiti..što su svi prije nas...što nama obeća nešto..pa se pojavi netko kome treba nešto napraviti i mi izvisimo...što več 6 godina slušam kako mora raditi i da nema vrimena..i onda se odjednom nađe vrimena za nogomet ići igrati..što je najlakše kad me boli ili imam trudove reći "idi kod doktora"..umjesto da bude uz mene i pokaže malo pažnje..što imamo dva sina koji trebaju i oca a nikad a ne vide skoro..što ono što ja savjetujem ne vrijedi dok netko drugi ne potvrdi isto...ma ima toga još..al mislim da sve u svemu nije toliko loše..ipak u braku smo u dobru i zlu..nije ni meni više toliko lako izigravati aždaju i stalno prigovarati..jer što je je...on radi i muči se po cijele dane za nas..samo ima manu što je predobar pa ga preveslaju uvijek...i ne plate...ne pije, ne puši..ne tuče nas..ne vara me..voli nas..al ga jednostavno nema tu uz nas koliko bi bilo potrebno da ga bude...al sve više i više počinje kužiti da dica su više povezani uz mene..da on ne zna njihove navike..i ja mu to nabacim ponekad na nos..pa je skužio da sam u pravu i to ga boli..skužit če on još toga samo da ne bude prekasno!!!
lulucry is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 10:00   #38
Quote:
Orlandica kaže: Pogledaj post
Zato što nije smio ili zato što nije htio?
Mislim, meni je to velika razlika. Moj je bio na porodu pa je odmah vidio malca, al dok sam ja bila u bolnici službeno su bile zabranjene posjete pa nije ni mogao malca vidit tih dana, al meni je svejedno dolazio svaki dan
Nije mogao biti prisutan na porodu, a poslije su posjeti zabranjeni zbog gripe. Meni su osobno išle na živce sve one žene koje su "švercale svoje muževe" i sl. Došla sam doma treći dan. Naravno da ga je mogao vidjeti da je želio ali ja stvarno ne mislim da je lošiji otac zato što ga je vidio tek kasnije. To jesi li dobar ili loš otac vidi se po nekim drugim stvarima.
stihaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 10:09   #39
nemam što reći na ovoj temi (zasad) ali divim vam se što neke stvari podnosite....
__________________
L&I 17. 12. 2009.
Twinmama is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2011., 10:11   #40
Quote:
ZubaTruba kaže: Pogledaj post
pa ni ne mislim da ću odgojiti drugačijeg, nisam ja čudotvorac, mislim da je takvo ponašanje preduboko ukorijenjeno u našem društvu, možda čak i biološki

je li netko nekada vidio drugačijeg muža??
naravno. moja oba brata

Quote:
ZubaTruba kaže: Pogledaj post
super... super je muž koji ne zapišava wc školjku i ne ostavlja veš okolo.... šta misliš je li on kaže da si ti super žena jer ne zapišavaš wc??? super je jer se ne ljuti kad ne skuhaš? a je li se ti ljutiš kad on ne skuha?
joj daj citaj s razumijevanjem . dakle post je poceo s: kad citam sve vas ovdje, moj muz je jos super.
ne, on kaze da sam ja super (evo bas u subotu su mi rekli frendovi koji su s njim pricali nasamo taj dan) jer sam uvijek on top of things, jer sam pametna i sposobna i sve stignem i sve mogu i nista mi nije tesko, a k tome i trpim njegove quirkove. jel ti sad jasnije zasto je super?
osim toga gdje pise da sam ja savrsena, da ne zvocam i ne gnjavim i da ga docekujem sa smijeskom kad dolazi s posla, da ga pustam da u miru spava vikendom jer se mala probudi u 6 (pustim ga - jedan dan on mene drugi ja njega). naravno da oboje imamo stvari koje nas zivciraju i to je normalno, nijedan brak nije savrsen. my point being, vazno je koliko se oboje potrudimo oko zadovoljstva svog partnera. bas kao u seksu
__________________
povoljna robica i cipelice od br. 50-80! link na albume saljem na pp!
Jules76 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.