Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2011., 19:53   #21
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Vrijeme je za moju omiljenu.

Ne seri u zdjelicu iz koje jedeš.

Iako, cijela mi priča smrdi na nekoga sa viškom vremena i bujnom maštom, ponajviše zbog ideje da se kompanija protivi prijateljskom druženju van posla. Za to još nikada nisam čuo, a i nema nikakve logike.
Cuo sam da par kompanija ima tzv. kodeks ponasanja gdje bas ne gledaju milo da se nakon posla opijas po bircevima i rusis po cesti al ovo nisam cuo. Niti u Hr niti vani.

Tak da vise djeluje 'kompanija je tradicionalna i zgrozili bi se na dvije zene u vezi' sto jos mogu pojmiti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 19:54   #22
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Cuo sam da par kompanija ima tzv. kodeks ponasanja gdje bas ne gledaju milo da se nakon posla opijas po bircevima i rusis po cesti al ovo nisam cuo. Niti u Hr niti vani.

Tak da vise djeluje 'kompanija je tradicionalna i zgrozili bi se na dvije zene u vezi' sto jos mogu pojmiti.
A ništa od navedenog nije osnovan razlog za davanje otkaza, štoviše diskriminacija je svrstana pod kazneno djelo.

Prema tome...zijev.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 19:57   #23
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
A ništa od navedenog nije osnovan razlog za davanje otkaza, štoviše diskriminacija je svrstana pod kazneno djelo.

Prema tome...zijev.
U teoriji nije al ako se zainate, mozes dobiti otkaz. Naravno da se ti mozes praviti kilav, pozivati na diskriminacije i zakon al budimo realni, nije sve tak jednostavno.

Znam provjereno da bi kod mene (a radim kod privatnika) bilo golemih problema da sam recimo otisao na gaypride ili cak prosvjed protiv varsavske - tako da me ovako nesto, 2 zene u tradicionalnoj firmi - ne cudi.

No, to nije tema pa necem dalje o tome. Prica mi je previse bajkovita i djeluje kao zesci šund.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 19:58   #24
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Cuo sam da par kompanija ima tzv. kodeks ponasanja gdje bas ne gledaju milo da se nakon posla opijas po bircevima i rusis po cesti al ovo nisam cuo. Niti u Hr niti vani.
Nigdje na to ne gledaju milo, ali dok ne utječe na tvoju izvedbu na poslu, ne ugrožava ni tvoje radno mjesto. Iako izrazito ugrožava mogućnost napredovanja.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:05   #25
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
U teoriji nije al ako se zainate, mozes dobiti otkaz. Naravno da se ti mozes praviti kilav, pozivati na diskriminacije i zakon al budimo realni, nije sve tak jednostavno.

Znam provjereno da bi kod mene (a radim kod privatnika) bilo golemih problema da sam recimo otisao na gaypride ili cak prosvjed protiv varsavske - tako da me ovako nesto, 2 zene u tradicionalnoj firmi - ne cudi.

No, to nije tema pa necem dalje o tome. Prica mi je previse bajkovita i djeluje kao zesci šund.
Svejedno, ne vidim zašto propagirati strah i povlađivanje primitivnim razmišljanjima u ime tipično hrvatskih floskuletina u fazonu "Život je takav" i "Ne možeš ništa protiv toga, to ti je tako".

Više je stvarno postalo boring gledati koliko strah spriječava ljude da ispunjavaju posve normalne želje i kako je to normalno opravdanje.

"Neću ništa s kolegom, jer mogu dobit otkaz."

Moja poznanica je dobila otkaz jer su rekli da je "prezgodna i prepametna za tu poziciju" i da "šta ona sebi umišlja da se može tako šepuriti okolo".

Šta je trebala, razdebljat se 20 kila i pognut glavu da je slučajno ne bi muški kolege gledali s divljenjem?

Bullscrap.

Uglavnom, da ne skrećem s topika: ne živimo u robovlasništvu ikakvog tipa da bi se zakonski smjelo zabranit s kim ćeš bit u vezi. I zijeva mi se od toga kad ljudi koriste kukavičluk kao validan argument. Rađe reci: kukavica sam, strah me otkaza, nego - red je red, ipak je to hijerarhija.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:10   #26
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Svejedno, ne vidim zašto propagirati strah i povlađivanje primitivnim razmišljanjima u ime tipično hrvatskih floskuletina u fazonu "Život je takav" i "Ne možeš ništa protiv toga, to ti je tako".
.
Zato sto je to realnost koja ide i malo van hr. Kao sto rece Tabu, neces dobiti otkaz al ce itekako odmoci kod unaprijeđenja ili povisice.

Po meni, petljanje sa kolegama (ili nedajboze shefovima) mi je big no-no, ma o kakvim se komadima radilo. Jednostavno, potencijalni problemi su za mene preveliki od onoga sto mogu dobiti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:18   #27
Quote:
LadyWriterOnTV kaže: Pogledaj post
Možda ovi što moraliziraju rade svi u državnim firmama pa im je to nepojmljivo, jer tamo su ionako svi u rodu

Dobra.

Nemam pojma, meni se to sve čini malo pretjerano.
Ako je sva ta silna frka zbog toga što je žena u pitanju, a ne muškarac, to mogu shvatiti. Ali ako je frka samo zbog toga što ona možebitno petlja s nekim s kim radi, ali izvan posla.. ne znam, pretjerano mi zvuči.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:22   #28
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Zato sto je to realnost koja ide i malo van hr. Kao sto rece Tabu, neces dobiti otkaz al ce itekako odmoci kod unaprijeđenja ili povisice.

Po meni, petljanje sa kolegama (ili nedajboze shefovima) mi je big no-no, ma o kakvim se komadima radilo. Jednostavno, potencijalni problemi su za mene preveliki od onoga sto mogu dobiti.
Well voljela bih se složiti, ali ne mogu.

Ok, lažem, ne bih se voljela složiti.

Imala sam priliku raditi u velikoj instituciji punoj ekstra strogih pravila i "hijerarhije" ( pardon, smiješna mi je ta riječ).

Iznimno velik broj ljudi unutar te institucije je bio uključen u međusobne intimne odnose. Što bračne, što daterske, što tajne ljubavničke afere. Nisam primijetila da su zbog toga bili manje učinkoviti. Ili, ako su bili neučinkoviti nisam primijetila da je to bilo zbog toga (a vjeruj mi promatrala sam I love to observe).
Većina njih je normalno, čak i UBRZANO napredovala na poslu.
Štoviše, više problema u izvedbi i poslu su imale one frustrirane koke po uredima koje su se vječito svađale jedna s drugom i išle si na živce sa svojim pričama i tračevima.

I, vjeruj mi, ako te partnerica (ili ljubavnica) iznervira toliko da se ne možeš koncentrirat na posao, neće bit važno je li ta osoba s posla ili ti stoji doma i dok radiš s njom razmjenjuješ, na primjer, ljutite sms-ove.

Ne kažem da nije malo edgy se spetljati sa direktoricom ili "šefom", ali....ne mogu reći da je to baš problem tolikih razmjera i da se smatra pod normalnim da se to ne smije ili da je to nešto što ugrožava posao i samim time egzistenciju.
That's just plain brainwashing.

Drugim riječima, razumijem da neki ljudi na poslu žele biti isključivo fokusirani na posao (kao što, barem se nadam, ti tvrdiš), ali da će netko odbiti van radnog vremena ići na date sa nekim s posla jer se "to ne smije" i "jer će šef popizdit" mi je uvredljivo za razinu evolucije na kojoj bi se ljudska vrsta trebala nalaziti.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:27   #29
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post

Ne kažem da nije malo edgy se spetljati sa direktoricom ili "šefom", ali....ne mogu reći da je to baš problem tolikih razmjera i da se smatra pod normalnim da se to ne smije ili da je to nešto što ugrožava posao i samim time egzistenciju.
That's just plain brainwashing.
Zadnjih par firmi gdje sam radio, gledalo se na to, hebiga i pricam o vecim firmama. Tako da nije brainwashing, firmi ima svakakvih - ti si mozda imala srecu, ja mozda ne. No, evo ti primjer.

Meni moj diša određuje visinu place i povisice. Da je to zena i da smo involvirani, hoces reci da bi ona bila 100% emocionalno amputirana i 100% profesionalna da bi me mogla objektivno procijeniti? Bi kitu. Nitko nije toliko imun. Hebiga, ako je direktor previse friendly samnom, uprava nece biti odusevljena jer vise nije objektivan.


Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Drugim riječima, razumijem da neki ljudi na poslu žele biti isključivo fokusirani na posao (kao što, barem se nadam, ti tvrdiš), ali da će netko odbiti van radnog vremena ići na date sa nekim s posla jer se "to ne smije" i "jer će šef popizdit" mi je uvredljivo za razinu evolucije na kojoj bi se ljudska vrsta trebala nalaziti.
Ne zelim petljati jer zelim biti fokusiran na posao. Da sve stima, vjerujem da ne bi bilo problema al da sam involviran pa da prekinemo ruzno, bilo bi problema. Ne kazem da se NE smije ali odgovorno tvrdim da IMA firmi gdje se na to blagonaklono NE gleda.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:40   #30
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Meni moj diša određuje visinu place i povisice. Da je to zena i da smo involvirani, hoces reci da bi ona bila 100% emocionalno amputirana i 100% profesionalna da bi me mogla objektivno procijeniti? Bi kitu. Nitko nije toliko imun. Hebiga, ako je direktor previse friendly samnom, uprava nece biti odusevljena jer vise nije objektivan.
Well, ajd ti imaš sreće što imaš dišu koji nije zaljubljen u tebe.
Ali ajmo, hipotetski.
Dođeš u firmu gdje radi turbozgodna direktorica. I, for the sake mira u tvojoj kući , uzmimo u obzir da se sve ovo dešavalo u vrijeme kada si bio slobodan. I, kroz nekih mjesec dva, direktorica počne sve otvorenije pokazivati koliko si joj privlačan. Žena doslovno pršti. Stalno te zove u ured, neki projekti, gleda te ko tigrica biftek. I sad, u svemu tome, nije ni tebi svejedno.
Ali, ne želiš da...kako si ono gore rekao, uprava ne bude oduševljena, i, koristeći zdravu logiku, odlučiš NEKAKO JEDVA se suzdržati.
I jednog dana ona ti otvoreno predloži nešto više i ti stisneš zube, žile ti na vratu iskaču, dođe ti da je dograbiš momentalno koliko je zgodna, ali uspiješ zaglumiti, i hladno je pogledaš u oči i kažeš: "Ne. Smatram da bi to bilo neprofesionalno. Zgodna ste žena, ali ne dolazi u obzir."
Ukoliko imalo poznaješ kako se osjeća osoba koja je odbijena (posebno žena kada otvoreno izrazi sviđanje), to bi je više razjarilo nego da pristaneš. Povrijedilo bi joj i ego i emocije i svašta.
Misliš da ti onda ne bi radila probleme? Ne, uopće ne bi davala projekte drugim kolegama i izbjegavala te u hodnicima i hladno ti pokazivala tko je gazda, čisto da znaš koga si tako hladno odbio.

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ne zelim petljati jer zelim biti fokusiran na posao. Da sve stima, vjerujem da ne bi bilo problema al da sam involviran pa da prekinemo ruzno, bilo bi problema. Ne kazem da se NE smije ali odgovorno tvrdim da IMA firmi gdje se na to blagonaklono NE gleda.
Dala sam ti gore slikovit primjer samo da ti ukažem kako ne možeš utjecat na to tko će te privuć i koga ćeš ti privuć i da postoje velike šanse da se ljudima to desi na radnom mjestu. U ovom slučaju, riječ je o nadređenoj. Pristaneš li ili ne pristaneš, do komplikacija će doći. Odbijanjem do povrijeđenog ega, pristajanjem do tajnih sastanaka i ne znam kakvih sve (divnih ) stvari.
To bi važilo i za kolegicu istog ranga. Svaki prekid je ružan, ali te nitko ne priječi da joj staviš veto na to da ti nakon prekida radi drame u uredu. Valjda znaš kako zaustaviti nekog tko te terorizira na bilo koji način?

A što se tiče potkopavanja, pa zaboga, potkopavat će te svatko na poslu kome se ne sviđaš, naći će ti nešto, bez obzira na prirodu vašeg odnosa.

Point: besmisleno se opirati nečemu radi straha. Ionako posljedice ne možeš predvidjeti.

OK, ti imaš pravilo. Većina ljudi ima pravilo i nastoji ne miješat posao i ljubav. Ali, zaboga, kako možete tvrditi da na to hoće li vam se ko svidjeti možete UTJECATI. Ne možete. To je iznad ljudske domene. Posebno ako je obostrano.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:47   #31
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Dala sam ti gore slikovit primjer samo da ti ukažem kako ne možeš utjecat na to tko će te privuć i koga ćeš ti privuć
Možda ne možeš birat tko će te privuć i koga ćeš ti privuć, ali itekako možeš birat tko te NEĆE privuć i koga ti NEĆEŠ privuć, i isto, dapače, nije nimalo teško ako imaš ikakvu kontrolu nad svojim emocijama i ikakvo razumijevanje funkcioniranja vlastitih mehanizama.

Ove priče iz bajki kako je ljubav kao amorova strelica koja te spiči u dupe i da na to ne možeš nimalo utjecat sam prestao pušit godinu-dvije nakon što sam prestao pušit djeda mraza.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:47   #32
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
U teoriji nije al ako se zainate, mozes dobiti otkaz. Naravno da se ti mozes praviti kilav, pozivati na diskriminacije i zakon al budimo realni, nije sve tak jednostavno.

Znam provjereno da bi kod mene (a radim kod privatnika) bilo golemih problema da sam recimo otisao na gaypride ili cak prosvjed protiv varsavske - tako da me ovako nesto, 2 zene u tradicionalnoj firmi - ne cudi.

No, to nije tema pa necem dalje o tome. Prica mi je previse bajkovita i djeluje kao zesci šund.
Slažem se. Ja znam za firmu gdje je kod zapošljavanja zabranjeno bilo kakvo poznanstvo, a ljubavnički odnosi se ne toleriraju ni najmanje. Ukoliko se sazna, slijedi otkaz. Diskriminacija ili ne, to je politika firme, ljudi to znaju i strogo paze da ih se ne čopi ako se već petljaju. Uostalom, i ja znam kako bih se zaštitila kad bih davala otkaz "nepoželjnoj" osobi, a kamoli ne velika firma.
Ali... off topic i priča mi djeluje trollovski.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:51   #33
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Možda ne možeš birat tko će te privuć i koga ćeš ti privuć, ali itekako možeš birat tko te NEĆE privuć i koga ti NEĆEŠ privuć, i isto, dapače, nije nimalo teško ako imaš ikakvu kontrolu nad svojim emocijama i ikakvo razumijevanje funkcioniranja vlastitih mehanizama.

Ove priče iz bajki kako je ljubav kao amorova strelica koja te spiči u dupe i da na to ne možeš nimalo utjecat sam prestao pušit godinu-dvije nakon što sam prestao pušit djeda mraza.
Mhm. Nonperfoming loan much?

I,tko je pričao o ljubavi, dovoljna je ogromna privlačnost.

I baj d vej, uzmi u obzir da većina ljudi ipak jako teško odolijeva kada im se nešto ili netko jako svidi. Nisu svi tako powerful and all.

If I may add, there's always a bigger fish.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:52   #34
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post

Ukoliko imalo poznaješ kako se osjeća osoba koja je odbijena (posebno žena kada otvoreno izrazi sviđanje), to bi je više razjarilo nego da pristaneš. Povrijedilo bi joj i ego i emocije i svašta.
Misliš da ti onda ne bi radila probleme? Ne, uopće ne bi davala projekte drugim kolegama i izbjegavala te u hodnicima i hladno ti pokazivala tko je gazda, čisto da znaš koga si tako hladno odbio.
Simpaticna logicka bifurkacija. Biram opciju C), oboje zakljucujemo da to nema smisla jer smo oboje profesionalci i svjesni smo problema koje bi to moglo napraviti.

No, da zadovoljim tvoju znatizelju - do te situacija ne bi ni doslo jer mene osobno nisu zanimale kratkotrajne romanse sa potencijalnim problemima vs. karijera. I da je bilo impulsa, odignorirao bih ih.


Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
OK, ti imaš pravilo. Većina ljudi ima pravilo i nastoji ne miješat posao i ljubav. Ali, zaboga, kako možete tvrditi da na to hoće li vam se ko svidjeti možete UTJECATI. Ne možete. To je iznad ljudske domene. Posebno ako je obostrano.
Zapravo mogu, ignoriram signale i to je to. Pametna osoba uskoro skuzi o cemu se tu radi. Ako ne komuniciram sa osobom, ne odlazim sa njom na kave mimo posla - tesko da mi se moze svidjeti dok smo na relaciji šef-radnik.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:57   #35
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Možda ne možeš birat tko će te privuć i koga ćeš ti privuć, ali itekako možeš birat tko te NEĆE privuć i koga ti NEĆEŠ privuć
Ovo mi je malo nelogično.
Mini.
Ako sam već TOLIKO moćna da mogu birati koga ja NEĆU privući, onda sam bogami i toliko moćna da mogu birati tko će mene privući.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 21:00   #36
Nisu svi slabog karaktera i ne bih išla u ocjenjivanje da li je to većina ili manjina , obzirom da bi za tako nešto trebalo istraživanje, ali... ja sam također sasvim sposobna ignorirati bilo kakvu privlačnost na radnom mjestu, pogotovo ako mislim da bi to dugoročno bila loša odluka. Sposobna sam čak toliko procijeniti, i ne poticati osobu na daljnja upucavanja, zivkanja na kave i slično.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 21:01   #37
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Simpaticna logicka bifurkacija. Biram opciju C), oboje zakljucujemo da to nema smisla jer smo oboje profesionalci i svjesni smo problema koje bi to moglo napraviti.
No, da zadovoljim tvoju znatizelju - do te situacija ne bi ni doslo jer mene osobno nisu zanimale kratkotrajne romanse sa potencijalnim problemima vs. karijera. I da je bilo impulsa, odignorirao bih ih.
Zapravo mogu, ignoriram signale i to je to. Pametna osoba uskoro skuzi o cemu se tu radi. Ako ne komuniciram sa osobom, ne odlazim sa njom na kave mimo posla - tesko da mi se moze svidjeti dok smo na relaciji šef-radnik.


Čovječe, ovdje sve vrvi od samokontrolirajućih supermenova.

Okay, ajd uzmimo u obzir da si toliko jak i neprobojljiv, yada, yada.

Uzmimo u ozbir i da ja pripadam freeflow struji koja tvrdi da se ne može previše utjecat na jaku privlačnost.

Razlike i to, respect.

Ali ni moj ni tvoj stav ne bi trebali utjecat na činjenicu da te STRAH drži dalje od normalnih stvari koje želiš i da nećeš napraviti nešto normalno i ljudski i dejtat se u svoje slobodno vrijeme sa nekim tko ti se sviđa za to jer će ti board of directors vikat na tebe i neće ti dat povišicu?

I teško mi je prihvatit da je "To se ne smije" i "Nemoj, šef će vikat" "Uliz, uliz" i "Pokori se nadređenima i daj im svoje privatno vrijeme i želje na korištenje" normalno.
Nije.

Niti vidim kakve veze bi moglo imat ljubakanje s kolegicom ili nadređenom u profesionalnosti izvedbe na poslu.
Ako si toliko snažan i samokontroliran, trebao bi moći nakon vatrene noći s direktoricom uletit na sastanak kako kajzer i osvojit ih svojim profesionalizmom i talentom bez obzira što ste sinoć radili i u kojoj pozi.
I koliko se ona zaljubila u tebe i ti u nju.
E, to bi bio pravi profesionalac.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 21:05   #38
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Čovječe, ovdje sve vrvi od samokontrolirajućih supermenova.

Okay, ajd uzmimo u obzir da si toliko jak i neprobojljiv, yada, yada.

Uzmimo u ozbir i da ja pripadam freeflow struji koja tvrdi da se ne može previše utjecat na jaku privlačnost.
Jaka privlacnost meni nije dovoljna za korak dalje (sex), treba tu punooooo komunikacije. No, da ne duljim o tome.


Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Ali ni moj ni tvoj stav ne bi trebali utjecat na činjenicu da te STRAH drži dalje od normalnih stvari koje želiš i da nećeš napraviti nešto normalno i ljudski i dejtat se u svoje slobodno vrijeme sa nekim tko ti se sviđa za to jer će ti board of directors vikat na tebe i neće ti dat povišicu?
Ti kazes strah, ja kazem MOJ zdrav razum koji moze biti iskrivljen. Jednostavno, hladno logicki smatram da bi ja osobno imao problema da jebem direktoricu i dejtam ju u slobodno vrijeme. Dobro placen posao mi je ipak drazi a curu mogu naci i mimo posla.


Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Ako si toliko snažan i samokontroliran, trebao bi moći nakon vatrene noći s direktoricom uletit na sastanak kako kajzer i osvojit ih svojim profesionalizmom i talentom bez obzira što ste sinoć radili i u kojoj pozi.
I koliko se ona zaljubila u tebe i ti u nju.
E, to bi bio pravi profesionalac.
Znam kakav sam kad se emotivno involviram i ponekad nisam 100% imun da mogu reci da rasudjujem savrseno. Zato i ne petljam sa osobama koje radim i to je to.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 21:13   #39
Bože, kako sam sretna što su kod mene na poslu svi toliko nezanimljivi da nikad nisam ni došla u iskušenje.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 21:14   #40
Alexa,
ljudi procjenjuju što im je bitnije u životu.
Dobra plaća, dobar posao, dobri međuljudski odnosi... većina je svjesna da će vrlo teško ili nikako naći drugi posao. Ipak je ovo mila nam Ervacka. S druge strane imaš potencijalnu ljubavnu vezu baziranu na "fatalnoj privlačnosti" što je u stvari tinejdžerska bedastoća. Nije stvar u paralizirajućem strahu već u procjeni, što je dugoročno bolje, u autoričinom slučaju treba razmišljati glavom.
Iz svog iskustva... spetljat se s nekim na radnom mjestu je bio big "no no". U mojoj firmi je hrpa ljudi u ljubavničkim ili bračnim odnosima, nema straha od otkaza ili diskriminacije. Svejedno, nisam si dopuštala nikakva petljanja, zašto bih si otežavala život, slušala tračeve, glupe kometare? Ne mogu reći da nisu postojale privlačnosti, ali ukoliko bi procijenila da tu ne postoji dugoročan potencijal nisam htjela da se taj odnos razmaše. Dok nisam naletjela na svog muža. Dvoumila sam se naravno, svaka veza, pogotovo na početku je nesigurna. No međutim, sad smo zajedno više od dvije godine, i imamo dijete.
pipi21 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:37.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger