Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.10.2011., 20:14   #41
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Bože, kako sam sretna što su kod mene na poslu svi toliko nezanimljivi da nikad nisam ni došla u iskušenje.
Što je najluđe, nisam ni ja, ali stvar je principa, ku'iš.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:18   #42
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Jaka privlacnost meni nije dovoljna za korak dalje (sex), treba tu punooooo komunikacije. No, da ne duljim o tome.
Pa, nisu li kave do ponoći upravo to?!

Autorici-jesi li pomislila kako je sve to igra da bi izbacila konkurenciju?
__________________
.....khmmm.....volim te, ako to nije problem?
RinaRea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:19   #43
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Što je najluđe, nisam ni ja, ali stvar je principa, ku'iš.
Šta je stvar principa?
Mislim, da mi se netko na poslu baš baš baš jako svidi, mislim da me ne bi spriječile neke spike posao/firma/profesionalnost. Shoot me.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:21   #44
Molim te, pročitaj (barem boldano)

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ti kazes strah, ja kazem MOJ zdrav razum koji moze biti iskrivljen. Jednostavno, hladno logicki smatram da bi ja osobno imao problema da jebem direktoricu i dejtam ju u slobodno vrijeme. Dobro placen posao mi je ipak drazi a curu mogu naci i mimo posla.
Znam kakav sam kad se emotivno involviram i ponekad nisam 100% imun da mogu reci da rasudjujem savrseno. Zato i ne petljam sa osobama koje radim i to je to.
Quote:
Eucalyptus kaže: Pogledaj post
Najgore je što se ne mogu odmaknuti jer se prvo vidimo svaki dan, drugo, zajedno smo na zahtjevnom projektu, treće NADREĐENA mi je i ne mogu smanjiti koliko radim na tome ili nešto odbiti. Inače, naše kave od 8 sati su u početku sa temom projekta i posla, kasnije pričamo o svemu od filmova do putovanja. Ali napetost je nevjerojatna i svaka kava završava sa nekim flertom i rečenicama kao "jako mi je lijepo s tobom", "veselim se nekom poslovnom putu na koji ćeš i ti ići" zadnji puta je bila vrlo nezgodna situacija kad me dovezla doma, sjedile smo u autu još 15-tak minuta u onoj napetoj tišini i mraku...napetost koja se može rezati. A opet, bojim se nešto napraviti, neugodno mi je zvati je u stan u ponoć, naravno ni njoj zbog poslovne hijerarhije nije samo tako i stalno se vrtimo oko te napetosti, stalnih pogleda i takvih situacija kasno navečer a nikako da neka od nas napravi nešto konkretno jer bi imalo posljedice za posao.

.......A poludjela sam za njom i zaista se gubim i utječe mi na posao...ne znam što da napravim, cijele dane mi je u glavi i čim dođem na posao i vidimo se, to je neopisiva situacija. Da li je itko bio u sličnoj situaciji, bez obzira na spolove u igri...
Ne pričam o tebi konretno, to sam istakla u zadnjem postu, ali možebitno nisam bila dovoljno jasna.

Razlučili smo već koji je tvoj stav i koji je moj stav i da poštujem razlike.

Ali poanta TOPIKA je da autoricu proganja STRAH unatoč VELIKOJ ŽELJI.

Na to sam ciljala.

I sve da i ona to negira sad (a možda i neće) cijeli post odiše STRAHOM radi posla, a one su se (ako to nije troll a i da je troll pričamo hipoteteski) emocionalno već angažirale.

I, uzmi u ozbir, da većina ljudi to sve skupa izbjegava radi straha (što ne uključije tebe, ajd, recimo) a ne radi snažne autokontrole.

Huuuuge difference.

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Šta je stvar principa?
Mislim, da mi se netko na poslu baš baš baš jako svidi, mislim da me ne bi spriječile neke spike posao/firma/profesionalnost. Shoot me.
Pa to ja cijelo vrijeme govorim. Oni pričaju o samokontroli i kako to nije u redu.
I iako nisam nikad bila zatreskana ili htjela se s nekim s posla, isto me ne bi ništa spriječilo u tome, i odbijam to "Kontroliranje radi posla" staviti kao neko nepisano pravilo.

Zadnje uređivanje Teta2U : 08.10.2011. at 20:23. Reason: NE štancajte postove...!!!! odsada sve brišem
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:24   #45
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Mhm. Nonperfoming loan much?

I,tko je pričao o ljubavi, dovoljna je ogromna privlačnost.

I baj d vej, uzmi u obzir da većina ljudi ipak jako teško odolijeva kada im se nešto ili netko jako svidi. Nisu svi tako powerful and all.

If I may add, there's always a bigger fish.
Ogromnu privlačnost mogu kontrolirat. Dapače, kontrolirao sam je dijeleći krevet širine 80 cm sa dotičnom osobom, jer je situacija bila takva da je dugoročno bilo bolje za obje strane da se ništa ne dogodi.

I daj mi se skini s tim engleskim, molim te. Da, razumijem engleski, ali forum je hrvatski, i raspravlja se na hrvatskom. Ovaj "napišem 3/4 teksta na engleskom, pa sama sebi zvučim pametno" pristup ti možda funkcionira na nekom s 3 razreda osnovne.

Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ovo mi je malo nelogično.
Mini.
Ako sam već TOLIKO moćna da mogu birati koga ja NEĆU privući, onda sam bogami i toliko moćna da mogu birati tko će mene privući.
Ne vidim nikakvu vezu između dvije navedene teorije, ali da se ispravim.
Dakle - u stanju sam vrlo brzo prepoznati kada nekoga privlačim, i korigirati svoje ponašanje tako da toj osobi budem izrazito odbojan. Možda ne pogodim stil koji hladi otprve, ali iz drugog-trećeg pokušaja nema šanse da je ne ohladim.

Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Niti vidim kakve veze bi moglo imat ljubakanje s kolegicom ili nadređenom u profesionalnosti izvedbe na poslu.
Dva raspleta situacije: 1 - živite skupa, dijelite troškove, on ti je i dalje šef (ili ti njemu šefica) - dakle - šef određuje bonuse, posebne nagrade, povišice. Vi imate ozbiljnu financijsku stistku. Problem? Sukob interesa? Rekao bih da da.

Drugi rasplet - netko nekoga prevari s najboljim prijateljem/prijateljcom. Količina zle krve između ove dvije osobe bit će mjesecima prevelika za sjedit u istoj prostoriji, a kamoli surađivat.

Malo sam ekstreman, ali ima i čitav niz zajebanih situacija između ove dvije koje je najbolje izbjeć.

Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Ako si toliko snažan i samokontroliran, trebao bi moći nakon vatrene noći s direktoricom uletit na sastanak kako kajzer i osvojit ih svojim profesionalizmom i talentom bez obzira što ste sinoć radili i u kojoj pozi.
I koliko se ona zaljubila u tebe i ti u nju.
E, to bi bio pravi profesionalac.
To bi bio pravi profesionalac, ali ja to nisam. A bojim se da nikad neću ni bit, koliko god meditirao i radio na samokontroli.
Dakle, kada god upoznam neku osobu, već nakon par sat znam da li bih se u tu osobu mogao zaljubit.
Ako procjenim da bih se mogao zaljubit, što ne znači da hoću, ikad, jednostavno ako uvjeti nisu adekvatni, osobu, ni krivu ni dužnu, stavljam na led, odmičem se, a komunikaciju, ako je već ne mogu izbjeć u potpunosti, svodim na strogo službenu i jebeno hladnu. I nema daljnjeg razvoja priče.
Kada bi došlo do situacije da dozvolim svojim osjećajima da se razviju, stvari više nisu pod kontrolom, i ne mogu ih više vratiti pod kontrolu, što nikako ne želim.

Ako me pak žena izrazito fizički privlači, ali nema šanse da se zaljubim, onda se mogu i poševit s njom bez nekog osobitog ustezanja. Što sam, usput budi rečeno, uredno i napravio.

Što se tiče tvog komentara "there's always a bigger fish" - nema veće ribe. Jedina riba o kojoj se radi u ovoj priči sam ja, a ta je uvijek jednake veličine.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms

Zadnje uređivanje tabu82 : 08.10.2011. at 20:28. Reason: krivo citiranje.
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:27   #46
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
I, uzmi u ozbir, da većina ljudi to sve skupa izbjegava radi straha (što ne uključije tebe, ajd, recimo) a ne radi snažne autokontrole.

Huuuuge difference.
Sa tim se slazem, naveo sam svoje iskustvo cisto kao primjer zasto mogu razumjeti uvodni post. No, slazem se strah je tu iako to meni zvuci kao da je netko netko mrvicu impresioniran nadredjenom osobom, i sad bi bio malo bi-curious.


Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Pa to ja cijelo vrijeme govorim. Oni pričaju o samokontroli i kako to nije u redu.
I iako nisam nikad bila zatreskana ili htjela se s nekim s posla, isto me ne bi ništa spriječilo u tome, i odbijam to "Kontroliranje radi posla" staviti kao neko nepisano pravilo.
Ljudi koji kazu kao to nije u redu - kazu to zbog sebe. Niti u jednom trenu nisam rekao da je to nepisano pravilo, samo sam rekao zasto bi takve osobe mogle imati problema.

Valjda se mozemo sloziti u tome, mogle bi.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:30   #47
Quote:
pipi21 kaže: Pogledaj post
Iz svog iskustva... spetljat se s nekim na radnom mjestu je bio big "no no". U mojoj firmi je hrpa ljudi u ljubavničkim ili bračnim odnosima, nema straha od otkaza ili diskriminacije. Svejedno, nisam si dopuštala nikakva petljanja, zašto bih si otežavala život, slušala tračeve, glupe kometare?

Ne petljanja u bilo kakve vrste veza na radnom mjestu nisu preduvjet za izbjegavanje tračeva o sebi ili bilo kakvih drugih zlobnih ili manje zlobnih kometara.

Iz mog primjera, novi šef je, uzmimo, privlačan, većini mojih radnih kolegica. Zgodan je muškarac, iako nema ništa između nas, niti će ikada biti. Jednostavno nema kemije, nema fizike, nema ništa.
Sve to nije dovoljno dobro da se ne bi pokrenuli tračevi i otvoreni komentari, samo iz razloga što smo zbog promjena u firmi zaobišli hijerarhiju i direktno kontaktiramo, štoviše jedina sam koja imam njegov privatni broj mobitela i on moj i što kontaktiramo i kada je jedno od nas dvoje na poslovnom putovanju, pa čak i privatnom.
__________________
.....khmmm.....volim te, ako to nije problem?
RinaRea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:30   #48
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post

Pa to ja cijelo vrijeme govorim. Oni pričaju o samokontroli i kako to nije u redu.
I iako nisam nikad bila zatreskana ili htjela se s nekim s posla, isto me ne bi ništa spriječilo u tome, i odbijam to "Kontroliranje radi posla" staviti kao neko nepisano pravilo.
Ma hajde. Svi to govore dok im se ne dogodi.
Meni se nije dogodilo pa ipak znam da ne bih odoljela. Zašto odoljevati? Život je jedan, Fikreta.

Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Ne vidim nikakvu vezu između dvije navedene teorije, ali da se ispravim.
Dakle - u stanju sam vrlo brzo prepoznati kada nekoga privlačim, i korigirati svoje ponašanje tako da toj osobi budem izrazito odbojan. Možda ne pogodim stil koji hladi otprve, ali iz drugog-trećeg pokušaja nema šanse da je ne ohladim.
Dobro, kad ovako pojasniš, znam na što misliš. Jer dešavalo mi se da su mi se neki nekad počeli kao nešto nabacivati, ali sam to sasjekla u korijenu.
Samo jednom mi se desilo da nisam uspjela u tom odbijanju, odnosno, da je tip bio totalno slijep na sve moje pokušaje da se maknem od njega i dam mu do znanja da se to neće desiti, ali sva sreća, ubrzo sam otišla na drugi posao.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:32   #49
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ma hajde. Svi to govore dok im se ne dogodi.
Meni se nije dogodilo pa ipak znam da ne bih odoljela. Zašto odoljevati? Život je jedan, Fikreta.
Znas zasto bi odolio? Jer dobri poslovi, barem meni, ne padaju sa grane pa mi je rizik prevelik.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:33   #50
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Ljudi koji kazu kao to nije u redu - kazu to zbog sebe. Niti u jednom trenu nisam rekao da je to nepisano pravilo, samo sam rekao zasto bi takve osobe mogle imati problema.

Valjda se mozemo sloziti u tome, mogle bi.
Ne bih se složio - nepisano pravilo, ako već nije, trebalo bi biti. Jer ako si ti u stanju normalno funkcionirati u radnom odnosu s bivšim partnerom, kada ulaziš u tako nešto nemaš pojma da li isto vrijedi za drugu stranu. A ljubavne drame na poslu zaista nikome ne trebaju.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:35   #51
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
I daj mi se skini s tim engleskim, molim te. Da, razumijem engleski, ali forum je hrvatski, i raspravlja se na hrvatskom. Ovaj "napišem 3/4 teksta na engleskom, pa sama sebi zvučim pametno" pristup ti možda funkcionira na nekom s 3 razreda osnovne..
Pričat ću kako mi se sviđa, ako ti se ne sviđa, take a hike.



Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Dakle, kada god upoznam neku osobu, već nakon par sat znam da li bih se u tu osobu mogao zaljubit.
Ako procjenim da bih se mogao zaljubit, što ne znači da hoću, ikad, jednostavno ako uvjeti nisu adekvatni, osobu, ni krivu ni dužnu, stavljam na led, odmičem se, a komunikaciju, ako je već ne mogu izbjeć u potpunosti, svodim na strogo službenu i jebeno hladnu. I nema daljnjeg razvoja priče.
Kada bi došlo do situacije da dozvolim svojim osjećajima da se razviju, stvari više nisu pod kontrolom, i ne mogu ih više vratiti pod kontrolu, što nikako ne želim.
Dobro, POBOGU, kako možeš ti unaprijed procijeniti kakav će biti ishod vašeg međusobnog zaljubljivanja bez obzira što u DATOM TRENUTKU nisu adekvatni uvjeti.

U šta se ti zaljubljuješ? U osobu ili u uvjete?

Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:36   #52
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ma hajde. Svi to govore dok im se ne dogodi.
Meni se nije dogodilo pa ipak znam da ne bih odoljela. Zašto odoljevati? Život je jedan, Fikreta.
Mala modifikacije phiberovog odgovora - jer ima puno više dobrih pičaka nego dobrih poslova.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:37   #53
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ma hajde. Svi to govore dok im se ne dogodi.
Meni se nije dogodilo pa ipak znam da ne bih odoljela. Zašto odoljevati? Život je jedan, Fikreta.
I hear you, girl. Ne kužim ni ja kojeg su se javla ovako raspalili sa samokontrolom, mucho, macho, testosteron, plaća, povišica spikom.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:37   #54
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Znas zasto bi odolio? Jer dobri poslovi, barem meni, ne padaju sa grane pa mi je rizik prevelik.
Ni meni ne padaju, ali hormoni su hormoni.
Weak as i aaaaammmm...
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:37   #55
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Mala modifikacije phiberovog odgovora - jer ima puno više dobrih pičaka nego dobrih poslova.
To što ih ima ne znači da imaš kvalifikacije za njih. OBOJE.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:39   #56
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Pričat ću kako mi se sviđa, ako ti se ne sviđa, take a hike.
blow me





Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Dobro, POBOGU, kako možeš ti unaprijed procijeniti kakav će biti ishod vašeg međusobnog zaljubljivanja bez obzira što u DATOM TRENUTKU nisu adekvatni uvjeti.

U šta se ti zaljubljuješ? U osobu ili u uvjete?

Ha?

Dakle - neovisno o uvjetima - mogu procjeniti vrlo brzo da li se u nekoga mogu ili ne mogu zaljubiti. Nadam se da je to shvatljivo.

Neovisno o tome - postoje uvjeti - daljina, seksualne preferencije, radno mjesto, rodbinske veze - biraj što ti paše, koje čine tu potencijalnu ljubav teškom/težom/nemogućom. S obzirom da sam izuzetno emocionalno osjetljiv, dovoljan sam problem sam sebi, ne trebaju mi još i ekstremni uvjeti tako da jednostavno takve "prilike" zaobilazim.
Što točno nije jasno?

Da prevedem na engleski?
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:39   #57
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Sa tim se slazem, naveo sam svoje iskustvo cisto kao primjer zasto mogu razumjeti uvodni post. No, slazem se strah je tu iako to meni zvuci kao da je netko netko mrvicu impresioniran nadredjenom osobom, i sad bi bio malo bi-curious.
Ljudi koji kazu kao to nije u redu - kazu to zbog sebe. Niti u jednom trenu nisam rekao da je to nepisano pravilo, samo sam rekao zasto bi takve osobe mogle imati problema.

Valjda se mozemo sloziti u tome, mogle bi.

Da, slažem se. Solidna debata.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:41   #58
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Dobro, POBOGU, kako možeš ti unaprijed procijeniti kakav će biti ishod vašeg međusobnog zaljubljivanja bez obzira što u DATOM TRENUTKU nisu adekvatni uvjeti.

U šta se ti zaljubljuješ? U osobu ili u uvjete?
Ne mogu znati kakav ce biti ishod ali mogu znati ako nisu adekvatni uvjeti da ce biti problema za MENE kasnije.

Tako da se zaljubljujem u osobu koja meni odgovara a uvjete za nesto vise od jebanja imamo svi.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:43   #59
Quote:
tabu82 kaže: Pogledaj post
Mala modifikacije phiberovog odgovora - jer ima puno više dobrih pičaka nego dobrih poslova.
Jes vala, ali ne znači da ćeš mega kliknuti sa svakom od njih.
Rekla bih da je omjer između dobrih poslova i klikanja sa super svemirskim komadima tu negdje. Za većinu.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.10.2011., 20:43   #60
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
I hear you, girl. Ne kužim ni ja kojeg su se javla ovako raspalili sa samokontrolom, mucho, macho, testosteron, plaća, povišica spikom.
Kakve veze ova priča ima sa machizmom? Machizam i samokontrola su potpuno različite stvari.

Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
To što ih ima ne znači da imaš kvalifikacije za njih. OBOJE.
Naravno da ne znači, isto kao što nije ni bitno za temu.

Onda možeš to postavit i da osrednjih pičaka ima više nego osrednjih poslova, odnosno relativno gledajući, "dobro" je ono što je pri vrhu onoga što mogu dobit. E sad, za posao to može bit prodavač cipela, a za ženu 100kilašica. Nije bitno za temu.
__________________
military intelligence is a contradiction in terms
tabu82 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:15.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger