Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost > Mali literarni kutić

Mali literarni kutić Vaše pjesme, priče, romani...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.02.2004., 19:26   #21
Quote:
nataniel kaže:
Kroz koji "otvor"?

i je li kao...pasivni predmet - ne daj bože.

I ne belji se, ti si ozbiljan tip.
Pa zašto me onda uspoređuješ s gumenim pomagalom iz tvornice igračaka Biserka?

Suspregni malo strast, ovo je ozbiljna tema.

Ako ti smetam, otići ću, nema problema. A možemo i podijeliti kokice.
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 19:33   #22
Prijevodi pjesama su inače OK i ne trba ih prebacivati. Sva ta gungula s top temama je čisto bez veze. Po mom mišljenju u top temama trebaju ostati natječaji i eventualno In de klab - za ovakve svađe i otvorena pisma. Molim Porta( i ne smatram ga krivim), da me skine s top teme, radi mira u kući. Sve ovo je bilo nepotrebno.
young is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 19:35   #23
Quote:
stitch kaže:
Pa zašto me onda uspoređuješ s gumenim pomagalom iz tvornice igračaka Biserka?

Suspregni malo strast, ovo je ozbiljna tema.

Ako ti smetam, otići ću, nema problema. A možemo i podijeliti kokice.
Ne, zamislila sam te u Jutrankinoj dječjoj odjeći

Strast teško susprežem, što je kod mene više nego očito, ali to mi je zaštitni znak.

Ne smetaš mi.

Može umjesto kokica milka s keskom?

ili jogurt jagoda čokoladetina?
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 19:51   #24
Nema problema, čim se vidimo. Hoćeš odmah u Tvornici?
stitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 21:03   #25
ma jebat će ode neko nekoga. samo bi kon-bin-nan-cija mogla bit doneklen neočekivata i neubičajita.
Black Hawk Down is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2004., 21:52   #26
Quote:
nataniel kaže:
Hvala walt, čekam samo da mi Željko to napravi.
Prebaci mi , jel...?
Nataniel nisi dobro razumijela, prebacivanje radi Porto, ja radim vraćanje.

Usput, ontopic, postavljanje topica kao Top teme je OK i poželjna akcija moderatora. Pa što ako se nekom ne sviđa taj topic. Na jednoj stranici postoji 40 tema. To je moderatorsko uređivačko isticanje. Top tema je nešto kao tema tjedna, mjeseca... Što više topica bude Top temom to bolje. Naravno, teme ne trebaju zauvijek ostati Top teme. A sad, svađati se, kao što znamo, možete baš zbog svake sitnice.
Anderlon is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 09:41   #27
Quote:
walter kaže:
Svaki čitatelj ima pravo kritizirati ovdje objavljeno štivo, i svaki od autora trebao bi biti presretan ako se netko uopće drzne kritizirati njegovo djelo.


Nakon što se smirimo. Ako se smirimo. A ako se ne smirimo, onda shvatite da je strast inspirativna, ...


Ne volim svađe, a volim Ničea, a on reče da je nedostojno umjetnika baviti se kritikom. No svakako je puno, puno lakše biti kritizer nego umjetnik.

A Hegel reče da se ništa velikog u povijesti nije dogodilo bez strasti. Ne znam koliko to stoji, ali sigurno se ni jedan veliki zločin nije dogodio bez strasti.
adriatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 09:51   #28
Quote:
Porto kaže:
Nije nikakva greška nataniel, ja sam mu prebacio.

No očito se meni pre(d)bacuje što pokušavam Top Temama afirmirati nove ljude koji dolaze na MLK kao i one koji pokazuju kontinuitet u pisanju dobrih postova.

Ah taštino...

Očito da je posrijedi neki motiv marketinške prirode koji se ne uklapa u moj koncept... hmmm?
"ja", "meni", "moj"... ja ne razumijem ovaj post. zar Porto ne govori o sebi iskljucivo kroz trece lice jednine? zar ne bi bilo ispravno napisano

Quote:
Porto kaže:
Nije nikakva greška nataniel, Porto mu je prebacio.

No očito se Portu pre(d)bacuje što pokušava Top Temama afirmirati nove ljude koji dolaze na MLK kao i one koji pokazuju kontinuitet u pisanju dobrih postova.

Ah taštino...

Očito da je posrijedi neki motiv marketinške prirode koji se ne uklapa u Portov koncept... hmmm?
seti is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2004., 18:09   #29
Quote:
Anderlon kaže:
Nataniel nisi dobro razumijela, prebacivanje radi Porto, ja radim vraćanje.

Usput, ontopic, postavljanje topica kao Top teme je OK i poželjna akcija moderatora. Pa što ako se nekom ne sviđa taj topic. Na jednoj stranici postoji 40 tema. To je moderatorsko uređivačko isticanje. Top tema je nešto kao tema tjedna, mjeseca... Što više topica bude Top temom to bolje. Naravno, teme ne trebaju zauvijek ostati Top teme. A sad, svađati se, kao što znamo, možete baš zbog svake sitnice.
Ajd dobro, Želja, ali malo umori taj ping pong, pa još ako je i loš, ajme meni.

Nadalje, glede teme - možda je bolje rješenje da forumaši biraju koja će tema biti top tema, nekako mi to ima najviše smisla.Što Porta košta odvalit anketu, pa neka se raja izjasni i tako svakih sedam dana, ha? Što kažeš?

Moderator (urednik) daje svoje mišljenje, no vox populi - kaže - mi BIRAMO ovo za sljedećih sedam dana!!!!!!!!!!

Tema se stavlja kao top tema, pa neka se dive ili pljuju.

I eto ti prekrasnog umjetničkog svijeta na svom terenu izmedju blagoglagoljivosti i psovki.


Ali MUDROSTI.MUDROSTI treba za mjesto glavnoga urednika.


To jednostavno.....znam.
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:49.