Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2009., 22:21   #501
Quote:
djevojchica20 kaže: Pogledaj post
ja sam takve kupila u mustangu
Jesi možda u mustangu vidjela trapke da su skroz uske i da je niski struk?!
niba is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 12:02   #502
Da li mi netko može napisati nekoliko informacija o trapericama iz Miss Sixtyija i Killaha? Kakva im je kvaliteta, da li su udobne tj. isplati li ih se uopće kupovati? Tražim obične, tamnoplave skinny traperice i želim da budu dobre i kvalitetne. Hvala.
maude is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 14:57   #503
Sa chata ću kometar preselit ovdje,možda nekome bude koristilo.
Već sam 2 puta kupovao D2 traperice online tako da sam prije probao u živo taj model i veličinu i dobio traperice vizualno identične,ali u skroz drukčijim mjerama i popizdio
Zato sad prije kupnje uvijek kontaktiram mailom da mi pošalju mjere,ali čak ni to nekad ne pomaže

Ja hoću ove traperice:
http://www.luisaviaroma.com/index.as...seasProdID=50I

I tu lijepo piše rise:23 cm,hem: 20 cm! I hoću IT 48 veličinu!

I onda nađem iste traperice ovdje i baš imaju broj 48
http://www.viganoboutique.com/index....80&language=en

Kad gle,čuda sendaju mi ovo:
dear sir,
thank you for visit on viganoboutique.
there are mesaurents ( in cm ) have requaired in your mail.
dsquared jeans, size 48, colour blu:
total lenght: 102.00 cm
width mes (waist) 43.00 cm
inseam: 30.00cm
ending: 18.00 cm


Jasno da im se potkrala neka greška pod inseam,ali čim vidim ovo ending 18 cm i duljina 102 cm popizdim

Trazim dalje,kad gle i zappos ima,ali ostale samo broj 50
http://www.zappos.com/dsquared2-dean...c-vintage-wash
Svaka im čast,barem lijepo pišu mjere i znaš fit traperica. S tim Dsquared trapericama nikad na 'zelenu granu'.

Trazim dalje, i nađem na nekom francuskom siteu,neću reč koji da mi ih netko ne mazne odavde prije..hehe..kad imaju veličine 32,34,36. I sad idem vidit i size kartu kojoj talijanskom to odgovara i tamo lijepo pise za muski jeans 36=48.
Pišem mail da mi senda mjere i veličinu,vrati mi samo struk 32'' i da je 32=48.Tako da ne znam uopće model i trebao bih kao naručiti 32 iako u karti piše 36.
A gle čuda na saksu piše da je 48=38..
za popizdit
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 23:05   #504
pitanje za ženski dio....
kupujete ikad muške traperice?

ja imam velikih problema s kupovanjem, visoka sam 180 i nikad ne mogu u normalnim (jeftinijim) trgovinama naći neke dovoljno dugačke i da stoje ok, da ne spominjem da one skiny modele mrzim i ne isprobavam ih nikad - a sad su sve takve ....
u skuplje dućane sam prestala ići kad sam jednom kupila neke u replayu koje su se poderale nakon par tjedana...

a pitam za muške, jer mi je prije nekoliko god u ltb-u, nakon ženskih prekratkih, prodavačica uvalila jedne , za koje sam tek nakon što sam ih navukla skužila da su muške... al' kupila sam ih jer su bile bolje od svih onih ženskih modela, onako u lagani trapez, i nosila sam ih dok se nisu skroz poderale (počivale u miru )...
__________________
See ya :)
coma black is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 16:54   #505
moja frendica u osijeku je kupila jedne muške i savršeno su joj stale...
Teeja is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2009., 20:58   #506
Zna netko marku ovih traperica?

black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 13:43   #507
nedavno sam slučajno kupila super traperice neke marke ONLY, (iskreno nikad nisam čula za tu marku) ali su savršene
stoje ko salivene, čak i dužina, za par mjeseci javim i kvalitetu
i da da oduševljena sam shoppingom u Splitu
caterina is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 14:14   #508
only je u vero modi,barem sam ja tamo kupila jedne,isto su mi predobre,doduše sad i malo prevelike jer sam mrvicu smršavila (fala bogu hehe)
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 14:29   #509
Pitanjce za cure jačih bokova i bedara...imate li neke provjerene modele ili marke koje kupujete?

Već sam toliko novaca potrošila na promašaje da sam luda više...kod mene onaj princip raširiti će se još nikada nije profunkcionirao.

Najbolji model mi je jedan iz Baby Phata kojeg više nema ni na netu ni u dućanima...
Any tips and tricks?
nat_nat_nat is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 17:09   #510
Vidim da cure lako nađu zadovoljavajuće traperice. Najbitnije valjda da dobro kriju nedostatke i dobro istaknu prednosti,liniju nogu i guze

Za muške je nać dobre traperice ispod 1000 kn nezamislivo.Čak ni u Dieselu nemaju niti jedne dobre traperice. Probao sam doslovno sve, Levis,Boss,D&G,VJC,Bikkembergs i sve imaju donekle ok dizajn,ali je materijal za cijenu bezveze.Nisam opet nijedne kupio
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 19:06   #511
Kad nisi išao u Replay...


A kaj je bilo s onima s neta?
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2009., 19:52   #512
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Kad nisi išao u Replay...


A kaj je bilo s onima s neta?
Nemoj se šaliti..Replay je lošiji od svih gore navedenih brandova..Imao sam troje Replay traperice i pamuk je očajan.

Ove s neta još nisam našao da mi odgovaraju,još uvijek tražim.
Ali našao sam jedan novi brand koji po svemu sudeći odgovara mojim kriterijima,sad možda i te naručim ako se dovoljno dobro informiram o veličinama.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 18:45   #513
meni je Diesel vise nego ok, za sve ostalo se slazem, inace u zadnje vrime kupujem vecenim DG rebe po italiji, materijali dosta variraju od modela do modela, tako se nadju neki koji su tvrdi i pare koda su sa pazara ali imaju i vrhunske modele kakve D&G nikad nema, savrseni kroj i dizajn dizajn + kvalitetan i meki pamuk, jedino mi smeta sta ih vecina ima onu plocicu na guzici koju posli moram skidat jer stvarno zna smetat kad se sidi, tako sam sjebo jedne al sam ih rucno zasio sad imaju unikatni detalj i najdraze su mi
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 19:13   #514
Quote:
aibreann kaže: Pogledaj post
ermda, uglavnom traperice kupujem u Dieselu. trenutno imam 3 njihova para - svjetlosive koje će sad navršit evo 2 godine i tek se sad počele derati između nogu (a inače mi hlače drugih marki odu u roku keks, tj. godinu dana), baka ih pokrpala i nosit ću ih još ohoho vjerojatno; srednjeplave i tamnoplave. njihove 28-ica i 29-ka stoje kao salivene, osobito model Liv, 29-ka s 2% elastina. tamnoplave i svjetlosive su Liv.
Tu negdje smo po visini i težini (168, oko 55 kg), ali ja imam Dieselice Liv model broj 27! I nisu mi preuske, štoviše, rastegnu se nakon nekoliko nošenja...

Uglavnom, jel ima tih traperica negdje u outletu? Ne da baš mi se ići skroz do Roses-a bezveze...
__________________
Life is what happens when you're making other plans
dixx is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 19:26   #515
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
meni je Diesel vise nego ok, za sve ostalo se slazem, inace u zadnje vrime kupujem vecenim DG rebe po italiji, materijali dosta variraju od modela do modela, tako se nadju neki koji su tvrdi i pare koda su sa pazara ali imaju i vrhunske modele kakve D&G nikad nema, savrseni kroj i dizajn dizajn + kvalitetan i meki pamuk, jedino mi smeta sta ih vecina ima onu plocicu na guzici koju posli moram skidat jer stvarno zna smetat kad se sidi, tako sam sjebo jedne al sam ih rucno zasio sad imaju unikatni detalj i najdraze su mi
Meni je Diesel bio super,jer super stoje,ali moram priznat da mi se brzo isparaju među nogama i da traper nije baš 'high end',kad probaš bolje onda se teško vratiti na Diesel.

Kod DG ima stvarno odličnih traperica,ali teško nađem kroj,uvijek naletim na onaj klasični 19 cm koji mi stoji očajno.
A koji model i broj su te koje su tebi savršene?!

Ja sam sad odlučio prijeći na PRPS. Probao sam jednom jedan jedini model i bio je malo baggy,ali su detalji i materijal izgledali bolje i od Dsquareda.
Malo sam surfao i vidio da imaju super dizajn i krojeve,nađe se i koji slim fit Nisu kratke kao D2
To je neki japanski brand,koriste nekakav afrički pamuk,poznati po kvaliteti pamuka,tkanja i pranjima.Koliko sam informiran to je pravi 'high end' jeans.
Cjenovno je tu negdje s DG,Dsquared,možda nekih 20-30% skuplji,ali ovisno o modelu.
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 19:43   #516
pa jbga diesel je ipak duplo + jeftiniji, a meni se niti jedne nisu raspale, stati to uzimas u milimetar broj?

ne znan jesil primjetio al ja uglavnon uziman klasicne ravne krojeve ili one koji se jako malo suzavaju, bez nekih detalja i pizdarija, mrzin kad neko bulji u marku na tebi, zato ne volin DSQ npr, volin imat sve nijanse plave a preferiran sta svitlije, jednostavno tako volin, dakle skoro bilo koji DG model niskog ili poluniskog struka i ravnog kroja mi dobro stoji kad se malo rastegne na guzici
sad san uzeo nekoliko dva pari 36 broj jer vise ne stanen u 34 a i ove su mi dobro tisne, necu vise kupovat nista, poceo san radit na tome da smrsavim, i ne tribami nigdi ne iden samo san kuci

jedino je zajeb sa materijalon jer dosta variraju pa ne narucujem na netu nista, za razliku od diesela koji uvik ima mekan i lip pamuk

a neke nove brandova ne bi istrazivao, jednostavno me prosla bilo kakva zanimacija za to
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 19:58   #517
Quote:
marko356 kaže: Pogledaj post
...stati to uzimas u milimetar broj?
Pa kaj nisi vidio slike njega u hlačama?! Ne znam kako se sagne.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 20:04   #518
hahah, mislin da san vidijo jos davno neku sliku ali nisan isa za time
__________________
more
marko356 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 17:15   #519
Haha,pa uzimam kroj koji mi odgovara.

Od Diesela bih odmah kupio Viker u pranju 8YM,ali na online store ima samo Krooley I tog pranja nema u Viker kroju nigdje...ok ima na samo jednom britanskom ali s duljinom samo za patuljke Ova ostala pranja su stvarno bezveze,a kod nas je ponuda čista nula

Ako ne nađem te Diesel,onda krećem na PRPS,imaju super pranja,a i sigurno su puno kvalitetniji od Diesla pa mi neće biti žao dati više para:
http://www.baggamenswear.co.uk/CAT_L...ory=PRPS-Jeans
black_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2009., 17:21   #520
Quote:
black_man kaže: Pogledaj post
ok ima na samo jednom britanskom ali s duljinom samo za patuljke
O, to je onda za mene. Koji sajt?


Btw, ove PRPS traperice izgledaju stvarno odlično. Svaki model mi se sviđa. Ali, ipak, nemam baš toliko love za traperice...
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:35.