Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2010., 19:04   #541
meni su se Zara rastegnule,morala sam ih nositi na sužavanje ... al sad su ok
star 69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 19:25   #542
Cure, zapele su mi za oko Dieselice, Matic model. Nisam još do sad imala Dieselove trapke, pa da pitam, isplati li se dati kn??
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 20:27   #543
ja Diesel trapke imam već 6 god. i još su super
star 69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 20:32   #544
I ja imam problem s nabavkom traperica, ali iz razloga što su mi sve široke...
Imam 165 cm i 45 kg i 16 god...
Samo D&G mi pašu...

A za sve one koji neznaju kakve kupiti, moj prijedlog su na tregere...svima stoje i fora i in su...
Mynnye is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 20:44   #545
Quote:
djevojchica20 kaže: Pogledaj post
ima li kakvih traperica,da nisu kineski dućan i no name butici, za 200tinjak kuna
upravo se vratila iz WG.....ima u stradivariusu traperica po 99 kn
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 21:20   #546
gdje je taj stradivarius? nisam to vidjela u wg. Kakvi su modeli? jesi vidjela možda dali je u zari sniženje?
star 69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 21:24   #547
U prizemlju je, blizu Pull&Bear-a i Bershke.
I je, u Zari je sniženje, ali imaju i novu kolekciju.
mokry is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 21:34   #548
kupih neki dan ralph lauren traperice. i bas sam preugodno iznenađena super stoje, ne sire se, u struku su kao po mjeri krojene
inace mi rijetko koji model takvih trapki stoje, al ove su mi super. jos samo da ostanu citave nakon sto ih operem..
__________________
Old enough to know better, young enough to do it anyway.
Sponza ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 23:38   #549
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
ima u orsayu, tally weijlu, c&a, iako ne znam kakve su kvalitete.....i u peeku se zna naći....review ima od 200 - 300 kn sad na sniženju...
orsay i tally weijl mi imaju tak niske modele,pol guzice ispadne van , c&a nisam našla ništa kaj mi se sviđa nažalost,a tam sam već kupila jedne za 99kn i dobre su,stvarno nit se rastežu nit niš
hvala

Quote:
_Tin@_ kaže: Pogledaj post
Pogledaj u Amadeusu.
e,na amadeus uvijek,uvijek zaboravim, nikad mi nije usput, a u importaneu je skriven,i rijetko kad prođem pored njega,mogla bi tamo škicnuti,makar nisam baš zadovoljna njihovim hlačama zadnjih par godina,prije su bile ok

Quote:
Teeja kaže: Pogledaj post
u zare po 200kn ima odličnih reba
hvala.ići ću pogledati





Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
upravo se vratila iz WG.....ima u stradivariusu traperica po 99 kn
šteta kaj je on samo u wg.nisam nikad bila tam, ne znam kak voze ti busevi,i ne da mi se sama na taj dio grada,uvijek sam u centru zbog faksa, vidjela sa već puno lijepih stvari u tom stradivariusu a nikak otić do tamo
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 10:03   #550
Quote:
klaunina kaže: Pogledaj post
Cure, zapele su mi za oko Dieselice, Matic model. Nisam još do sad imala Dieselove trapke, pa da pitam, isplati li se dati kn??
Za matic uvijek, a i nisu tak skupe
Lauren is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 11:47   #551
Quote:
Lauren kaže: Pogledaj post
Za matic uvijek, a i nisu tak skupe
Thanks, već sam ih 2 puta išla isprobavati, savršene su, ali me strah da se ne rašire, kao ostale koje imam (Mustang, LTB, etc.)

Ma nisu tako skupe, posebno sad kad Diesel ima sniženja.

U ponedjeljak jurim po njih
klaunina is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 13:34   #552
Quote:
djevojchica20 kaže: Pogledaj post
šteta kaj je on samo u wg.nisam nikad bila tam, ne znam kak voze ti busevi,i ne da mi se sama na taj dio grada,uvijek sam u centru zbog faksa, vidjela sa već puno lijepih stvari u tom stradivariusu a nikak otić do tamo
stvarno bi trebala do tamo, jer ima puno drugih trgovina u kojima isto imaš traperica do 200 kn....

imaš besplatni bus iz podsuseda do WG, a do podsuseda ideš vlakom od glavnog kolodvora --> http://westgate.com.hr/cms/content/p...Busplan_09.pdf

ili možeš s busom iz zg direkt do WG bez presjedanja --> http://westgate.com.hr/cms/content/p...seckiGrupa.pdf
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 14:52   #553
Levi´s

Tko traži dobre traperice jeftino neka pogleda u Levi´s-ovom outletu u Mercatoneu jer valjda zatvaraju to tamo pa su sve snizili 50% na uobičajene outlet cijene.

Ja si baš danas tamo kupio odlične traperice za 145 kn!
__________________
Svatko ima pravo na krivo mišljenje...
black hole is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 15:00   #554
wow super

u kojem mercatoneu?
edit: malo sam pobrkala mercator i mercatone znam gdje je ovo

Zadnje uređivanje raverica : 09.01.2010. at 15:17.
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 15:13   #555
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
stvarno bi trebala do tamo, jer ima puno drugih trgovina u kojima isto imaš traperica do 200 kn....

imaš besplatni bus iz podsuseda do WG, a do podsuseda ideš vlakom od glavnog kolodvora --> http://westgate.com.hr/cms/content/p...Busplan_09.pdf

ili možeš s busom iz zg direkt do WG bez presjedanja --> http://westgate.com.hr/cms/content/p...seckiGrupa.pdf

ma znam,podsused mi je pod nosom, 2 stanice busom iz smjera samobora, al glupo mi je sama ići u tak veliki centar
nitko neće samnom, svima je to "veliko" i sve već imamo u cityu i king crosu,a nema nekih dućana
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2010., 21:30   #556
u krajnjem slučaju odeš sama....stvarno se isplati....pogotovo ove nove trgovine kojih nema u cityu....

danas sam bila opet.....traperice u stradivariusu, pull and bearu i još nekima su po 99 kn...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 13:35   #557
Visoke cure (185 cm), mršave? Gdje kupujete traperice? Ja inače U Zari, ali ne mogu sada do nje (nisam iz Zg). Dakle, zanimaju me jakoooo dugački modeli, da nisu skupe i da su ok. Uglavnom nosim uske. Pomagajte, please!
__________________
Čekam ljeto i Lavića....dočekala Račića!
think.pink34 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 00:55   #558
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
u krajnjem slučaju odeš sama....stvarno se isplati....pogotovo ove nove trgovine kojih nema u cityu....

danas sam bila opet.....traperice u stradivariusu, pull and bearu i još nekima su po 99 kn...
ajooj,
ja danas bila u city-u i ima nešto za 150, u c&a ali ili nema broja,ili nije dobra boja,
u ostale dućane sam škicnula..
ma prevelik mi je to centar za ić sama
budem dragog sutra nagovorila
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 12:21   #559

__________________
After all this time? Always.
Valjakica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2010., 01:33   #560
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
ima u orsayu, tally weijlu, c&a, iako ne znam kakve su kvalitete.....i u peeku se zna naći....review ima od 200 - 300 kn sad na sniženju...
bila sam u orsayu i tally weijlu ,meni su sve te preniski kroj, za 5 cm da su više bile bi dobre,
c&a nije imao broja onih kakve ja hoću.sve sami 36 i 42
u peeku nisam našla ništa jeftinije

vidjela sam u espritu lijepih, s 500kn snižene na 200,ali ostalo je 20 ak i više velikih brojeva( 31,32, 33 čak i 34 ) ( ja sam 29/32) i ogromne su sve
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:16.