Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.10.2006., 00:25   #1
The Girl in the Café

Britanski film, socijala i romantika.
Gledala davno a evo danasi na HRT-u bio.
Gledao neko? Komentari?
Kraj?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 10:40   #2
Pogledao sam - i ugodno se iznenadio. Bill Nighy je bio sjajan. Iako je sada prisutan u praktički svakom većem britanskom filmu, svejedno uspijeva napraviti svaku ulogu drukčijom. Svidjela mi se ljubavna priča između Lawrencea i Gine (osobito način na koji su se upoznali), kao i njezina iskrenost. Jedino je malo nespretno riješen spoj između romantične prve polovice filma i druge polovice koja govori o socijalnim problemima.
Što se tiče samog kraja, mislim da je realan. Jedna osoba zaista može promijeniti svijet, ali samo ako je netko sluša.
Vepar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 12:44   #3
kak zavrsava film? ja sam gledala dok lawrence nije ponudio ostavku nakon sto je gina odrzala monolog na veceri...
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2006., 17:32   #4
gina odlazi, na aerodromu mu kaze zasto je bila u zatvoru - "ozljedila" je covjeka, a kojeg? - onog ko je ubio dijete... cije dijete? - zar je vazno cije je.
lawrence i ekipa idu na sastanak i onaj glavni britanac se opet vraca na milenijske ciljeve i kaze da je stvarno bitno rijesit siromastvo i da oni zele jos raspravljat o tome i zele bit pamceni ko generacija koja je nes promjenila a ne ko generacija koja je smanjila porez na kavu i pita jel ko uz njih, a ako i nije da znaju da je uz njih milioni djece i da su sretni sta im mogu bit glasnogovornici, i onda sastanak gotov, izlaze pred novinare dat izjavu o zakljucima sastanka, lawrewn zove ginu i kaze joj da upali tv... izjava o zakljucima krece sa nesto tipa "Imali smo priliku biti generacija koja ce nesto zaista i promijeniti..." pa se slika seli na ginu i film zavrsava. Ide jos Izjava od Nelsona Mandele i to je to...
hana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:26.