Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Blisko politici

Blisko politici Teme povezane s politikom koje ne spadaju pod ostale podforume

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.10.2013., 11:50   #1
problemi Hrvatske

Javljam se iz Svicarske,di zivim i radim. Moju Hrvatsku volim i posjecujem cesto.
Tanasa lijepa Hrvatska ima dosta problema,neki od njih su : odpad ,zasto bas odpad....radim u palionici odpada u Svicarskoj,tim paljenjem tog odpada produciramo grijanje i struju!!! Kad bi nasa vlada bila malo vise aktivna davno bi
i mi taj problem rijesili.
 
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 12:21   #2
Lijepo je sto volis Hrvatsku iz Svicarske..to je bas zgodno.
KOS Oficir is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 25.10.2013., 14:04   #3
Quote:
Lidija 32 kaže: Pogledaj post
Javljam se iz Svicarske,di zivim i radim. Moju Hrvatsku volim i posjecujem cesto.
Tanasa lijepa Hrvatska ima dosta problema,neki od njih su : odpad ,zasto bas odpad....radim u palionici odpada u Svicarskoj,tim paljenjem tog odpada produciramo grijanje i struju!!! Kad bi nasa vlada bila malo vise aktivna davno bi
i mi taj problem rijesili.
Znas da ne funkcionira to tako.Lobiji,lokalni serifi,nesposobnost,svasta nesto...
__________________
-kriminalac u usponu-
Praznih Ruku is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 14:07   #4
Hrvatska nema problema
gromukoprive is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 14:29   #5
Quote:
gromukoprive kaže: Pogledaj post
Hrvatska nema problema
Osobito nema problema sa otpadom. Fino sve bacimo u potok, rijeku, šumu...
Biljka is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2013., 14:38   #6
Eh, sjećam se dana kada sam pisao o spaljivanju otpada i toplinskoj energiji,te navodio primjer Beča,a forumski stručnjaci su mi se smijali jer što ima raditi spalionica u gradu...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 10:22   #7
Da nazalost neki se smiju na to,tako i meni kad pricam di radim. Ubiti problem je i u novcu,mozda nije ispravno za sve kriviti ni politiku,jer pak gradjeni cine drzavu,i ono sto drzava prestavlja,a rijetko tko je spreman sto promjeniti.
A hrvatsku iz svicarske je lako voliti,jer ( budala ide di je navikla a pametan di je bolje!!!) A de se pak vratim na temu,Italija je prva palionicu sagradila,sad je ugasena,a mi kupujemo njihov odpad jer su lijeni sami raditi i ispod nizenja im je,ali to je pak drzavna Firma i propasti nemoze jer odpada ce uvijek biti,to bi za hrvatsku bilo dosta radni mijeste za inzinjere vozace menedzere da nenabrajam sostale radne snage
 
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 18:27   #8
Quote:
Lidija 32 kaže: Pogledaj post
Javljam se iz Svicarske,di zivim i radim. Moju Hrvatsku volim i posjecujem cesto.
Tanasa lijepa Hrvatska ima dosta problema,neki od njih su : odpad ,zasto bas odpad....radim u palionici odpada u Svicarskoj,tim paljenjem tog odpada produciramo grijanje i struju!!! Kad bi nasa vlada bila malo vise aktivna davno bi
i mi taj problem rijesili.
cuj, najveci problem hrvatske je upravo narod ili ti hrvat...sve sto se događa s hrvatskom i zasto je tako kako je, kriv je upravo taj narod...on bira, on plješč onima koje bira, taj isti narod devastira, pljacka tu istu zemlju...
serenada is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 19:25   #9
Najveci problem je obrazovanje i odnos prema obrazovanju. Profesori potplaceni i na njima se uvijek stedi. Dok se to ne promijeni nema napretka. Uz odnos prema obrazovanju ide i odnos prema znanosti, tehnologiji i znanju opcenito.

A kao sto se vidi i iz ove teme, potpuno negiramo i odbijamo ljude koji zive vani. I to vrlo cesto obrazovane i sposobne ljude koji su spremni i u mogucnosti pomoci.
toto tamuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 22:46   #10
Quote:
toto tamuz kaže: Pogledaj post
Najveci problem je obrazovanje i odnos prema obrazovanju. Profesori potplaceni i na njima se uvijek stedi. Dok se to ne promijeni nema napretka. Uz odnos prema obrazovanju ide i odnos prema znanosti, tehnologiji i znanju opcenito.

A kao sto se vidi i iz ove teme, potpuno negiramo i odbijamo ljude koji zive vani. I to vrlo cesto obrazovane i sposobne ljude koji su spremni i u mogucnosti pomoci.
A tko je prevario i nasanjkao dinasporu?
HDZ
A koga ta ista dijaspora jos podrzava?
HDZ

I tko je onda lud?!
KOS Oficir is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2013., 23:50   #11
Kolegice Lidija 32, problem Hrvtske je politički otpad, ne komunalni. Desetljećima je bio zbrinjavan baš kako treba na lokacije i destinacije gdje mu je mjesto, ali onda se ostvarila ona Andrićeva, došlo vrijeme kad su pametni zašutili, budale progovorile, a fukara se obogatila. HRvatska je zagađena političkim otpadom.
__________________
Istina o Franji Tuđmanu https://www.youtube.com/watch?v=AekZAAdw0dQ
Mc Ozy is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 11:42   #12
Quote:
KOS Oficir kaže: Pogledaj post
A tko je prevario i nasanjkao dinasporu?
HDZ
A koga ta ista dijaspora jos podrzava?
HDZ

I tko je onda lud?!
A to ima veze sa ovim kaj sam ja rekao kako tocno? Zena je pitala za misljenje nas kaj zivimo tu koji su problemi a ti si joj glatko odbrusio da nema kaj ona pitati jer ne zivi ovdje. Ja ti samo kazem da je po meni to krivo razmisljanje.
toto tamuz is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 11:51   #13
Ma koji otpad, o čemu vi pričate?

To nije problem - pederi, lezbe, gej brakovi, ćirilica, dvojezični natpisi, ustaše, četnici, partizani, komunisti, fašisti, nacisti, Talijani, Mađari, Srbi, Turci, Mlečani, Židovi, Cigani, udbaši, trava, masturbacija, vjeronauk u školama, Tuđmanovi spomenici i ulice, križevi na javnim zgradama - e to su pravi problemi.

















The Great Duck is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2013., 19:52   #14
Bas glupo!!! Ubiti eto vidite sve i svi drugi su bitniji noga zemlja u kojoj zivis. Mislim da sam previse ocekivala,posto na svakoj stranici kukate da Hrvatska nevalja,a ono ljudi nevaljaju a ne samo politika. Evo je samo pokusaj bio nesto promijeniti,jer sam nemozes ali vise ljudi da. Kad sam bila u HR i usla u ducan,bio je prazan a trgovkinja sijedi sa mobitelom niti pozdraveto vase volje za promjenu,ni osnovnu kulturu neki nepoznaju. E onda idite van Hrvatske i radite tek tada cete viditi sta je znoj.
 
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 20:11   #15
Draga Lidija, hvala što ste se javili i što nas niste zaboravili.
racunajnamene is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2013., 20:32   #16
pozdrav tamo u svici

mi imamo nesto smeća, al bar nismo poubijali sve medvjede.
inkpink is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 02:44   #17
Lidija 32, eto vidis da je problem u hrvatima...eto tako ti rezobira najveci dio hrvatske...ukratko, niko nista ne razumi, .ebe lud zbunjenoga...
serenada is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2013., 10:20   #18
A ako,do mi je potvrda da ovdi disam je pak super,i na srecu ova drzva zivi vec 70 godina bez takvih problema. ������
 
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:59.