Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2007., 00:00   #21
Quote:
Bootylicious kaže: Pogledaj post
Camron Diaz, Nina Morić, Gisele...Anoreksične glupače.
:ljubomornako2pasa:
Ja imam štrkljave noge i mogu vas utješiti - nisu sve mršave noge po defaultu dobre. Moje izgledaju kao da je netko zabio dvije čačkalice u krumpir (krumpir = koljeno , a čačkalice su potkoljenica i natkoljenica). Sad izgledaju još i gore jer se gornja čačkalica (natkoljenica ) udebljala, pa to izgleda - salo, krumpir, čačkalica.
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:21   #22
Quote:
Forumas-zg kaže: Pogledaj post
Iako si se obratila curama, da ti ja odgovorim s muške strane gledišta: Sigurno uopće NEMAŠ tako loše noge kao što misliš! Garantiram ti! A inače, svaka ženska osoba BOLJE izgleda u suknji nego u hlačama, a osobito još sad kad je tako vruće! Pa, nećeš se valjda kuhati u nekim vrućim, za vas cure posve nezdravim, hlačama, zbog nekakvih glupih PREDRASUDA! Dakle, SVAKAKO NOSI SUKNJE I HALJINE i nemoj se uopće opterećivati s tobožnjim "lošim nogama"! A ako ćeš moj savjet, uzmi nekako "neutralnu duljinu", tj. onu do koljena, onda se ne ističe niti onaj dio noge iznad, niti ispod koljena, nekako izgleda "najneutralnije"... Eto, nadam se da sam ti bar malo pomogao ovim savjetom!
evo ga opet
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:25   #23
booty, dis ti? nema te puno na forumu. . .
ucis?
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:27   #24
Quote:
Sugarplum Fairy kaže: Pogledaj post
Ja imam štrkljave noge i mogu vas utješiti - nisu sve mršave noge po defaultu dobre. Moje izgledaju kao da je netko zabio dvije čačkalice u krumpir (krumpir = koljeno , a čačkalice su potkoljenica i natkoljenica). Sad izgledaju još i gore jer se gornja čačkalica (natkoljenica ) udebljala, pa to izgleda - salo, krumpir, čačkalica.
Ti tu možeš nešto učinit. Vježbat. Pa onda malo ojačaju listovi, a ovo gori se učvrsti. Ja mogu otić lomit kosti i pilat mišić u listu.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:28   #25
Kako nema? Iman više od 1000 postova.
Da, malo san se uvatila knjige, od pon još i više pa svratin malo navečer povatat slije na kritikama i polipit ono šta san u pauzi kupila.
Bootylicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:34   #26
i ja bi tribala ucit i s obzirom na to - mene ima puno i previse na forumu

evo da ne oftopicarim samo...i ja imam malo jace listove, al zivim u nadi da ce se stanjit sami od sebe
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:37   #27
jel postoje neke vježbe za stanjivanje?
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:39   #28
cega? listova? nemam pojma, ja vozim sobni bicikl pa sta bude, bude!
sad kad se jos vise povecaju
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:40   #29
da, mislila sam na listove... mislim da nema nešto učinkovito
raverica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:42   #30
e jeb ga. . .citala sam na zdravlju (ili rekreaciji ) neki topik o jakim listovima i cini mi se da je vecina rekla da ne moze tj da nema bas nekih vjezbi za to
amber is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:43   #31
sta se tice mojih nogu, rekla bih da sam zadovoljna njima. evo taman mjerim listove i manji su nego na onoj gornjoj slici. ali nije ona gornja slika tako strasna. ako je vruce, naravno da cete nosit suknje i minice, a ne se kuhat u hlacama. ko sta recimo moje dvi prijateljice imaju komplekse nenosenja minica.....
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:43   #32
Quote:
Bootylicious kaže: Pogledaj post
Ti tu možeš nešto učinit. Vježbat. Pa onda malo ojačaju listovi, a ovo gori se učvrsti. Ja mogu otić lomit kosti i pilat mišić u listu.

Da nisam probala...
Teretane, aerobik, trčanje, treneri, bla, bla, bla... Listova ni za lijek. Takva građa i možeš jedino
__________________
...I find it kind of sad...the dreams in which I'm dying are the best I've ever had...
Dobar čovjek može se postidjeti čak i pred psom.
Sugarplum Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 00:58   #33
ja neam jace listove, deblje....nego je to bas misic
,, a i nije mi to lijepo bas...no nekak mi pase i pomirila sam se s tim
imam vitke noge, pa mi nie nikakav bed
ak ocete pricat o trbuhu, to mi je bolna tocka
Hana_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 01:01   #34
Quote:
amber kaže: Pogledaj post
e jeb ga. . .citala sam na zdravlju (ili rekreaciji ) neki topik o jakim listovima i cini mi se da je vecina rekla da ne moze tj da nema bas nekih vjezbi za to
ja pak imam pretanke listove... i ne može ih se povećati, ufff... listovi su takvi kakvi jesu, ne mijenjaju se.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 01:02   #35
Quote:
Hana_ kaže: Pogledaj post
ak ocete pricat o trbuhu, to mi je bolna tocka
joj, daj, mislim da bi se prestala žaliti na svoj kad bi vidjela mene u badiću.
aibreann is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:17   #36
Ej, cure, moram reći da VOLIM nositi haljinice i minice i da ih nosim!!! Ali nedavno sam vidjela neku žensku koja ima ali full krive noge i ona u štiklama i minjaku kao da je sve 5, i to mi je bilo tako ružno za vidjet iako ni moje noge nisu savršene.....

Da, haljinice sam počela nositi prije 3-4 god do tada nisam jer sam MRZILA svoje noge, a i sada kad se pogledam u ogledalo iz nekog kuta, pa kad vidim kako su krive
Melani@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 10:39   #37
meni je svojedobno frendica rekla da imam noge ko stakor
no kako sam se udebljala od tad cini se da vise niko ne komentira moje noge
nosim sve..jedino ne minice..al to je zato sta ih ne volim
inace mi odlicno stoje
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 12:54   #38
Quote:
aibreann kaže: Pogledaj post
ja pak imam pretanke listove... i ne može ih se povećati, ufff... listovi su takvi kakvi jesu, ne mijenjaju se.
Ma mogu,ali to traje, evo moji su malo ojacali ,ali to je daleko od onog sto bih ja htjela, treba ti bar godina dana konstantnog vjezbanja na spravi s utezima da bi se postigao stvarno dobar rezultat.

Ontopic-imam malo kriva koljena i tanke noge, ali sam u suknjama stalno, ali zato i u visokom petama, tanke noge i ravne cipele=uzas.
Bitno je da ne nosis suknje tik do koljena, znaci smao preko koljena ili jako kratke.
__________________
I'm just a prisoner of your love
Blowne is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2007., 17:15   #39
Quote:
Melani@ kaže: Pogledaj post
Ciao cure, svake sezone pitam se isto kakvi krojevi i dužina haljina paše curi s oksericama. Dakle nemam savršene noke ali nemam ni full zakrivljene tipa nogometaši ali isto kad obučem neki šos ili haljinicu kuži se da nisu lijepe noge

Vi koje imate problema s tim, izbjegavate šoseve ili znate trikove kako modelima, bojama, krojevima usmjerit pašnju na šos, haljinu a ne na noge

Ili jednostavno, nositi hlače

I još bolje ako imate slike haljinica kakve nosite...
I ja imam okserice. I mislim da sam zaista našla neke dobre komade odjeće u kojima se uopće ne skuži, mada se toga često ne pridržavam jer se zaželim novih komada.
Prvo, oni koji ti savjetuju suknje do koljena (ili nedajbože ispod) očito ne znaju što su okserice. Time do izražaja dolazi najgori dio, zakrivljena potkoljenica koja zapravo i čini okserice jer je sa natkoljenicom je sve u redu. Kad se zaželim suknje, držim se asimetričnih krojeva do oko polovice listova. Dakle asimetrično! =)



(s tim da jedan od tih dužih "repova" smjestiš između nogu, u onoj praznini koja nam, oh, toliko smeta ;D)
Iznenadit ćeš se, vjeruj mi.
Drugo, biram hlače šireg ravnog kroja. Već par godina furam Levisice Billy May heart pocket kakvih imam 4 komada, dvoje tamne, dvoje svijetle. Sve mi ih je teže naći jer se više ne proizvode, a dobre traperice je stvarno teško naći. Vjerujem da ih je još ostalo tamo gdje sam ih ja našla, u Importanne centru, levi's trgovini tamo kak se ide prema autobusnoj stanici. Oni drže stare modele. Isto tako, među trenerkama i lanenim hlačama se često nađu širi ravni krojevi, s tim da ne govorim o onim jogging trenerkama već lijepim ženstvenim kakve se uklapaju u dnevni look, često si nađem neke među Espritovim modelima. Što se kraćih hlača tiče, iznenadila sam se kad sav vidjela kako mi bermude dobro stoje! Sad mi je to glavni komad za ovo ljeto! Samo pazi pri odabiru širine bermuda, već ćeš vidjeti koja tebi najbolje paše. Minicu se tek ponekad usudim obući, i to bude neka ultrakratka da otkrije moj najbolji dio nogu, onaj gornji. Nemam celulita i taman su debljine tak da weeee. Primjetila sam da mi u tom slučaju potpetice ne stoje, nekako naglašavaju okserice. Naravno, izdepiliram ih, stavim kremu za blago tamnjenje i čak dobijem pokoji kompliment na njihov račun.
Ponekad navučem čak i tajice. ALI! Jedno veliko ali! Na samo jedan način! Kupim si dugačke te ih naboram na onom kritičnom dijelu odmah ispod koljena.

Univerzalan savjet: EKSPERIMENTIRAJ!
Idi u trgovine, isprobavaj modele koje dosad nisi i naći ćeš odličnih na koje vjerojatno nisi prije ni pomišljala.
__________________
There is a place you can touch a woman that will drive her crazy. Her heart.
VanillaS is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2007., 17:49   #40
Quote:
VanillaS kaže: Pogledaj post
I ja imam okserice. I mislim da sam zaista našla neke dobre komade odjeće u kojima se uopće ne skuži, mada se toga često ne pridržavam jer se zaželim novih komada.
Prvo, oni koji ti savjetuju suknje do koljena (ili nedajbože ispod) očito ne znaju što su okserice. Time do izražaja dolazi najgori dio, zakrivljena potkoljenica koja zapravo i čini okserice jer je sa natkoljenicom je sve u redu. Kad se zaželim suknje, držim se asimetričnih krojeva do oko polovice listova. Dakle asimetrično! =)



(s tim da jedan od tih dužih "repova" smjestiš između nogu, u onoj praznini koja nam, oh, toliko smeta ;D)
Iznenadit ćeš se, vjeruj mi.
Drugo, biram hlače šireg ravnog kroja. Već par godina furam Levisice Billy May heart pocket kakvih imam 4 komada, dvoje tamne, dvoje svijetle. Sve mi ih je teže naći jer se više ne proizvode, a dobre traperice je stvarno teško naći. Vjerujem da ih je još ostalo tamo gdje sam ih ja našla, u Importanne centru, levi's trgovini tamo kak se ide prema autobusnoj stanici. Oni drže stare modele. Isto tako, među trenerkama i lanenim hlačama se često nađu širi ravni krojevi, s tim da ne govorim o onim jogging trenerkama već lijepim ženstvenim kakve se uklapaju u dnevni look, često si nađem neke među Espritovim modelima. Što se kraćih hlača tiče, iznenadila sam se kad sav vidjela kako mi bermude dobro stoje! Sad mi je to glavni komad za ovo ljeto! Samo pazi pri odabiru širine bermuda, već ćeš vidjeti koja tebi najbolje paše. Minicu se tek ponekad usudim obući, i to bude neka ultrakratka da otkrije moj najbolji dio nogu, onaj gornji. Nemam celulita i taman su debljine tak da weeee. Primjetila sam da mi u tom slučaju potpetice ne stoje, nekako naglašavaju okserice. Naravno, izdepiliram ih, stavim kremu za blago tamnjenje i čak dobijem pokoji kompliment na njihov račun.
Ponekad navučem čak i tajice. ALI! Jedno veliko ali! Na samo jedan način! Kupim si dugačke te ih naboram na onom kritičnom dijelu odmah ispod koljena.

Univerzalan savjet: EKSPERIMENTIRAJ!
Idi u trgovine, isprobavaj modele koje dosad nisi i naći ćeš odličnih na koje vjerojatno nisi prije ni pomišljala.

SRCE SI....

Ja jučer bila u shopingu i kupila si kratke hlačice, malo ispod guze i minicu u mangu, full sam zadovoljna....
Kao što si rekla srećom nemam celulita i punije noge....jer i ja sam zadovoljna nadkoljenicama
Melani@ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:44.