Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2010., 16:16   #41
Puno hvala! Ne zvuci previse komplicirano, samo trebam naci nekog tko ima dunju (jer trebam i lisce). Imam indukcijsko kuhalo koje moze drzat temperaturu na 60, 80, 100, tako da cu nesto iskombinirati (i nabaviti termometar).

Sadrzi li lisce dunje cijanid? Cula sam neke anegdote o trovanju cajem od lisca jabuka
patientia is offline  
Old 11.04.2010., 21:34   #42
Quote:
patientia kaže: Pogledaj post
Puno hvala! Ne zvuci previse komplicirano, samo trebam naci nekog tko ima dunju (jer trebam i lisce). Imam indukcijsko kuhalo koje moze drzat temperaturu na 60, 80, 100, tako da cu nesto iskombinirati (i nabaviti termometar).

Sadrzi li lisce dunje cijanid? Cula sam neke anegdote o trovanju cajem od lisca jabuka
Bok Strpljiva,

Lišće ne. a sjemenke sadrže cijanogeni glikozid iz kojeg hidrolizom uz djelovanje enzima nastaju minimalne količine cijanovodične kiseline kao i u drugih cca 2500 biljaka koje se ne smatraju otrovnima. U našoj prehrani(biljnom dijelu) postoji mnogo cijanogenih glikozida kao linamarin, prunasin i amigdalin iz kojeg je E.Krebs izdvojio vit.B17, a koji se koristi u liječenju malignih tumora. Najviše cijanogenih glikozida ima u sjemenkama badema i marelice, a u sjemenkama dunje ga ima otprilike kao i u grahu za razliku što sjemenje dunje ni ne jedemo. Sirotog su Krebsa optužili da su zbog uzimanja jednog preparata dobivenog iz amigdalina (B17) umrli muž i žena. Krebs je sjeo pred liječnički odbor i medicinsku publiku sastavljenu uglavnom od studenata medicine i injekciono si ubrizgao 20 puta veću dozu, digao se i otišao. Uostalom jedan od mogućih oblika je i cijanokobalamin (vit.B12), nedostatkom kojeg vas (vegane) non-stop plaše, a koliko ja vidim vi ste jako dobro i lijepo (to zbog pupavkica).
Pellaprat is offline  
Old 11.04.2010., 22:17   #43
B17 nije vitamin po definiciji. Cijanokobalamin je samo jedan od oblika vitamina B12, kobalamin je ono sto je bitno, a to malo CN se tolerira jer kobalamina treba stvarno malcice (1-3 mikrograma na dan). Ali, pusacima se preporucuje neki drugi oblik jer pusenjem vec previse cijanida unose. Doma imam dovoljno kostica marelica za ubiti dva odrasla covjeka, a to nigdje na pakiranju ne pise. Slatki badem nije problem, a gorkog je prakticki nemoguce nabaviti.
patientia is offline  
Old 11.04.2010., 23:23   #44
Koliko sam napravio kolača s Amarettom i popio kava s istim, možda više i nisam živ. Šta radiš s košticama marelice ? Ja ih isto skupljam cijelu sezonu, ali samo za domaći Amaretto i mlijeko "gorkog badema" za deserte.
Pellaprat is offline  
Old 11.04.2010., 23:25   #45
Jedem ih, same.
patientia is offline  
Old 12.04.2010., 01:13   #46
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Koliko sam napravio kolača s Amarettom i popio kava s istim, možda više i nisam živ. Šta radiš s košticama marelice ? Ja ih isto skupljam cijelu sezonu, ali samo za domaći Amaretto i mlijeko "gorkog badema" za deserte.
Pellaprat, napišeš kak delaš amaretto? Kaj ti je to mlijeko gorkog badema? Samo aromatizirano mlijeko? I što radiš s njim? Uf, ti si fakat kulinarska enciklopedija

Kad vidim kak si ti i patientia dobacujete lopticu, mam mi se zavrti u glavi
coco zoe is offline  
Old 12.04.2010., 10:08   #47
Quote:
coco zoe kaže: Pogledaj post
Pellaprat, napišeš kak delaš amaretto? Kaj ti je to mlijeko gorkog badema? Samo aromatizirano mlijeko? I što radiš s njim? Uf, ti si fakat kulinarska enciklopedija

Kad vidim kak si ti i patientia dobacujete lopticu, mam mi se zavrti u glavi
Mda.
Ne bih Pellaprata stavljala u istu katergoriju s navedenom forumašicom,ali to je samo moje mišljenje.
Dlapek is offline  
Old 12.04.2010., 17:12   #48
Quote:
coco zoe kaže: Pogledaj post
Pellaprat, napišeš kak delaš amaretto? Kaj ti je to mlijeko gorkog badema? Samo aromatizirano mlijeko? I što radiš s njim? Uf, ti si fakat kulinarska enciklopedija

Kad vidim kak si ti i patientia dobacujete lopticu, mam mi se zavrti u glavi
Pola kg muscovado šećera karameliziram istovremeno s 20 jezgri badema i 40 jezgri koštice marelice. Ohlađeno grubo usitnim i premjestim u staklenku širokog grla od cca 2,5 l. Dodam kandiranu koru jednog limuna i dvije naranče, 1 dcl domaćeg prošeka i u 1 dcl vode prokuhanu 1 zelenu komušku zdrobljenog kardamoma. Sve prelijem s 1 l Bacardi bijelog ruma i ostavim na suncu 40-60 dana (srpanj i kolovoz). Procijedim kroz gazu i prelijem u tamne i neprozirne boce. U originalu trebala bi biti neka vrhunska Grappa, ali ne podnosim lozovače pa stavljam bijeli rum.
Pellaprat is offline  
Old 12.04.2010., 17:40   #49
"mlijeko gorkog badema"

U avanu zdrobim 10 sjemenki badema, 20 sjemenki koštica marelice (bez pokožica), 10 kapi esencije gorkog badema s dodatkom malo zobenog mlijeka(par žlica). Dan ranije skuham 20 dag poprženog ječma u 1,5 l vode kroz 45 min. te procijedim kroz duplu gazu. Zdrobljenu smjesu zagrijem s ječmenim iscrpkom i 7 g krupne morske soli do vrenja, ali ne kuham, te ovo ponovim 3-4 puta tako da je smjesa vrela 4 do 5 sati na cca 80-90 C. Ohladim i punim u sterilne bočice koje steriliziram u vodenoj kupelji. Zatvorene bočice mogu stajati u hladnjaku oko godinu dana. Dobra je i slatka varijanta, no ova slana mi je nezamjenjiva u nekim receptima za pastrve, lososa, a pogotovo za određena jela od pačjeg mesa, a slatkog bademovog mlijeka konačno ima gotovog za kupiti i jako je dobro.

Zadnje uređivanje Pellaprat : 12.04.2010. at 17:43. Reason: nadopuna
Pellaprat is offline  
Old 12.04.2010., 19:32   #50
Ispricavam se sto ulecem kao padobranac, ali moji sugovornici od prije par dana znat ce o cemu je rijec.

Hvala vam svima od srca i iskreno na pomoci. Uz pomoc vasih savjeta sve je ispalo vrlo lijepo. Znala sam kuda idem i sto trazim.

Deedy, prvo sam usla u Preradovicevu jer mi je pomogla tvoja karta i pravac na Cvjetni trg na kavu. Nakon toga, prema Trgu, pa u Tkalcicevu i gle cuda...
pred nosom mi se stvorio Nocturno. Usli unutra jer je nazalost bilo hladno.... jedna mala i jedna velika pizza, coca cola i pivo 70 kn.

Pica od - li cna. Samo nije bila narezana ali nema veze. Cak smo poslije otisli i na kolace kod Vinceka.

Sad me bole noge, ali zadovoljna sam.

Zaista zasluzujete epitet najljubaznijh .

Krkimire, prosla sam pokraj pivnice Tomislav. Vjerujem da cu navratiti jednom onako usput. Mislim da hrana nije losa sudeci po ponudi.

Eto,
vasa L.
Luneta is offline  
Old 12.04.2010., 23:22   #51
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Pola kg muscovado šećera karameliziram istovremeno s 20 jezgri badema i 40 jezgri koštice marelice. Ohlađeno grubo usitnim i premjestim u staklenku širokog grla od cca 2,5 l. Dodam kandiranu koru jednog limuna i dvije naranče, 1 dcl domaćeg prošeka i u 1 dcl vode prokuhanu 1 zelenu komušku zdrobljenog kardamoma. Sve prelijem s 1 l Bacardi bijelog ruma i ostavim na suncu 40-60 dana (srpanj i kolovoz). Procijedim kroz gazu i prelijem u tamne i neprozirne boce. U originalu trebala bi biti neka vrhunska Grappa, ali ne podnosim lozovače pa stavljam bijeli rum.
Ovaj recept mi se jako sviđa!
imam pitanjca komada 2:
Koristiš li suhe bademe ili svježe, one s kojih se guli koža?
Kardamom- može li se zamijeniti nečim (npr.mljevenim kardamomom) ili ga je u nedostatku dotičnog oblika bolje skroz izostaviti?
crveno-crno is offline  
Old 12.04.2010., 23:30   #52
Quote:
dlap1307 kaže: Pogledaj post
Mda.
Ne bih Pellaprata stavljala u istu katergoriju s navedenom forumašicom,ali to je samo moje mišljenje.
Ma nemoj.


Pellaprat ima veeeliki + što se mene tiče, užitak ga je čitati!

Pellaprate, užitak te je čitati.

Quote:
Luna L. kaže: Pogledaj post
Eto,
vasa L.
O, drago mi je, naša L.!


bokbok
Deedy is offline  
Old 12.04.2010., 23:41   #53
Pellaprat je izvan svih kategorija.

Luna,
Krkimir is offline  
Old 12.04.2010., 23:47   #54
Quote:
crveno-crno kaže: Pogledaj post
Ovaj recept mi se jako sviđa!
imam pitanjca komada 2:
Koristiš li suhe bademe ili svježe, one s kojih se guli koža?
Kardamom- može li se zamijeniti nečim (npr.mljevenim kardamomom) ili ga je u nedostatku dotičnog oblika bolje skroz izostaviti?
Bademe što suhlje, imaju jaču aromu, obično uzimam lanjske.
Kardamom nemoj mljeveni jer mu je miris nepostojan, ali u nedostatku zelenih komuški izvrstne su Lebensbaumove očišćene zelene sjemenke koje stučeš u avanu,(bio&bio).
Pellaprat is offline  
Old 13.04.2010., 01:48   #55
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Pola kg muscovado šećera karameliziram istovremeno s 20 jezgri badema i 40 jezgri koštice marelice...
Hvala, alkemičaru
coco zoe is offline  
Old 13.04.2010., 16:39   #56
Quote:
coco zoe kaže: Pogledaj post
Hvala, alkemičaru
Bilo mi je zadovoljstvo. Čekaj da smislim nešto sa sjemenkama datulje.
Pellaprat is offline  
Old 13.04.2010., 18:59   #57
Quote:
Pellaprat kaže: Pogledaj post
Bilo mi je zadovoljstvo. Čekaj da smislim nešto sa sjemenkama datulje.
U Egiptu ih melju i rade od njih nešto nalik na kavu
crveno-crno is offline  
Old 14.04.2010., 21:32   #58
Kupila sam rutabagu. Sto sad da radim?
patientia is offline  
Old 15.04.2010., 03:35   #59
Rutabaga je repa?

http://www.ehow.com/how_5005_cook-rutabagas.html

http://www.coolinarika.com/recept/kisela-repa-s-grahom
__________________
There are no problems only solutions!
Poison Ivy 058 is offline  
Old 15.04.2010., 08:04   #60
Je, ali ne ta koja se kiseli, ova zuta na slici gore. Kazu da se moze napraviti pomfrit ili pire od nje.
patientia is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:45.