Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije Televizijska ovisnost

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2016., 02:26   #2681
Quote:
p3r02d3r0 kaže: Pogledaj post

...S trećom epizodom sam stekao dojam da su se David i Gillian u X Files vratili čisto zbog zajebancije...
Quote:
zuikaku kaže: Pogledaj post
... nije problem u humoru!
Problem je u načinu na koji je doziran! A u slučaju epizode 3 je predoziran, i prenaglašen.
Zapitajte se kakav bi status imali X-filesi da su od početka snimani u stilu epizode 3 i da je većina epizoda takva kao "hvaljena" epizoda 3... Dakle, nitko od X-filesa ne očekuje nedostatak humora i mračnjašto bez granica, no očekuje li itko i želi li itko da se pretvore u parodiju poput epizode 3?...
Quote:
p3r02d3r0 kaže: Pogledaj post
Je li itko napisao da se "čudi" trećoj epizodi? Nije. Zuikaku i ja smo napisali da nam se treća epizoda baš i ne sviđa zbog, da, genijalnog, ali pretjerano naglašenog humora. Mislim, niti jedna komična epizoda u prethodnim sezonama nije mi ostavila dojam "parodije" kao što je ova.
Mogu samo reći da me ta 3. epizoda "ubila" do te mjere da više nisam imao snage za pogledati 4.

Totalno razočaranje.
diantos is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 11:21   #2682
Možda se ipak predomisliš do večeras kad 4 epizoda postane dostupna
kit-samoubojica is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 13:55   #2683
Još jednom vas molim da nove epizode komentirate na ovom linku:

http://www.forum.hr/showthread.php?t=883765&page=19
Jay Bluebell is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2017., 16:10   #2684
Može li mi netko ukratko objasnit zadnju sezonu Dosjea X? Na kraju 9. sezone Pušač je nagovjestio dolazak vanzemaljaca i njihovu invaziju 2012. godine. Jesu li u 10. sezoni ti vanzemaljci došli i šta bi s onim silnim zavjerama?
Caeruleus is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2017., 11:09   #2685
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Može li mi netko ukratko objasnit zadnju sezonu Dosjea X? Na kraju 9. sezone Pušač je nagovjestio dolazak vanzemaljaca i njihovu invaziju 2012. godine. Jesu li u 10. sezoni ti vanzemaljci došli i šta bi s onim silnim zavjerama?
nisu izvanzemaljci došli

pogledaj oba filma X files i skini si 10. sezonu preko neta
Old 21.11.2017., 14:57   #2686
Počeo sam gledati od prve sezone, jer se slabo sjećam, to sam još kao dijete gledao na tv-u kad se prikazivalo .. tada mi je bila dobra serija, sjećam
se nešto kroz maglu da mi je bila zanimljiva radnja, atmosfera, likovi itd.

Sad sam tek na 6 epizodi prve sezone .. i OK mi je zasad, moram još i filmove pogledati, ali to ću nakon što odgledam cijelu sezonu, osim ako
mi postane dosadno onda ću odustati. xD
Stranger is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 19:47   #2687
Quote:
Stranger kaže: Pogledaj post
Počeo sam gledati od prve sezone, jer se slabo sjećam, to sam još kao dijete gledao na tv-u kad se prikazivalo .. tada mi je bila dobra serija, sjećam
se nešto kroz maglu da mi je bila zanimljiva radnja, atmosfera, likovi itd.

Sad sam tek na 6 epizodi prve sezone .. i OK mi je zasad, moram još i filmove pogledati, ali to ću nakon što odgledam cijelu sezonu, osim ako
mi postane dosadno onda ću odustati. xD
prvi film Fight the Future trebas gledati kad pogledas kraj 5 sezone a ovaj drugi poslje 9 sezone
x files agent is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:36.