Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 12:46   #221
Probuditi se zaljepljen za dragu koja sa mnom spava u krevetu jer smo zaboravili smanjiti grijanje pa smo se uznojili.

I da vani pada snijeg.

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 12:52   #222
Ja želim zdravlje svom mačjem čoporu tako da i sljedeće godine u ove vrijeme zajedno uništavamo bor i kuglice. 


Nadam se da ću i dalje raditi isti tip posla i želim ostvariti planirani napredak na faksu.


I želim si frajera s dobrim smislom za humor i zajebanciju, istim pogledom na seks i s meni kompatibilnim karakterom.

Pa da skupa obilazimo zagrebački advent i pijemo kuhano vino.


Također se nadam da će možda sljedeće godine forumaši moći pisati što žele po ovoj temi bez da se itko izdrkava po njima.
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 13:02   #223
želim i dalje biti sretna kao što sam sada ako može bolje od ovoga znači da ću dobit na lotu
__________________
παντα ρεϊ
Don`t cry is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 13:02   #224
Za iducu godinu zelim si da me koljeno manje zeza i da imam sto manje uradi sam radova.
Ostalo je poslozeno cist fajn.
I zelim obici dvorce Transilvanije.
Difference is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 23:04   #225
This time next year

Psihološki uravnotežen i stabilan nepušač koji pokazuje zanimanje ,talent i zavidno znanje ( s obzirom na svoju dob) u svojoj struci, barem 5, 6 ljubavi ( nebitno koliko trajale ), automobil i six pack na trbuhu ( ne u frižideru ). Uglavnom dogodine sam lovački avion spreman za polijetanje u borbenu misiju zvanu život. Hehe


Sent from my iPhone using Tapatalk
qwertz90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 19:20   #226
Nadam se da cu naci dovoljno karakterne snage u sebi i prestati se na tezati sa bilo kim .
lazan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 19:26   #227
Krishna - A Most Beautiful Song

https://www.youtube.com/watch?v=9okrXJUXAWk
gji perpetum is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 00:39   #228
Quote:
Lord Byron kaže: Pogledaj post
Poanta i jest u tome da je želja za zdravljem samopodrazumijevajuća.

Ma zaboravi. Sve pet, samo dajte.
Možda je, ali mislim da mnogi nisu osvjestili tu želju.. I ja sam, dok sam bila mlađa i dok me život nije počeo kovitlati u surovoj realnosti, želju "budi mi živ i zdrav" shvaćala kao floskulu. Isto tako sam je taksativno navodila u generičkim čestitkama kad nisam imala ideje i kreativnosti smisliti nešto originalnije. A u principu ni sama nisam razmišljala koliko je to uistinu važno. Sve dok iz mog života nisu počeli odlaziti dragi mi ljudi, sve dok se moj otac nije razbolio pa se na kraju oporavio, sve dok nisam doživjela nekoliko paničnih napada u kojima me iracionalni strah od smrti nije u potpunosti obuzeo i kad sam zbilja pomislila da sam gotova..

Da je želja za životom i zdravljem samopodrazumijevajuća, odnosno da si ljudi redovno osvješćuju koliko je to važno, koliko su blagoslovljeni time i kako se u jednom trenu (što vlastitom, što tuđom krivicom, što spletom okolnosti, što lošom srećom) sve može promijeniti, možda bi se manje zamarali glupostima, možda bi bili zahvalniji na onome što imaju, možda bi i više pazili na sebe..

Nisam vjernica (barem ne u klasičnom smislu te riječi), ali se bome svaku večer molim (bogu/višoj sili/majci prirodi/votevr) da budemo živi (dragi mi ljudi i ja), pa nakon toga zdravi.. A ostalo, dok imam svoje ruke, dok su mi glava i srce na mjestu, mogu i sama.. Ali volim zamolit višu silu da mi pomogne oko tih stvari na koje nemam utjecaj.. To me na neki način smiruje. Tj, volim si osvjestiti da sam sretna što imam to što imam i da sam zahvalna na tome.. Moram priznati da mi je u zadnje vrijeme sve jasnija ova pjesma https://www.youtube.com/watch?v=L5jI9I03q8E

Zadnje uređivanje Zbunjevita :) : 24.11.2017. at 00:49.
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 02:51   #229
No, da budem ontopična.. Danas sam otkrila ovu temu i trenutno mi je lijepo razmišljati o budućnosti.. Sretna sam što sam prebrodila svoje životne krize i što sam trenutno u pozitivnom razdoblju i imam osjećaj da rastem. U principu se nadam da će se nastaviti u istom tonu i sljedeće godine.. Ali ja ne bih bila ja da u meni ne postoji onaj natmureni, preplašeni čovječuljak koji mi i u trenucima koji bi trebali biti lijepi, ugodni i objektivno stress free, stvara neku glupu tjeskobu i nervozu.. Pa protiv svoje volje počnem očekivati da će se dogoditi nešto loše ili se ne mogu skroz opustiti, a onda ni stvarima u potpunosti veseliti.. Uvijek neki glupi stres, neka anksioznost.. Uvijek neka bol u meni To je nekakav moj modus operandi skoro otkad znam za sebe "Volim plakanje bez razloga, volim bit u bedu i samu sebe uvjeravat da ću bit u redu", što bi rekla Remi.

Anksioznost me u jednom trenutku toliko zakočila da nisam znala dalje i osjećala se grozno.. Ne da nisam držala konce u rukama nego sam se u potpunosti zapetljala u njih.. Neizmjerno mi je drago da je to iza mene, da sam to pregrmila, riješila jedan velik problem u svom životu i počela pronalaziti svoj put.. Od tad se i taj sivi čovječuljak, smješten negdje tamo oko želuca, sve više smanjuje.. Tu i tamo se malo udeblja, al držim ga pod kontrolom. Nadam se da će se do sljedeće godine još malo umanjiti.. Ili da ću ga u potpunosti iščupati iz sebe..

A sad da napišem kako ja zamišljam, a i želim da se odvija ovaj dan sljedeće godine.. Kao prvo, želim da smo svi živi i zdravi.. baš sam dosadna. E sad tek može krenuti rekonstrukcija dana. : P

Petak je, 23. 11. 2018. Jeij, kraj tjedna! Radit ću. Po mogućnosti jutarnju smjenu tako da mi predstoji dugi vikend. <3 Bit će tmuran, kišni, depresivni dan. Dan kojeg jedva čekam provesti kod kuće. Trčim nakon posla u dućan. Kupujem namirnice za tortu. Nadam se da će željeti cheesecake. Teglim namirnice po busu (neću se samozavaravati da ću sljedeće godine češće voziti auto). Pokisla sam, umorna, ali i sretna što sam napokon kući.. Nahajcam grijanje u cijelom stanu.. Bacam pune vrećice na stol i hvatam se čitanja recepata.. Biram neki koji mi djeluje jednostavno i fino, iskombiniram ga s još jednim, izignoriram namirnice koje sam zaboravila kupit (a neda mi se spuštati 5 minuta do lokalnog marketa) te nadodajem neke po svom guštu.. Miksam, miješam, sve uprljam oko sebe, prospe mi se vrhnje po podu, živcira me pećnica, sve traje duplo dulje nego što je predviđeno u receptu.. standardno :-D Al na kraju ispadne fino.
Trpam tortu u frižider. Razmišljam što da mu kupim za rođendan.. Po običaju nemam ideje. Odlazim na "Crno jaje" i uplaćujem nam neki wellness vikend u pola cijene pa kud puklo. Skidam sve sa sebe i pohitavam u kupaonu.. Uživam u vrućem tušu i ponovno sam sretna kako smo fino upicanjili kupaonicu.. Bacam se u našu Ikea sofu (koja je trenutno zapaketirana na sred dnevnog boravka.. skupa s ostalim namještajem), palim (trenutno nepostojeću) televiziju i po svom običaju zaspim odmah.. On dolazi oko 4. Budi me, uvaljuje se k meni. Razmišljamo otić na večeru, u kino, do grada.. al premračno je, prekišno, prehladno. A kući tako sneno, mekano, toplo.
Ostajemo kući, naručujemo ćevape i igramo playstation. Divimo se našem novouređenom stanu, a pogotovo smo ponosni na kauč i ogromni tv kojeg smo jeftino nabavili. : D Oko pola noći vadim tortu iz frižidera. Pokušavam u nju nabosti 32 svjećice bez da je iskasapim ili izazovem požar.. Gledam tortu i razmišljam kako meni predstoji rođendan sa svega jednom svjećicom manje.. Osjećam se starom. Ali upravo mi puca k**** za to (volim se nadati da ću se prestati brinuti oko godina i paničariti zbog prebrzog proteka vremena). Čestitam mu rođendan, pokušava ugasiti svjećice, pomažem mu, hiperventiliramo, a nakon toga pojedemo pola torte.. Drugu polovicu uspjevam sačuvati za starce i frendove.. Pijemo čaj i nastavljamo lijeno uživati u dvoje.. Ili u troje. Nadam se da će sljedeće godine u ovo doba u meni rasti novi život.. Sve više razmišljam kako je sljedeća godina razdoblje u kojem želim pokušati začeti dijete.. Vani pada kiša, a ja sebično uživam u trenutku sreće. Ne razmišljam o ničemu i nikome.. Sivi čovječuljak ne grebe po mojoj utrobi..

Eh, vidjet ćemo

Zadnje uređivanje Zbunjevita :) : 24.11.2017. at 03:23.
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 03:26   #230
Meni se cini da bi premisa onog sto sam si zeljela fakat mogla bit ostvarena .

Minus kucni ljubimci i suzivot , al plus ono drugo bitno i lijepo .

Daleko je jos taj 23.12.

I sad mi je tek sinulo... Pa nece bit obican dan.
Netko me vodi na advent .
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 04:13   #231
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
Meni se cini da bi premisa onog sto sam si zeljela fakat mogla bit ostvarena .

Minus kucni ljubimci i suzivot , al plus ono drugo bitno i lijepo .

Daleko je jos taj 23.12.

I sad mi je tek sinulo... Pa nece bit obican dan.
Netko me vodi na advent .
Baš sam prije sat vremena čitala tvoj post.
U pms-u pa sam malo zasuzila. Divno ono bješe.

Daleko je, da, još ima prostora za svašta.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 10:20   #232
Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
Da je želja za životom i zdravljem samopodrazumijevajuća, odnosno da si ljudi redovno osvješćuju koliko je to važno, koliko su blagoslovljeni time i kako se u jednom trenu (što vlastitom, što tuđom krivicom, što spletom okolnosti, što lošom srećom) sve može promijeniti, možda bi se manje zamarali glupostima, možda bi bili zahvalniji na onome što imaju, možda bi i više pazili na sebe..
Upravo zato ne treba obraćati pažnju i gubiti vrijeme na negativne ljude i njihove komentare.

Naći sebi vremena gledati u mjesec, diviti se prirodnoj ljepoti jezera, veseliti se izlasku sunca, ili nešto sedmo što te čini sretnim, to je umijeće vrijedno svake pohvale. Maknuti se od ljudi koji te crpe svojom negativom i uživati u svom prisustvu.
I da, to želim sebi jednako kao i drugima. Koliko god to nekom ljigavo zvučalo.
Želim da svi moji najdraži budu tu sa mnom jer znam kako je to u jednoj sekundi ostati bez najbližeg kad se život promijeni nepovratno.
__________________
One good thing about music, when it hits you, you feel no pain! Bob Marley
roxene is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 18:26   #233
Quote:
roxene kaže: Pogledaj post
Želim da svi moji najdraži budu tu sa mnom jer znam kako je to u jednoj sekundi ostati bez najbližeg kad se život promijeni nepovratno.
Potpisujem. Zapravo, neka sve ostane baš ovako kako je (uz malo izmijenjene detalje). Mislim da si nisam mogla predvidjeti ovako lijepu godinu
__________________
I solemnly swear that I am up to no good
Éowyn is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2017., 18:51   #234
Quote:
roxene kaže: Pogledaj post
Upravo zato ne treba obraćati pažnju i gubiti vrijeme na negativne ljude i njihove komentare.

Naći sebi vremena gledati u mjesec, diviti se prirodnoj ljepoti jezera, veseliti se izlasku sunca, ili nešto sedmo što te čini sretnim, to je umijeće vrijedno svake pohvale. Maknuti se od ljudi koji te crpe svojom negativom i uživati u svom prisustvu.
I da, to želim sebi jednako kao i drugima. Koliko god to nekom ljigavo zvučalo.
Želim da svi moji najdraži budu tu sa mnom jer znam kako je to u jednoj sekundi ostati bez najbližeg kad se život promijeni nepovratno.
baš´lijepo što si spomenula prirodu, dugo nitko nije.
...kako si navela - to može ljigavo zvučati jedino ovim negativnim ljudima.

žao mi je samo što neki karakterno jaki ljudi se upecaju u začarani krug i neprimjetno svoju energiju,vrijeme i ljepotu usmjere na pravdanje i dokazivanje.

pesimist vidi rupu.
optimist vidi donut.
neutralan vidi rupu u donutu.



želim da mi paradajz slijedeće ljeto bude slađi i krupniji.
LaPerLa Tagetes is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 21:03   #235
Aaaa, zbrisaše mi sliku. A tak je bio lep aviončić...

Pitam se što bi bilo da sam stavio sliku istog formata, ali izvjesnog dijela tijela?
Ban ili bi tretman bio isti? No dobro, off-topic, pretpostavljam.

Briga me što će biti iduće godine u ovo vrijeme, želim samo da krvava 2017-ta već jednom završi i da je mogu zaboraviti...
__________________
"Ave Caesar, morituri te salutant"
Magnus_The_Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2017., 23:10   #236
Dobra tema

Pokušat ću naći vremena za volontiranje u skloništima za peseke , usavršiti jezike što više mogu, naći ok vikend posao da si uštedim lovu za ono što mi treba i što jako želim, zaboraviti skroz na muškarce, veze, seks i slično, redovito vježbati i paziti na prehranu.. hm, i to je zasad to. I previše
šećerna vata is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 07:32   #237
Quote:
šećerna vata kaže: Pogledaj post
Dobra tema

Pokušat ću naći vremena za volontiranje u skloništima za peseke , usavršiti jezike što više mogu, naći ok vikend posao da si uštedim lovu za ono što mi treba i što jako želim, zaboraviti skroz na muškarce, veze, seks i slično, redovito vježbati i paziti na prehranu.. hm, i to je zasad to. I previše
Ajde, ajde, dosetat ce netko, onako, bitan, i rec samo "vatjuduin", osmjehnuvsi se pritom, a tebi ce koljena klecnuti i pretvoriti se u zele... "treba zaboraviti", bit ce tvoja cudna, ponavljajuca misao.
Kasnije, mnogo kasnije sjetit ces se sto si time mislila, ali bit ce ti svejedno; svi alarmi i crvena rotirajuca svjetla bili su nepotrebni.



Sent using T
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 07:51   #238
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Ajde, ajde, dosetat ce netko, onako, bitan, i rec samo "vatjuduin", osmjehnuvsi se pritom, a tebi ce koljena klecnuti i pretvoriti se u zele... "treba zaboraviti", bit ce tvoja cudna, ponavljajuca misao.
Kasnije, mnogo kasnije sjetit ces se sto si time mislila, ali bit ce ti svejedno; svi alarmi i crvena rotirajuca svjetla bili su nepotrebni.



Sent using T

Awww Ovo je tako slatko Oce tako bit i meni?
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 08:18   #239
Quote:
seamless kaže: Pogledaj post
Awww Ovo je tako slatko Oce tako bit i meni?
Ne mogu reci. S Cukrenom sam bila na kavi. Sve se vidi u salici



Sent using T
Riona is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2017., 08:26   #240
Quote:
Riona kaže: Pogledaj post
Ne mogu reci. S Cukrenom sam bila na kavi. Sve se vidi u salici



Sent using T
Ajoj. A ja ni kavu ne pijem.

A kristalna kugla? Mozda se i tamo vidi
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:40.