Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2011., 00:05   #1001
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
čim dođe najnoviji Actros 4.......onda da vidiš što je !
kad dolazi ?
__________________
GY - bolest
bugy_AB is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 02:05   #1002
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post

I tako ja po A7 prema gore a on po A45 prema jugu ....i foto dokaz zašto je A45 bila zatvorena!

http://img705.imageshack.us/img705/6...arnagela45.jpg
pa koji vrag je pogodio ??? betonski blok ???? nemoguce da je spuco neko drugo vozilo tako se rasuo i jos k tome nikog ubio

edit: de malo koju o renault magnumu
po meni jedino vozilo s renault znackom koje mi se svidja
__________________
"I have come here to chew bubblegum and kick ass............and I'm all out of bubblegum."
Jaranko is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 02:22   #1003
Spucal je u drugi kamion tj u prikolicu! A ostalo su rezali vatrogasci da ga izvuku!

A ne kužim kaj vam se to tak sviđa na Magnumu? To je bila ok kabina pred 20 godina kad se pojavil ...nova koncepcija drugačija od ostalih....ali da ga moraš vozit predomislio bi se!

Ja sam ga imal priliku probno vozit ( tad sam vozio SK 2533 BDF) i da u odnosu na SK kabina je bila "HOTEL" ....ali onda uvidiš sve mane ....to je kamion samo za duge pruge ...a Njemačka mu je premala, toliko se visoko penjat i još ako imaš 2 -3 istovara dnevno ...pa krepaš!

Onda kad ulaziš i izlaziš uvijek rukavice! ..Oni rukohvati su vječito prljavi! Pogotovo zimi i po kiši! O tome da je nezgodno zimi kad je leda i sklisko se "akrobatirat" za uć u kabinu!


Pa kad vidiš da nema skoro ništa spremišta i sistem za skidanje oplate....

Instrument ploča ko Renault 25 prije 30 godina ...i onaj "povečalo" brzinomjer ko nekad u GS-u......a palica mjenjača za dobit teniski lakat!

Jest da ga Španjolci vole i Portugalci....ali oni ne voze ispod 480KS pa ide dobro i u brdo pogledaj malo slike po netu pa da vidiš da je design unutra lp baraka!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 14:19   #1004
zašto ga španjolci i portugalci toliko vole
__________________
"valja komp. pripojit na akumulator i montirat ga u frizider jer drugacije nece ic"
FFFZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 14:54   #1005
Quote:
FFFZ kaže: Pogledaj post
zašto ga španjolci i portugalci toliko vole
Jer voze duge ture (treba voće i povrće isporučit do Rostoka).
CDRW is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 16:30   #1006
Quote:
CDRW kaže: Pogledaj post
Jer voze duge ture (treba voće i povrće isporučit do Rostoka).
Da je samo do Rostocka....do tamo ide najviše direktno brodom hladnjačom ili u kontejneru....Danska , Švedska, Norveška!

Valencia-Dortmund je 1800km za solo drivera je to 3 dana! Dupla posada je to najmanje 2 dana!! Dupla posada može vozit 20 sati ...znači ca 1600 km ..mora od kad su krenuli u roku 30 sati imat najmanje 9 sati dnevnog odmora ....

znači krenu u nedelju u 2 u noći....za 20 sati prijeđu ca 1600-1700km i nedelju navečer ( ako imaju sreće na putu) su ili na granici u Luxemburgu ili kod Koelna moraju radit 9 sati odmora!

Solo driver .....krene isto u 2 .....i u 10 sati je ako stigne do Lyona.....onda mora radit 11 sati pauze ....znači može dalje tek u nedelju 21h......vozi opet 9 sati ....dolazi oko 5 ujutro u ponedeljak u okolicu Koelna....mora radit pauzu od 11 sati .....znači dortmund može stić tek u ponedeljak navečer 20-21h ....taman dovoljno da odmori nekih 2-3 sata pred hladnjačom veletržnice jer oni primaju tek od ponoći otprilike i do ca 4-5 ujutro! Ca 2-3 sata od šihte za istovar i ostaje mu eventualno dovoljno vremena da krca npr. kod nas za Pariz ili ćeka nešto nazad za Španjolsku.....

Valencia je općenito luka za agrume i povrće i od tuda manje više za cijelu kontinentalnu Europu ide! Za skandinaviju najviše iz Antwerpena i Rotterdama ili Hamburga

Mediteranske luke su najčešće glavni pravci za duboko smrznuto meso iz Lat. Amerike jer je brže kamionokm do centralne Europe nego brodom do neke Atlantske luke na sjeveru. abrodovi voze najčešće uhodane LINIJE!


Magnum prve generacije .....
što tu ima lijepo ? ( a takvi su najčešće u naših "gazdi" )





magnum druga generacija ajde nešto bolje...


Tek zadnja generacija zgleda na nešto...


Spremišta u kabini najnovije generacije .....ovo je jadno spram Actrosa ili DAF-a pa čak i naspram MAN-a!

__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 17:22   #1007
Ma on to priča samo zbog izgleda..... Penjal sam se jemput, i to samo jemput i nikada više, u Magnuma gazde Martinjaka, onog zelenog kaj je obljepljen sa malim milijonom zvjezdica i vleče poluprikolicu sa Cemex ceradom, za Zagorce koji obračaju pažnju na to, i moram reći ga mi se nakon tog jednog puta zgadil..... em sam si ruke zmazal dok sam ga otprl, pošto je kvaka ispod vrata, em su rukohvati stalno zmazani kak veli Ruda, spremišta skorom pa nič...... a nutra je dizajn koma, čak je F2000 iznutra ljepši, sam makneš onaj velki volan.....
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 19:16   #1008
dobro izgleda

http://www.renault-trucks.fr/media/d...ro5-croate.PDF
suntze is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 19:33   #1009
moram pohvaliti temu, stvarno zanimljivo i poucno...

imam jedno pitanje... od svih zemalja koje si obisao, koje imaju najbolje autoceste, logistiku, gdje je vozacka kultura na najvecem nivou i tak to...?
AccesDenied1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 21:51   #1010
meni odlično izgleda Magnum
Nego, Actros, razmišljam o tome da krenem voziti nakon što završim školu, pa ako bi mi molim te predložio gdje se najbolje zarađuje i te sheme.
__________________
"valja komp. pripojit na akumulator i montirat ga u frizider jer drugacije nece ic"
FFFZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 22:38   #1011
Quote:
FFFZ kaže: Pogledaj post
meni odlično izgleda Magnum
Nego, Actros, razmišljam o tome da krenem voziti nakon što završim školu, pa ako bi mi molim te predložio gdje se najbolje zarađuje i te sheme.
mladi kolega,moj savjet kao vozač u hr ti je da si rađe gledaj neko drugo zanimanje i pokaži interes za neku drugu struku,jer ovdje kod nas u hr te samo čeka razočaranje,sve je to na prvi moment lijepo,danas su kamioni ulickani,imaš sve što ti treba,ali to ima i drugu stranu,jer neznaš kad dođeš na breganu ili macelj u kolonu,pa problemi sa carinom špedicijom,sa utovarima istovarima,pa kazne,pa zakon ovaj onaj....
bolje budi zubni tehničar ili medicinski tehničar...ili bilo kaj drugo.
markec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 22:45   #1012
Quote:
markec1 kaže: Pogledaj post
mladi kolega,moj savjet kao vozač u hr ti je da si rađe gledaj neko drugo zanimanje i pokaži interes za neku drugu struku,jer ovdje kod nas u hr te samo čeka razočaranje,sve je to na prvi moment lijepo,danas su kamioni ulickani,imaš sve što ti treba,ali to ima i drugu stranu,jer neznaš kad dođeš na breganu ili macelj u kolonu,pa problemi sa carinom špedicijom,sa utovarima istovarima,pa kazne,pa zakon ovaj onaj....
bolje budi zubni tehničar ili medicinski tehničar...ili bilo kaj drugo.
hvala na prijedolgu.
ja sam smjer: tehničar za logistiku i špediciju, ali me jako zanima vožnja, sviđa mi se pa mislim općenito u svijetu di se najbolje vozi
__________________
"valja komp. pripojit na akumulator i montirat ga u frizider jer drugacije nece ic"
FFFZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 23:01   #1013
onda gledaj da postaneš disponent ili u nekoj špediciji da se zaposliš.
taj posao je sličan svugdje u svijetu,držiš volan u rukama i iza sebe imaš teret i odgovornost,a sad kakvi su uvjeti negdje,različiti,a gledaj i da smo mi iz hr ograničeni,pa nemožemo bilo kamo kad se sjetimo odemo raditi,treba vize,radne dozvole i takve cake,i ako inegdje odeš računaj da ti se vjerojatno neče priznati naše kategorije i naša kvalifikacija,pa treba onda još i to riješiti.
raspitaj se malo među vozačima kod nas u hr kakav je taj posao pa češ dobiti i bolju sliku,nemo je vezati na putopise actrosa,nije svima u njemačkoj tako kako je i njemu,imao je i on pizdarija sa bivšom firmom...znači nigdje nije baš sjajno,sve ovisi kako se potrefi situacija.
markec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2011., 23:17   #1014
Quote:
markec1 kaže: Pogledaj post
onda gledaj da postaneš disponent ili u nekoj špediciji da se zaposliš.
taj posao je sličan svugdje u svijetu,držiš volan u rukama i iza sebe imaš teret i odgovornost,a sad kakvi su uvjeti negdje,različiti,a gledaj i da smo mi iz hr ograničeni,pa nemožemo bilo kamo kad se sjetimo odemo raditi,treba vize,radne dozvole i takve cake,i ako inegdje odeš računaj da ti se vjerojatno neče priznati naše kategorije i naša kvalifikacija,pa treba onda još i to riješiti.
raspitaj se malo među vozačima kod nas u hr kakav je taj posao pa češ dobiti i bolju sliku,nemo je vezati na putopise actrosa,nije svima u njemačkoj tako kako je i njemu,imao je i on pizdarija sa bivšom firmom...znači nigdje nije baš sjajno,sve ovisi kako se potrefi situacija.
je li onda bolje početi negdje u Hrvatskoj dok nešto malo ne zaradim, pa onda kada skupim nešto iskustva baciti se u strane zemlje?
__________________
"valja komp. pripojit na akumulator i montirat ga u frizider jer drugacije nece ic"
FFFZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 00:37   #1015
Thumbs up

je li onda bolje početi negdje u Hrvatskoj dok nešto malo ne zaradim
nema kod nas zarade sve je to preživljavanje.
ako tolko hočeš počni,pa se javi za par godina da vidimo do kud si stigao.
sretno
markec1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 07:40   #1016
Quote:
Actros1841 kaže: Pogledaj post
je, zato si ga i nosi doma! Sreća pa neće dugo u mene biti, čim dođe najnoviji Actros 4.......onda da vidiš što je kamion! A ne ovaj poluproizvod za bavarske drvosječe!
a vidi aktrosa akademika,profesora,doktora,ovo je živa komedija,šofer kamiona se posprdno izražava o drvosječi,e svašta na ovom svijetu
alibaba1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 09:45   #1017
Quote:
alibaba1 kaže: Pogledaj post
a vidi aktrosa akademika,profesora,doktora,ovo je živa komedija,šofer kamiona se posprdno izražava o drvosječi,e svašta na ovom svijetu
Koji je tvoj klinac??
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 10:10   #1018
Quote:
alibaba1 kaže: Pogledaj post
a vidi aktrosa akademika,profesora,doktora,ovo je živa komedija,šofer kamiona se posprdno izražava o drvosječi,e svašta na ovom svijetu
Ovo je vrlo bezobrazan komentar, pogotovo jer se Actros opće nije posprdno izražavao o drvosječama nego o Lavonji...
yedwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 10:57   #1019
Quote:
AccesDenied1 kaže: Pogledaj post
moram pohvaliti temu, stvarno zanimljivo i poucno...

imam jedno pitanje... od svih zemalja koje si obisao, koje imaju najbolje autoceste, logistiku, gdje je vozacka kultura na najvecem nivou i tak to...?
Općenito najbolje ceste?
Ajmo reč da CH, i NL ima dobre ceste, Belgija je katastrofa! Njemačka i Austrija ajde prolazi, Francuzi imaju dobre autoceste ali su im
Route National još u 1945. godini!

Zbog toga ko je jednom vozio tim cestama zna zašto su nastali Spaček , Dyana , Ami , Reno4 i cijela serija Citroena sa hydraulikom!

Italija ajde u sjevernom dijelu kako tako, ali nedaj bog da moraš malo "sa autoceste" ....dobrodošli u Dalmaciju prije preokreta!

Prometna kultura po meni je najbolja u GB! Malo za njima zaostaju Francuzi....ok NL su disciplinirani po defaultu! Njemcima su "rusi" doveli prometnu kulturu skoro pa na nivo ruske federacije, još kad im se priključe Poljaci....eto belaja! Kad ovako prolaziš redovito godinama po različitim zemljama mnogo toga ako imaš dara zapaziš.

Talijani su brzi i okretni ...NL su flegmatični, B....nemaju pojma o vožnji, vikendom se razbijau i samo ostave auto na cesti! Policija ujutro skuplja!

Francuzi nonšalantni ....ali vrijedi partnerstvo sa "big rigg" ...Austrijanci nastoje biti "sjeverni Talijani" ..posebnost Austrije, do danas Žandar ima ovlasti da " procijeni brzinu bez tehničkih pomagala" i ako on veli da si bio prebrz onda je to zakon! Švicarci su nemilosrdni kod kažnjavanja bilo kakvog prekoračenja propisa i SKUPI! Kod nas ....policija posebno u prometu NE RADI svoj posao!

Ono malo što netko nagrabusi, to je ko kod televizije ...mora se ispunit kvota!
Posebno zamjeram našoj policiji i zakonodovstvu da se "gazi pogrešnoga"! Naime počinju od vozača i kazne su velike za razliku od inozemstva GDJE SE KOD prekršaja u svezi VREMENA UPRAVLJANJA, TEHNIČKE ISPRAVNOSTI, RADNOG VREMENA .....RIGOROZNO KAŽNJAVAJU FIRME!!

Poanta je ni jedan vozač ne želi sam prekoračiti vremena upravljanja već uvijek PO NALOGU ili disponenta ili gazde! Kontrola pretovara i osiguranja tereta od pomicanja kod nas je skoro pa nikakva, u Njemačkoj KOD PRETOVARA prvi kaznu plaća vozač, zatim gazda i onda preko tovarnog lista i otpremnica se utvrđuje TKO JE TOVARIO i ZAŠTO JE PRETOVARIO...pri tome KAZNENE BODOVE dobija vozač, gazda ( ili ovlaštena osoba prijevoznika) i isto tako onaj tko je ili fizički tovario ili odgovorna osoba zadužena u firmi ...pa si sada misli hoćeš li kod utovara dozvolit pretovar a neznaš kad će ti stić dopis s NOVIM BODOVIMA I KAZNOM ...a 18 kazenih se lako skupi onda u nekoj firmi koja dnevno otprema i do 50 kamiona!

Kod osiguranja tereta od pomicanja kaznu plaća vozač i onaj koji ga je pustio iz kruga gdje je tovario! I opet kazneni bodovi ...a sistem kaznenih bodova je zajexxxn! .....brišu se nakon 2 godine ako nisu došli novi ...ako su samo dan prije brije brisanja došli novi bodovi .....rok za one stare se produžuje skupa sa novima za 2 godine! Posebnost je da te bodove evidentiraju i za strane vozače....i kad skupi strani vozač ( koji je stalno ili u tranzitu ili tovari u D) onda i njemu stiže ZABRANA UPRAVLJANJA NA području D!

Ima jedan slučaj ( ne smijem imenovat koji je gazdek ali je iz registarskog područja KR i Volvo kamioni ) je do sada platio po Njemačkoj 80.000€ kazni! Dok nije Njemcima dopizidilo i preko ministarstva su obavijestili MUP u HR ....pa je došla kontrola u firmu njegovu ..i platio je i za HR uvjete debelu kaznu ...jer nisu našli ni jedan tahografski listić ( a mora čuvat sve godinu dana) ...zamalo pa nije dobio zabranu prometovanja po D sa svojim kamionima! Znači more se kad zagusti! Taj isti gazdek je nedavno DAO SVOJU VOZAČKU CHIP karticu svom vozaču da je koristi pri povratku iz D, kao fol..dupla posada ....Mogu samo reč dečkima iz HR koji tako nešto rade da se ne igraju ....jer neznaju koja je kazna njima za to ako ih uhvate ...5000€ i zabrana ulaska u Njemačku ne samo poslovno VEĆ I PRIVATNO!
I kad razmisliš to se naplaćao taj prijevoznik u samo godinu i pol dana, a onda tek vidiš koliko HR prijevoznici " NA CRNO" mlate lovu ...a vozače prijavljuju na najnižu moguću tarifu .....često ih prijave samo na domaći promet zbog niže prijave od samo 2500HRK...a oni redovito voze inozemstvo...pa je najniža ja mislim 4500HRK ....a gdje su oni iznosi koje isplaćuju "na crno na ruke" vozaču??????? Pa taj isti prijevoznik svojim vozačima daje dnevnicu ispod one koja je neoporeziva .....a u prijavi iskazuje ko da je svim vozačima isplatio maksimalne dnvenice ....Vozači čak ni ne potpisuju isplate već to za njih radi njegova kćer koja vrši obračune!

I onda se žale i kukaju kako im loše ide kako nema posla ....kako si ruše cijene jedan drugome i da ih treba "sačuvat" od inozemne konkurencije!

Malo je prijevoznika u HR kod kojih se radi po zakonu ( i to VELIKIH) ...svi su oni bili likovali kad je PEVEC TRANSPORT propao, ali kod PEVECA su vozači bili GOSPODA! DOBRI kamioni , ispravni kamioni, dobra zarada vozaču i dnevnice, i vozila se regula! Danas mogu izdvojit RALU i LA LOG kao dobre i solidne firme gdje se vozi REGULA a da unatoć tome vozač ima dobru plaću i uvjete!
Kamioni su uvijek čisti i uredni kao i vozači!

Quote:
FFFZ kaže: Pogledaj post
hvala na prijedolgu.
ja sam smjer: tehničar za logistiku i špediciju, ali me jako zanima vožnja, sviđa mi se pa mislim općenito u svijetu di se najbolje vozi
Dečec, drži se kancelarije! Vozit moreš uvijek čak i kad radiš u kancelariji moreš otić malo pa malo na neku turu....nije uzalud da po Njemačkoj traže vozače opet ...neki čak velikim naljepnicama na stražnjoj strani prikolice,






NEĆE NITKO VIŠE U TAJ POSAO! Pogotovo u HR je situacija izričito loša za vozače! Ako ti se sviđa da u tijeku 24 sata voziš najmanje 18-19 sati, pa nakon 3-4 sata opet 9 sati vozit, dok se umoran ne zalijepiš u neku bukvu ili hrast kraj puta, dok ne ubiješ nekog nedužnog na cesti....sve to skupa za simboličnu prijavu plaće od 2500 HRK....tako da te u banci bledo gleda kad hoćeš bar minus po tekućem računu....a na crno ti isplati razliku od još 7000HRK...da u nekih gazdeka voziš i po 6 mjeseci da ne vidiš ni LIPE, jer ti tek onda počnije plaćat zarađeno....da neke moraš kumit i molit da ti isplati zaostale plaće....pa ti plati samo dio ....goni ih u PM! Nek si sami voze kreteni pod takvim uvjetima!

A vani vidiš i sam na slici kako traže vozače!

A zašto traže? Onaj prvi Brenner....velika poluprikolica u višednevnom prometu ..a tegljač MALI DAF-CF 360 KS! To si ko kokoš nesilica u gajbi, nemaš se kud okrenut!

A plaća? Vjerojatno 1600€ brutto! Inaće nebi morao tražit vozače da plaća kako spada!

Drugi je Pfenning...firma dosta velika, u Bremenu drže "werkverkehr" za Daimler Benz...ovdje gdje je snimljeno kod Heidelberga su kućni prijevoznik za LIDL.....iz distirbucijskog skladišta u prodajne filijale ....12-13 sati rada i nekih 8-10 iskrcaja u filijalama pa nazad i utovar za sutradan i vožnje za 1600€ brutto! Imaju i daljinski promet ..za 1800€ brutto! Dok god ima BUDALA koje prihvaćaju takve će i plaće biti! Još im burza rada pomaže u tome...pa tjera nezaposlene da MORAJU prihvatit taj posao, jer im inaće skidaju potporu!

Ono što Markec kaže, imao sam i ja svojih dogodovština sa firmom u kojoj sam radio više od 10 godina, ne mogu reč plaća je bila više nego solidna dok nije firma prodana od strane matičnog koncerna...onda je počelo...do tada smo vozili REGULU...ja sam i dalje vozio regulu jer se nisam dao ucjenjivat, i nisam imao zbog toga manju plaću ( na sudu bi ionako ooet dobio zadovoljštinu) ...nakon 2 godine okupacije s disponentima ...baciš ručnik u ring ..i odeš! Jeste da sam im po sudskoj odluci uzel i za njemačke pojmove pravo malo imanje...ajde recimo da bi mogel za CASH uzet NOVU ALFU ili A klasu! A drugi dan nakon raskida radnog odnosa sam počel u drugoj firmi....no i tu je bilo okupacije ...ima u putopisu ....pa smo vrlo brzo opet bacili ručnik u ring! Neda se meni zajebavat s takvim poslodavcima! I bil sam doma 4-5 tjedana ( bar sam se odmoril) i počel u ovoj firmi ..evo skoro 2 godine sam tu....i to mi je i po primanjima i po uvjetima rada i odnosu spram vozača firma iz koje bum išel u penziju zgleda! Zanimljivo je da dok su drugi odlazili na isto plaćen ili manje plaćen posao ...ja sam u ova 2 "transfera" još i profitirao u sadašnoj firmi!

Neki dan čekam u kamionu na rampi da završe utovar u našoj bazi...i dolazi dečec mladi ..iz bivše DDR, vozi za nekog sitnog prijevoznika....i veli 1200€!

Ej ....žuć mi se diglaaaaaaaaaaaaaaaa! Takav me bijes spopal! Pa reko sinek ak to tebi tak odgovara ....onda dobro ...ja na tvojem mjestu bi dal MOMENTALNI OTKAZ ! Pa bog te neće oni koji su jučer položili CE kod nas dobiju prvu plaću 2100€ ( brutto) + dnevnice + K15 + božićnica+ edukacija na trošak firme! + 28 radnih dana godišnjeg ( to je 6 tjedana) dok drugi daju samo 24!
__________________
W213 220d ....
Actros1841 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2011., 12:11   #1020
Hm, Volvo, KR....... Jesi li bili il plavi? Više si nekak mislim da su bili, jer onda nebi bil Volvo, pošto su u manjini...... a i odgovara mi "ponašanje"........
__________________
Pare pokreću svijet, ljude i nogomet..... Parama mo´š kupit sve al nemo´š kupit raju.....
Nalc is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:35.