Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija > Trčanje

Trčanje Još samo 500 m...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.01.2024., 08:12   #3761
Fenix 6X 2019. Radi odlično kao i prvog dana. Baterija još uvijek super. Ne štedim ga niti trenutka. Nikakve zaštite na njemu nikada nije bilo. Čvrst, otporan, pouzdan. Vrijedi svake kune/eura. Da su skupi u startu kada izađu jesi. Ali evo sedmice se sada daju nabaviti po ok cijenama.
Probao sam i druge, konkretno Polara, i vratio sam se natrag na Garmin. Jednostavno je bolji.
__________________
Only God can judge me!
listopad is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2024., 08:20   #3762
Venu sam imala 3 god, osim šta mi se izlizala narukvica na njemu se ne vide tragovi korištenja, baterija traje po tjedan dana. Nikad nije ima zaštitno staklo a nosila sam ga bez prestanka.
fairy wings is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2024., 08:55   #3763
Question

Quote:
freses kaže: Pogledaj post
Kupim jer želim, a ne jer mi treba.
Evo baš sad gledam novi Suunto Race i jako mi se dopada
Pozdrav,
da li si uzeo sat i da li ga je netko uzeo zanimaju me dojmovi, naime recenzije su sve u superlativima, a na nekim stranim forumima samo neki problemi...
dariomax is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2024., 09:45   #3764
Nisam. Imam SB9 Baro koji služi ko i prvog dana pa ću ipak sačekati malo da popratim recenzije baš zbog toga što si napisao.
freses is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2024., 23:16   #3765
Quote:
simba_m kaže: Pogledaj post
Ne znam zašto su ljudi toliko nabrijani na Garmine. Po meni preplaćeni gadgeti. Imam Amazfit Stratos već skoro 5 godina. Trčim oko 2000 km godišnje. Koštao je ispod 200 eur. Ima prostor za glazbu, programiranje treninga, sasvim solidnu aplikaciju, sinkronizaciju sa stravom... Baterija mu i nakon 5 godina traje tjedan dana ako na trčanju ne slušam glazbu. Idući planiram Amazfit cheetah pro, ali ovaj ne mislim mijenjati dok ne rikne pa će vjerojatno doći i neki noviji model od trenutnih
Imam i phoenix 7 od nedavno, dobio ga na poklon, još stoji u kutiji, s amazfitom imam cijeli eco sustav, vagu, gtr sat za svaki dan, stratos 2 sport, powerbuds... to me trenutno priječi da ga počnem koristiti iskreno.

Uostalom ja sam oduvijek "tip osobe" koja bira android ispred iphonea, linux ispred windowsa i sl... bitno da meni služi dovoljno dobro. nekak me sramota nosit i koristiti skupe brend stvari iako si ih mogu priuštit, haha, radije razliku love doniram za humanitarne svrhe. Ali koga veseli...
Odd1out is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2024., 09:53   #3766
Quote:
Odd1out kaže: Pogledaj post
nekak me sramota nosit i koristiti skupe brend stvari iako si ih mogu priuštit, haha, radije razliku love doniram za humanitarne svrhe. Ali koga veseli...
Ako je tako onda svak čast - respect
berninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2024., 14:02   #3767
Fenix 5x šteka mi LAP tipka , onak laicki kao da je nekaka prljavština možda ušla i onda cesto ne prihvaca stiskanje iste, moraš sto puta stisnuti da bi sat prihvatio... jel ima tko taj problem i da li ga je uspio rješiti?
__________________
"Today i do what others won't,so tomorrow i can do what others cant..."
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2024., 09:30   #3768
Quote:
Albatrios kaže: Pogledaj post
Fenix 5x šteka mi LAP tipka , onak laicki kao da je nekaka prljavština možda ušla i onda cesto ne prihvaca stiskanje iste, moraš sto puta stisnuti da bi sat prihvatio... jel ima tko taj problem i da li ga je uspio rješiti?
Ako nije mehaničko oštećenje, može se ostaviti sat 30-tak minuta u toploj vodi, ja sam u vodu dodao i deterdžent za suđe.
mtbxc is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2024., 10:24   #3769
Quote:
mtbxc kaže: Pogledaj post
Ako nije mehaničko oštećenje, može se ostaviti sat 30-tak minuta u toploj vodi, ja sam u vodu dodao i deterdžent za suđe.
hvala budem probao
__________________
"Today i do what others won't,so tomorrow i can do what others cant..."
Albatrios is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2024., 11:35   #3770
Quote:
Albatrios kaže: Pogledaj post
Fenix 5x šteka mi LAP tipka , onak laicki kao da je nekaka prljavština možda ušla i onda cesto ne prihvaca stiskanje iste, moraš sto puta stisnuti da bi sat prihvatio... jel ima tko taj problem i da li ga je uspio rješiti?
Možda kap WD-40?
berninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 12:05   #3771
Nisam nasa temu..pa cu pitat ovde. Koristi li ko Stravu kao app za aktivnosti?

Npr za jednu aktivnost MapMyWalk mi kaze da sam presao 150 metara a Strava 260. Pa ne znam koja je tu netocna ili neozbiljna
__________________
My mama told me not to fool with oleander.
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2024., 13:13   #3772
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Nisam nasa temu..pa cu pitat ovde. Koristi li ko Stravu kao app za aktivnosti?

Npr za jednu aktivnost MapMyWalk mi kaze da sam presao 150 metara a Strava 260. Pa ne znam koja je tu netocna ili neozbiljna
Ono što mi je poznato (ako se ne varam), Strava je aplikacija koja je instalirana na mobitelu. Mobitel radi tako da "lovi" GPS signal, no često se dogodi da ga ne lovi uvijek, što može rezultirati "rupama" u mjerenju i dovesti do pogrešnih podataka. Mobitel dakle ne "pinga" odnosno ne lovi uvijek GPS signal, što uzrokuje takve situacije.

Na primjer, sportski satovi love satelite koji su u boljoj poziciji od antenskih sustava (baznih stanica), stoga su precizniji u mjerenju jer imaju signal čitavo vrijeme.
berninho is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2024., 05:30   #3773
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
Nisam nasa temu..pa cu pitat ovde. Koristi li ko Stravu kao app za aktivnosti?

Npr za jednu aktivnost MapMyWalk mi kaze da sam presao 150 metara a Strava 260. Pa ne znam koja je tu netocna ili neozbiljna
Koristim ja, nekad preko sata pa BT prebaci na STRAVU a nekad i STRAVU izravno sa mobitela, sa starim mobitelom sam nekad imo lude skokove, odem na hajking cca 400m uspona cca 2km staze a STRAVA izbaci 10km, odkad sam promijenio mob nemam te probleme, na 5km razlika GPSa sata i STRAVE (GPS mobitela) je zanemariva, cca 50m
Degliorsi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2024., 10:15   #3774
Hvala na odgovorima. Nemam nazalost sat nego samo mobitel i moguce je da ima nekakvih prekida u GPS posto se nalazim i guscoj sumi dok sam u pokretu,jos je i ruralniji kraj opcenito kazano. Svejedno u odnosu na neke ostale app Strava mi se ucinila jos i najtocnija.
__________________
My mama told me not to fool with oleander.
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2024., 23:13   #3775
Dali je tko imao problema sa spajanjem sata sa mobitelom?
Konkretno Garmin Fenix 6x i Sony Xperia 10IV.
Kada uparim mobitel sa satom, neko vrijeme je ok, ali mislim da čim se sat udalji od mobitela i izgubi bluetooth vezu, onda je potrebno ispočetka napraviti pairing.
Dao sam sva moguća odobrenja Connect aplikaciji na mobu, i opet ništa.

Kada sam imao Samsung mobitel, nije bilo problema, predpostavljam da nešto sa Sonyem ne štima..

Poslano sa mog XQ-CC54 koristeći Tapatalk
__________________
Dođite svi, u Petrovu tri :)
Buraz is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2024., 20:04   #3776
Quote:
simba_m kaže: Pogledaj post
Pa to sam i sam napisao. Zaboli me što drugi nose niti mogu ikome narediti što da kupi.
Ako ćemo cijepit dlake onda mogu reći da je 45s preplaćen jer opet ima jeftiniji Amazfit.
Al mogu reći svoje mišljenje da je recimo Cheetah pro sasvim povoljno rješenje u odnosu na recimo forerunner 965. Sad jel to nekome bitno ili nije...
Da se uključim jer trenutno gledam zamjenu za moj Grmin 935 forerunner.
Došao sam na ovaj forum da vidim koliko su ljudi zadovoljni onime što nose na ruci. Što više mišljenja, to više informacija za mene tako da u potpunosti podržavam simbu u njegovim nastojanjima da objasni svoj stav. Hvala i drugima.
Nakon 5 godina, problemi s punjenjem, konektor moguće. Moram probati još promijeniti kabl, moš mislit.
Plusevi za Garmin, velike brojke i display koji se po suncu vidi najbolje ( trans nešto ).
Trenutni zahtjevi, velike brojke, pohrana podataka na sat ( volim slušati govorne emisije tijekom trčanja ) i da otprilike dobro mjeri otkucaje srca. Cijena, što manja.
Eto, i nabasam na Amazfit, vidjet ćemo ... možda ipak garmin proradi

LP svima
pprrppaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2024., 01:02   #3777
Koje patike predlazete za gym, planiram trcat na traci + sve ostalo sto se inace u gymu radi, patike za trcanje nema smisla ako cu dizat utege, treba mi nesto izmedju, ima li netko nekakvu ideju?
SchnitzelPluto is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2024., 10:19   #3778
Nike metcon, reebok nano. To se obično koristi za cross fit

Poslano sa mog SM-G991B koristeći Tapatalk
zdgrunf is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2024., 18:31   #3779
thx
SchnitzelPluto is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:38.