Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2017., 19:20   #41
Quote:
Mr Mojo 995 kaže: Pogledaj post
Ispricavam se ako si moj post krivo shvatio, nisam mislio reci da si intelektualno zaostao. Ali stvarno mi nema logike da mi ocjenama iz srednje pokušavaš opravdati loše rezultate iz mature. Kakva je to petica ako se na maturi ustvrdi da je to dvojka? Iako, ne mogu reći da posebno dobro zaključuješ. Nakon desetak mojih postova u kojima ti govorim kako sve to možeš ostvariti, sve detaljno obrazlažem, ti zaključiš da se pravim pametan. Tvoji pogledi na svijet su potpuno nazadni. I ja sam išao u tehničku školu i bilo bi mi drago da uspiješ.

Kakvu si to ti visoku književnost čitao?
Pa ja sam imao petice iz matematike u srednjoj, nisam ih imao brdo ali sam ih dobivao tu i tamo po svakom polugodištu.Ja u cijelokupnom srednjoškolskom obrazovanju ne znam da sam imao neke pretjerano loše ocjene iz matematike (ako sad pričamo o tom predmetu). Imao sam često trojke pa sam znao dići ajde zavisi od testa na četvorku pa možda i peticu.Dobro, na maturi sam dobio dvojku eto jbg ne znam, zašto sad sa svojim komentarom ti želiš reći da sve te ocjene nisu odraz mog znanja nego je odraz državna matura. To je po mom mišljenju potpuno netočno jer ti na državnoj maturi moraš dati sve od sebe na tom jednom testu što je nekima malo teže,nekima je lakše kroz godinu davati konstantno dobre ocjene nego ostvariti neki bolestan rezultat na jednom jedinom testu gdje ti se sve treba poklopiti. U koju si to srednju tehničku školu išao? Čitao sam visoku književnost proze u trapericama, pa Dostojevskog, Marinkovića (Kiklop- fantastično djelo ) itd.
DrizzyOvO is offline  
Old 25.09.2017., 19:46   #42
Sretno!
__________________
An old man dies, a young woman lives. Fair trade.
Mr Mojo 995 is offline  
Old 26.09.2017., 10:44   #43
Quote:
Mr Mojo 995 kaže: Pogledaj post
Jesi se ti to ozbiljno žalio na težinu prijemnog na ff-u?
Uznemiravo je studente u info-centru i žalio im se što je prijamni postavljen u takvom terminu kad je dan prije bila neka matura.

Slušaj, Drizzy, mislim da bi opet trebao pročitat što ti Mr Mojo govori jer ti dobro govori. Iz svih tvojih postova ja isto ne mogu zaključit koji bi faks bio za tebe, ali s obzirom da studiram engleski mogu ti reć da anglistiku ne bi ni blizu upao s tim rezultatima, pa makar je engleski bio 90%, a i mislim da bilošto malo "traženije" na filozofskom. Čak i da si položio prijamni.

U svakom slučaju sretno s onime što radiš, i stvarno postavi neki dokaz ili nešto ako ti vrate novce pri ispisu jer mislim da će to bit prvi slučaj u Hrvatskoj

Također, ne bih rekla da se lektire u srednjoj (koje čita 90% učenika) smatraju visokom književnošću.


Za ostalo imaš temu "Koji fakultet odabrati?", ova ide pod ključ.
Rakkatakka is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:34.