Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2017., 19:19   #381
Ne znam šta da kažem,u jednom danu mi se (ponovo) urušio cijeli svijet a kako kaže ona i njoj je...i sad je ona kod kuće i pored ostalih stvari misli samo na mene,sanja me itd...
Prije par godina sam ju uhvatio u istom činu,malo više uznapredovalom nego ovom ali i dalje samo virtualnom...tada mi se dogodila jedna teška obiteljska tragedija i u svom tom kaosu nisam imao snage još i za prekid s njom... Nakon nekoliko mjeseci sve se vratilo na staro,počeli smo si sramežljivo opet i tepati i život je nastavio dalje... Tad je ona možda i imala povoda da mi to napravi jer smo bili malo u krizi i znam da sam i ja možda nekim svojim riječima pripomogao tome da se ona udalji od mene,ali sada nisam napravio apsolutno ništa krivo. Štoviše trebali smo kovati planove kako ćemo dalje i gdje ćemo živjeti zbog posla i onda mi napravi to što mi napravi. Što se tiče tih stvari imali smo burnu vezu u par navrata,neke stvari u davnoj prošlosti i mogu pripisati mladosti jer je ona bila tek brucoš kad smo krenuli ali sada je starija i opet radi iste greške.
Ne znam,čas sam slomljen a čas nisam,prošlost imamo svakakvu jer smo bili praktički nerazdvojni i nema gdje u ovom gradu nismo bili skupa itd. i mogu nabrojati tisuće lijepih trenutaka s njom,a opet i nekoliko ovakvih što ti slome srce i bace te golog u blato. Sva sreća u nesreći je da se nismo vjenčali i nemamo djece,ali sve ovo boli jednako kao i da smo bili u braku.
model500 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 15:57   #382
Nemoj se ljutiti čovječe ali ti si beta mužjak i potencijalni cuckold.
Za muškarce, opraštanje prevare je zadnji čavao u lijesu tvog samopoštovanja. Ako te varala znači da te nije poštovala, a ako si joj oprostio poštuje te još manje. Njoj picu rajcaju neki drugi tipovi ali ne ti.

Vidiš da si joj počeo opravdavati prevaru što si bio u teškoj životnoj situaciji!! Umjesto da ti pruži potporu ona se po*jebala tko zna koliko puta (ne misliš valjda da je samo jednom i samo s jednim?).

Čudi me da neki ljudi još nisu spoznali pravu prirodu žena.

Ja nisam u vezama i ne zanimaju me, zanima me samo sex od žena (i jednog dana ću poželjeti nasljednike). Ali da se to dogodi najbolje je samo otići (izbaciti je iz stana) i kao da nije postojala.

Sve te lijepe trenutke možeš ostvariti i s normalnom ženskom (možda ih ima 5-10%). Trebaš biti čvrst, najbolje ti je indirektno pitati s koliko ih se j*ebavala i što je sve radila (ali kroz šalu neozbiljno, bez napadanja), pa kad saznaš neće ti biti do zaljubljivanja nego samo do j*ebavanja, a apsurd je da će te takvog ludo željeti.
vicomte is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 16:05   #383
Ako se budem ženio nema za nju alkohola, nema duhana, nema loših rastavljenih i droljastih prijateljica i nema facebooka. Naravno jedan od preduvjeta da takva nije bila ni prije. Žene vole da im se odrede granice, jer ako nećeš ti onda će one same a to ti se neće svidjeti.
vicomte is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 17:06   #384
Trolu, možeš jebavanje napisat i bez zvijezdice, ne čini ga ona ništa više nevinim.
jopko_bopko is online now  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 17:09   #385
Orasko, jesi to ti?

Sent from my D2403 using Tapatalk
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 17:23   #386
Quote:
vicomte kaže: Pogledaj post
Ako se budem ženio nema za nju alkohola, nema duhana, nema loših rastavljenih i droljastih prijateljica i nema facebooka. Naravno jedan od preduvjeta da takva nije bila ni prije. Žene vole da im se odrede granice, jer ako nećeš ti onda će one same a to ti se neće svidjeti.
Tak je, sve to treba u lance. Ti nju, ona tebe. Nema ni za tebe alkohola, nema duhana, nema loših i rastavljenih prijatelja kurvara i nema fejsa. Jedan od preduvjeta je da takav nisi bio ni prije. Muškarcima treba odredit granice, jer ako mu ih žena ne odredi, onda će sam a to se ženi ne bu svidjelo.

Jel ok? Pošteno, što jes, jes.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 17:28   #387
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Tak je, sve to treba u lance. Ti nju, ona tebe. Nema ni za tebe alkohola, nema duhana, nema loših i rastavljenih prijatelja kurvara i nema fejsa. Jedan od preduvjeta je da takav nisi bio ni prije. Muškarcima treba odredit granice, jer ako mu ih žena ne odredi, onda će sam a to se ženi ne bu svidjelo.

Jel ok? Pošteno, što jes, jes.
Posteno
Mora da si ti uvidjela pravu musku prirodu, bas kao i on zensku.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 17:45   #388
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
Posteno
Mora da si ti uvidjela pravu musku prirodu, bas kao i on zensku.
Pa kad me nadahnuo, nemrem si pomoć.
Zapravo, treba uvest još neke mjere sigurnosti. Slat jedno drugom sms svakih pol sata - sat, kad nisu skupa. I svaki dan mobitele na uvid. Uredno pregledavat mejlove.I podrazumijeva se da svatko zna svačiju lozinku za bilo što.

Sve mora bit transparetno.
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 18:43   #389
Zašto se ljudi toliko boje fizičke prevare? Ima daleko gorih stvari od toga.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 18:45   #390
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Zašto se ljudi toliko boje fizičke prevare? Ima daleko gorih stvari od toga.
svaka izdaja je u rangu fizicke prevare.
meni je npr potajno dopisivanje i jebanje sa trecima ista stvar.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 18:47   #391
Quote:
Coeli kaže: Pogledaj post
Pa kad me nadahnuo, nemrem si pomoć.
Zapravo, treba uvest još neke mjere sigurnosti. Slat jedno drugom sms svakih pol sata - sat, kad nisu skupa. I svaki dan mobitele na uvid. Uredno pregledavat mejlove.I podrazumijeva se da svatko zna svačiju lozinku za bilo što.

Sve mora bit transparetno.
to cak nije ni ekstremno.
za zene lanac u kuhinji, a zena mora muza bar dva puta izjebati prije odlaska na posao da mu se pimpek vise nemre dici na druge tete.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 21:09   #392
Moram koristiti zvjezdicu da bijeli vitezovi ne bi dobili srčani.

Mene neće žena provjeravati jer to neću dopustiti ali ja ću nju kad poželim.
Vi budite ravnopravni ja neću. Sretno vam bilo.
vicomte is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 21:30   #393
Quote:
Alexa kaže: Pogledaj post
Zašto se ljudi toliko boje fizičke prevare? Ima daleko gorih stvari od toga.
Zato što je to puno više od mehaničke penetracije. Prevaranti uglavnom duže vrijeme sline za tom trećom osobom. Tu su naelektrizirani dodiri, fantazije, srce ti zaigra na nešto novo i uzbudljivo, a to tajiš od partnera koji te doma čeka širom otvorenih ruku, ne sluteći šta se zbiva u tvojoj glavi. I kao da to sve nije dovoljno, na samu pomisao da strastveno stenje i ubrzano diše iznad neke ženske i udiše njene mirise i razmjenjuje s njom tekućine i cili taj ples završava sa njegovim orgazmom, ja jednostavno ne znam kako neke žene uspiju preći preko toga. I muškarci isto u obratnoj verziji..
Ja ne znam što je gore od toga da on doživi orgazam s drugom-da me išamara

Edit: sad sam se sjetila, ne znam jel ovo za misterije, ali ostavit ću tu
Zašto sve starije žene govore da prevara nije najgora stvar? Znači, to su mi rekle redom mater, buduća svekrva, tete, ujne, babe, starije kolegice i suside. I svima redom je mišljenje: "Dok si mlada misliš: "Samo nek proba prevarit me, uzet ću dicu, skupit se i razvesti", ali kad ostariš shvatiš da to uopće nije bitno, ako mu se vara, nek vara"
Quote:
vicomte kaže: Pogledaj post
Ako se budem ženio nema za nju alkohola, nema duhana, nema loših rastavljenih i droljastih prijateljica i nema facebooka. Naravno jedan od preduvjeta da takva nije bila ni prije. Žene vole da im se odrede granice, jer ako nećeš ti onda će one same a to ti se neće svidjeti.


Quote:
vicomte kaže: Pogledaj post
Mene neće žena provjeravati jer to neću dopustiti ali ja ću nju kad poželim.
Vi budite ravnopravni ja neću. Sretno vam bilo.
Ahahahahahahahahah, is this for real Sretno tebi s ovakvim moždanim sklopom
TheAria is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 21:43   #394
Quote:
TheAria kaže: Pogledaj post
Edit: sad sam se sjetila, ne znam jel ovo za misterije, ali ostavit ću tu
Zašto sve starije žene govore da prevara nije najgora stvar? Znači, to su mi rekle redom mater, buduća svekrva, tete, ujne, babe, starije kolegice i suside. I svima redom je mišljenje: "Dok si mlada misliš: "Samo nek proba prevarit me, uzet ću dicu, skupit se i razvesti", ali kad ostariš shvatiš da to uopće nije bitno, ako mu se vara, nek vara"
jer im se više ionako ne seksa s muževima. Pretežno im čak idu na jetricu. Prođe ljubav, postanu praktične, uljuljaju se u konformizam ...
__________________
Samo budale i mrtvaci ne mijenjaju mišljenje. *&* Život je niz privremenih stanja.
Coeli is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 22:22   #395
Quote:
TheAria kaže: Pogledaj post


Ahahahahahahahahah, is this for real Sretno tebi s ovakvim moždanim sklopom
Imam prvu obožavateljicu. Lijepo.


Ja recimo smatram da bi vjeran jedino mogao biti djevici, ovako budem li htio djecu morat ću naći neku već jebanu. Ali tu za mene nema ljubavi, jebavat ću okolo svakako.
vicomte is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 23:16   #396
Quote:
vicomte kaže: Pogledaj post
Ja recimo smatram da bi vjeran jedino mogao biti djevici, ovako budem li htio djecu morat ću naći neku već jebanu.
Moram priznati da ovo baš i nisam skužio.

Mislim, ne kužim zašto je netko prije tebe mora razdjevičiti, da bi ti mogao imati djecu s njom?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 09:33   #397
Nažalost doktorirala sam ovu temu
I reci ću vam svoje mišljenje jednom dok vas partner prevari i jednom dok mu oprostite potpisali ste si smrtnu presudu...tako je kod mene bilo.
Dečko s kojim sam bila 10g me je prevario ženska je čak smislila da je trudna... oprostila sam ali eto nastavilo se i dalje nakon toga i to mnogobrojno puta.
Kad sam to doznala cijeli moj svjet se je srušio, prošlo je već godina i nešto dana...
Naučila sam puno tko vas poštuje neće vas varati a tko vas ne poštuje ne zaslužuje vas!
Samo rez, bez okretaja bez pitanja niti minutu gubiti na takve ljude!
E sad znakovi... bilo ih je ali kao i mnoge druge nisam željela vidjeti..
Toga se sramim, svoje naivnosti.
Česte kave i čudno ponašanje moj bivši mi je stalno pričao kako nezna šta će kako nezna šta želi, laganje kompletno, ignoriranje na sva moja pitanja.
Eto, možete vi biti najbolji ali za krivu osobu nikad nećete biti pravi..
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 11:24   #398
Mislim da bi oprostila ukoliko je fizicka prevara usred krize u vezi.
Sve drugo smatram opasnim indikatorom da nesto ne stima u odnosu(ne samo s tom osobom).
traperica is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 12:01   #399
Nema smisla oprostiti prevaru, ne stoga što se nešto prestrašno desilo, nego stoga što je ona siguran znak katastrofe za vezu ili brak. Pokazatelj da je netko jako nezadovoljan, željan nečega što u vezi, životu, nema i neće naći. Čemu onda produljivati agoniju i gubiti vrijeme. Za pretpostaviti je naime da smo oboje već pokušali dati najbolje od sebe i to nije dovoljno. Nekom određenom.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 12:03   #400
Quote:
vicomte kaže: Pogledaj post
Moram koristiti zvjezdicu da bijeli vitezovi ne bi dobili srčani.

Mene neće žena provjeravati jer to neću dopustiti ali ja ću nju kad poželim.
Vi budite ravnopravni ja neću. Sretno vam bilo.
A gdje je tvoja pećina?
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.