Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.12.2015., 00:19   #2381
Zašto je Inception konfuzan film ja jednostavno ne razumijem. Što je to toliko konfuzno u njemu? Kraj? Pa redatelj je gledatelju prepustio kraj. U tome i jest bit ffs.
p3r02d3r0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 08:57   #2382
Osobno mrzim kad redatelj "prepušta" gledatelju nekakve krajeve ili plotove.
U prijevodu, pičkica sam koja se boji zauzeti stav pa dajte vi.
Ili sve je ovo skupa tako konfuzno da ne znam ni sam što sam htio reći pa si odaberite sami što bi.
__________________
Nisam ti dospio reći.
Sve može da propadne, da nestane, samo je smrt siguran posao
Pantelija is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2015., 10:13   #2383
Quote:
p3r02d3r0 kaže: Pogledaj post
Zašto je Inception konfuzan film ja jednostavno ne razumijem. Što je to toliko konfuzno u njemu? Kraj? Pa redatelj je gledatelju prepustio kraj. U tome i jest bit ffs.
Kraj je najmanja stavka konfuznosti ovog filma. Budući da se dio u, čini mi se, Bogoti očito također odigrava unutar sna, a u filmu se prema njemu odnose kao da se događa u sferi realnosti, mislim da ni samom Nolanu nije jasno što je u bilo kojem trenutku filma san, a što java. Jer ako je to u Bogoti san, a očito je, onda zapravo u cijelom filmu niti ne postoji trenutak koji nije san. Što je dodatno konfuzno, jer nije uopće jasno čiji san i zašto.
__________________
Listen to the thunder
Mr Smoogj is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 01:15   #2384
Meni još nije jasno ni od kuda ona knjižnica u crnoj rupi? Ako je to bila uopće knjižnica, a ne san Leonarda di Caprija. Stvarno je današnje internetsko društvo brlog jazavaca kada se film u kojem crna rupa sadrži hrpu polica za knjige naziva točnim prikazom fizike svemira.
Grupa Queen is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 02:15   #2385
Quote:
Pantelija kaže: Pogledaj post
Osobno mrzim kad redatelj "prepušta" gledatelju nekakve krajeve ili plotove.
U prijevodu, pičkica sam koja se boji zauzeti stav pa dajte vi.
Ili sve je ovo skupa tako konfuzno da ne znam ni sam što sam htio reći pa si odaberite sami što bi.


Bolje "Utrapimo gledaocima vruć krompir!", nego da autora idu pitat' "A šta je autor htio reći? ".
Šabović Adis is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.12.2015., 12:40   #2386
Tematika snova i sanjanja su toliko vruć krumpir u današnjem društvu da se mnogi autori useru od straha kad trebaju zauzeti čvrste stavove po tom pitanju.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2015., 21:10   #2387
Danas sam skinuo soundtrack od Interstellara i mogu reći da je izvrstan Hans
Ne znam za vas ostale, ali meni dosta utječe muzika na film.

Radi muzike sam i zavolio Inception koji sam pogledao više puta.
Evo sada kada opet pustim "Time" opet mi se gleda taj film.
Xeroxmeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 19:53   #2388
Prvi put kad sam gledao film, soundtrack mi je bio pomalo annoying jer je bio neobičan, a sad nakon drugog gledanja best thing ever, naravno

Slušao teme kroz slušalice s volumenom pojačanog do ibera i ostao sam očaran recimo temam koje počnu tiho a zatim se pretvore u faking rampage, poput teme iz scene dockinga, No Time for Caution, pa zatim S.T.A.Y. gdje ne možeš vjerovati što se može napraviti s dva tona
__________________
Am I a good person? No. Do I even try to be a better person? Also no.
Luis Wu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 20:20   #2389
Quote:
Luis Wu kaže: Pogledaj post
Prvi put kad sam gledao film, soundtrack mi je bio pomalo annoying jer je bio neobičan, a sad nakon drugog gledanja best thing ever, naravno

Slušao teme kroz slušalice s volumenom pojačanog do ibera i ostao sam očaran recimo temam koje počnu tiho a zatim se pretvore u faking rampage, poput teme iz scene dockinga, No Time for Caution, pa zatim S.T.A.Y. gdje ne možeš vjerovati što se može napraviti s dva tona

kao što i recimo gone girl(pogotovo niske frekvencije).od zadnjih me očarao ost Junkie XL-a za film black mass.
Caecus is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 20:24   #2390
Nije los sountrack za Interstellar ali je lose koristen u filmu, Nolan uvijek pretjera u nekim scenama s glazbom, prenaglasi je i to postane jako iritantno.
MagicRat is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 20:45   #2391
Ovaj tip je na bubnjevima rasturio stvar.

https://www.youtube.com/watch?v=g1Piq9fYjJQ
__________________
Bok
0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 21:02   #2392
Quote:
MagicRat kaže: Pogledaj post
Nije los sountrack za Interstellar ali je lose koristen u filmu, Nolan uvijek pretjera u nekim scenama s glazbom, prenaglasi je i to postane jako iritantno.
Slazem se da bi u nekim scenama trebao biti suptilniji, ali negdje savrseno pase.
Recimo ona scena na vodenom planetu mi je jedna od najdrazih valjda ikad, u kombinaciji s Hansom ludilo.
Zgmarac is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2016., 21:11   #2393
Quote:
Grupa Queen kaže: Pogledaj post
Meni još nije jasno ni od kuda ona knjižnica u crnoj rupi? Ako je to bila uopće knjižnica, a ne san Leonarda di Caprija. Stvarno je današnje internetsko društvo brlog jazavaca kada se film u kojem crna rupa sadrži hrpu polica za knjige naziva točnim prikazom fizike svemira.
jesi ti možda pobrkao dva filma, inception i intestellar?
inače meni osobno od ta dva filma ne znam koji mi je bolji. inception sam gledao više puta, nisam na prvom gledanju mogao sve pohvatati.
mfranic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2016., 13:55   #2394
Jedini film od 2010 na ovamo koji me zaljepio za ekran. Jedino mi robot ljudskih osobina isao na zivce
pončo1986 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2016., 23:16   #2395
Quote:
pončo1986 kaže: Pogledaj post
Jedini film od 2010 na ovamo koji me zaljepio za ekran. Jedino mi robot ljudskih osobina isao na zivce
Što se tiče najboljeg žanra svih vremena, svemirske opere, i meni je isti slučaj. Osim Interstellara, jedini pristojan mi je Prometej. Ali ima dosta naslova u drugim stilovima, nije baš toliko loše.
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 08:08   #2396
Prometej je vjerojatno najveće filmsko razočaranje u zadnjih 10 godina i općenito katastrofalno loš film. Eto vidim da je i nastavak ovog rasula od filma promijenio ime u "Alien: nešto". Vjerojatno zato jer je Prometej ostvario "ikoničan" status...sranja.

Interstellar je jedan u najlošijih Nolanovih filmova. Pretenciozan, očiti wannabe 2001. Odiseja film, u kojem gotovo ništa ne štima. Jedino što u Interstellaru valja, jest ono što Nolani nisu radili.
Snack is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2016., 13:43   #2397
kako za koga... po meni Nolan ima potencijala da napravi i pet satne filmove, al mu produkcija ne da... mislim za neke je i ovo razvučeno, al meni uvijek u njegovim filmovima nešto fali. bez obzira na sve mi je film predivan.
__________________
Liberté, égalité, jebalité

Tko god da mi je ukrao antidepresive, nadam se da je sad sretan
Puky Lee is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2017., 02:02   #2398
Dižem temu iz mrtvih, kao Lazarus

Pošto nisam nijedne rekao o filmu a nahvalio ga na stotine foruma reći ću da mi je ovo najbolji SciFI film ikad ali stavljam ga rame uz rame uz neponovljivi 2001. Odgledao sam oba filma nebrojen broj puta i Interstellar mi je uvek naterao suzu na oči zbog par scena. Potajno se nadam nastavku "a la" 2001 s objašnjenjima kako smo postali petodimenzionalna bića i sl. ali otom potom. Možda za 10-15 godina, i kakav god bio nastavak neće mi upropastiti utiske prvog dela.

Pre neki dan sam naleteo na simulaciju crvotočine i crne rupe baš kao u filmu, možeš se kretati pomoću miša i tipkovnice i ponovno iskusiti dešavanja iz filma. Link▼

http://sirxemic.github.io/Interstellar/

__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence

Zadnje uređivanje Alen13ASC : 22.11.2017. at 02:02. Reason: rezolucija slike
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 21:51   #2399
Quote:
Alen13ASC kaže: Pogledaj post
Dižem temu iz mrtvih, kao Lazarus

Pošto nisam nijedne rekao o filmu a nahvalio ga na stotine foruma reći ću da mi je ovo najbolji SciFI film ikad ali stavljam ga rame uz rame uz neponovljivi 2001. Odgledao sam oba filma nebrojen broj puta i Interstellar mi je uvek naterao suzu na oči zbog par scena. Potajno se nadam nastavku "a la" 2001 s objašnjenjima kako smo postali petodimenzionalna bića i sl. ali otom potom. Možda za 10-15 godina, i kakav god bio nastavak neće mi upropastiti utiske prvog dela.

Pre neki dan sam naleteo na simulaciju crvotočine i crne rupe baš kao u filmu, možeš se kretati pomoću miša i tipkovnice i ponovno iskusiti dešavanja iz filma. Link▼

http://sirxemic.github.io/Interstellar/

Nekoliko puta sam gledala Interstellar, zadnji evo bas nedavno i slozila bih se s ovim.

Zbilja mozda najupecatljiviji film u zadnjih dosta godina.
Sjecam se kako sam fascinirana izasla iz kina, kao dijete, i svaki put kada ga gledam me uzasno dotakne, rijetki su takvi filmovi, imam ih zbilja tek nekoliko.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2018., 21:56   #2400
Meni je ovo isto sjajan film. Jedan od rijetkih koji mogu gledati stalno i uvijek iznova biti emotivno dirnuta na istim scenama. Naravno, dijelom to treba zahvaliti i odličnom castu i talentu Mathewa McConaghya.
Atomic Lily is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:45.