Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old Jučer, 23:50   #961
njanja...jako ti je lijep parket!!!

amyn nisam vidjela, idem tražit
Odgovori s citatom
Old Danas, 00:05   #962
Quote:
free spirit kaže: Pogledaj post
njanja, pod je odličan, ali rezulocija fotke izaziva nervozu.
furaš se na pirgu?
jes da su joj jastuci fenomenalni, ali fotke u originalnoj veličini baš i ne. ode cijeli text ukrivo.
Ja svoje fotke u zadnje vrijeme uvijek smanjim na 25% od originalne velicine . I kako sam s moba, ne vidim kako je desktop verzija. Ali nisam skuzila da editirate zadnjih nekoliko, kada sam prvi put vidjela edit, odmah sam ih krenula smanjivati na najmanju velicinu.

D&D natjecaj je ispunio sva moja ocekivanja. Nemam vise prostorija za natjecanje
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 08:45   #963
Quote:
njanja6 kaže: Pogledaj post
Na Savjetima je netko drugi stavio pod, ovo je moja prva fotka
Prostor je malo manje lijep (al poklonjenom konju se ne gleda u zube ) i da, dok se ne pocnem previse mozgat i izludjivat se detaljima, uzivam u trazenju istih
Quote:
amy pelin kaže: Pogledaj post
Njanja pod je odlican . Jako je slican kao moj. Moja je ona fotka na drugoj temi
Ja ne znam sto mi nije bilo skupo Doslovno u svakom koraku mi svi govore kao ovo radite sad pa za huducnost, morate u ovo ulozit. I tako doslovno za sve trenutno sam na vanjskim prozorskim klupcicama. I tu sam tisuce kuna ostavila. A fakat ih imam malo . Ne mogu viseeee jedva cekam uselit
Deset navečer, nakon treninga, tapatalk nisam nick ni gledala, učinilo mi se isto samo iz drugog kuta
U svakom slučaju oba izgledaju odlično
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 09:25   #964
Quote:
njanja6 kaže: Pogledaj post
Samo da podijelim svoju srecu s vama zbog fotke navecer izgleda malo tamniji nego sto je, al ovo mi je definitvno najdrazi dio adaptacije do sad.

http://i65.tinypic.com/2ymbyb5.jpg[/IMG]

Edit: nadam se da je manja sad
super parket

moram priznati i meni je ovaj dio adaptacije bio najdraži
jerry16 is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 11:55   #965
i ja sam pomislila da je jedan te isti stan. nisam gledala nickove. ali u svakom slucaju i jedan i drugi parket su super !!
Alica72 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:20.