Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor

Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2017., 10:02   #801
POzdrav, nisma iz ZG ali akoje bas toliko strucnjak mogao bih potegnut. Ne znamdal mooze on predvidjet i neki kvar u ne znma nekoj skoroj buducnosti, za 10 20 30 tisuca km (znam da s elektronikom se to teskomoze, ali motor i to?) , mozemo se cut i na PM ili preko tel. (jer veo vec drugi put sma cini mi eprelatio auto i t ne zamalo, a jos mi je prevelik za moje potrebe, treba mi gradski, pa mislim da bi ga rado miijenjo)
Ne znamm, dal su ti motori doista toliko losi? Pa Reanult Megane ima iste ne? Ili im je C4 mozda pretezak? Ne podnose dobro plin??
A citroen su nakrcali tolko elektronike te da valjda sve odlazi ne znam. (cisto si gore za slucaj moj frenda C4 coupe al on je isto starije godiste od mog).
S tim da ovi nasi sisu vozeni o Zagrebu recimo di su ajmo rec otezani uvjeti nego vecinom komutacija (putovanje na poso) izmedju manjih gradova. Ok njemu nije otiso motor nego board comp.
Kod mene su diskovi i plocice (ali ne svi) miiejnjani pred godinu dana imam i račun), znaci samo jedan par.
Taj tvoj mali BC (ne znma js sad koji je to) si uspio popravit ili? A šta je sa svim mogucim senzorima, svjetlima itd itd, jel i to cesto odlazi?
Moj ima osnovnu opremu.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:08   #802
Moj je coupe 2005 god. To je onaj ispod vemtilacije,di pisu stanice od radija,sat itd... Ma nisam,kad mi radi pola pola, al budem ga mjenjao,polovni ima za 400,500kn...Stavljao sam i u pretinac,i u gepek i u pozicije led t10. Nije ti komplicirano za promjeniti.... A za ovo dal moze sta predvidjetimto nemoze nitko. Moze ti nes prdnuti za 5km,a moze za 55.. To sam Bog zna....svjetla sam mjenjao obadvije zarulje u god dana...

G6-Tapatalk
DIO$ is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 11:38   #803
Renault ne dijeli motore sa Citroenom. Renault dijeli motore sa Nissanom i Mercedesom.
Citroen dijeli sa Fordom i Peugeotom, tzv. PSA grupacija.
Renault motor 1.2 i 1.2 -16V nisu podobni za plin, iako ima inačica sa uspješno pređenih 300.000 km na plin.
mata73 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 12:56   #804
Pa tak je i od tog frenda (coupe 2005 il 2004, 2006 ne znam) al on je sletio s njim umjereno gadno, ne znam sve detalje. Njemu je otiso glavni komp koji kosta 1000EUR, nije bilo popravka, od vlage otiso, negdje pred godinu i nest, ima 170-180000, isto plin. Nekkim cudnim putovima ga je, nakon sto mu je auto stajo 1 mjesec, naso za 2000kn novog. Lako za taj tvoj, a ja ni nemam radio. I isto, od prje godinu i nest dana kod njega samo kvarovi s elektronikom, moro je provaljivat u svoj auto itd. ne znam nije mi sigurono ni pol reko- i veli opet ce kupit citroena jer mu je udoban, nagodinu prodaje ovoga (meni je bas neudoban upadnem u sjedalo premekano totalno, lumbalna potpora nula bodova tak da si mislim kupit jastuk onaj jbg 200k s dostavom, mislim da će me ubit na duljen putu to premekano sjedalo) Dakako ja bi bio daleko sretniji s nekim jacim motorom unutra, vidjet cemo, ako ga uspijem promiijeniti za nest manje i bolje napravit ću to ja ne znam:
dal bi za Yarisa benzinca godinu starijeg i s 20.000 km vise (i bez plina) ja mogo nadoplatit 1000EUR i dobit ga?? Je li to realno ili preplacujem ja ili sta, ako su u istom stanju? 1.0 motor na yarisu bi isto bio malo trom al bi ga bar mogao vijat (tjerat na višim okretajimakad zatreba, češće) a ovog se bas i ne usudim, a s 1.3 yaris mozes letit po cesti ne treba ti bas nista brže ako znaš vozit (OK po autoputu nije krajnja velika al po cestama itd... jednom me vozio jedan vojni pilot u takvom yarisu i zurilo mu se bilo je ludo i nezaboravno, od Pule do ZG))
Inace uvijek sam mrzio aute iz tih svih PS grupacija i slicno, europljane benzince osim nijemaca, dobro i corse itd, clije, ove one peugote 206 , 1.2 1.4 benzinci megani mozda manje itd,jer su se uvijek vukli predamnom i moro sma ih prestizat stlano i s yarisom 1.0 i sparkom 0.8 )

Nego, na ovom 1.4i motoru ulje se mijenja svkaih 10.000km? Svakih 10.000 km mali servis? (a ja ispocetka mislio bar 15-20.000) inace uljemu jenegdje na 1/4, malo više, a do sljedecih 10.000km malo vise od 2.000 km. NA KOLIKO JE VELIKI SERVIS? (cito sma knjigu i sve al tak je sotano napisana nemma vise stroljenja desifrirat je nemrem pronać uopce,sve moguce i nemoguce verzije i modele ubacii unutra, u upute za ovaj model)

A ono sto mi lupa naprijed, kad mi motor za vibrira, ili preedjem preko nervnine, skuzio sam sta je (jbg mogo sam to prije kupnej tek sam sad na miru pogledo i ispod poklopca motora. Krajnji lijevi onaj platicni nosac lijevog fara (onaj bocni), je puko. Takodjer prednji branik s ljeve bocne strane se moze pritisnut prstom unutra, i odozodola se nest ko otkacilo, vjerojatno to lupa. Malo onak rezi ne znam1cm, ne znam to je neka plastika vjerojatno mi se dalo sad po ovom mkroom zavlacit. Nadam se da mi to nece ispast preko nekih neravnina na autoputu i polomit i jos nest...
I dajte mi MOLIM VAS recite - takve stavri mehnaičari bas ne vole popravljat, te neke puknute drzace brnaka i slicno (ili i to spada u njihov djelokrug)?? Kome to odvest ak bi htio da mi to malo drzi kak treba, i taj plasticni nosac fara - i to odozdolassto malo rezi neka ploča od branika otkacila se.
ja ako ga promijenim i nakon tisucu km e da mi ga se takvog vozit, da lupka nest cim brze predjem prek rupe)

Isprike opet sam se malo raspiso ali molim vas ako moze odgovore na ovo boldano/masno. (u oju obranu to je na popisu nuzefekata jakih lijekova koje sam nedavno koristio protiv bolova opravdano )

PS: I dal su led t10 svjetla po specifikacijama, za pozicije, il mogu prigovarat na tehnickom - kak u pretincu maknut plastiku onu. Da uzmem nozic pa vadim van, ili moram nekaj pritisnut? Meni je na tehnickom jedan za spark prigovaro nest za pozicije, da ne smije bit led, ja sam ga takvog dobio... Ianace na ovom pozicije prakticki ne vidim po danu, kad ih upalim. Valjd se sam po noci malo bolje vide, valjda nisu led ) Znaci sam dodjem u trgovinu i tražim t10 led, pretpostavljam da nema razlicitih velicina jos nekih.

Zadnje uređivanje goranbo : 19.11.2017. at 14:14.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 14:36   #805
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
Dakako ja bi bio daleko sretniji s nekim jacim motorom unutra, vidjet cemo, ako ga uspijem promiijeniti za nest manje i bolje napravit ću to ja ne znam:
dal bi za Yarisa benzinca godinu starijeg i s 20.000 km vise (i bez plina) ja mogo nadoplatit 1000EUR i dobit ga?? Je li to realno ili preplacujem ja ili sta, ako su u istom stanju? 1.0 motor na yarisu bi isto bio malo trom al bi ga bar mogao vijat (tjerat na višim okretajimakad zatreba, češće) a ovog se bas i ne usudim, a s 1.3 yaris mozes letit po cesti ne treba ti bas nista brže ako znaš vozit (OK po autoputu nije krajnja velika al po cestama itd... jednom me vozio jedan vojni pilot u takvom yarisu i zurilo mu se bilo je ludo i nezaboravno, od Pule do ZG))
Inace uvijek sam mrzio aute iz tih svih PS grupacija i slicno, europljane benzince osim nijemaca, dobro i corse itd, clije, ove one peugote 206 , 1.2 1.4 benzinci megani mozda manje itd,jer su se uvijek vukli predamnom i moro sma ih prestizat stlano i s yarisom 1.0 i sparkom 0.8 )

Nego, na ovom 1.4i motoru ulje se mijenja svkaih 10.000km? Svakih 10.000 km mali servis? (a ja ispocetka mislio bar 15-20.000) inace uljemu jenegdje na 1/4, malo više, a do sljedecih 10.000km malo vise od 2.000 km. NA KOLIKO JE VELIKI SERVIS? (cito sma knjigu i sve al tak je sotano napisana nemma vise stroljenja desifrirat je nemrem pronać uopce,sve moguce i nemoguce verzije i modele ubacii unutra, u upute za ovaj model)

A ono sto mi lupa naprijed, kad mi motor za vibrira, ili preedjem preko nervnine, skuzio sam sta je (jbg mogo sam to prije kupnej tek sam sad na miru pogledo i ispod poklopca motora. Krajnji lijevi onaj platicni nosac lijevog fara (onaj bocni), je puko. Takodjer prednji branik s ljeve bocne strane se moze pritisnut prstom unutra, i odozodola se nest ko otkacilo, vjerojatno to lupa. Malo onak rezi ne znam1cm, ne znam to je neka plastika vjerojatno mi se dalo sad po ovom mkroom zavlacit. Nadam se da mi to nece ispast preko nekih neravnina na autoputu i polomit i jos nest...
I dajte mi MOLIM VAS recite - takve stavri mehnaičari bas ne vole popravljat, te neke puknute drzace brnaka i slicno (ili i to .

Majko mila!!! Gle, kupil si šrot, sad je prekasno žalit se tu, to se radi PRIJE kupnje. Ili se riješi toga ili zadavi kobru na novčaniku i popravi jadni auto!! I opčenito su ti razmišljanja ograničena! Čuj to, ne voli francuske aute. Pa koji kurac si ga onda išao kupovat? Mogo si uzet Gnjoja 4, bar ih ima ko pljeve, a on je ipak "švapsko auto" koje se ne kvari. SVAKI, al baš SVAKI auto koji nije održavan (ko tvoj) se može nenormalno kvarit! A i poradi malo na gramatici, pola stvari koje pišeš je nečitko! I nemoj se izvlačit na disleksiju, ak onaj tam kaj svšrava na Octaviu 3 može pisat normano.....

Poslano sa mog HUAWEI VNS-L21 koristeći Tapatalk
Old 19.11.2017., 18:10   #806
To i pitam, kako što popravit, il si tolko disleksičan da ne možeš shvatit napisano ako se negdje otkuca kriva tipka ili gdje mi nije radio space.

OK danas sam sazno da moram otić autolimaru za ove plastične stvari i kod kojeg ću otić.

A ova druga boldana pitanja još stoje otvorena za mene (al ako ste ko Nalc pa ih ne mozete shvatit ne morate trošit vaše i vrijeme drugih na odgovore )

Unaprijed hvala na odgovorima.

PS: Frend baš jučer kupio Renalt Meganea 2005, 1,4 16v 2005, i on izgleda ima interval mijenjanja ulja na 15.000km. Čudno mi je što ovaj C4 navodno (ne znam još pouzdano, tak piše na onoj kartici od servisera) ima 10.000 - dobro nisu bitna sad objasnjenja zašto je tako nego me samo zanima potvrda, da mali servis ili zamjena ulja mora ić svakih 10.000km, da znam osnovne neke stvari o autu.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:32   #807
Da, 10000km ili godinu dana bi bilo najbolje.
Orlov77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.11.2017., 19:46   #808
Godinu dana ili 20000km je po knjižici za 1.4. Evo natukao sam 250 000km s tim autekom. Radio je i na mobil 1, total classic iz konzuma, total iz servisa i tako. Ja sam zakačio branik za grm i tako vozio godinama. Stalno se izvlačio van.
Far mi je bio napuknut (mogao si ga doslovno rukom izvadit). Tako sam se vodio 2 godine dok ga nisam zamjenio. Poklopac motora ga dosta drži na mjestu.
@goranbo previše se brineš o sitnicama.
Imaš li s lijeve strane alternatora masnu fleku? Kakve boje je antifriz? Ima li na čepu od njega majoneze?
Ulje ti je na 1/4 s koliko prijeđenih km?

Veliki servis je na 100 000km. Starijim yarisima hrđa podnožje koliko sam pročitao na netu.

Zadnje uređivanje marek45 : 19.11.2017. at 20:12.
marek45 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.11.2017., 12:08   #809
@marek Da, zamaram se sitnicama to mi je mana poznata al nnije lako ni prekinut. Možda su točili drugo ulje, ne znam, uutra, pa je zato mozda 10.000 sada. Valjda nisu sinteticko tocili kakvo je propisano - tko zna zasto (mozda sinteticko vise curi ako gdje pušta, a ja to ne znma uočiti nemma vrmemena baš trenutno). Obavljena j zamjena na 118 i piše na 128 zamjena, nisma gledo valjd piše i oznaka ulja što su točili.. MOgu nazvati tipa pa pitati.

Ulje je1/4 nakon 7500-8000 prijedjenih, mozda malo više, 1/3. Ovo ostalo ne znam jer ese ne razuimijem u to samo u skroz osnove neke. Pretpostavljam da smao morma paziti da ne dodje ispod minnimuma, ne znam. Nisam imo u zadnja dva auta problem s tim prije toga sma imo stari kadet 1.7D njega si moro drzat na minimumu da ne baca ulje, al pretpostavljam to je sasvim drugaciji motor itd. (za koja godista yarisa si to rekao? druga generacija? ) Ali ni ne prelazim sada puno tisuca km godisnje, u biti jako malo.
Inace imam plin ugradjen ako nisam reko.
Ps: a da li ga ti voziš skroz lagano?

Zadnje uređivanje goranbo : 20.11.2017. at 13:27.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 17:36   #810
Quote:
goranbo kaže: Pogledaj post
@marek Da, zamaram se sitnicama to mi je mana poznata al nnije lako ni prekinut. Možda su točili drugo ulje, ne znam, uutra, pa je zato mozda 10.000 sada. Valjda nisu sinteticko tocili kakvo je propisano - tko zna zasto (mozda sinteticko vise curi ako gdje pušta, a ja to ne znma uočiti nemma vrmemena baš trenutno). Obavljena j zamjena na 118 i piše na 128 zamjena, nisma gledo valjd piše i oznaka ulja što su točili.. MOgu nazvati tipa pa pitati.

Ulje je1/4 nakon 7500-8000 prijedjenih, mozda malo više, 1/3. Ovo ostalo ne znam jer ese ne razuimijem u to samo u skroz osnove neke. Pretpostavljam da smao morma paziti da ne dodje ispod minnimuma, ne znam. Nisam imo u zadnja dva auta problem s tim prije toga sma imo stari kadet 1.7D njega si moro drzat na minimumu da ne baca ulje, al pretpostavljam to je sasvim drugaciji motor itd. (za koja godista yarisa si to rekao? druga generacija? ) Ali ni ne prelazim sada puno tisuca km godisnje, u biti jako malo.
Inace imam plin ugradjen ako nisam reko.
Ps: a da li ga ti voziš skroz lagano?
Ja sam do 150 000km točio 5w40, nakon toga 10w40. Nakon 200 000km je počeo trošit ulje (dakle morao si nadolijat kroz interval od 20 000km).
Ja sam svoj c4 prodao. Nisam ga oštro vozio. Autoput max 130, najčešče oko 115-120km. Jednom sam ga zavrtio do crvenog i tako par minuta.
Prati si razinu ulja.
marek45 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:21   #811
Pratit cu ulje. Malo mi je glupo, dao sam za njega Sparka 2007 0,8 redovito odrzavanog (od kad je kod mene tri i pol godine), kvacilo mu je bilo prri kraju ali ne za promjenu (rek majstor kao da proklizava ja nisam primijetio, nemam osjecaj za to niti znam kak se to osjeti), jedino je malo iznad jednog blatobrana pocela hrdja probijat. ali tek je pocela. SPark 3 mjeseca duze registriran, i doplatio sam za ovaj 3000EUR (dobio sam jos uz njega 4 Citroen alu felge, 16incha navodno sa C5, i zimske gume ne znam kolko ce trajat. Ja dao dost nove zimske gume. AL ocisto sma ga 500EUR preplatio e znam. E da spark je imo oko 150 000km (na satuoko 85, skinommiprjasnii vlasnik; a ovaj na satuima 125.000km. Ovaj zadni sto ga je vozio 6 mjeseci veli isto da po autoputu nikad nije vise od 120 vozio, a to autu km sat pokazuje jos vise od stvarne brzine nego na Sparku, barem kod cca 50km/h, 6-7km vise, na sparku max 5/km/h). Spark mi je po gradu isto dost pio, preko osam litara nije bio postelan dobro a tesko do dobrog majstora doci da napraivi temeljito. Ne bi vjerovali na kakve sma sve majstore nailazio i sta su sve radili s autom (i to neki sluzbeni serviseri), i onda dodjes nekom i to ti rjesi za kratko rijeme i jeftino...
I glupo mi je da se sad s njim vozim samo 120-130 ak sam sa sparkom isto preko 140, i nije pio ulja nisam se moro brinut za to (dobro ovaj je proso 18.000 km u 6mjseci sa C4, a ja tolko prodjem u 2 godine). I auto je na plin.
Inače vec me poceo nest zezat sa senzorima, suvozacko sjedalo prazno ili stavis novcanik odma pocne tulit nevezan pojas, tak da ga vozim sa zataknutim suvozackim pojasem iako je sjedalo prazno. Pa se pale jos one dvije zarujice, lijeva i desna, isto za pojas (sa dvije male ikonice ljudi. Pa istekam i ustekam suvozacki pojas pa se isključe. A vidoo sma da je onaj airbag senzor valjda vec bio resetiran, za suvozaca.)
Ne znam, ja se slazem u svemu s vecinom engleskih i drugih recenzenata na nekom sajtu za to (ljudi koji su vozili taj auto, 1.4) ocijenio bih ga sa 2 od 1-5. Ne odgovara bas ni mom stilu voznje, nadam se sam da necu negdje sletit s njim bezveze.
Spark bih ocijenio sa bar 3. Izgleda da , sto su auti noviji, to su gori po kvaliteti.
PS: isto tako, stvari koje živciraju - rupu u koju se zatakne ona šipka koja drži haubu nisam mogo pronać. Vjerojatno je zato i pukla desna plastika ispod desne strane vjetrobranskog stakla, jer je neko malo previse otvorio poklopac motora - mozda sam to bio i ja al nisam cuo da nesto krcka niti da je sta palo, ne znam. Sad me čeka mijenjanje desnog štop svjetla vidjet ćemo kako će to proć... Inače na tehničkom je prošao tehnički je bio malo brzinski, a majstor mi je odmah reko da je sjedalo rpopalo. Ja se u to razumijem nisma vozio njijedan auto kojem je sjedalo "propalo" - a skoro svi auti su bili stariji od ovoga - a meni je ono dost neudobno jer upadnem unutra. Sad sam treci put slazio s kata, pvaj put da probam vidjet razliku izmedju suvozackog i vozackog, ne znam dal se vidi. Pravi polozaj za upravljacem mi je isto dost tesko nac, jako velik volan smeta koljeniima itd, a kad ga stavis previsoko ruke suti preistegnute.

Zadnje uređivanje goranbo : Jučer at 21:10.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:48   #812
Pročitao sam uz laganu glavobolju tvojih par postova. Ne odgovara auto tvom stilu vožnje, prevelik ti je i ne sviđa ti se. Frende pa di su tebi oči bile kod kupovine??
Veki22 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 20:53   #813
Teško da može biti gori od Sparka.
ISB123 is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 21:26   #814
Pa da, teško, al uspio je Spark se zna šta je, mali gradsk auto praktički mikro auto. On je bar trajo 10 godina a a da u sve lampice ne polude da se nije rasklapo ko ovja za sedam. Skrenem naglo udesno na parking nest zastruze, ne znam sta, ne bi smjelo bit nista kod kotaca. Bilo hadno stavim grijace na max temperaturu i snagu, nest pocne zujat malo kasnije kod liijevog ispuha, kasnije se smirilo (al trebalo mu je dost da se smiri i nakon smanjivanja snage ventilatora (jel svega toga bilo od sparka - nije) a ko ne zna napravit auto da mu nakon 7 godina sve lampice ne polude onda bolje da se okani senzora i lampica.
Mjenjač? to svi znate, posebna apriča. Sam je zastava mogla napravit lošiji. Jel ima koji auto danas lošiji mjenjač od C4? Ne znam. (vozio sam Peugot 406 stari, Kia pride, spark, opel kadet prastari, corolu 1,3 staru, yaris (ok one imaju neprecizan al zato nije + tvrd + spor ko ovaj, sve troje; i jos poneki auto koji sam zabororavio al svi su bili malo stariji ne znam BMW 315, golf 3, itd ne pamtim da je ijedan imo losimjenjac. Zaboravih da sma davno posjedovo volvo 340, opel ascona imala je automatski )

@Veki 22 - Ah, da ne kazme kud sam gledo. Velicina, OK, planiro sma kupit auto maksimalno velicine toyote corolle (one linije podjednako stare, sta se proizvodila i prijeje 10 god.), ovaj je valjda malo duzi. Nije mi to glavni problem.
A ovo ostalo, naravno trebao sma oprezije kupovati itd, al meni je to full teško sve, ne mogu procijenit u dva gledanja kak ce mi psasat neki ato, i u jednojjvoznjji, nisma upce obratio pznju na prave stvari - meni bi trebo auto dan dva na probu, da ja bas skuzim sve neke njegove mane koje mi ne bi bas pasale. Imma jakomalo iskustvo u kupji auta.
Durgo st me najvise nervira je sto je ocito nepouzdan, auto koji stalno zahtijeva neke odlaske kod majstora, o tom sam cito i prje al ono, nadas se, a onda ga malo i sam vozis i primijetis te probleme sa senzorima, krivo pokazivanje pomocnog boardcompa itd. to sto ko da je papirnat - ti branici, kolikje to mekana nekakva plastika, i ocito mu jako lako pucaju kopče itd.
I sad se sve bojim mijenjat ga za nest da se opet nest ne sjebem, a i cini mi se da sam ga preplatio i da cu u startu za njega dobit manje tj popušit... Da ga sutra prodam. A trazeje novog mi je opet teska muka, al sad necu definitivno bez odlaska kod majstora. a nac majstora isto teska muka.

Jednom sam si kupio tamno-bordo cipele umjesto crnih, u trgovini bilo nekak mracno - a vidite tek sta ispadne s autom, trebam pomocnika za kupnju.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 22:45   #815
Prijatelju, tebe je netko pročitao i uvalio ti kramu.
Fishkal is offline  
Odgovori s citatom
Old Jučer, 23:13   #816
A šta da ti kažem, neka mu je, ak tak mora zarađivat za život. Budem znao jel losiji primjerak C4 tek kad odem kod majstora.
Za svog sparka znam da je bio losiji primjerak od prosjeka ali bar je odrzavan, tak da je negdje mozda i prosjek, ne znam. ja smase bojo da ce se uskoro pocet kvarit vise i da cu se naplacat majstora i dijelova, a kod vog je to izgleda konstana, prema to to vele ljudi, no vidjet ce se vec, mozda sam previse fatalist ali + to mi nepase na mnogo razina eto sad znam. Da je bar sjedalo nekakvo normalno.
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old Danas, 12:49   #817
Nisam uspio upratiti je li ti netko odgovorio, ali računalo se resetira držanjem bočne tipke na desnoj ručici pored volana. Držiš par sekundi.
miroslav kadlec is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor

Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum

Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:21.