Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2017., 15:38   #21
Blagoreceno poluamaterska
__________________
"With their qualities of cleanliness, discretion, affection, patience, dignity, and courage, how many of us, I ask you, would be capable of becoming cats?" "Čovjek je kriv za svako dobro dijelo koje ne napravi."
S'Sungassi is offline  
Old 18.04.2017., 15:55   #22
Quote:
Neno_87 kaže: Pogledaj post
Treba priznat da je kadrovska politika poluamaterska i to već duže vremena.
Apsolutno se slažem.
Sudden Sid is offline  
Old 18.04.2017., 16:29   #23
Bijeli Thuram ima solidnu plaću jer je iz svog džepa keširao dio para za transfer u Barcu (3 milijuna eura je on dao i Barcelona 17 da bi pokrili odštetu od 20 milijuna).
Grupa Queen is offline  
Old 18.04.2017., 16:36   #24
Svaka mu čast.

Nije ni nadimak bezveze,isplatio se taj transfer. Mnogi su ove sezone debelo ispod razine,ne bih krivio njega.
albundyy is offline  
Old 18.04.2017., 19:16   #25
Bijelom Thuramu ne pakovati

Barcelona već ima kontinuitet lošeg menadžmenta. Zato što stručnost nije kriterij za biti sportski direktor Barcelone.
Mister Yellow is offline  
Old 19.04.2017., 01:28   #26
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
Ovaj tjedan je "make or break" za Real. Ako prođu Bayern i dobiju Barcelonu, idu do kraja. Ako izgube obje utakmice, gube sve.
Jedan pišem, jedan pamtim
ZinedineZidane is offline  
Old 19.04.2017., 09:07   #27
To je sad gotovo. Barcelona je slabija od Bayerna, a sudački poguranac jači u primeri nego u LP. Strah me gledati što će nam sudac napraviti ako ste ovo izveli Bayernu.
Sudden Sid is offline  
Old 19.04.2017., 09:31   #28
Sanjam Suarezova dva zuta za dajvanje, iskljucenje u 60-oj minuti i Ronaldov gol iz ofsajda za 1-0 u 93-oj minuti.

Kmečanje VB16 na forumu nakon utakmice produžilo bi mi život, tjedan kmečanja za pet godina života, gotovo sigurno bih doživio stotu.

Ako to doživim, ispunio sam si sve nogometne snove, prebaciti cu se na neki drugi sport kojeg ću pratiti do svoje duboke starosti.
__________________
Not my problem.
Carlos is offline  
Old 19.04.2017., 09:46   #29
samo nemoj imati posla s TigerWoods16 fanovima, besmrtnost je precijenjena
Tore is offline  
Old 19.04.2017., 09:49   #30
Quote:
Carlos kaže: Pogledaj post
Sanjam Suarezova dva zuta za dajvanje, iskljucenje u 60-oj minuti i Ronaldov gol iz ofsajda za 1-0 u 93-oj minuti.

Kmečanje VB16 na forumu nakon utakmice produžilo bi mi život, tjedan kmečanja za pet godina života, gotovo sigurno bih doživio stotu.
Tvoj moralni kompas uvijek je pokazivao u istom smjeru - sve je opravdano, ako je kontra Barcelone. Pošteno

Quote:
Ako to doživim, ispunio sam si sve nogometne snove, prebaciti cu se na neki drugi sport kojeg ću pratiti do svoje duboke starosti.
Hrvanje u blatu.
Sudden Sid is offline  
Old 19.04.2017., 11:56   #31
Okrećemo se najvećem sudaru.
Očekujem Asensia u prvoj postavi ovaj puta i da započne svoju eru karanja. Kakav će to biti igrač. Podsjeća elegancijom na stare majstore iz 80ih i 90ih.
__________________
“When I think of asses, a woman’s ass, somethin’ comes outta me.”
Winter Snake is offline  
Old 19.04.2017., 12:23   #32
Quote:
Winter Snake kaže: Pogledaj post
Okrećemo se najvećem sudaru.
Očekujem Asensia u prvoj postavi ovaj puta i da započne svoju eru karanja. Kakav će to biti igrač. Podsjeća elegancijom na stare majstore iz 80ih i 90ih.
I ja se nadam.

Kako je samo brz momak, i to s loptom u nogama. Iako, zanimljivo je da, kad ga gledaš samog kako trči, ne bi čovjek rekao da ima ne znam kakvu brzinu. Korak mu nekako izgleda spor. Međutim, nadtrčao je već hrpu igrača.
ZinedineZidane is offline  
Old 19.04.2017., 16:41   #33
Nadam se nekakom sukobicu. Nije dugo bilo krvi, fale mi takve utakmice.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Old 19.04.2017., 17:00   #34
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
To je sad gotovo. Barcelona je slabija od Bayerna, a sudački poguranac jači u primeri nego u LP. Strah me gledati što će nam sudac napraviti ako ste ovo izveli Bayernu.
dok ovako piliš naopako, da li i tri puta pljuneš na tepih i pokažeš rogove, da magija bolje uspije?
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 19.04.2017., 17:03   #35
Quote:
angrif kaže: Pogledaj post
dok ovako piliš naopako, da li i tri puta pljuneš na tepih i pokažeš rogove, da magija bolje uspije?
Nema tu magije, samo kruta realnost.
Sudden Sid is offline  
Old 19.04.2017., 17:40   #36
https://youtu.be/y6RURl4MATg?t=2m7s

ovog Gimeneza je bukvalno nemoguče ne simpatizirati . Kako se momak ovdje nesebično zauzeo za izopčenika Cercija i pokušao mu svim silama izboriti taj jedan mali trenutak slave da je čak i digiču bilo pomalo nelagodno. Ovaj Ashanti je bio tvrdoglav kao mazga, a kasnije se vidjelo da je njegova samouvjerenost bila bez pokriča.

Čemo Gimenez, TOP2 osobnost ekipe, odmah iza neprikosnovenog Nanda. Nadam se da Cerezu i ostalima iz svečane lože neče pasti na pamet da ga prodaju na ljeto za malo žutog metala. To bi bio gori udarac za moral od onog odlaska Pamplonskog Bika u Bilbao zadnjeg dana prijelaznog roka 2015-e
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 19.04.2017., 18:15   #37
Kako navijaci trolaju Cercia,a njemu nije bas krivo
__________________
Fuck Around N Find Out
Madrono is offline  
Old 20.04.2017., 12:27   #38
Da igra Neymar,dao bih Barceloni 30% šansi. Ovako neznam.

Zalijepe Marcela,Casemira i Kroosa na Messija,Kapetan i Nacho drže Suareza,a ostali su ionako impotentni. Busquetsu zaklecaju koljena kad se približi golu na 30m,a siroti Rakitić ni sam nezna što i kako igrati. Bekovi ne centriraju nego dodaju prvom do sebe,ajde Roberto ponekad i proba nešto.

Plitak potok,bojim se.
albundyy is offline  
Old 20.04.2017., 12:52   #39
kao da sam negdje pročitao da je rakitić rekao da moraju pobijediti radi neymarovih suza i beskrajne tuge. mislim da će to biti odlučujući moment u utakmici
__________________
This is the way
angrif is offline  
Old 20.04.2017., 12:56   #40
Rakitić neka šuti. Samo smeta na terenu,a razbacuje se izjavama.

Možda mu Neymarove suze pomognu da odigra bar jednu proper utakmicu ove sezone.
albundyy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:29.