Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2018 Rusija

Mundial 2018 Rusija Hrvatska u finalu

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.11.2017., 20:34   #161
Quote:
mah11 kaže: Pogledaj post
Engleske stopere jace od Vide.
https://www.youtube.com/watch?v=sLfLXdPRgQM

__________________
Rat je mir. Sloboda je ropstvo. Neznanje je moć.

Navijanje protiv reprezentacije je navijanje za reprezentaciju.
nvnk is offline  
Old 21.11.2017., 20:47   #162
Quote:
nvnk kaže: Pogledaj post



Javi Pepu i Conteu da su budale.
valjda je bilo jasno da je ono karikirano. Jer Vida vridi na trzistu 7 necega a engleski srot 70 necega pa je automatski 10 puta bolji.

A na turniru je bolji kurac, ne zato sta to kaze reg. ovisnik, nego zato sta se to potvrdjuje iz jebenog turnira u turnir. Pa ne moran valjda pisat da je ispadanje od Islanda u nokaut fazi top 3 sramocenje velikih turnira uopce, od 1930. pa nadalje. I sad ja moran vodit bitke koji bi to hrvatski igrac i na kojoj poziciji igra u Engleskoj? Pa eto kazen iz polusprdacine, Vida prvi. I da odmah preduhitrin znalce, da, Hrvatska bi Island u osmini finala SP ili EP dobila u hendikepu 19 od 20 puta.

Problem ovih youtubera je da oni nogomet gledaju kroz nekakvu statistiku igraca i onda slazu najjacu ekipu po sistemu jebenih kompjuterskih simulacija i onda ti ispadas redikul proturjececi da je Perisic bolji od nekog engleskog pajaca koji vridi duplo vise jer ima vise 2 asistencije i 3 gola vise
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Old 21.11.2017., 20:48   #163
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
inzinjer je apsolutno u pravu. Ja ne znan jeli triba crtat da se odi ne igra liga 38 kola, ritam srida subota pa igraju reprezentacije/klubovi od 200 miljardi eura troska koje ce tamo oko Bozica i u 1. misec stisnit gas i napravit 8 bodova razlike u 5 kola.
Da, to ide ovin "premijerligasima" koji mi nabrajaju sve moguce i nemoguce "zvijezde" tog takticki stot natjecanja (pazi Alli i Kane razbili Real u listopadu cujemo se u travnju mjesecu ) di vidi kurca bas one 2 najpremijeligaskije megazvijezdane reprezentacije, dakle Engleska i Belgija iz natjecanja u natjecanje su ka neki favoriti iz prikrajka, a ostvarenje u konacnici je slabije ili jednako plasmanu Kostarike, Islanda ili Walesa.
Pa nabroji mi engleske stopere jace od Vide kad se vec razbacujemo imenima

Dakle:
1. posere te zdrijeb sa Poljskon ka nositeljon
2. Ka prvi u skupini se krizas sa skupinom di je Engleska tradicionalnu prdnila u rosu i izbacis Svedjane za cetvrtfinale
3. U cetvrtfinalu odradis prvu ozbiljniju utakmicu i molis Boga da to nije Brazil ili Argentina pa te evo u polufinalu
4. A onda je sve moguce

Podsjeca li koga ovaj plan i program na nesto iz proslosti?
Po meni je ta preimer liga sva razvikana. Svake godine dobro krenu i onda padnu u ključnim momentima. Engleska reprezentacija je nešto narazvikanije u nogometu. Potpuno mi je nejasno kako ima dosta hrvata koji žele da oni nešto osvoje. Rijetko iritantna i arogantna momčad. Općenito englezi su takvi.

Meni se jebe za Hrvatsku, želim im da ispadnu u skupini. Na stranu moj odnos prema tim amnezijskim igračima, dobri su i imaju potencijal za nešto veliko, ali neće to uspijeti jer nemaju dobrog trenera. Saint Dalić će se razotkriti kao prevara i to jedva čekam.

Po meni Francuzi imaju najveći talent. I kad pogledaš, imaju već iskustvo jer su bili u finalu Eura tako da ih vidim jako daleko. A i igrači im nisu neke pičkice osim onog Griezmena. Dosta igrača uključujući kamenog Umtitia me podsjećaju na one njihove igrače iz 1998. koji su igrali u obrani. Najbolja obrana koju sam ikad gledao na nekom SP-u. I obrana im je pobijedila to SP. Zidane praktički prije finala ništa dobrog nije odigrao, ali obrana uh.

Drugi favorit vidim Argentinu koju se opet nekako podcjenjuje, ali imam dojam da je to ekipa koja ima najviše koncentracije na velikim natjecanjima. Ono, muče se kroz kvalifikacije, ali zadnja tri velika natjecanja (SP i dvije Cope) su igrali s najvećim fokusom od svih ekipa. Pa i ta tri finala koja su izgubila, izgubili su jednom u produžetku i dvaput na penale. Nitko njih neće nakantat. Vidim ih opet u finalu, još da im proigraju neki drugi igrači osim Messia sve je moguće.

Švabe su nekako malo pali, ali to su švabe. Daleko će. Brazil ne znam, prošli dominantno kvalifikacije, ali nekako nemam povjerenja u njih.
Hezeno is offline  
Old 21.11.2017., 20:51   #164
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post

Problem ovih youtubera je da oni nogomet gledaju kroz nekakvu statistiku igraca i onda slazu najjacu ekipu po sistemu jebenih kompjuterskih simulacija i onda ti ispadas redikul proturjececi da je Perisic bolji od nekog engleskog pajaca koji vridi duplo vise jer ima vise 2 asistencije i 3 gola vise


To su te barske rasprave. Englezi imaju jeben marketing, ali baš jeben. Oni će od nekog prosječnog igrača stvoriti nešto veliko. Oni su hollywood i PR im je jeben. Suludo je koliko neke loše igrače plaćaju. Ne vrijede kurca ti igrači.
Hezeno is offline  
Old 21.11.2017., 20:53   #165
Quote:
reg. ovisnik kaže: Pogledaj post
valjda je bilo jasno da je ono karikirano. Jer Vida vridi na trzistu 7 necega a engleski srot 70 necega pa je automatski 10 puta bolji.
Nije problem uopće u njihovoj većoj cijeni, nego u tome kako je onda Pep uzeo njih (i višestruko preplatio), a mogao je za višestruko manje para uzet Vidu, koji je barem jednako dobar kao oni, ako ne i bolji....ili barem ti tako tvrdiš : ne zna:
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is offline  
Old 21.11.2017., 21:04   #166
Quote:
sesve kaže: Pogledaj post
Nije problem uopće u njihovoj većoj cijeni, nego u tome kako je onda Pep uzeo njih (i višestruko preplatio), a mogao je za višestruko manje para uzet Vidu, koji je barem jednako dobar kao oni, ako ne i bolji....ili barem ti tako tvrdiš : ne zna:
vratimo se na pocetak mog 1. upisa:
Dakle, ponavljam, pricamo o turniru, ne radi se o igranju na duge staze od 38 kola di veca klasa vecin brojen utakmica dolazi do izrazaja.
Ili ako cemo obrnit, radi se o priblizno jednakim/istim igracima znanjem (jer Vida ne igra za Markusevac, igra godinama za ozbiljan klub), koje u klasi razdvaja samo cinjenica da jedan moze odigrat 38 utakmica Premiera na zadovoljavajucoj/vrhunskoj razini a ovaj drugi 25.
__________________
Did the CIA write Wind of Change?
reg. ovisnik is offline  
Old 21.11.2017., 21:40   #167
Quote:
Cesc kaže: Pogledaj post
A osvojit ce netko od uobicajenih favorita kao i uvijek. Tu nema opce price.


Sent from beyond the hills
ne kontam kako nakon svega što smo vidjeli u nogometu netko još uvijek može reči 'dogodiče se to i to, dobiče ekipa sa najviše kvalitete i tu uopče nema priče'.
Pa koliko je puta samo u ove zadnje dvije godine takvo razmišljanje ismijano. Leicester osvojio Pušišip, Portugal se bez ijednog klasnog igrača popeo na krov Europe, a svi stručnjaci ih otpisivali i govorili nema teorije jer postoje favoriti koji uvijek osvajaju. Da ne idemo sada dalje u prošlost. To je nogomet, svi ga igraju i apsolutno ništa nije nemoguče, svako toliko se pobjedničkim šampanjcem opije netko skroz neočekivan.



ovo prvenstvo djeluje kao posebno dobra prilika da netko iz sjene napravi nešto veliko. Nema Italije, nema Nizozemske a večina favorita u nekoj smjeni generacija. Nema smisla još ništa govoriti dok se ne odradi ždrijeb, ali Senegal mi recimo djeluje kao solidna ekipica, potentni su, gladni i imaju pokoju klasu.
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 21.11.2017., 21:41   #168
Na ovoj temi se uopće ne mislim baviti time da li je Premiership precijenjena liga (kolege znaju moje mišljenje o tome), ali prema Engleskoj reprezentaciji imam 0 poštovanja.

Ono što me čudi je da niste shvatili da ovo moje sa stavljanjem Engleske u istu košaru sa S. Arabijom, Panamom i Iranom je ipak bio mini-troll....mislim oprostite, ali valjda se smijem malo i našaliti.
Ono što se uopće ne šalim je da od Engleza MAKSIMALNO očekujem osminu finala i da bi me sve iznad toga šokiralo više nego da "prčija" dođe do finala.
Gledao sam Englesku 2 utakmice u grupnoj fazi i usprkos tome što su ponovo dobili presmiješnu skupinu, pitanje je da li bi i nju osvojili da Slovenija i Slovačka nisu brutalno opljačkani sa njima. Ali sve i da tog nije bilo-nebitno jer je poznato da su Englezi dosta dobri u kvalifikacijama, a da je turnir neka druga priča.

Nakon godina bolesnog favoriziranja debelo precijenjene reprezentacije čak i sami Englezi mislim da su odustali od tog da se guraju među favorite, a zajebancija na ovakvu foru će pred samo prvenstvo biti koliko oćeš:
http://i.dailymail.co.uk/i/pix/2016/...7096111229.jpg
Inžinjer ekonom is offline  
Old 21.11.2017., 21:53   #169
Engleska je prije samo dvije godine ispala u osmini finala Eura od Islanda a od tada je največa promjena u njihovoj priči dolazak Garetha faking Southgatea na mjesto trenera. Ono, o čemu da mi više pričamo?


Tu je nešto individualne kvalitete, Kane ajde trpa, možda u osmini i nalete na nekog isprepadanog pa se dokopaju četvrtfinala ali to je njihov limit a ne bi me uopče začudilo ni ispadanje u skupini kao prije četiri godine. Mada jasno, to je nogomet i sve je moguče, ništa ne otpisujem
__________________
Weakness is sickness
Byron M is offline  
Old 21.11.2017., 22:10   #170
Kako ce te objasniti onda ispadanje u skupini?
__________________
Success is never final. Failure is never fatal. It’s courage that counts
Ndreca is offline  
Old 22.11.2017., 08:58   #171
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
ne kontam kako nakon svega što smo vidjeli u nogometu netko još uvijek može reči 'dogodiče se to i to, dobiče ekipa sa najviše kvalitete i tu uopče nema priče'.
Pa koliko je puta samo u ove zadnje dvije godine takvo razmišljanje ismijano. Leicester osvojio Pušišip, Portugal se bez ijednog klasnog igrača popeo na krov Europe, a svi stručnjaci ih otpisivali i govorili nema teorije jer postoje favoriti koji uvijek osvajaju. Da ne idemo sada dalje u prošlost. To je nogomet, svi ga igraju i apsolutno ništa nije nemoguče, svako toliko se pobjedničkim šampanjcem opije netko skroz neočekivan.



ovo prvenstvo djeluje kao posebno dobra prilika da netko iz sjene napravi nešto veliko. Nema Italije, nema Nizozemske a večina favorita u nekoj smjeni generacija. Nema smisla još ništa govoriti dok se ne odradi ždrijeb, ali Senegal mi recimo djeluje kao solidna ekipica, potentni su, gladni i imaju pokoju klasu.
Ja bi volio vidit Dansku daleko recimo.
Belgija kao nekad sindrom susjeda Nizozemaca sve odlicno i na kraju u sudbonosnoj utakmici chokiranje mada bi oni recimo zgubljeno finale smatrali
uspjehom dok to Nizozemci nakon tri zgubljena smatrali ipak razocaranjem .
Galliko fili is offline  
Old 22.11.2017., 09:47   #172
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
ne kontam kako nakon svega što smo vidjeli u nogometu netko još uvijek može reči 'dogodiče se to i to, dobiče ekipa sa najviše kvalitete i tu uopče nema priče'.
Pa koliko je puta samo u ove zadnje dvije godine takvo razmišljanje ismijano. Leicester osvojio Pušišip, Portugal se bez ijednog klasnog igrača popeo na krov Europe, a svi stručnjaci ih otpisivali i govorili nema teorije jer postoje favoriti koji uvijek osvajaju. Da ne idemo sada dalje u prošlost. To je nogomet, svi ga igraju i apsolutno ništa nije nemoguče, svako toliko se pobjedničkim šampanjcem opije netko skroz neočekivan.



ovo prvenstvo djeluje kao posebno dobra prilika da netko iz sjene napravi nešto veliko. Nema Italije, nema Nizozemske a večina favorita u nekoj smjeni generacija. Nema smisla još ništa govoriti dok se ne odradi ždrijeb, ali Senegal mi recimo djeluje kao solidna ekipica, potentni su, gladni i imaju pokoju klasu.
Kad je neko SP osvojio autsajder?
Odličan je Senegal. Taman za 4 boda u skupini.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is offline  
Old 22.11.2017., 09:49   #173
Quote:
Byron M kaže: Pogledaj post
Engleska je prije samo dvije godine ispala u osmini finala Eura od Islanda a od tada je največa promjena u njihovoj priči dolazak Garetha faking Southgatea na mjesto trenera. Ono, o čemu da mi više pričamo?
Portugal je osvojio Euro samo 2 godine nakon ispadanja u skupini SP.

Italija je osvojila SP 2006 iako su 2 godine prije, također, ispali u skupini na EP, a koji je Grčka osvojila iako se 10 god. prije toga nisu plasirali ni na jedno veliko natjecanje.
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is offline  
Old 22.11.2017., 11:48   #174
Samo da prisnažim, niti bi se plasirali da je Juga igrala te kvale. Oni su prošli u Ameriku samo zahvaljujući ratu kod nas jer je Baba Jula izbačena iz kvala. Prije toga samo EP 1980, tu nema zamjerki na plasman. Zanimljivo, grupa kvala i za 1980. i 1994. sačinjavala je i Mađare i Ruse/SSSR.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Old 22.11.2017., 12:15   #175
Englezi će ispast u četvrtfinalu na penale.

Rvacka će ispast u skupini. Evo na simulatoru ću izvuć neku skupinu i tu prvu koju izvuče ću komentirati zašto će Rvacka ispast.

Draw simulator mi je izvukao - Portugal, Hrvatska, Tunis, Panama. (Skupina s kojom se križa je Argentina, Meksiko, Island, Maroko)

Znači Hrvatska igra redom - Portugal, Panama, Tunis.

Nažalost prvo sam se zaletio s pisanjem, pa onda izvukao skupinu.
Nisam očekivao baš ovoliko slabu skupinu, no opet ću pokušat dočarat kako će Hrvatska ispast bez obzira na slabu skupinu.

Prije utakmica po medijima, portalima, fejsbucima i forumima vrište naslovi - nikad slabija skupina, jedinstvena šansa za prolaz, DAJTE NAM TAJ PORTUGAL.
Prva utakmica protiv Portugala, nabrijanje, kockice, osveta za 2016. protiv europskog prvaka i ''nezaslužen prolaz''.
Kreće utakmica, utakmica tvrda, puno grešaka na obje strane, Modrić pogađa stativu... u 85. minuti Lovren radi grešku, Ronaldo izbija 1 na 1 sa Subašićem, no Lovren ide ispravljat grešku iiii penal. 1-0 za Portugal.

U drugoj utakmici Tunis dobija Panamu 1-0.

Druga utakmica, Hrvatska-Panama, po medijima sprdanje s naslovima - Modrić vrijedi više na transfermarktu nego cijela Panama zajedno.

Utakmica kreće, rutinski 4-0 za Hrvatsku. U drugoj utakmici Tunis nekako čupa bod protiv Portugala 1-1.

Zadnja utakmica, za prolaz protiv Tunisa. Hrvatska mora dobiti. Veliko nabrijavanje, kockice, klobučari, svi živi nabrijani, mediji opet uspoređuju vrijednost Modrića, Rakitića, Perišića s igračima Tunisa.

Kreće utakmica, no sve izgleda traljavo, na silu, tu i tamo neka prilika i onda u 50. minuti šok - 1:0 za Tunis nakon greške Lovrena.

U 80. Rakitić daje nadu i izjednačava za 1-1, no rezultat ostaje na tome i Hrvatska ispada.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Old 22.11.2017., 12:46   #176
Quote:
Baklja kaže: Pogledaj post
Portugal je osvojio Euro samo 2 godine nakon ispadanja u skupini SP.

Italija je osvojila SP 2006 iako su 2 godine prije, također, ispali u skupini na EP, a koji je Grčka osvojila iako se 10 god. prije toga nisu plasirali ni na jedno veliko natjecanje.
Jedino iznenađenje je Grčka. Italija je uvijek imala top igrače do nedavno, pa pogledaj onu njihovu repku i reci da nemaju kvalitete za osvojiti SP2006., to što su kiksali na prošlom EURU ne znači ništa. Portugal je imao par klasa u ekipi i prošle godine kada su osvojili, a godinama su dolazili dosta daleko na svim natjecanjima(finale EURA, polufinale i četvrtfinale SPa). Jesu bili iznenađenje prošle godine, no sigurno ne tako veliko kao što se predstavlja.
__________________
"I hate listening to people’s dreams. It’s like flipping through a stack of photographs. If I’m not in any of them and nobody’s having sex, I just don’t care." D.R.
mah11 is offline  
Old 22.11.2017., 13:55   #177
Italija je na EURO 2004. kiksala utoliko što su Šveđani i Danci odigrali časnih 2:2 što je bilo dovoljno i jednima i drugima za prolaz

Italija na SP 2006. je, po imenima, zbilja moćno izgledala Da stvar bude bolja, svi ti igrači koji su tada igrali su se činili kao ostarjela banda. A zapravo su bili u najboljim godinama.

Italija je nakon toga samo na EURO 2012. i 2016. izgledala kako-tako dobro. Sve ostalo srednja žalost.

Ali zakaj mi na predturniskog topiču pričamo o Italiji kada se nisu kvalificirali u Rusiju ??
Galijun1 is offline  
Old 22.11.2017., 14:16   #178
Zato što su sudjelovali u predturniru
Next topic - Indonezija.
__________________
Pobjednik: LČ 2014/15 i 2017/18 Pobjednik: NBA playoff predictor 2015. Pobjednik: 5. ATD 2016.
#atdsedam #igrajatd
#kopajdoma #atdasawayoflife
VodkaM is offline  
Old 22.11.2017., 14:27   #179
Quote:
VodkaM kaže: Pogledaj post
Next topic - Indonezija.
Ne mogu prežaliti što ih je FIFA suspendirala (razlog je miješanje politike koja je odlučila pomesti muljatore i kriminalce koji su usporavali razvoj nogoloptanja tamo) i ostavila reprezentaciju bez utakmica kroz četiri godine.


Topic - Australija

Postekoglu podnio ostavku i sad Klokani nemaju izbornika. Moj pick za SP je Nane.
mitch is offline  
Old 22.11.2017., 14:32   #180
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
Postekoglu podnio ostavku i sad Klokani nemaju izbornika. Moj pick za SP je Nane.
Baš. Govori tečno i engleski i hrvatski i srpski...
I Prosinečki bi mogao biti u igri
feanor16 is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.