Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente

Kutak za školarce i studente Sjedni, 1!!!
Podforumi: Državna matura, Osnovne i srednje škole, Fakulteti i visoka učilišta, Upomoć, spašavajte!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.09.2017., 09:24   #1
Izvanredni studenti - zarada

Posto izvanredni studenti nemaju prava raditi kao studenti vec preko ugovora, kojega je ipak teze dobiti jer poslodavci ne zele zaposliti osobu koja ce trebati slobodne dane i slicno radi ispita, zanima me, kako ste vi zaradivali za placanje fakulteta, smjestaja i slicno?
raziel1235 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2017., 20:51   #2
Quote:
raziel1235 kaže: Pogledaj post
Posto izvanredni studenti nemaju prava raditi kao studenti vec preko ugovora, kojega je ipak teze dobiti jer poslodavci ne zele zaposliti osobu koja ce trebati slobodne dane i slicno radi ispita, zanima me, kako ste vi zaradivali za placanje fakulteta, smjestaja i slicno?
Nemaš baš nekog izbora u toj situaciji:
1. živiš na "grbači roditelja"
2. zaposliš se (ugovor o radu/djelu/na crno)

Moja situacija s izvanrednim studiranjem je bila da su mi prvu godinu financirali roditelji, a drugu sam jer sam se uspio zaposliti.
Tekstopisac is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 14:52   #3
nakon srednje sam pukom srećom (i svojom sposobnošću, ali sreća je bila presudna) našla posao u velikoj stabilnoj firmi gdje je bio običaj da radnici studiraju i za ispite dobiju po dan slobodno, a za eventualno učenje mogu uzeti godišnji kad im paše ako posao tako dozvoljava. organizacija firme je bila na nivou i nikad problema.

uglavnom, ako imaš sreće, može se bez problema.
pikuli is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:54.