Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Ostali mediji

Ostali mediji O medijima, bez televizije. I novinarima. Podforumi: Tisak, Radio, Internet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.01.2016., 12:11   #221
ontopic, iz danasnje kolumne zvonimira hodaka:

Quote:
Biti lijevo ili desno je ustavna kategorija i diskrecijska odluka svakog od nas. Ali ljevičariti da sve smrdi okolo, a glumatati neutralnost je najblaže rečeno gadljivo.
to je moje misljenje o matiji babicu.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 13:13   #222
Lupetanja g.Hodaka o smradu više se tiču njegove karijere i političke orijentacije...Koliko on u sebi misli,to se razuman čovjek gnuša..
__________________
Balkanski mentalitet se sastoji od nacije,histerije,vjere i primitivizma..Pijani pale jer trijeznih nema.-Nemanja Enjingi
Talha Kos-Taas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 12:02   #223
Quote:
Talha Kos-Taas kaže: Pogledaj post
Lupetanja g.Hodaka o smradu više se tiču njegove karijere i političke orijentacije...Koliko on u sebi misli,to se razuman čovjek gnuša..
postedi me svoje definicije razuma, imali smo taj razum pola desetljeca i doveo nas je do zemlje koja nista ne proizvodi osim ispranih mozgova ili imigranata.
__________________
ad arma! ad arma!
7nationarmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2016., 21:28   #224
Quote:
7nationarmy kaže: Pogledaj post
postedi me svoje definicije razuma, imali smo taj razum pola desetljeca i doveo nas je do zemlje koja nista ne proizvodi osim ispranih mozgova ili imigranata.
Također...
__________________
Balkanski mentalitet se sastoji od nacije,histerije,vjere i primitivizma..Pijani pale jer trijeznih nema.-Nemanja Enjingi
Talha Kos-Taas is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2021., 19:07   #225
Da malo ozivim ovu raspravu. Najobicniji pokvarenjak, svjetlosnim miljama daleko od onog za sto se predstavlja i javno zalaze. Portal si je pretvorio u aktivisticku platformu na kojoj njegovi novinarcici moraju pisati po tezama koje im on i njegovi urednici daju. Ni n od novinarstva (nekad je bilo, imali su dobre autore i dobre teme). Place, uvjeti rada i atmosfera tamo su tako dobri da svi (ukljucujujuci i urednike) samo gledaju kako da zbrisu.
roland10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.06.2021., 20:57   #226
Quote:
roland10 kaže: Pogledaj post
Da malo ozivim ovu raspravu. Najobicniji pokvarenjak, svjetlosnim miljama daleko od onog za sto se predstavlja i javno zalaze. Portal si je pretvorio u aktivisticku platformu na kojoj njegovi novinarcici moraju pisati po tezama koje im on i njegovi urednici daju. Ni n od novinarstva (nekad je bilo, imali su dobre autore i dobre teme). Place, uvjeti rada i atmosfera tamo su tako dobri da svi (ukljucujujuci i urednike) samo gledaju kako da zbrisu.
nema medija, posebno tiskanih i online, iz kojega pristojni ljudi ne pokušavaju pobjeći... Babić je takav kakav jest, ali ima žestoku konkurenciju...
Tratin20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2021., 02:46   #227
Quote:
Tratin20 kaže: Pogledaj post
nema medija, posebno tiskanih i online, iz kojega pristojni ljudi ne pokušavaju pobjeći... Babić je takav kakav jest, ali ima žestoku konkurenciju...
Jadna je ta konkurencija kod koje nema konkurencije...
donaldduck is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2021., 17:32   #228
Babić je ono što je potrebno hrvatskom novinarstvu.
Zove se odlučna hrabrost.
E Idi Mi Amin is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2021., 19:55   #229
Quote:
E Idi Mi Amin kaže: Pogledaj post
Babić je ono što je potrebno hrvatskom novinarstvu.
Zove se odlučna hrabrost.
Da bar.
donaldduck is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2021., 15:56   #230
Quote:
E Idi Mi Amin kaže: Pogledaj post
Babić je ono što je potrebno hrvatskom novinarstvu.
Zove se odlučna hrabrost.
Krivo. Babic kakav je nekad bio je ono sto je potrebno hrv. novinarstvu. Babic kakav je danas (aktivist, propagandist, krsitelj propisa i novinarske etike) je sve ono sto su i ostali medijski "moguli", ne razlikuje se od njih u nicem bitnom i kao takav nije potreban hrvatskom novinarstvu.
believer is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2021., 20:39   #231
Quote:
E Idi Mi Amin kaže: Pogledaj post
Babić je ono što je potrebno hrvatskom novinarstvu.
Zove se odlučna hrabrost.
Narkoman i grandoman koji je uvjeren da se svijet vrti oko njega. Sačuvaj Bože imati ikakvog posla s takvim, u osnovi prilično primitivnim i mutnim likom. Svi koji su otišli s njegovog portala kažu da su se spasili. Otišli bi i oni koji još rade za njega, ali nemaju kamo.
roland10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.06.2021., 19:41   #232
Ne znam je li do vlasnika, ali zadnjih godinu, dvije, nema mi ništa interesantno na Indexu.
Tamo negdje prije 3 godine još se dalo nešto pročitati, ali sad? Čini mi se da više peračine ima na net.hr-u ili facebook feedu nego na indexu. Možda griješim. Ne mogu reći da me nešto puno vuče tamo....valjda su i 24 sata otkrili više afera nego oni zadnjih godina....od Kuščevića na dalje...
regresija is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2021., 12:04   #233
Quote:
regresija kaže: Pogledaj post
Ne znam je li do vlasnika, ali zadnjih godinu, dvije, nema mi ništa interesantno na Indexu.
Tamo negdje prije 3 godine još se dalo nešto pročitati, ali sad? Čini mi se da više peračine ima na net.hr-u ili facebook feedu nego na indexu. Možda griješim. Ne mogu reći da me nešto puno vuče tamo....valjda su i 24 sata otkrili više afera nego oni zadnjih godina....od Kuščevića na dalje...
S otkrivanjem afera Index ne stoji lose. Da, manje ih je nego prije, ali i dalje ih stwncaju. Problem su im ozbiljne analiticke teme koje bi privukle ozbiljniju publiku, vec mjesecima tamo nisam ni jednu vidio. Mislim na politiku, ekonomiju, drustvo...
believer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2021., 03:21   #234
Ako ništa drugo biti će zapamćen kao jedan od učesnika najveće pljačke hrvatskog proračuna.

I tu mislim od milijardu i po kuna za razvoj samovozećih taksija do 2024.

Toliko se uguzičario kod Rimca da sam siguran da će dobit pare i pobjeć prije 2024
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2021., 13:14   #235
Što nije Babić već van Hrvatske?
A ovo s Rimcem na indexu je dno dna. Samo me zanima koliko mu Rimc plaća za reklamiranje.
I to je tipičan primjer indexa, jedne će nekritički uzdizati, a druge aktivistički, mučki gaziti.
Zapravo index podsjeća na neku fanatičnu udrugu s Babićem kao vođom kulta.
parker10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2021., 17:57   #236
Quote:
parker10 kaže: Pogledaj post
Što nije Babić već van Hrvatske?
A ovo s Rimcem na indexu je dno dna. Samo me zanima koliko mu Rimc plaća za reklamiranje.
I to je tipičan primjer indexa, jedne će nekritički uzdizati, a druge aktivistički, mučki gaziti.
Zapravo index podsjeća na neku fanatičnu udrugu s Babićem kao vođom kulta.
Index je već dugo dno dna od portala. Ne mogu se ni sjetiti kad sam zadnji put pročitao nešto ozbiljno i suvislo na njemu. Ranije su znali imati pristojne teme iz politike, ekonomije i drugog, prošle godine su rasturali s tim, sad već dugo nemaju ništa. Iskreno, više skoro da ni ne posjećujem index, možda 2x tjedno odem na njega.

Ono, kad otvorim index, kao da sam otvorio bilo koji drugi portal, svuda iste stvari, iste vijesti, iste priče... Nemaju više ništa originalno, svoje, a od analiza više ni a. Ne zanima sve kakve gaće nosi Lidija Bačić, gdje ljetuje Ivana Banfić, što je večerala Maja Šuput i koliko se slušaju narodnjaci. Kao što ne zanima sve što su objavili Nacional, Večernji ili Telegram, to mogu i sam vidjeti na njihovim sajtovima.

Tako da mi izgleda kao da prolaze kroz jaku krizu kadrova, vidi se manjak autora. Pri tom ne mislim na klince koji preštrikavaju priopćenja ili kopipejstaju tuđe tekstove, u tome ne oskudjevaju, toga ima po svim portalima koliko hoćeš, nego na prave novinare, one koji znaju složiti i obraditi ozbiljnu temu i za koje vidiš da kuže tematiku o kojoj pišu. A očigledno imaju problem i s urednicima čim takve bedastoće objavljuju, možda ovi ni ne znaju prepoznati priču.

Evo, recimo, već mjesecima na indexu nema suvislih analiza iz politike i ekonomije, a teme im praktično leže na cesti, samo ih treba uočiti i znati napisati. Umjesto toga oni objavljuju obične vijesti ili Hinu, kao i svi drugi. Ili preštrikavaju neke od drugih portala. Sramotno za portal koji se smatra najjačim u zemlji, a i šire.
donaldduck is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:51.