Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.03.2009., 20:09   #81
Nemojte vi meni protiv slavonskih svatova i sarmi i buketaca!!
Svatovi su jedinstveno iskustvo - di se drugdje mozes toliko nasmijati i narugati ljudima?! Sto bi vi da nema baba ijujukaca po stolovima i plesanja kola u kojima curama sise cure van iz haljina bez naramenica (a ne mogu izvuci ruku da haljinu navuku nazad )!?
__________________
The only difference between tattooed and untattooed people is that tattooed people are way cooler and can kick your ass.
LazyFox is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 20:51   #82
Ne vidim ništa loše u tim pirskim igircama iako ih nisam doživio previše, može li mi netko pojsaniti što je trash u lovljenjzu buketa?Podvezicu kužim ali lovljeje buketa?
Zadnji put smo črtali od mladenkine kuće do crkve ,preko pola sela po kiši i usto plaćali za mladu i bilo je super.Samo jadan kum...
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 21:05   #83
Ovo s bananama i špricanjem ispod haljine -

sjetila sam se jednog od najjačih svatovskih običaja: želje i pozdravi na radiju!

Sve međusobno kriš-kraš želje mladenci-roditelji-kumovi-kuharice-pečenjari-babe i djedovi...

Tekst obično završi ''....a željama se pridružuje i mala/i neka... uz pjesmu Sijem žito, raste grahorica.''
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.

Zadnje uređivanje Pero Perić : 24.03.2009. at 21:25.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 22:37   #84
prije dvije godine u svatovima od moje prijateljice naučila sam da ne treba hvatat buket, naime uhvatila sam buket ali jedna ludača me napala skočila na mene, onom visokom peturinom mi ozljedila prste i otela mi buket iz ruke, a potom je dotrčala do svog dečka i pokazivala mu buket u nadi da je ona sljedeća, no sudeći po tome kako ženska izgleda mislim da joj je ucjena buketom i jedina opcija da je netko oženi. najtužnije od svega toga da su mi stradale nove cipele od brušene kože
nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 22:53   #85
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
Ahahah... nick mi je takav zato što kad sam se registrirala na forum bilo je to da odgovorim nekom ko je za primjer stalno spominjao nekog čovjeka Peru Perića

sad malo glupo zvuči hehe

a znate ono kad se mladenki ukrade cipela pa kum mora pjevat
a mogla si bit iva ivić, ana banana, mara marić, hrvoje horvat, miro mirić i sl.

nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 22:55   #86
što se tiće svatovske glazbe, najveću traumu mi izaziva onaj svevremenski hit ja se konja bojim ili onaj šit zvali su je ljepa vila bla bla bla bla
nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 22:57   #87
Quote:
nutty kaže: Pogledaj post
a mogla si bit iva ivić, ana banana, mara marić, hrvoje horvat, miro mirić i sl.

Ali najbolja stvar je što još može biti BanAna
__________________
CrniDjuro kaže: bez matematike bi i dalje bili u srednjem vjeku, državom bi nam gospodarila neuka i bezobrazna feudalna elita uz pomoć crkve, a škola bi bila samo za bogate....heeeeeeej....čekaj malo... :zubo:
OPTi Mystic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 23:03   #88
meni je ono na radiju, šta krene tjedan dana unaprijed, nešt najluđe šta postoji.

''Dragoj Zvjezdani sretan dan vjenčanja, te da bude dobra i vjerna supruga, od srca želi njezin Zdenko koji ju puno voli. Uz pjesmu Mali mrav.''

''Dragim mladencima Grozdani i Dubravku sretan dan vjenčanja, sretan brak te mnogo djece žele mama Štefica i tata Đuro, a željama se pridružuje i brat Miroslav. Uz pjesmu Ja vragolan i moj deda.''

Vodeće stanice po pitanju želja i pozdrava su Križevci i Koprivnica.
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 23:06   #89
ova svatovska tematika je neiscrpna, sad ne znam više o čemu da pišem, kolačima, kumovima, obleki, poklonima, babama, jao.... kod nas je fora u zadnje vrijeme kao neki spot koj snime mladenci i prikaže se nakon većere; neka sračka gdje oni šeću pored rijeke, kroz šumu, svira glazba, ljubavna idila, svi sretni i iskreno se vole(moš mislit), ajme užasa
nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 23:11   #90
Quote:
nutty kaže: Pogledaj post
ova svatovska tematika je neiscrpna, sad ne znam više o čemu da pišem, kolačima, kumovima, obleki, poklonima, babama, jao.... kod nas je fora u zadnje vrijeme kao neki spot koj snime mladenci i prikaže se nakon većere; neka sračka gdje oni šeću pored rijeke, kroz šumu, svira glazba, ljubavna idila, svi sretni i iskreno se vole(moš mislit), ajme užasa
nabavi i daj vamo da ne živimo u neznanju.

Razmišljam gdje je veći postotak sjajnih najlonki - na svadbi ili dočeku nove godine?
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 23:15   #91
Apropo pjesama, čula ja pred koju godinu na jednom hrvackom lokalnom radiju, usred takvih subotnjih prigodnih pjesama i želju "Danas će u bračnu luku uploviti i XX sa svojom YY. Da budete sretni i veseli i da te ne vara ko što je mene varao, svinja lažljiva, želi vam od srca, ZZ." Pjesma je bila "Dabogda te voda odnijela".

Možda nisam baš svaku riječ zapamtila al nije ni daleko.A imam i svjedoke za ovo
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 23:18   #92
Evo vam videa na temu
http://www.youtube.com/watch?v=dV5DUCEuvE4
Zašto ovo stavljaju na YouTube, ipak je to njihova privatna snimka.
__________________
Good... bad... I'm the guy with the gun.
Rudolf T is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 23:20   #93
podsjetila me mačka

isto lokalni 'rvacki radio prije nekih dvadesetak godina
"majka čestita sinu rođenje sina pjesmom "rodila mi žena dijete, otac mu nisam ja""
draga svekrva, totalno draga
polly is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2009., 23:32   #94
Quote:
Rudolf T kaže: Pogledaj post
Evo vam videa na temu
http://www.youtube.com/watch?v=dV5DUCEuvE4
Zašto ovo stavljaju na YouTube, ipak je to njihova privatna snimka.
Meni se čini ko da je snimku stavio taj studio šta je snimao.... ja bi ih ubila

al nije dobra snimka, nema lažne mlade
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 00:53   #95
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
nabavi i daj vamo da ne živimo u neznanju.

Razmišljam gdje je veći postotak sjajnih najlonki - na svadbi ili dočeku nove godine?
ovo za najelonke treba napravit neku anketu
a što se tiće tog spota, to je imao frend u svatovima meni došlo da se ispovračam, malo bi bilo bed da ga tražim snimku i onda stavim na net da ga svi fino ismijavamo
nutty is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 09:24   #96
Quote:
luka lik kaže: Pogledaj post
Ne vidim ništa loše u tim pirskim igircama iako ih nisam doživio previše, može li mi netko pojsaniti što je trash u lovljenjzu buketa?Podvezicu kužim ali lovljeje buketa?
Zadnji put smo črtali od mladenkine kuće do crkve ,preko pola sela po kiši i usto plaćali za mladu i bilo je super.Samo jadan kum...
Ne bi to bilo trash da je dio naše tradicije i našeg folklora. Ovak je to uvozna američka glupost, jer kak mi težimo euroatlanskim integracijama, moramo preuzet i njhove navade, ma kak glupe bile.

(inače, ja sve to imala na svojoj svadbi pred 12 god. i buket, i tortu, i moje tetke u šljokicama... bila sam in )
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 09:57   #97
Nedavno sam čula priču o turbo-mega-hoh-in-fensi svadbi, u esplanadi ili šeratonu, ne znam točno. Uglavnom, cijeli je obred bio potpuno neprobavljiv (ne samo kanapeići od šnicla tasmanijske nemani i sličnih), dakle najskuplji mogući oblik preseravanja, svila i kadifa... a vrhunac je bio to što je muzika bila - gudački kvartret koji je cijeli dan i cijelu večer pičio po jadnom betovenu.

oko ponoći je mladenkin ujak, inače strastveni svirac gitarist, ne mogavši izdržati, predložio da ode u auto po gitaru, na što su se svi oduševili, i daljnji tijek večeri je protekao u zabavi i veselju. Doduše gladni i pomalo žedni, al ajd, izdržali.

Drugi dan se mladenka na smrt posvađala sa svojim ujakom optuživši ga da ''joj je upropastio svadbu''!!! A imala je predivnu namjeru na joj svadba bude najproser sezone za sjeverozapadnu hrvatsku.
__________________
Onaj pogan od Joksima neće da odnese pismo na poštu, pa ti ga po njem' nijesmo ni poslali.
Pero Perić is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 11:10   #98
Quote:
Pero Perić kaže: Pogledaj post
Ne bi to bilo trash da je dio naše tradicije i našeg folklora. Ovak je to uvozna američka glupost, jer kak mi težimo euroatlanskim integracijama, moramo preuzet i njhove navade, ma kak glupe bile.

(inače, ja sve to imala na svojoj svadbi pred 12 god. i buket, i tortu, i moje tetke u šljokicama... bila sam in )
Pa i folklor je nastao uvozom tj preraadom uvoza.A bacanje buketa itd nije američki trend ,već ga praktricira cijeli ajde dobar dio zapadnog svijeta.
Meni je osbno glupo vidjeti ona tradicihjska vjenčanja u kojima se uvođenje nečeg novog samtra svetogrđem.Treba spajati nešto novo,nešto staro,to mi je fora.Ti valjda želiš da se na pri ide u narodnim nošnjama jer eto moderna odjećaje trash
Meni je glupo kada (prvenstveno žene,muškarci ne nose haljine) obuku haljinu za operu onako dugčaka sjajna,sa malo šlepa ali s druge strane ne možeš doći zimi na vjenčanje u nekom kostimu.Došla moja teta tako pa izgledala koda ide na sastanak uprave a ne na svadbu.
luka lik is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 11:32   #99
ajme, mrzim bacanje buketa... uvijek te CIJELA familija gura hvatat buket.... pa kad se babe krenu derat : ajde Štefica, Katica, trči hvatat buket:rooleyes:
Konobari na svadbama su predobri uvijek najbolje društvo, za one koji ne mogu probavit Ja se konja bojim... kako sprdaju svadbu Slično kao vi ovdje
__________________
The light at the end is worth the pain...
Gatita is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.03.2009., 13:02   #100
a bacanje jabuke preko kuće?

najluđe je kad mlada sa buketom i povećim trbuhom ide bacit jabuku koja se zakelji na fasadu.
absoluta is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.