Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Zdravlje kućnih ljubimaca

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.02.2015., 15:38   #181
Cijepiš u noge ili šibaš sve za vrat?
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 12:51   #182
Pozdrav

Danas sam odvela macu na 2.cijepljenje protiv zaraznih-prvi put ju cijepim i vet.ju je cijepio cjepivom Purevax od Meriala a 1.dozu drugim cjepivom nekim Versifelom.
Jel to može tak biti?Nema nikakvih zapreka tj.nema problema ak je cijepljena sa dva različita cjepiva?

Pretpostavljam da je to sve jedno te isto cjepivo samo različiti proizvođač ali ipak me malo to muči..

Kad sam vidla koju je naljepnicu zalijepio u knjižicu već je bilo prekasno za reagiranje..samo sam upitala:"A kaj sad je to drugačije cjepivo?" Nije rekao ništa
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2015., 14:01   #183
Quote:
Anayi kaže: Pogledaj post
Pozdrav

Danas sam odvela macu na 2.cijepljenje protiv zaraznih-prvi put ju cijepim i vet.ju je cijepio cjepivom Purevax od Meriala a 1.dozu drugim cjepivom nekim Versifelom.
Jel to može tak biti?Nema nikakvih zapreka tj.nema problema ak je cijepljena sa dva različita cjepiva?

Pretpostavljam da je to sve jedno te isto cjepivo samo različiti proizvođač ali ipak me malo to muči..

Kad sam vidla koju je naljepnicu zalijepio u knjižicu već je bilo prekasno za reagiranje..samo sam upitala:"A kaj sad je to drugačije cjepivo?" Nije rekao ništa
Moja je tak cijepljena, prvo Felocell-om, pa zbog nestašice istog docijepljena Purevaxom.
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 00:18   #184
Hvala ti,odma mi je lakše
Anayi is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2015., 09:42   #185
Quote:
Anayi kaže: Pogledaj post
Hvala ti,odma mi je lakše
Nema na čemu Mislim da marka cjepiva nije toliko bitna koliko sastav
charmed84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2015., 17:53   #186
koliko često treba cjepiti mačku ? mačak je star oko 20 mjeseci . kada je bio otpr. 3-4 mjeseca cjepljen je protiv zaranih bolesti . dali cjepljenje treba ponavljati ili je jednom dovoljno ?
__________________
“A revolution is not a bed of roses. A revolution is a struggle between the future and the past.
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 02:15   #187
Ovisi... Generalno se za sve macke preporuca prvo cjepivo (i ponovljeno nakon mjesec dana), onda jedan godisnji booster i kasnije po potrebi. Ako je u stanu bez kontakta s drugim mackama, i ako je zdrav s dobrim imunitetom, generalno misljenje je da vise ne treba. Ako ide van, onda svakih par godina ponoviti, a neki kazu ni tada.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2015., 15:57   #188
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Ovisi... Generalno se za sve macke preporuca prvo cjepivo (i ponovljeno nakon mjesec dana), onda jedan godisnji booster i kasnije po potrebi. Ako je u stanu bez kontakta s drugim mackama, i ako je zdrav s dobrim imunitetom, generalno misljenje je da vise ne treba. Ako ide van, onda svakih par godina ponoviti, a neki kazu ni tada.
hvala
__________________
“A revolution is not a bed of roses. A revolution is a struggle between the future and the past.
The Worm is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2015., 15:34   #189
Moze li mi netko za što se sve mora cijepiti mačka po zakonu i eventualno ako ide van granica?
bubily:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2015., 00:23   #190
Po zakonu nista nije obavezno, ako ide van granica onda bjesnoca i cip.
ryell is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2017., 20:52   #191
Zna li netko postoji li trenutno neka akcija/popust na cijeljenje mačaka protiv zaraznih bolesti na području Zagreba?
Saline is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 00:09   #192
Quote:
_MK_ kaže: Pogledaj post
Ja imam dva susjeda, jedni imaju cucka (i nema ograde među nama :/ ali postavit će se na proljeće, nije ni pas stalno pušten) i nije me toga strah. Najviše me je trta da ne bi došla lisica pa napala mice, ali one uglavnom ordiniraju po mraku, a mačke su obavezno doma preko noći. I mačak je dovoljno velik (zapravo, već je ogroman!) da ga ne bi ni jastreb mogao uhvatiti.

Ne znam ima li još nekog luđaka koji kupuje kuću a da mu je na prvom mjestu da lokacija bude dobra za mačke...


pozdrav mačkarice imam jedno pitanje da mi date savjet,trebala bi voditi macu na cijepljenje u ponedjeljak ,koja cijepiva ce ona primiti,to je kucna maca,ali svejedno želim biti sigurnA da ce biti zasticena?

Zadnje uređivanje fermina-daza : 17.12.2017. at 00:23. Reason: pogledati popis tema prije pisanja posta
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 01:09   #193
Quote:
Gaiaree kaže: Pogledaj post
pozdrav mačkarice imam jedno pitanje da mi date savjet,trebala bi voditi macu na cijepljenje u ponedjeljak ,koja cijepiva ce ona primiti,to je kucna maca,ali svejedno želim biti sigurnA da ce biti zasticena?
zna li tko?
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 11:10   #194
obično se cijepi protiv zaraznih bolesti...neki cijepe i protiv leukemije, jer kod nas je to odvojeno cjepivo...i protiv bjesnoće, ako izlazi van ili planiraš s njom putovati preko granice (u tom slučaju treba i čipiranje i eu putovnica)...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2017., 17:52   #195
Quote:
Allexis kaže: Pogledaj post
obično se cijepi protiv zaraznih bolesti...neki cijepe i protiv leukemije, jer kod nas je to odvojeno cjepivo...i protiv bjesnoće, ako izlazi van ili planiraš s njom putovati preko granice (u tom slučaju treba i čipiranje i eu putovnica)...
hvala, me ne ide nigdje ona je kucna maca sterilizirana,samo da obavi to redovno ccjepivo
Gaissa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:06.