Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Trash kultura

Trash kultura Sve još miriše na trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2009., 21:11   #81
Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post

Joj Santa Barbara, koja su to divna vremena bila, nije bilo interneta, mobitela, otuđenja, ničeg, ljudi su se družili, plakali zajedno sa Cruzom i CeCe-om...
SB je jedina serija bila na HRTu za vrijeme ratnih vremena 93/94
bas i nije bio neki izbor
cabo love is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2009., 21:36   #82
Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post
PA što nije Santa Barbara išla nekad popodne, oko dva sata?
Nešto ti je rano pas dobivao večeru?
Ja mislim da je SB išla negdje oko 18h, znam jer sam trčala iz škole da mi ne promakne slučajno početak...a kad mi je škola trajala do 18.30 nebi išla na zadnji sat koliko sam bila zaluđena tom serijom...ah koja su to bila vremena...imala sam negdje 10, 12 godina i to je bila prva sapunica koju sam počela gledati i gutala je sve do negdje 2. srednje uz one prekide u ratu kad nije bilo struje u Zadru par mjeseci pa su bili prijenosi na radiju gdje su voditelji objašnjavali radnju.

Poslije se razvodnila i prestala sam je gledati u srednjoj...više su toliko tema ispucali da nisu više znali što izmisliti, pa je Eden umirala pa oživljavala...uglavnom gluposti.

Znam samo da sam bila i ja na iglama kad će Eden doći sa planine i vratit se Cruzu...a samo vjenčanje koliko se čekalo,1000 epizoda im je trebalo da se Eden i Cruz vjenčaju, u tih 1000 epizoda imali su miljardu prekida i peripetija
libe2404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 15:47   #83
Luda serija kada bi nova tv ili rtl otkupili imali bi šta emitirati pošto samo ponavljau serije
__________________
«Sve je moguće onomu koji vjeruje!» (Mk 9,23)
Kelly17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 19:19   #84
Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post
...Pa se onda zaljubila u Warrena i družila se s njim i tako (nemam pojma tko je on bio, nečiji sin)
Warren je bio sin Auguste i Lionela, plavi jedan, glumio je i u Melrose Placeu kasnije...
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 20:16   #85
Joj, sjećam se da su Cruz i Eden bili kao u nekoj pećini, gdje je ona dobila trudove i rodila curicu Adrianu. Bilo je nešto da su pronašli kamen u obliku sunca, a dijete je imalo takav madež?

Bio je i neki Robert Barr, koji je imao brata blizanca Qiunna. Jedan od njih bio je zao i čini mi se da je Kelly bila s njim?

A gdje je na kraju završila Eden? Zar nisu Cruz i Kelly na kraju bili skupa?
Sinderella is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 20:58   #86
Nisam pratio Santa Barbaru (bože, oprosti mi ) ali sjećam se da je išla prije neke meksičke koju sam gledao, mislim da Acapulco, dušom i tijelom. Uglavnom, ne volim te beskonačne sapunice koje stalno otežu i rastežu, ali zato sam pratio Sunset Beach koja mi je bila odlična
ad®ian is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 21:59   #87
ajde jebači, da vas čujem: Sonny Sprocket?

mozete i proguglati ako se ne sjecate
__________________
Blaze Starr
ishamael is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2009., 23:03   #88
Quote:
RabidXPanic kaže: Pogledaj post
i još padne iza kauča brijem da će mi ta scena ostati vječno u sjećanju
Evo našao sam nakon puno kopanja tu legendarnu scenu... Doduše sinkroniziranu na talijanski:

http://www.youtube.com/watch?v=tOG09f0-Dwc
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 00:01   #89
Quote:
ishamael kaže: Pogledaj post
ajde jebači, da vas čujem: Sonny Sprocket?

mozete i proguglati ako se ne sjecate
Svaki pravi gledatelj SB se sjeća druge Masonove ličnosti

Koliko se sjećam i te podvojene ličnosti su bile relativno uobičajene bolesti u SB
__________________
"Some things are too hot to touch
The human mind can only stand so much"

- Bob Dylan
Johnny B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 00:07   #90
Quote:
Johnny B. kaže: Pogledaj post
Koliko se sjećam i te podvojene ličnosti su bile relativno uobičajene bolesti u SB
Da..... A izgleda i da je u obitelji jerbo i Eden je oboljela od toga...
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 00:08   #91
Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Evo našao sam nakon puno kopanja tu legendarnu scenu... Doduše sinkroniziranu na talijanski:

http://www.youtube.com/watch?v=tOG09f0-Dwc
jao, toco, svaka ti čast
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 01:05   #92
Quote:
kemik kaže: Pogledaj post
jao, toco, svaka ti čast


Inače, zgodnu stvar sam našao jednom negdje u vezi snimanja Santa Barbare... Navodno, kad su se snimale ovak nekakve "obične" scene, uglavnom bi na setu bili samo glumci, kamermani i redatelj, i još ponešto nužnog osoblja. Ali kad su se snimale ljubavne scene, okupila bi se kompletna svita glumaca i svog ostalog osoblja koji su toga dana snimali...
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 14:34   #93
Jel netko pamti kad je Cece bio upucan u guzicu, pa mu je netko kod koga je bio u gostima rekao da sjedne, a ovaj ga je samo pogledao Tko ga je upucao zna li tko?
arenx is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2009., 14:46   #94
jaaaaaaaaaaaaaao!
Mi smo frendicu iz razreda nazvali Gina, i dan danas je svi znaju kao Ginu, i jedino Ginu!
Bila je identična (i danas je takva- opaka, spletkari na sve strane, a i friz je isti)
__________________
khm...daaaaaaa
zelena*vatra is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 22:04   #95
Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Evo našao sam nakon puno kopanja tu legendarnu scenu... Doduše sinkroniziranu na talijanski:

http://www.youtube.com/watch?v=tOG09f0-Dwc
Auuuh, gdje si to iskopao
Ja se ni ne sjećam tog Masona koji je pao na pod, nego samo onog koji jebio prije (mislim da je to bio prvi Mason, taj mi je bio naj)
I poslije Adam Carrington.

Joj, frizura, joj stajlinga....joj serije
mirjam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2009., 23:51   #96
Quote:
mirjam kaže: Pogledaj post
Auuuh, gdje si to iskopao
Ja se ni ne sjećam tog Masona koji je pao na pod, nego samo onog koji jebio prije (mislim da je to bio prvi Mason, taj mi je bio naj)
I poslije Adam Carrington.

Joj, frizura, joj stajlinga....joj serije
Masona su mjenjali 2x , Kelly isto mislim 2x... (Originalna je na kraju jedne epizode završila u bolnici, i leži na intenzivnoj, a na početku slijedeće epizode umjesto leži druga glumica - i opet nježni glasić obavještava gledaoce da od ovog trenutka ulogu igra druga glumica.)

Usput, par neuspjelih prizora sa snimanja santa barbare... http://www.youtube.com/watch?v=S8YHy-_fJRs
Toco1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 16:48   #97
Quote:
Durga kaže: Pogledaj post
Sjećam se ja. Znam da je bila robinja i da se zvala Isaura i to je otprilike sve čega se sjećam Znam da mi nije bila baš lijepa iako je trebala bit I da je serija bila brazilska.

Kaj se fakat nitko Keitha ne sjeća, pa nevjerojatno

Evo ga. Isti Gary Sinise

Taj lik mi je bio mrak i možda jedini ne-tresh lik...
__________________
"Čini mi se, rođače, da je standard pokvario ljude. Jedu govna i sanjare!"
Umpah-Pah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 18:19   #98
Jao, santa Barbara!!!
Dobri stari Ce-Ce, Kruz, Eden..

U isto vrijeme kad se dotična beskonačna mora prikazivala na našoj televiziji prikazivala se i u Italiji..Samo su Talijani bili nekoliko sezona naprijed.. Moja nona je naravno gledala i na našoj i na talijanskoj televiziji, tako da smo dnevno morali trpiti dvostruko silovanje Santom Barbarom.. Nismo imali satelitsku antenu, ali se prije u Rijeci i okolici dosta dobro hvatao talijanski televizijski signal..al uvijek je slika bila malo mutna i šumilo je (nekad manje, nekad gotovo neizdrživo..)..
Da baš je divno gledati dotičnu seriju na talijanskom (a znate one njihove slavne sinkronizacije..) dok sve šumi..a istu morate još jednom pogledati i na Hrt-u..
Ah..
Zbunjevita :) is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 21:02   #99
Quote:
Zbunjevita :) kaže: Pogledaj post
Jao, santa Barbara!!!
Dobri stari Ce-Ce, Kruz, Eden..

U isto vrijeme kad se dotična beskonačna mora prikazivala na našoj televiziji prikazivala se i u Italiji..Samo su Talijani bili nekoliko sezona naprijed.. Moja nona je naravno gledala i na našoj i na talijanskoj televiziji, tako da smo dnevno morali trpiti dvostruko silovanje Santom Barbarom.. Nismo imali satelitsku antenu, ali se prije u Rijeci i okolici dosta dobro hvatao talijanski televizijski signal..al uvijek je slika bila malo mutna i šumilo je (nekad manje, nekad gotovo neizdrživo..)..
Da baš je divno gledati dotičnu seriju na talijanskom (a znate one njihove slavne sinkronizacije..) dok sve šumi..a istu morate još jednom pogledati i na Hrt-u..
Ah..
Joj joj i onda odjednom jugo okrene na buru ili naleti kakav oblak i ode sve u kurac...i CECE i Kruz i sve
mirjam is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2009., 21:03   #100
Quote:
Toco1980 kaže: Pogledaj post
Masona su mjenjali 2x , Kelly isto mislim 2x... (Originalna je na kraju jedne epizode završila u bolnici, i leži na intenzivnoj, a na početku slijedeće epizode umjesto leži druga glumica - i opet nježni glasić obavještava gledaoce da od ovog trenutka ulogu igra druga glumica.)

Usput, par neuspjelih prizora sa snimanja santa barbare... http://www.youtube.com/watch?v=S8YHy-_fJRs
Toco ti si to zbilja pomno pratio...Respekt!
mirjam is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:11.