Natrag   Forum.hr > Sport > Ostali sportovi

Ostali sportovi Svi ostali sportovi
Podforumi: Borilački sportovi, Rukomet

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.05.2010., 16:47   #21
Quote:
Roose Bolton kaže: Pogledaj post
Koliko lud moraš biti za ovako nešto?
http://www.youtube.com/watch?v=UlIR4...eature=related

Ovo više nije ni ludost nego perverzija.
Nakon smrti Owen Harta trebali su rakrstiti sa tom vrstom "zabave" ali tamo ljudi stvarno žele krv, lom i smrt.
owen hart mrtav?!
da sad ne googlam,mozdas malo napisati nekaj o tome? gledao sam te stvari ko klinac,sjecam se owena ...
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2010., 23:13   #22
Quote:
zoom-zoom kaže: Pogledaj post
owen hart mrtav?!
da sad ne googlam,mozdas malo napisati nekaj o tome? gledao sam te stvari ko klinac,sjecam se owena ...
Da već 11 godina je mrtav.
Poginuo je prilikom kaskaderske točke ulaza u ring.Naime trebali su ga sa sajlom spustit sa stropa dvorane i onda je on trebao na jedno par metara iznad ringa potegnuti sigurnosnu ručicu da se otkači od sajle i tako napraviti da izgleda kao da je s neba pao u ring.Navodno se svojom greškom,zbog straha ili nečeg,puno prerano otkačio sa sajle i pao sa velike visine prsima na konopce i odbio se u ring.Poslje se čak i dignuo i sjeo,prije nego se opet onesvijestio i umro.Uzrok smrti je bilo unutrašnje krvarenje nastalo zbog pucanja aorte prilikom udara u konopce.
batler is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2010., 17:02   #23
dosta znas butler.....

a nisam znao da je volkoff hrvat....super....

hej sta velite na reunion Hogana i Bischoffa na tna? ukinuli su sestokutni ring... uzimaju me emocije kad ih gledam jer potsjeca na wcw dane i nWo.....
WWE mi je cisto sranje danas. total bullshit .
__________________
deep blue screw
buzzfuzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2010., 00:47   #24
Što se tiće preminulih kečera, evo jedan tribute video

http://www.youtube.com/watch?v=rVwP8qGw56w
Dizzi is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2010., 22:02   #25
ako je netko zainteresiran za ovo pogledat uzivo (u blizini hrv) ima priliku 10.11. u innsbrucku, a par dana poslije u milanu...
_A_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.05.2010., 20:42   #26
cekacemo da dodje u arenu .
__________________
deep blue screw
buzzfuzz is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2011., 17:49   #27
jel gleda to ko jos???
Truecrime82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2011., 01:54   #28
wwe je ''umro'' 2001 sa nestankom attitude ere,onda su osli na PG pa je zabranjeno ikakvo nasilje,krv,sex i slicne stvari,zato su sada samo entertainment
inace wcw je bio solidan od 1997-1999....ali jedino sto je valjalo i stvarno vrijedilo gledat je bilo ECW od 1994 do 2001
to su bili idioti kakvih danas nema,svi na kokainu i raznim sranjima,pogotovo painkillersima da mogu trpit bol i borit se iz dana u dan
naravno da je to sve bilo namjesteno ali cesto su udarci znali pogađati puno jače nego što je to samo prividno trebalo biti da zabavi publiku
dovoljno je samo pogledat biografiju ozljeda svakog od njih
a nije ni cudo da je dosta njih iz starog ECW umrlo u svojim 30ima ili radnim 40ima
ogromna kolicina painkillersa u mješavini sa drogom i alkoholom bilo je pogubno za njiohova tijela
cesto su u ECW znali biti toliko nadrogirani da su se jedva dovlačili do ringa
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 01:57   #29
A sto mislis o ovim novim kecerima?
je da je prije bilo puno bolje jer su keceri bili u to sportu po 10 godina a sad se mjenjaju svaki mjesec...
Truecrime82 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2011., 11:48   #30
ovo novo totalno dosadno i totalno negledljivo te je skroz namjenjeno publici od 7-19 godina dok je to prije bilo od 18-43
inače sad radije gledaju na 100 drugih stvari a najmanje na ''in ring ability i wrestling skills''....nije ni čudo da čak i ameri kažu da je sport na izumiranju u starijoj populaciji..
i prije ako si htio doci u top 3 (wwf,wcw,ecw) morao si lupat par godina po inedepented scene i ''pay your dues'' tj putovat po cijeloj americi po raznim drugim federacijama iz dana u dan i sve to za 100$ koje nepokriju ni troškove goriva i nakon par godina toga itekako su cijenili kad su dolazili u Big3...a sad recimo neki dođu jer su lijepi ili imaju dobra tijela...a kad dođu u ring izgledaju presmješno,dok su vecini mic skills ajme majko
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2011., 23:53   #31
TNA mi je zaista blast from the past. I istina je da WWE sluzi kao zabava za predskolce. Takodjer: jeste li culi za lucha libre - wrestling iz mexica ?

__________________
"Explorateur dans les régions supplémentaires de l'expérience. Démon à certains. Ange à d'autres." P.LeMarchand
Gogor is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2011., 10:59   #32
naravno da sam cuo pratio sam i to jedno vrijeme
najpoznatiji promotions iz meksika su AAA i CMLL
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 19:52   #33
omg, cudi me kako ovaj forum ima tako malo postova

ja sam veliki fan WWE-a!
BlaireWhiteFan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2017., 21:15   #34
Postoji već slična tema. https://www.forum.hr/showthread.php?t=118716
lemonzoo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:09.