Natrag   Forum.hr > Društvo > Religija

Religija Religija u društvu
Podforum: Teologija i religijska praksa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.11.2010., 12:22   #41
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Zato što samo okorjeli djevac ili tinejdžer može izjaviti takvo što, odnosno gnušati se dijela vlastitog tijela što nije nimalo zdravo.

Aha znaći ti si mišljenja da moraš imati puno sexulnih partnera i puno iskustva da ti to jednostavno postane normalno, cool (ako sam dobro shvatio)

Pa da ja da svaki dan jedem sirovog živog štakora, za 7 godina bi mogao doći ovdje na forum pričati kak to opće nije gadno, i pričati kak ste svi u tome djevci zato se zgražavate a meni čisto ok volim to

@Buky daj malo razmisli o tome

Aha da i nisam se gnusio dijelovim tijela nego ejakuliranju po djelovima tijela tako da si TROLL
__________________
Sloboda je dar koji ne dolazi sam od sebe, moraš si ga uzeti. :D
Pedro Emanuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:24   #42
Ako netko ne oženi ženu po kojoj nije svršavalo barem jedno 10-15 muškaraca...treba se smatrati netolerantnim i seksualno zaostalim...
dorizian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:25   #43
Quote:
RuskaSnaga kaže: Pogledaj post
Spermom mokriš? Ljudi vole svašta izvoditi u seksu. Kako ti znaš da nema tu ljubavi? Ne misliš valjda da se ljudi seksaju isključivo u misionarskom položaju u mraku.
Ne znam dali u tome ima ljubavi (tj. znam da nema) ali ako ima daj mi objasni konkretno gdje je tu ljubav, jer već sam ti postavio to pitanje i nisi odgovorio
__________________
Sloboda je dar koji ne dolazi sam od sebe, moraš si ga uzeti. :D
Pedro Emanuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:27   #44
Quote:
Pedro Emanuel kaže: Pogledaj post
Aha znaći ti si mišljenja da moraš imati puno sexulnih partnera i puno iskustva da ti to jednostavno postane normalno, cool (ako sam dobro shvatio)

Pa da ja da svaki dan jedem sirovog živog štakora, za 7 godina bi mogao doći ovdje na forum pričati kak to opće nije gadno, i pričati kak ste svi u tome djevci zato se zgražavate a meni čisto ok volim to

@Buky daj malo razmisli o tome

Aha da i nisam se gnusio dijelovim tijela nego ejakuliranju po djelovima tijela tako da si TROLL
Nema to veze sa brojem partnera, nego zrelošću u glavi koja je zakočena djevičanstvom, posebno onim katoličkim kojem je sve tjelesno fuj.

Ejakulat je dio tebe, dio tvog tijela, ako ga se gnušaš, znači da se gnušaš sebe.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:29   #45
Quote:
RuskaSnaga kaže: Pogledaj post
To je također izraz ljubavi.
Nije, to je izraz "ljubavi" prema sebi i svom orgazmu kojeg treba "obogatiti" sa različitim sadržajima a to što se isto partnerici sviđa je stvar njenog sličnog odnosa prema sebi. Slični se nalaze.
Angela1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:31   #46
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Nema to veze sa brojem partnera, nego zrelošću u glavi koja je zakočena djevičanstvom, posebno onim katoličkim kojem je sve tjelesno fuj.

Ejakulat je dio tebe, dio tvog tijela, ako ga se gnušaš, znači da se gnušaš sebe.

To ko prvo nije istina, jer tjelesno nije fuj za katolicizam...dakle nemaš ti znanja i razumijevanja toga..

Al pustimo sad tvoje potpuno neznanje i neshvačanje tih stvari...i govno je dio tjela, pa se gnušamo...evo čudne li moje mačke, koja ga čak zakopa...a mi odplavimo..

A mogli bismo ga obožavat kao dio sebe...
dorizian is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:33   #47
Quote:
Pedro Emanuel kaže: Pogledaj post
Ne znam dali u tome ima ljubavi (tj. znam da nema) ali ako ima daj mi objasni konkretno gdje je tu ljubav, jer već sam ti postavio to pitanje i nisi odgovorio
Kako znaš da nema ljubavi? Ako se dvije osobe vole zar je bitno što rade u krevetu? Što ću ti objašnjavati?
RuskaSnaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:34   #48
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Ejakulat je dio tebe, dio tvog tijela, ako ga se gnušaš, znači da se gnušaš sebe.
I govno je dio tijela i treba negdje drugdje završiti...sve ima svoje mjesto...svakako ni ono ni ejakulat ne bi trebali završiti na tijelu ili u ustima.
Angela1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:34   #49
Quote:
dorizian kaže: Pogledaj post
To ko prvo nije istina, jer tjelesno nije fuj za katolicizam...dakle nemaš ti znanja i razumijevanja toga..
O rly.

Quote:
Al pustimo sad tvoje potpuno neznanje i neshvačanje tih stvari...i govno je dio tjela, pa se gnušamo...evo čudne li moje mačke, koja ga čak zakopa...a mi odplavimo..

A mogli bismo ga obožavat kao dio sebe...
To je otpad organizma, ako to smatraš za spermu, onda svaka čast.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:37   #50
Quote:
Angela1990 kaže: Pogledaj post
I govno je dio tijela i treba negdje drugdje završiti...sve ima svoje mjesto...svakako ni ono ni ejakulat ne bi trebali završiti na tijelu ili u ustima.
To se uopće ne može usporediti.
RuskaSnaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:37   #51
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Nema to veze sa brojem partnera, nego zrelošću u glavi koja je zakočena djevičanstvom, posebno onim katoličkim kojem je sve tjelesno fuj.

Ejakulat je dio tebe, dio tvog tijela, ako ga se gnušaš, znači da se gnušaš sebe.
Evo opet si ovo ti po treći puta objašnjavam ne gnusam se svojeg tijela nego "mokrenja" spermom po dijlovima tijela moje voljene osobe, moja voljena osoba nije zaslužila da se tako ponižavajuće odnosim prema njoj, ta osoba je zaslužila da imam poštovanja i poštujem to tijelo! Ajd shvati već jednom i neću ti više obbjašnjavati jer provociraš polako i ne želiš shvatiti razliku između poštovanja prema tijelu u gnusanju postupaka i djelova tijela
__________________
Sloboda je dar koji ne dolazi sam od sebe, moraš si ga uzeti. :D
Pedro Emanuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:39   #52
Quote:
Pedro Emanuel kaže: Pogledaj post
Evo opet si ovo ti po treći puta objašnjavam ne gnusam se svojeg tijela nego "mokrenja" spermom po dijlovima tijela moje voljene osobe, moja voljena osoba nije zaslužila da se tako ponižavajuće odnosim prema njoj, ta osoba je zaslužila da imam poštovanja i poštujem to tijelo! Ajd shvati već jednom i neću ti više obbjašnjavati jer provociraš polako i ne želiš shvatiti razliku između poštovanja prema tijelu u gnusanju postupaka i djelova tijela
Nauči se prvo definiciju trolanja, mokrenje si iz svoje glave izvukao, a zbljuvao se na ejakulaciju na partnericu.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:40   #53
Quote:
RuskaSnaga kaže: Pogledaj post
To se uopće ne može usporediti.

hehehe kako ne, drek služi da se odbaci od tijela i da završi na mjestu gdje je predviđeno za govna a spermi je mjesto negdje drugdje i ima svoju funkciju
__________________
Sloboda je dar koji ne dolazi sam od sebe, moraš si ga uzeti. :D
Pedro Emanuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:42   #54
Quote:
RuskaSnaga kaže: Pogledaj post
Kako znaš da nema ljubavi? Ako se dvije osobe vole zar je bitno što rade u krevetu? Što ću ti objašnjavati?
Ljubav može biti vrlinska,strastvena ili tamastična, a tako i ljudska djela i interesi mogu biti vrlinski,strastveni ili nisko tamastični. O ukusima se svakako može raspravljati,sve nije ravnopravno,vrlijnskiji ljudi vole profinjenije i vrlinskije stvari a tupi i niski ljudi više vole ogavne stvari. Ista je stvar i sa seksom. Svi rade u krevetu ono što je u standardu njihove svijesti.
Angela1990 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:42   #55
Quote:
Pedro Emanuel kaže: Pogledaj post
hehehe kako ne, drek služi da se odbaci od tijela i da završi na mjestu gdje je predviđeno za govna a spermi je mjesto negdje drugdje i ima svoju funkciju
Ta usporedba sperme i "dreka" je idiotizam. Ali što ti ja mogu.
RuskaSnaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:43   #56
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
Nauči se prvo definiciju trolanja, mokrenje si iz svoje glave izvukao, a zbljuvao se na ejakulaciju na partnericu.

Trollova temeljna životna misija je proizvodnja provokativnih postova s ciljem stvaranja sukoba i uništavanja konstruktivne i disciplinirane rasprave.

Toliko o trollu a sad se vratimo na temu, zašto misliš da je ljubav špricat po djelovima tijela voljene osobe?
__________________
Sloboda je dar koji ne dolazi sam od sebe, moraš si ga uzeti. :D
Pedro Emanuel is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:43   #57
Quote:
Angela1990 kaže: Pogledaj post
Ljubav može biti vrlinska,strastvena ili tamastična, a tako i ljudska djela i interesi mogu biti vrlinski,strastveni ili nisko tamastični. O ukusima se svakako može raspravljati,sve nije ravnopravno,vrlijnskiji ljudi vole profinjenije i vrlinskije stvari a tupi i niski ljudi više vole ogavne stvari. Ista je stvar i sa seksom. Svi rade u krevetu ono što je u standardu njihove svijesti.
Tebi je to ogavno, a nekoj osobi je to možda baš super. Odakle vama pravo da kažete kako takvi ljudi ne osjećaju ljubavi i kako nema ljubavi između njih?
RuskaSnaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:45   #58
Quote:
Pedro Emanuel kaže: Pogledaj post
Trollova temeljna životna misija je proizvodnja provokativnih postova s ciljem stvaranja sukoba i uništavanja konstruktivne i disciplinirane rasprave.

Toliko o trollu a sad se vratimo na temu, zašto misliš da je ljubav špricat po djelovima tijela voljene osobe?
Zato što je. Isto kao što je ljubav obožavati partnera U CJELOSTI.
__________________
“Knowledge without wisdom is a load of books on the back an ass”
Bukoroshe is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:45   #59
Quote:
Pedro Emanuel kaže: Pogledaj post
Toliko o trollu a sad se vratimo na temu, zašto misliš da je ljubav špricat po djelovima tijela voljene osobe?
Meni se čini da si ti trol. Već smo ti objasnili da ljudi imaju pravo raditi što god hoće sa svojim seksualnim životom ( ako ne štete drugima ) Odakle tebi ideja da se takvi ljud ne vole? Na tebi je da to objasniš.
RuskaSnaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.11.2010., 12:46   #60
Quote:
Bukoroshe kaže: Pogledaj post
O rly.



To je otpad organizma, ako to smatraš za spermu, onda svaka čast.
I jedno i drugo imaju svoje prirodno mjesto...
Angela1990 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:09.