Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2017., 11:42   #1
Marin Škibola - Promjenimo Hrvatsku / koalicija Jedina opcija

Marin Škibola, iz stranke Promjenimo Hrvatsku izabran u koaliciji Jedina opcija glasao je za HDZ.

Da, dobro to već sada znate..Lik iz stranaka koje su organski protiv HDZ je glasao za HDZ.
Što nam to govori o ovom mladcu koji je nešto dobio što ne smije pokazati, a što ćemo vidjeti u budućnosti..
__________________
Narod je jedna stoka grdna
Čast ljudima.
Sforza Aspang is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 11:43   #2
Marin Škibola-promijenimo mišljenje
Cirka Oko is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 11:45   #3
Novi naraštaj smeća.

Mladi su naša budućnost.
__________________
"Ako te je žena ostavila jer si kladioničar, neradnik i debilčina, ti uzmi svoju pedestrojku i otresi rafalčinu!
Osjećat ćeš se bolje"
pinzgauer is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 11:47   #4
Žalosno, kako je svoju političku karijeru završio.

Očigledno mladić ima financijske probleme ili je bio nezaposlen pa nije htio riskirati gubitak mandata.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 11:51   #5
Zastupnici koji su u zadnji tren ipak odlučili podržati Vladu sad su počeli u medijima otkrivati što će dobiti zauzvrat
http://www.telegram.hr/politika-krim...biti-zauzvrat/

"Premijer osobno kontaktirao Škibolu
Što se tiče zastupnika Marina Škibole koji je u Sabor ušao iz kvote Živog zida, i on je imao svoj uvjet za poptporu Jandrokoviću. Škibola je zatražio usvajanje svog Zakona o ništetnosti ugovora o kreditu s međunarodim obilježjem sklopljenih u RH. Prema njegovim riječima, sam premijer Plenković ga je nazvao i obećao mu usvajanje istog do 1. srpnja. Škibola je za Jutarnji prepričao kako je Plenković od njega tražio da podrži Marića i Jandrokoviča.
“Rekao sam mu da ne mogu glasati za Marića, a za Jandrokovića mogu ako mi daju jamstva da će se moj zakon, koji sam prije dva tjedna uputio u hitnu saborsku proceduru, usvojiti. Premijer je rekao da će dati to ministru financija da malo pogleda, i nakon tri do četiri sata zvali su me i rekli da je to njima prihvatljivo i da će zakon biti usvojen do 1. srpnja”, rekao je Škibola. Kaže kako to ne znači da će podržavati sve HDZ-ove prijedloge, te kako neće glasati za 4 ministra o kojima će se uskoro glasati u Saboru. U najboljem slučaju, kaže, bit će suzdržan."



-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 12:01   #6
mutan tip, prvo je bio u HSP-u, ima slika po netu gdje nastupa kao ljuti crnokošuljaš, onda se prebacio u Živi Zid, jer je procijenio da je to lukarativnije put za domoći se Sabora, a kroz to i nekakvih dobro plaćenih pozicija u državoj administraciji.
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 12:18   #7
Odma na prvi pogled mi je djelovao kao ne baš bistar čovjek. Slučajni zastupnik a takvih će biti još kada izaberemo populiste koji na tuđoj muci profitiraju. Ovo mu je najbolja plaća koju će ikada imati i treba to kapitalizirati.
Detektor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 13:16   #8
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
mutan tip, prvo je bio u HSP-u, ima slika po netu gdje nastupa kao ljuti crnokošuljaš, onda se prebacio u Živi Zid, jer je procijenio da je to lukarativnije put za domoći se Sabora, a kroz to i nekakvih dobro plaćenih pozicija u državoj administraciji.
Moj glas ga je doveo u sabor

Pernar očito nema pojma kako procijeniti ljude jer je prije tih izbora garantirao za njega i napisao da mu je to dobar prijatelj koji je rame uz rame stajao uz njega na deložacijama. Živom Zidu pod hitno treba detektor laži za vetting proces novih članova jer očito nisu sposobni procijeniti ljude bez pomoći tehnologije.

A to da mu je HDZ obećao provođenje nekakvog zakona mali može okačiti mački o rep. Obećanje ludom radovanje. To je samo smokvin list za izdaju.
Marina Fiume is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 14:02   #9
Quote:
Marina Fiume kaže: Pogledaj post
Moj glas ga je doveo u sabor :facepalm
izvarana si, tip je očito manipulator i varalica, koja ne preza od zabijanja ''noža u leđa'', ukoliko kalkulira na neki svoj probitak.

http://prigorski.hr/wp-content/uploa...la-660x330.jpg
Bolji od tebe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 14:08   #10
Al cuj ti objasnjenja, ja sam glasao za Marica samo da prodje moj uvjet.
Nadalje kaze: Kod novih ministara cu biti protiv, jer u svojoj glavi on misli to ce to kao nesto znaciti. Idiote balavi tada ce biti kasno s obzirom koju ce ovi vecinu skupiti.
Tada ce on glumiti odmetnutog moralistu, onda kada ce biti svejedno kako glasao.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 14:17   #11
Neće biti kasno.

Do uspostave neke ozbiljnije većine, bilo kroz izbore bilo bez njih, prije svakog glasovanja čeka nas cjenkanje poput ovoga.

Škibola samo najavljuje da ima još neispunjenih želja.
Lord Byron is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 14:30   #12
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
izvarana si, tip je očito manipulator i varalica, koja ne preza od zabijanja ''noža u leđa'', ukoliko kalkulira na neki svoj probitak.

http://prigorski.hr/wp-content/uploa...la-660x330.jpg
Izvarana sam.

Lik iza leđa Živom Zidu postavlja nekakve uvjete HDZu i onda se pravi da se žrtvovao zato da bi mu ti uvjeti prošli, a ustvari je obični oportunist kojem se ne da odvojiti od lijepe lovice koju skuplja svakog mjeseca kao zastupnik.
Marina Fiume is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 14:32   #13
Quote:
Bolji od tebe kaže: Pogledaj post
mutan tip, prvo je bio u HSP-u, ima slika po netu gdje nastupa kao ljuti crnokošuljaš, onda se prebacio u Živi Zid, jer je procijenio da je to lukarativnije put za domoći se Sabora, a kroz to i nekakvih dobro plaćenih pozicija u državoj administraciji.
Ovo mu samo može biti plus, jel'..
Uopće ne dvojim da mu slijedi svjetla budućnost u hr politici..
Monro is online now  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 14:59   #14
Quote:
Marina Fiume kaže: Pogledaj post
Moj glas ga je doveo u sabor

Pernar očito nema pojma kako procijeniti ljude jer je prije tih izbora garantirao za njega i napisao da mu je to dobar prijatelj koji je rame uz rame stajao uz njega na deložacijama. Živom Zidu pod hitno treba detektor laži za vetting proces novih članova jer očito nisu sposobni procijeniti ljude bez pomoći tehnologije.

A to da mu je HDZ obećao provođenje nekakvog zakona mali može okačiti mački o rep. Obećanje ludom radovanje. To je samo smokvin list za izdaju.
Pa to je valjda već odavno jasno. Pa unatrag jedno vrijeme ljude traži putem facebook objava. Još samo fali da stavi oglas na njuškalo i to će onda biti to.
ecobarbarus is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 15:31   #15
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Pa to je valjda već odavno jasno. Pa unatrag jedno vrijeme ljude traži putem facebook objava. Još samo fali da stavi oglas na njuškalo i to će onda biti to.
Iz dosad viđenog, Pernar ima talent za biranje suradnika otprilike na nivou Donalda Trumpa koji je imenovao aligatore za suradnike pri procesu "isušivanja močvare" i onda se čudi da kako je močvara još na mjestu.
Marina Fiume is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 16:57   #16
Ono kad nekom tamo Marinu Škiboli, Plenković obeća da će
usvojiti njegov prijedlog zakona
mrtva pička is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 17:40   #17
Quote:
ecobarbarus kaže: Pogledaj post
Pa to je valjda već odavno jasno. Pa unatrag jedno vrijeme ljude traži putem facebook objava. Još samo fali da stavi oglas na njuškalo i to će onda biti to.

Bas to. "Pazljiva" selekcija. Ljudi vise vremena provode na izboru jaja u supermarketu nego zivi zid na odabiru kandidata.
Pernar je ocito najbolja stvar za HDZ. Koga on podrzi taj je na prodaju
tihojla is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 17:53   #18
Bio je u Savez za Promjene,to je stari naziv stranke živi zid.Tad su bili u koaliciji sa strankama krajnje desnice
morski vuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 19:20   #19
Quote:
Marina Fiume kaže: Pogledaj post
Izvarana sam.

Lik iza leđa Živom Zidu postavlja nekakve uvjete HDZu i onda se pravi da se žrtvovao zato da bi mu ti uvjeti prošli, a ustvari je obični oportunist kojem se ne da odvojiti od lijepe lovice koju skuplja svakog mjeseca kao zastupnik.
lik sere ko foka.

samo me zanima cifra za koliko ga je hdz kupio
milko84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2017., 19:39   #20
Quote:
Sforza Aspang kaže: Pogledaj post
Marin Škibola, iz stranke Promjenimo Hrvatsku izabran u koaliciji Jedina opcija glasao je za HDZ.

Da, dobro to već sada znate..Lik iz stranaka koje su organski protiv HDZ je glasao za HDZ.
Što nam to govori o ovom mladcu koji je nešto dobio što ne smije pokazati, a što ćemo vidjeti u budućnosti..
Lik se je prodao,za koliko skupo ili jeftino zna samo on,hdz ima kljuceve proracuna i u ovom preslagivanju platit ce sto god treba.Politicki je gotov sasvim sigurno,mozda moze sjedit u nekom odboru u Garešnici ili Pleternici kao neovisnjak koji dize ruku za hdz ak mu bace kakav mandat novi vlasnici.Vjerovatno nece..
albtraum is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:39.