Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2016., 16:58   #61
kompjuter je u pitanju...da mi ide valjda ne bih pitao za pomoć i savjet?
stbenedikt is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 21:57   #62
Quote:
stbenedikt kaže: Pogledaj post
kompjuter je u pitanju...da mi ide valjda ne bih pitao za pomoć i savjet?
Daj screenshot onog što te točno muči, moram priznati da ni ja ne kužim.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 17:53   #63
http://i65.tinypic.com/6y1m3n.jpg

Zadnje uređivanje Hmxhmx : 02.11.2016. at 19:19. Reason: prevelika slika
stbenedikt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 17:55   #64
ovo je samo tipkovnica,hoće samo livo i desno. kad spojim kontroler (bude ispod) oće livo desno i u sredinu. želim isključit tipkovnicu d aigram samo sa kontrolerom. a kad isključim tipkovnicu onda ne mogu kroz opcije jer mi neda mišom se kretat. vidio sam na youtubu da lik isključi neke djelove komandi od tipkovnice i onda ide sa kontroelrom bez problema,meni je uspjeva. neznam bit će vi igrate samo na ps ili čemu već sumnjamd a ko igra na tipkovnici. skinuo sam demo 17 vidim da je ista stvar
stbenedikt is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 18:15   #65
Zašto bi deaktivirao tipkovnicu?

Gamepad uštekaš PRIJE nego pokreneš PES 2017, i onda u Settings odabereš to (samo pazi imaš DirectInput i još neki kufer). Ako ti taj gamepad radi na drugom računalu, onda je do tvog problem. Pogledaj da nije neki žnj gamepad kojeg PC više niti ne učitava.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 18:41   #66
onda je do toga
stbenedikt is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 09:28   #67
Da, tipkovnica ti uvijek normalno radi, ne moraš je isključivati. Ja imam Logitechov gamepad, na stražnjoj strani ima gumbić X-D - staviš na D (to je ovaj direct input što x-plosiv kaže) i trebao bi ga vidjeti u Settingsima.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 09:54   #68
ja imam speedlink i havit...
stbenedikt is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 15:37   #69
Ima neki dobar site za skinut prava imena momcadi i liga koje fale za PC? Prosle godine sam nasao za 2016. na nekom specijaliziranom siteu, ali se vise ne sjecam kojem.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 15:47   #70
PTE patch, samo upiši u google. Taj ja koristim (original verzija igre).
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 16:05   #71
Quote:
X-Plosiv kaže: Pogledaj post
PTE patch, samo upiši u google. Taj ja koristim (original verzija igre).
Imam i ja original, to je to, takav sam skinuo i prosle godine samo se nisam mogao sjetit, hvala
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2016., 23:21   #72
za ps4 ima sta za skinit?
Mortiis is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2016., 08:23   #73
Ovo mi je jedan od najdražh golova dosad, Traore iz Ajaxa
https://youtu.be/HEmWyWjUtUM
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 23:30   #74
Jel koristi tko kakve grafičke modove? Recimo za travu?
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 17:15   #75
jel zna ko kakav trik da ovaj pes ne trza? znači sve specifikacije su mi "Good", trebalo bi sve vrtjet na high bez problema, a meni neovisno o rezoluciji i postavkama igra zacukava...jasno mi je da je riječ o lošoj optimizaciji i pročitao sam na netu na par mjesta da atieve grafičke nekih edicija baš nisu "na ti" s ovim pes-om al pobogu, valjda ima neke pomoći?
Levistej is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 21:07   #76
Ja sam prestao igrati jer više ne mogu podnijeti lag online. MyClub oduvijek laga, ali online divisions su mi do prije par dana bile tečne kao offline. I sad zadnjih par dana svaka druga tekma - lag. Ne da mi se više gubiti živce sa ovim poluproizvodom. Pretpostvljam da su se ljudi počeli prebacivati na divizije s myCluba i sve otišlo u krasan... Ili su nešto 'popravljali', kako to već Konami radi. Da sam kupio mobitel kod kojeg svaka druga funkcija ne radi kako se spada, tražio bi povrat novca. A tu se mogu jebat.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.12.2016., 22:50   #77
Kako ti je podešen Network? Meni je na 3 u search criteria
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.12.2016., 13:54   #78
Isto 3.
Ma sve je isto kao i do prije tjedan dana, ništa se kod mene nije mijenjalo, samo što sad više ne radi dobro.
Nikad mi se nije dogodilo da me disconnecta zbog loše veze i da zbog toga izgubim.
Ne događa se ni sad, ali zbog laga mi je potpuno neigrivo, a utakmice se ne prekidaju, pa makar onako da budu proglašene poništenim.
Ne da mi se igrati igru kod koje stalno moram istraživati i razmišljati koji vrag ne štima. Bezveze se živciram.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 15:59   #79
Ne znam, ja nemam uopće problema.

Mene više živcira npr sada kada sam u Diviziji 5 i treba mi 3500 bodova da idem u Div 4. Ako recimo igram sa Chelsea (391) treba mi 9 pobijeđenih. Ako naprimjer igram sa Napoli treba mi manje, ali sada dolazimo do problema, a to je na primjer kao sada kada sam igrao protiv Barcelone. Lik me pobijedi 4-3, a ne zna igrati. Razlog? Moji igrači mu ne mogu ništa. Što može netko moj ako njegov dođe i samo drži X i izgura mog igrača. Ja sam mu zabio jedan gol glavom, drugi gol stativa gol (sa nekih 17m , stvarno lijep) i slobodni (pogodio u njegov bliži kut baš pod prečku). Znači ja moram dati 3 gola, od čega su 2 mini remek djelo, a on samo uđe u 16-erac jer niti jedan moj igrač ne može zaustaviti Neymara/Suareza/Messija. To je ono što me iritira, ako igram sa imalo slabijem timom, ode sve u 3pm. Možeš biti 2x bolji, ali ako on ima imalo mozga da samo trči ravno sa Messiem, ne možeš ti ništa. Jučer sam pobijedio Barcelonu sa Napoli (mislim 3-2), i to tako da sam ga vodio 3-0, a onda on uvalio 2 gola čisto jer mu nitko moj ne može uzeti loptu. Zadnjih 15 minuta u igri sam se dodavao i širio mu cijelu momčad jer bi završilo 3-3.
X-Plosiv is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2016., 23:48   #80
Problem je u stilu igre. Ti si naučio igrati agresivno, napadački, a ja na kontre. A sa slabijim ekipama protiv jačih s takvim stilom igre nemaš šanse jer njihovi igrači doslovno prolaze kroz tvoje i otvara im se puno prostora.
Jedino rješenje je igrati puno defenzivnije jer je manja šansa da će njihov napadač proći kroz dva tvoja obrambena nego kroz jednog.
Kad sam s Ajaxom počeo igrati s 4 CB-a, bilo mi se lakše braniti i udarati kontre s brzancima pa sam čak bio na jednu pobjedu od treće divizije.
Onda sam uzeo Sporting i probao igrati isto s 4 CB-a, ali s 3 napadača i funkcioniralo je izvrsno u napadu (zabijao sam ko nikad), ali u brani propuh jer se događa to što nisu od PES 6 sredili, a to je da igrači s većim OVR puno slamaju čak i zakone fizike da bi došli do lopte, a da ne govorim o tome koliko se češće njima odbija nego tebi, kad igraš sa slabijim klubom.

Uglavnom, jebada je što divizije nemaju smisla ako se svi ne natječu da budu u što većoj diviziji. Ako neki ljudi igraju samo zbog rejtinga, samo s najjačim ekipama, onda nema smisla da igraju divizije. Trebalo bi ukinuti rejting kad se igraju divizije i problem riješen.
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:16.