Natrag   Forum.hr > Društvo > Muški kutak

Muški kutak Za poklonike piva, daljinskog i muških spika...
Podforum: Pivnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.04.2012., 01:02   #121
Quote:
Deedy kaže: Pogledaj post
Svašta- pa može se u isto vrijeme seksati i pomagati familiji. Ne mislim doslovno u isto vrijeme, ali to da treba biti sretan i zahvalan što ga je otac sačuvao od seksa je možda dobro za eventualnu karijeru biskupa u katoličkoj crkvi.
U pravoslavnoj već nije bitno- tamo mogu drmati žene. Pardon- ženu.

Istina, ne mora postati alkos ili drogeraš, ali ovo iznad...

procitaj moj post jos jednom, ali ovaj put sa razumijevanjem?
ja ga nisam savjetovala da se nikada ne poseksa, jednostavno sam izrazila svoj stav prema ispraznim zadovoljstvima kakvim bi on volio da se oda.
nije rekao da bi zelio pronaci djevojku, ili negdje odputovati, nego "zivjeti kao tinejdzeri ovih dana" probati sex, droge, alkohol.
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 01:10   #122
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Ma, toliku hrpu prosera na jednom mjestu nisam vidio dok se ove "bele gaćice" nisu javile...
glavo tresacu, mislim da projektiras svoje probleme na postavljaca topika.
ako cemo se vec vrijedjati, i ja sam procitala hrpu tvojih sranja o tvome tati, dedi i sl, ono, who gives a fuck, ali nisam nista do sada rekla.

dakle ja sam, isto kao i ti i svi drugi ovde, izrazila svoje misljenje; a to je da je familija najdragocjenije sto vecina nas ima.
i da sa ocem, dok ne isplanira neku buducnost, postigne kompromis
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 01:41   #123
Prvo, o mom djedi nikad nisi mogla pročitati ništa loše, za razliku od oca. Iako sam imao štofa za pisati o njemu i izraziti takvo mišljenje unazad skoro pa 16 godina ako ne i više, ja budaletina sam si do prije godinu dana govorio- ma shvatit će on, promijenit će se i . I šta imam od svega toga danas? Samo protraćene godine i sve tanje živce koje sam mu poklonio.

Da nisam bacio vjetar jednu cijelu dekadu nego prelomio u sebi neke stvari puno prije, tko zna gdje bi mi bio kraj. To su stvari koje ovom mladcu želim sa svog aspekta pojasniti i otvoriti mu oči da se jednog dana nebi lupao u glavu poput mene, nego da na vrijeme reagira i digne sidro i počne svoj put utirati. Kakav-takav

Ako je stvarno dečkov otac takav kakvim ga je prikazao- to je GOVNO a ne otac, i poserem se ja na tu familiju- čim čim dalje od takvih, tim tim bolje za dečka, i čim prije.

Kakva jebena familija-svetinja spika?

Kako drugi prema meni, tako i ja prema njima. Neki ljudi koji mi nisu krv su mi veća braća,sestre i familija nego gamad koja je vezana krvlju samnom, tak da molim te suzdrži se od baljezganja gluposti, jer se ovdje radi o dečkovoj budućnosti...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 02:19   #124
Quote:
VelikoOko91 kaže: Pogledaj post
a samo 2 800 kuna je islo meni u dzep
Kruh za 6 kn, koji kupuješ svaki drugi dan, dvije godine koštao bi te 2160 kn. Ne živiš na kruhu?
Lozimka is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 15:42   #125
Quote:
Headbanger kaže: Pogledaj post
Prvo, o mom djedi nikad nisi mogla pročitati ništa loše, za razliku od oca. Iako sam imao štofa za pisati o njemu i izraziti takvo mišljenje unazad skoro pa 16 godina ako ne i više, ja budaletina sam si do prije godinu dana govorio- ma shvatit će on, promijenit će se i . I šta imam od svega toga danas? Samo protraćene godine i sve tanje živce koje sam mu poklonio.

Da nisam bacio vjetar jednu cijelu dekadu nego prelomio u sebi neke stvari puno prije, tko zna gdje bi mi bio kraj. To su stvari koje ovom mladcu želim sa svog aspekta pojasniti i otvoriti mu oči da se jednog dana nebi lupao u glavu poput mene, nego da na vrijeme reagira i digne sidro i počne svoj put utirati. Kakav-takav

Ako je stvarno dečkov otac takav kakvim ga je prikazao- to je GOVNO a ne otac, i poserem se ja na tu familiju- čim čim dalje od takvih, tim tim bolje za dečka, i čim prije.

Kakva jebena familija-svetinja spika?

Kako drugi prema meni, tako i ja prema njima. Neki ljudi koji mi nisu krv su mi veća braća,sestre i familija nego gamad koja je vezana krvlju samnom, tak da molim te suzdrži se od baljezganja gluposti, jer se ovdje radi o dečkovoj budućnosti...

ti bi trebao otvoriti temu o sebi i svojim problemima na psihologiji, umjesto da ovde projektiras svoje probleme i situacije na ovog decka.
takodje, predlazem ti strucnu pomoc.
a s obzirom da nisi u stanju demonstrirati niti minimum postovanja za sugovornike, ovde se nasa prepiska zavrsava.
jer to sa "baljezganjem gluposti", tako mozes razgovarati sa tatom i dedom.

i jos da iskomentarisem na to o deckovom ocu; kako ga je decko prikazao.
kako bi mogao prikazati covjeka koji mora izdrzavati 5 clanova familije, od jedne jedine, sada dvije, niske plate?

i zasto mu je familija govno, i ti mu se seres na familiju? na 12 ogodisnjeg brata, mamu?



get help, stvarno.
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2012., 15:46   #126
Quote:
Lozimka kaže: Pogledaj post
Kruh za 6 kn, koji kupuješ svaki drugi dan, dvije godine koštao bi te 2160 kn. Ne živiš na kruhu?
to je to sto mladi ljudi cesto ne vide, jer tek kada krenes zivjeti sam, shvatis koliko je zapravo skupo zivjeti-koliko je skupo jesti svaki dan.

ne pokusavam zaplasiti postavljaca topika da se ne osamostali, ali iz licnog iskustva, bilo mi je to veliko iznenadjenje, i sok.
a onda izdatci.
pa kada se desi nesto iznenada, tipa ne platis racun na vrijeme, ili moras zubaru.
i sve je to dobro dok jos ovisis sam o sebi; stres je vjerovatno mnogo veci kod vec ostarjelog oca o kome ovisi 4 ili 5 clanova porodice.
__________________
Strange What Love Does
white panties is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 02:57   #127
Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
ti bi trebao otvoriti temu o sebi i svojim problemima na psihologiji, umjesto da ovde projektiras svoje probleme i situacije na ovog decka.

Oooo- pa mi se i pseudopsihologa igramo u nedostatku kvalitetnih argumenata? :klap:

I btw. ovo je HRVATSKI forum gdje se kaže PROJICIRAŠ, a projektiraju se zgrade i slično.

Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
takodje, predlazem ti strucnu pomoc.
TakođeR predlažem da poslušaš vlastiti savjet i potražiš stručnu pomoć, prije svega u sferi HRVATSKOG PRAVOPISA.

Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
.
a s obzirom da nisi u stanju demonstrirati niti minimum postovanja za sugovornike, ovde se nasa prepiska zavrsava.
Sugovornici vrijedni poštovanja isto i dobiju, a pogodi što oni drugi dobiju? A, da- već si skužila,valjda...

Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
jer to sa "baljezganjem gluposti", tako mozes razgovarati sa tatom i dedom.
Nakon točke slijedeća rečenica obično započinje velikim slovom-predlažem ponovno pogledati gorestavljeni prijedlog o stručnoj pomoći...

Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
i jos da iskomentarisem na to o deckovom ocu; kako ga je decko prikazao.
Teško ćeš ovdje išta "iskomentarisati", ali bi mogla probati PROKOMENTIRATI. A vjerovala ili ne, u stvarnom svijetu postoje ljudi poput dječakovog oca, i ima ih na tone- tako da je njegov "prikaz" vrlo realan.

Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
kako bi mogao prikazati covjeka koji mora izdrzavati 5 clanova familije, od jedne jedine, sada dvije, niske plate?
Opet mala slova na počecima rečenica. Nego plata- što je to?
Da nije ovo?


Jer ako misliš na PLAĆU, onda ti moram javiti jednu novost koja postoji u slobodnom i (kvazi)demokratsko-kapitalističkom društvu. Kad netko zaradi svoju PLAĆU, onda i taj netko ima pravo raspolagati sa istom kako taj želi, dok prisila trošenja tog zarađenog novca od strane treće osobe spada u kriminalne radnje poput kamatarenja i sličnog. Nebi vjerovala ali je tako.

Drugi je par rukava što je i koliko je pošteno davati u kućni buđet- jedan dio, možda i dobar dio svakako, ali sve pod prisilom NIKAKO.

Ali za komprehenciju gorenavedenog je potrebno imati više od dvije moždane vijuge stoga ne očekujem mentalno provarenje istoga od tvoje strane...

Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
i zasto mu je familija govno, i ti mu se seres na familiju? na 12 ogodisnjeg brata, mamu?
Citiram:

Quote:
VelikoOko91 kaže: Pogledaj post
ja sam mu pomogao, dao sam mu svu svoju placu, no on je poceo meni iz mjeseca u mjesec uzimati lovu i uvjek je govorio da mu je to zadnji putda uzima lovu, ali nije tako bilo...ja sam mu davao taj novac jer sam bio uvjeren da dajem svojoj obitelji i da joj tako pomazem. Sav novac mi uzima vec 2 godine
Gdje je familija da stane na stranu sina koji također privređuje i skreše ocu u lice da nije pošteno da radi to što radi?

Quote:
VelikoOko91 kaže: Pogledaj post
- slikovito pokazano u zadnje dvi godine sam zaradio skoro 40 000 kuna a samo 2 800 kuna je islo meni u dzep. Ja sam sebi moram kupovati odjecu hranu i stvari te jos moram kupovati knjige robu i mobitele bratu i sestri.
Jel su mobiteli nužni dodatak školskoj edukaciji? Su mlađi brat i sestra invalidi da nebi preko ljeta bar malo nekaj radili da si zarade za takve nekakve stvari?

Quote:
VelikoOko91 kaže: Pogledaj post
Posto ce sestra uskoro na fax stari zeli da joj ja platim cijeli fax u ZGu i sve ostalo sta ide uz to, to sam prihvatio jer mi je ona ipak sestra i stalo mi je do nje.
Ponavljam- jel sestra invalid da ne može raditi (makar preko student servisa) i studirati i bar djelomično pokriti vlastite troškove? Moji roditelji su to uspjeli 100%, ne vidim zašto ova mala nebi mogla bar 40-50%. Ili je zanimljivije šaltati između Exploziva i Red Carpeta nego raditi?

Quote:
VelikoOko91 kaže: Pogledaj post
No u medjuvremenu prijatelji su mi otvorili oci, ukazali su mi na to da me moj stari samo iskoristava kao roba te sam jos i saznao da moj stari svoj novac trosi na prijatelje lovce i na puske koje kostaju 1000€ a u kuci govori kako nam je svaka kuna potrebna i kako trebamo stediti i kako si trebamo medjusobno pomagati.
Jel se skupocjeno lovačko oružje ubraja u nasušne potrepštine za familiju? Dok se sinu mažu oči i izvlači posljednja teškom mukom zarađena kuna iz džepa...

Quote:
VelikoOko91 kaže: Pogledaj post
Moj stari ima 2 puske, 1 snajper pistolj i puno metaka.
Za ove dvi puske ne znam cjenu, ali za ovaj snajper sam saznao od prijateljice, jer je stari to kupio od njenog rodjaka koji se bavi time.
Za sestru i brata mi je jutros rekla mater.
Sav novac koji zaradim ide na racun u splitsku banku a stari ima karticu tako da ne mogu nista uzeti bez njegove dozvole.
Čuo sam da je gulaš od snajpera posebna delikatesa a naravno da je normalno da netko drži karticu TVOG tekućeg računa na kojem su TVOJI zarađeni novci

Quote:
white panties kaže: Pogledaj post
get help, stvarno.
Ponavljaš se.
Stvarno...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 04:36   #128
Quote:
VelikoOko91 kaže: Pogledaj post
Pozdrav svima, imam jedan veliki zivotni problem te vas molim za pomoc.
Ovako, prije dvi godine sam zavrsio srednju skolu (smjer-konobar) krenuo sam na fax, ali nije islo pa sam se odlucio zaposliti. Nije bas dobro islo, nisam uspio naci posao pa me je stari sezonski zaposlo da radim u sumariji s njim.


Ali imam jedan problem, moja obitelj ima 6 clanova ( ja, sestra od 17 godina, brat od 15 godina, jos jedan brat od 2 godine i mater i caca) u mojoj obitelji samo stari prima placu te me je zamolio da mu pomognem s svojom placom (inace placa mi je 3.500 kn)


ja sam mu pomogao, dao sam mu svu svoju placu, no on je poceo meni iz mjeseca u mjesec uzimati lovu i uvjek je govorio da mu je to zadnji putda uzima lovu, ali nije tako bilo...ja sam mu davao taj novac jer sam bio uvjeren da dajem svojoj obitelji i da joj tako pomazem. Sav novac mi uzima vec 2 godine

- slikovito pokazano u zadnje dvi godine sam zaradio skoro 40 000 kuna a samo 2 800 kuna je islo meni u dzep. Ja sam sebi moram kupovati odjecu hranu i stvari te jos moram kupovati knjige robu i mobitele bratu i sestri.

Posto ce sestra uskoro na fax stari zeli da joj ja platim cijeli fax u ZGu i sve ostalo sta ide uz to, to sam prihvatio jer mi je ona ipak sestra i stalo mi je do nje.

No u medjuvremenu prijatelji su mi otvorili oci, ukazali su mi na to da me moj stari samo iskoristava kao roba te sam jos i saznao da moj stari svoj novac trosi na prijatelje lovce i na puske koje kostaju 1000€ a u kuci govori kako nam je svaka kuna potrebna i kako trebamo stediti i kako si trebamo medjusobno pomagati.

Ja ne znam sta da radim... koji mi je izlaz iz ove situacije


prvo, ok je davati u kucu pogotovo ukoliko tamo zivis, moras ionako placati rezije
ok, jeste pomagati braci i sestrama da se iskoluju

ali bas i nije u redu da ti otac pored sestero djece trosi lovu na nekakve puske

a sto se tice love dobro si jos i prosao, podstanarstvo je skupo, zivot je skup, rezije isto vas je puno....... a sta svi ostali trebaju krepati od gladi ???

Zadnje uređivanje Mantis Religiosa : 14.04.2012. at 04:44.
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 04:53   #129
Quote:
mazgov kaže: Pogledaj post
možda i ide . ali smo je jedn smijer , a to je realan smijer

neko će možda reći , zašto je otac zasnovao taku veliku obitel , a sad se ne može pravovaljano skrbiti o njoj
[B]možda zato što je bio obmanut , jer nam je svima obećavan boljitak , a na kraju sve je palo na njegovu grbaču
mislim obmanu ga je tocno tko i kako ?
kako se obmanjuje inace siromasne ljude da imaju vise djece nego sto uopce mogu prehraniti
svatko normalan zna da ukoliko ti sam ne mozes prezivjeti - ne ides praviti jos i klince.
A na cija ledja bi trebalo pasti prehrana necijih klinaca ? susjedova
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 12:23   #130
Veoma zanimljiv post a i tema VelikoOko91

Mogu čak reći da se suosjećam s tobom, doduše Vas ima mnogo i nekako je ok da pomažeš svojima, ali ipak malo tvoj otac pretjeruje....

Rekao si da tvoj otac ima 6 000 KN plaću, to je super plaća....
Razgovaraj s majkom, mame uvjek su nježnije i shvaćaju dijete svoje

Ja osobno sam imao sličnih iskustva, ali ja živim sam sa svojima, bar sam živio prije 2-3 godine , sad živim sam, svoj sam gazda, imam i brata i sestru ali su oženjeni udati, svojim putem otišli, ja sam živim, radim, i to....Odmaknuo sam se, pomognem nekada, platim nešto režija svojima i to je to...

Moj otac ima oko 4 000 KN plaću, ali dobro im je...

Ja sam se odmah znao s njime suočiti i nije smio dizat ruke na mene, jer to ne dopuštam, zaista mi je žao što si to radio, jer velik novac si mu dao
MarkTom is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 13:45   #131
Quote:
dct4 kaže: Pogledaj post
da, da...opasno ga iskorištava isto kao što je radio dok ga je othranio, dao mu krov nad glavom, školovao ga i čak upisao na fax (nakon završene konabarske mu je dao priliku da podje studirati ioako je on tad jedini bio s primanjima u kući...pa ja znam x primjera u kojima se roditelji odluče ne finacirati "pametnijoj" djeci ni gimnaziju a kamo li fax ukoliko je situacija tako teška)...
vidis ja znam prave roditelje koji su se unatoc losoj situaciji lavovski borili da bi svojoj djeci omogucili sto bolji start
mislim, da bi to uostalom ucinio svaki pravi roditelj

i da svaki pravi roditelj treba dati svome djetetu priliku za studijem ukoliko doticni pokaze zelju cak i u slucaju ne dovrsavanja istoga
roditeljska ljubav ne bi trebala imati cjene
Mantis Religiosa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 14:11   #132
Quote:
MarkTom kaže: Pogledaj post

Ja osobno sam imao sličnih iskustva, ali ja živim sam sa svojima, bar sam živio prije 2-3 godine , sad živim sam, svoj sam gazda, imam i brata i sestru ali su oženjeni udati, svojim putem otišli, ja sam živim, radim, i to....Odmaknuo sam se, pomognem nekada, platim nešto režija svojima i to je to...
kako bi se ti rado vratio na ćaćine jasle , al očito te otkantao
saš vidit kako je tvrd kruh kad ga jedeš svojim zubima...
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 17:19   #133
na ovo bih dodala subjektivnu sitnicu
mnogo mladih ljudi je otišlo od roditeljskih "jasli" (i ja pripadam istima) i to bez svađe i otrovnih izjava, a što je najbolje u ovoj priči- nikoga nisam čula da žali zboz svoje odluke o osamostaljivanju
često sam čula primjedbe drugih, a i samih "aktera", koji su zbog vlastite pasivnosti, lijenosti, ili najčešće komocije i bezbrižnosti ostali živjeti sa roditeljima
koja mi korist biti na roditeljskim jaslama prvih pedeset godina života, a kada roditelji poumiru, a ja stara i nesnalažljiva - što tada učiniti, kako se prilagoditi
naravno da je samostalni kruh u početku tvrd , ali baš taj tvrdi kruh i neudobnost, nas tvrdoglavo tjeraju naprijed u pobjede i osiguravanje "mekoga" i slatkoga kruha za nas i našu djecu jednoga dana
zato dajem savjet mladim osobama , da ostave roditelje da ostare u miru, a eventualne greške roditelja neka im služe kao svjetao primjer u životu i ako su starci griješili- ti nemoj, ili smanji greške na najmanju razinu
rosa967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 20:21   #134
Slažem se sa tvojim postom. Mene recimo je moje iskustvo s ocem naučilo kakav da jednog dana NE budem otac svojem djetetu...
Headbanger is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2012., 22:10   #135
Mislin da puno nas ima iskustva sa roditeljima kakva ne želimo prinit na svoju dicu, pogotovo mi koji smo odrastali u devedesetima.
Ali isto tako iman i vlastita iskustva koja san radia ka dite od kojih 5-6-7-8 godina koja ni u ludilu neću dopustit svojoj dici, a za to npr. moji roditelji nisu ni znali uglavnon. Penjanje po visokin stablima, penjanje po fasadi zgrade do 2.-3. kata, glupiranje po balkonskoj ogradi, gađanje stinama i dolazak doma krvave glave, čepaljke, ludiranje sa biciklon... Za ovakve stvari je bilo normalno dobit batine, bar u to vrime i u mojen okruženju.
Dakle, iz vlastitih iskustava, iz svojih djela i djela roditelja triba pametnije sutra postupat prema svojoj dici.
DelmatST is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2012., 01:00   #136
Quote:
rosa967 kaže: Pogledaj post
i ako su starci griješili- ti nemoj, ili smanji greške na najmanju razinu
lako je to reći, ali za takvu promjenu je uglavnom potrebna dobra kognitivno -bihevioralna terapija. ljudi se često trude ponašati drugačije od lošeg ponašanja koje su gledali i naučili od svojih roditelja, pa se najčešće ponašaju suprotno (a ne treba biti suprotno, već različito) ali to naučeno ponašanje je na nekin način urezano i zapisano u nama i uvijek izbija kad su ljudi gladni, umorni, pod stresom, iscrpljeni... (a to je opet često). ljudi ih često ni ne prepoznaju, ili ih prepoznaju prekasno. nije potrebno samo odbaciti ponašanja roditelja, već treba naučiti nova i usvojiti pozitivne načine ponašanja. i onda opet dolaze ta loša, naučena ponašanja, ali ih onda osoba zna prepoznati i zaustaviti na vrijeme i primjeniti ono naknadno naučeno, pozitvno ponašanje.
glora's bastard is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 18:10   #137
Po meni, autor posta previše novaca daje ocu. Red je, da daje novac za hranu, eventualno nešto za režije, ali gotovo cijela plaća....
Dovoljno je nekih 1000kn za hranu, plus 500 neka bude za režije (voda, struja..)
S obzirom da ima malu plaću.

Više od toga nema smisla. Onda se može odmah odseliti u podstanarstvo i uzeti cimera. Ili bolje, cimericu.
Shvaćam da žali sestru koja želi na studij, ali nije dužan školovati sestru, kupovati im školske knjige i mobitele, dok otac uživa u svom lovačkom hobbyju.
Nije ovo početak 20 stoljeća, kada se novac u obitelji držao na okupu u zajedničkoj kasi, živjelo se u produženoj obitelji, cure nisu radile...
Lijepo je imati braće i sestara, ali nije autor posta napravio svu tu djecu, već
roditelji.
Sestra, ako želi na studij, morati će zasuti rukave i raditi po ljeti ili si naći kakav honorarni posao.
Treba razgovarati i sa sestrom i sa ocem i majkom. Sjesti za stol i razgovarati.
Ako otac izgubi živce ( pazi da se ne uhvati puške), onda nađi drugi smještaj. Ili tako ili će vječno skrbiti za obitelj. A što kad želi osnovati vlastitu obitelj?
smedjišećer is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2012., 19:34   #138
Quote:
smedjišećer kaže: Pogledaj post
Po meni, autor posta previše novaca daje ocu. Red je, da daje novac za hranu, eventualno nešto za režije, ali gotovo cijela plaća....
Dovoljno je nekih 1000kn za hranu, plus 500 neka bude za režije (voda, struja..)
S obzirom da ima malu plaću.
junaka naše priče je ćaća zaposlio u šumariji i to sezonski , s obzirom da mu fax ''nije išao'', znači otac je bio spreman i njegov fax financirati
a sad se pitamo s obzirom da je posao sezonski , što s onim mjesecima kad naš junak ne radi , kako će tad plaćat hranu i režije ili misliš da bi opet na ćaćinu grbaču
njegov fax bi bio financiran od usta cijele obitelji pa zašto onda nebi i on barem dijelom financirao fax svoje sestre
mislim da bi naj bolje bilo da ga ćaća nogom u guzicu izbaci van u svijet , pa nek malo0 okusi i brzo će dogmizati natrag i neće mu više pizdarije padat na pamet
__________________
kad magarac nauči , magarac zna
mazgov is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.05.2012., 19:55   #139
evo ja imam skromne starce s penzijama i ja nek zaradim oko 5000kn na mjesec njima dam 2000 hiljade opet meni ostane 3000 hiljade za opijanje,gluposti.a za hranu to svratim kod keve ipak sam naučen na njenu kuhinju,a kad sam daleko zadovoljim se i sendvićom,samo ja baš grješim umjesto da štedim na banku stavim ili sve dam starcima ja tražim što veće birce da se napijem.evo moj primjer kad dobijem plaću pošaljem dve tisuće starcima,onda me 10 dana nema doma sve tri hiljade dam u piće i sljedećih 20 dana jedem kod keve i pravim se fin.čak imam i kredita za vratit umjesto da vraćam nemogu odoljet bircima.
zabogi is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 08:28   #140
Quote:
zabogi kaže: Pogledaj post
evo ja imam skromne starce s penzijama i ja nek zaradim oko 5000kn na mjesec njima dam 2000 hiljade opet meni ostane 3000 hiljade za opijanje,gluposti.a za hranu to svratim kod keve ipak sam naučen na njenu kuhinju,a kad sam daleko zadovoljim se i sendvićom,samo ja baš grješim umjesto da štedim na banku stavim ili sve dam starcima ja tražim što veće birce da se napijem.evo moj primjer kad dobijem plaću pošaljem dve tisuće starcima,onda me 10 dana nema doma sve tri hiljade dam u piće i sljedećih 20 dana jedem kod keve i pravim se fin.čak imam i kredita za vratit umjesto da vraćam nemogu odoljet bircima.
Mislim da je ovdje problem u alkoholu a ne starcima
C2H5OH is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger