Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Dekorativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2007., 02:45   #1
Olovke za usne

Koje olovke za usta smatrate dobrima? Dosad sam koristila Manhattenovu X-treme last (ona što se ne mora šiljiti...)...bila zadovoljna, ali kad mi je trebala nova olovka, nije bilo "moje" boje, pa sam kupila Bourjois - ne valja mi, jako je suha i tvrda. Dakle, što vi preporučujete, i zašto?
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 10:31   #2
Meni je PUPA zakon! Godinama koristim njihove olovke za usta br. 4 i 6
__________________
Iman
iman is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 10:47   #3
nisam jos nasla neku s kojom sam zadovoljna
emergence is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 12:08   #4
S Nivea dekorativom sam nezadovoljna,ali njihova olovka za usne neutralne boje-stay on lip liner(ne mora se oštriti),odlična mi je Br. je 01 pink brown..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 12:13   #5
Quote:
PERLA-zd kaže:
S Nivea dekorativom sam nezadovoljna,ali njihova olovka za usne neutralne boje-stay on lip liner(ne mora se oštriti),odlična mi je Br. je 01 pink brown..
kolko košta to?
__________________
klikni ovdje--->X
ambasadorica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 12:24   #6
meni bi trebala neka u boji mesa. zna li netko neku dobru?
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 12:24   #7
40kn
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 12:31   #8
Ova od Nivee je u boji mesa..izgleda malo tamnije na ruci,ali na usnama je super i paše na sve one ruževe bež-neutralnih nijansi..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 12:38   #9
Quote:
PERLA-zd kaže:
Br. je 01 pink brown..
znaci, tu da kupim?
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 12:38   #10
samo se nadam da ne vuce na rozno...
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 12:54   #11
Quote:
-ana- kaže:
samo se nadam da ne vuce na rozno...
Ne vuče na rozo,čak na onom umjetnom svjetlu izgleda smeđa,ali nije..
PERLA_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2007., 23:55   #12
...ne koristim olovke al sam prije dvi god otkrila flomastere odnosno markere za usne...meni je to fantastično,mogu se nanosit na cijele usne,malo pričekaš da se osuši,pa preko labello i usne mi imaju jak ton,a izgleda potpuno prirodno...iman boje mesa od YSL i bordo od lancomea
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 00:29   #13
Quote:
gica kaže:
...ne koristim olovke al sam prije dvi god otkrila flomastere odnosno markere za usne...meni je to fantastično,mogu se nanosit na cijele usne,malo pričekaš da se osuši,pa preko labello i usne mi imaju jak ton,a izgleda potpuno prirodno...iman boje mesa od YSL i bordo od lancomea
prvi puta cujem za markere,odnosno flomastere za navedenu primjenu
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 01:03   #14
Quote:
gica kaže:
...ne koristim olovke al sam prije dvi god otkrila flomastere odnosno markere za usne...meni je to fantastično,mogu se nanosit na cijele usne,malo pričekaš da se osuši,pa preko labello i usne mi imaju jak ton,a izgleda potpuno prirodno...iman boje mesa od YSL i bordo od lancomea
e to čudo imam i ja,moje izgleda u biti kao korektor s onim kao dlačicama kroz koje se ispušta boja..uh,jesam objasnila dobro isto od ysl u boji mesa,meni super,samo pri kraju več..
__________________
here we go again...
patrysa is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 01:12   #15
Quote:
patrysa kaže:
e to čudo imam i ja,moje izgleda u biti kao korektor s onim kao dlačicama kroz koje se ispušta boja..uh,jesam objasnila dobro isto od ysl u boji mesa,meni super,samo pri kraju več..
koja je to tocno nijansa mesa od ysl? kolko kosta? gdje ga ima za kupiti?
__________________
.
-ana- is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 03:28   #16
E, pa tako nešto bi i meni trebalo! Jer ne koristim ruž, nego sam olovkom malo tamnijom od boje usnica iscrtavala rub usnica, pa onda prstom malo razmazala prema unutra (prema usnicanma) da se izgubi ta oštrina ruba, pa onda preko svega sjajilo (ili čak bez njega). Ovaj marker, i takva neka malo tamnija boja mesa je za mene!
Špranja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 08:33   #17
Meni odlična od She za 19ak kn boja 02 i ne šilji se!
bucek is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 09:35   #18
...na moju veliku žalost,YSL lip markera više nema...bilo ih je samo u nekoj zimskoj kolekciji prije 2 god,a našla san i lani još neke zaostale primjerke na sniženju...
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 10:21   #19
..ovaj od lancomea je isto dobar,zove se poison of love,samo šta je dosta tanji kistić nego YSLov(on je baš debel ko pravi marker),a ovaj je više ko flomaster i boje su jače...samo,važno ih je nanosit baš na gole i čiste usne,a ne preko pudera ili labella jer se kistić uništi pa puno slabije ispušta boju..ja san tako zajebala prvi koji sam imala od YSL..meni je čak i odgovaralo da boja bude slabija,nekako mi je draži kad se malo istroši...ako ga ko još negdi nađe,obavezno javite...ubila bi za crveni...
gica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2007., 18:16   #20
meni su najbolje PUPINE
frenchkiss is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.