Natrag   Forum.hr > Razno > Baš razno

Baš razno Teme za koje još nije otvoren specijalizirani podforum.
Podforumi: Kolekcionarstvo, Quizorama.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2007., 12:27   #61
Kaj ti je, ne bih ja testise nikad pržila. Nježna je to i simpatična čeljad.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 12:59   #62
Quote:
cosanostra kaže: Pogledaj post
Inače, šoker možeš i koristiti kao sredstvo kontracepcije.
Kad misliš da je on pri kraju, samo nasloni na testise i uključi ga.
Niti pilule nisu tako pouzdane kao ova metoda. Naravno, ako je u pitanju onaj od 750 000 V.
Onaj od 10 000 nije tolko siguran, ali može poslužit.
ae, a ako ti je frajer biba brifer, soker moze biti i seksualno pomagalo.
__________________
It's like a finger pointing at the moon. Don't look at the finger, or you will miss all that heavenly glory.
rompepe is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 13:21   #63
Samo vi pišite ideje za šta ga mogu sve koristit kad kupim
__________________
If you are not too long, I will wait here for you all my life. (O.W.)
dainty is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 14:13   #64
ja imam sprej, i fin je..funkcionalan

imala sam i soker ali su mi ga uzeli. znala sam bit malo nagla kad bi si koju vise popila.

visoke pete isto znaju pomoci, kad treba, mogu bit ubojito sredstvo.
__________________
Delay is the deadliest form of denial.

"If you are going through hell, keep going" ; W. Churchill
pussy galore is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2007., 18:53   #65
Quote:
rompepe kaže: Pogledaj post
ae, a ako ti je frajer biba brifer, soker moze biti i seksualno pomagalo.
Evo kaj piše na toj stranici:
Quote:
Šoker neće prouzročiti samo bol. Energija pohranjena u šokeru se "ubrizga" u mišićni sustav napadača što vrlo brzo prouzroči veliku slabost. Ovaj brzi radni ciklus trenutačno iscrpi šećer iz krvi napadača pretvarajući ga u mliječnu kiselinu. Ukratko, napadač nije sposoban stvoriti nikakvu energiju za svoje mišiće pa njegovo tijelo postaje nefunkcionalno. Šoker također prekida slabe neurološke impulse što izravno utječe na voljni pokret mišića.
Ne može prouzročiti trajna oštećenja.
Ono važno je kvotano.
Samo treba to pažljivo koristiti, da ne dođe do impotencije.
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 15:09   #66
Quote:
cosanostra kaže: Pogledaj post
Evo kaj piše na toj stranici:


Ono važno je kvotano.
Samo treba to pažljivo koristiti, da ne dođe do impotencije.
za nase mladje citatelje:

"'Jedan od onih koji su prekoracivali ljudske mogucnosti bio je Biba Brifer, covjek bez ijedne dlake na glavi, covjek bez trepavica, koji se prvi puta pojavio u emisiji Nedjeljno popodne, emitiranoj te sedmice iz novosadskog studija. U rukama je drzao dvije gole zice ukljucene u struju i smjeskao se televizijskom gledateljstvu. Nakon toga je kao strujni provodnik pomogao jednom jajetu da se skuha i u slast ga pojeo. Fakat je bilo tvrdokuhano. Pola Jugoslavije tog je popodneva pricalo o Bibi Briferu, a druga polovica pricala je o njemu vec sljedece nedjelje kada je Biba Brifer proveo struju kroz sebe i tako ukljucio gramofon.

Nakon toga skoro da vise i nije bilo zabavne emisije u koju ga ne bi pozvalo kao gosta. On bi se uvijek prikljucivao na struju i radio sve ono sto bi radila i najobicnija snura i zica kroz koju tece struja. I njoj je, kao i Bibi Briferu, trebao samo utikac. Ali svi smo ipak bili fascinirani jer je pred nasim ocima bio covjek koji prekoracuje ljudske mogucnosti i uopce nam nije bilo vazno sto to prekoracivanje nije imalo ama bas nikakvog prakticnog smisla i sto s Bibom Briferom mi kao narod, mi kao Jugoslaveni, nikoga i nista nismo mogli pobijediti jer se nitko u prikljucivanju na struju nije ni takmicio.

A onda su zaredali strucnjaci iz raznih domena koji su mjesecima objasnjavali kako Bibi Briferu polazi za rukom da ga ne ubije struja. Njihova misljenja su se uglavnom razilazila, ali to je bio samo dodatni argument da povjerujemo da Biba cini cuda i da su ta cuda strasno vazna i da nas na neki nacin cine izabranim narodom. Mi se nismo usudjivali prikljuciti na struju, ali smo imali jednoga koji je to radio bez ikakvih problema. Biba Brifer je na neki nacin bio kao Mujo iz viceva o koncentracijskim logorima koji je podjebavao Svabe kada su ga pokusavali ugusiti plinom."
__________________
It's like a finger pointing at the moon. Don't look at the finger, or you will miss all that heavenly glory.
rompepe is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 16:38   #67
Čitao sam o njemu već...
kao, nema znojne žlijezde il tak nekaj.
Al sad znam još više...
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 16:58   #68
Ovo je prva liga boxer... jedan udarac rjesava sukob 100%...

Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 17:01   #69
Ovo je trenutno popularno u USA, rukavice sa plocicama od kevlara, murija ih ima, sut u glavu i fraktura milijun...

Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 19:43   #70
U,jebote. Kolko je to teško? Sigurno imaju 3-4 kile. Al ko bi to nosil onda?
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2007., 22:04   #71
Imaju pola kile zajedno po 250 grama svaka rukavica, posto je kevlar ultra lagan a kvrst ko stjena stovise odbija metke, nekada su imale po 2 ili 3 kg kada se punilo olovom ali sada su tu ultra cvrste legure laganog metala i posebne zilave plastike, di te to pogodi i u najcvrsci dio glave(celo) napravi ti potres mozga i manji udarac... http://www.selfdefence.com/police/gloves/defense.htm

Evo recimo ove su ti jako popularne SAP gloves(Policijske) sa celicnim pojacanjima na prstima... Teske 250 grama(svaka), izgledaju kao normalne rukavice, a kad nekoga opalis u glavu, makar to bio Cro Cop, pada na pod ko stablo, garantirano... http://www.selfdefenseweapons.com/sapgloves.htm



Law Enforcement SAP Gloves with steel shot knuckles. 8oz. per glove of steel shot sewn into the knuckle area, and made of high quality leather that provides wrist and forearm protection. Superior to that of powdered lead. This impact tool will stun and subdue the violator in their tracks. Available in Large or X-Large.

These steel filled gloves are now available to the public. Please check with your local law enforcement agency for any restrictions on the use of these gloves. The X-Large SAP Gloves are closer to Large size and the Large size are closer to Medium. Please keep this in mind when ordering.
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 10:03   #72
Opa, Josey Wales! Struka? Hobi?
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 11:02   #73
Već se napalila...
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 12:08   #74
Quote:
Opa, Josey Wales! Struka? Hobi?
Ma to koristim samo kada u fusu utjerujem dugove hehe, salim se... posto sam vozio motor, slicne rukavice su mi vise puta spasile ruku prilikom pada... Kakvo tek bikersko odjelo imam... Isti sam Mad Max....
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 13:12   #75
Quote:
cosanostra kaže: Pogledaj post
Već se napalila...
['dʒeləs]?
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
posto sam vozio motor
u klubu (koji?) il' si solo bajker?
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 13:21   #76
Solo biker... sta si i ti bikerica???
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 13:33   #77
Ne. Frendice su mi. I njihovi mužjaci. Pa znam brijat' s njima po susretima.
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:02   #78
Lijepo... morat cu malo cesce navracat na te susrete...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 14:23   #79
Dobro, je. Nismo otišli nimalo offtopic...
cosanostra is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.08.2007., 15:21   #80
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:30.