Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.03.2011., 18:38   #81
meni je bila super nivea aqua sens.dnevna, ali ako bi slucajno rukama tijekom dana prenjela s lica blizu ociju (uvijek nesto kopkam dok ucim) - kaos- suze nisam mogla zaustaviti kako je peklo
efghi is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 19:56   #82
srećom ne mogu se sjetiti baš svega ali sve mi je neugodno napisati od čega sam sve dobila neku nuspojavu i alergiju

- balea urea okoloočna - nedavno kupljena, izazivla mi je termo efekt i kapci su mi bili natečeni ko da sam alergična na ambroziju
- mf 2000 calorie maskara - najprije nelagodan osjećaj i težina na očima a kasnije i suze, svaki treptaj me bolio od nje
- bioderma sensibio micelarna - isušenost i vodeni prištići
- vichy aqalia termal krema - užasno me svrbilo lice pa su se stvorili sitni vodeni prištići
- balea neka voćna pjena za depilaciju - fino spali kožu do boli i ostavi dlake
- dove - sve što sam ikad probala rezultiralo je jaukanjem
* od šampona sam dobila gadnu perut i isušenost i kose i vlasišta
* dezić me brutalno spalio
* piling, gel za tuširanje i onaj uljni gel su mi izazvali takav nepodnošljiv svrab i guljenje kože
* od losiona sam izgledala ko da me netko mlatio koprivama
* univerzalna krema mi je nepodnošljiva i koža izgleda bolesno od nje, s njom sam kasnije mazala cipele
* tekući i kruti sapun su mi izazivali svrab i ispucanu kožu
stvarno mi jasno kako mi baš ništa ne odgovara ali bit će da sam ja fenomen i sigurno me nikad ne bi angažirali za svoja testiranja jer bih kvarila prosjek naime dođe mi da se objesim kad mi netko pokloni bilo što od dovea
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 23:41   #83
nije nikakva alergija ali znao me peckati oko očiju onaj zeleni okoloočni garnierov serum za podočnjake s kofeinom...pa ne kužim zašto peče kad je i namijenjen području oko očiju


Uploaded with ImageShack.us
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 23:43   #84
A nemaju svi istu reakciju, vjerojatno ti neki od sastojaka ne paše. Mene ne peče, al isto tak nemam nikakve koristi od njega, prosljedila sam ga mami.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.03.2011., 23:45   #85
Eh.. kod mene 90% okoloocnih stvari izazivaju nelagodu, suze mi oci, zacrvene se, i svasta
Tako da sam odustala od njih
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 08:20   #86
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
: padaunesvijest:

A ja kukam kako su mi pored podočnjaka, počeli i oticati kapci
Tek sam nedavno kupila nju, žao mi baciti, šta sad da radim. I to baš pazim na okoloočno područje najviše.
Probat ću večeras i sutra da ne stavim, pa ću vidjeti.
poslat ću ti ja svoju isto tako vrlo malo korištenu pa neka se druže. i moja stoji bez veze...
u međuvremenu nisam kupila nikakvu drugu okoloočnu, ali morat ću. od dnevne koju trenutno koristim a koja mi je o.k. za lice suze mi oči ako dođe preblizu.

ali ne znam šta ni koju
Konkubina is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 13:51   #87
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
- dove - sve što sam ikad probala rezultiralo je jaukanjem

* univerzalna krema mi je nepodnošljiva i koža izgleda bolesno od nje, s njom sam kasnije mazala cipele
Meni je tako sa onom Niveom običnom, koža, čak i na rukama, mi od nje izgleda kao voštana i nekako žućkasta i pojavljuju mi se sitni prištići puni vode Ali dušu daje za mazanje vojničkih čizma

Alergijske/neugodne/katastrofalne reakcije sam imala na:
- Rosal Antstress, dnevna i okoloočna; dnevna krema mi je stvorila ogromne bolne prišteve, a zbog okoloočne su mi toliko natekli kapci da nisam mogla otvoriti oči, a usput je sve peklo. Srećom, par dana Claritinea i Avene Skin Recovery je sredilo situaciju;
- Oriflame Urban Shield tekući puder; koristila sam samo tester i bilo mi je dovoljno, koža je bila glatka, ujednačene boje i sve to, ali prištevi koji su izbili su bili ogavni; i ovdje situaciju spašava Avene;
- Avon Incandessence krema za tijelo; ne znam da li se dalje proizvodi, ali mene je doslovno spržila, nakon što sam ju nanijela samo me počela peći koža po cijelom tijelu, pojavile su se crvene fleke; brzo sam se istuširala i namazala aloe gel.

Iz svega ovoga naučila sam da uvijek pri ruci moram imati tubicu Skin Recovery
__________________
Sit alone and celebrate good times of change Sit alone, annihilate all words of praise When it all seems to spell disaster...

"You all like climbing mountains, don't you?""I don't. I like smoking, drinking and ordering in restaurants."
Inanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 14:05   #88
Imam alergiju na Nivea Visage Refreshing Facial Wash Gel,a svi ostali
Nivea proizvodi za lice i tijelo su mi odlični.Od ovoga mi otiču očni kapci.
mavita is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 14:12   #89
Elizabeth Arden Intevene linija.
Dakle užas.Imala probni kreme za lice i oko očiju.Ko spržena čikom oko očiju a lice mi je doslovno bridilo.

Od make upa max factor pan stick mi je doslovno pojeo kožu tam di sam ga nanijela
andyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 17:14   #90
Quote:
Inanna kaže: Pogledaj post
Meni je tako sa onom Niveom običnom, koža, čak i na rukama, mi od nje izgleda kao voštana i nekako žućkasta i pojavljuju mi se sitni prištići puni vode Ali dušu daje za mazanje vojničkih čizma

...
Iz svega ovoga naučila sam da uvijek pri ruci moram imati tubicu Skin Recovery

ne mogu reći da od plave nivee dobijem sad neki osip al mi isto nije dobra, svrbi me od nje od nivee soft također.
Quote:
andyca kaže: Pogledaj post

Od make upa max factor pan stick mi je doslovno pojeo kožu tam di sam ga nanijela
znam da na ovom forumu ima hrpa pobornica pan sticka i onog old school erace korektora, ali meni su to dva najgora pudera/korektora koja sam u životu imala od mirisa, teksture, podtona, načina nanošenja, trusenja, ma svega. meni su također pojeli kožu, gdje god nanesem iskoči bora i koža se zategne ko da je spaljena koristila sam ih maksimalno 3 puta pa sam ih poklonila no frendice su bile zadovoljne
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 17:30   #91
Quote:
Konkubina kaže: Pogledaj post
poslat ću ti ja svoju isto tako vrlo malo korištenu pa neka se druže. i moja stoji bez veze...
u međuvremenu nisam kupila nikakvu drugu okoloočnu, ali morat ću. od dnevne koju trenutno koristim a koja mi je o.k. za lice suze mi oči ako dođe preblizu.

ali ne znam šta ni koju
Da, sirotoj će joj biti dosadno na noćnom stoliću. Tako joj i treba kad učini da izgledam k'o žaba
Ne znam ni ja šta ću, trenutno nisam u prilici eksperimentirati sa skupim kremama. Imam Green Line okoloočnu kremicu, nije neka čudotvorna, ali je blaga i hrani. Potrošit ću tu, pa onda razmišljati.

Inače, bilježim da je ovo jedini Nivein proizvod na koji sam alergična. Od svih, meni prednjače L'Oreal i Dove (iako mi je ona njegova Silk krema jedna od najboljih za tijelo)

- Dove linija sa ekstraktom krastavca: dobila sam crvene vodene prišteve od nje, brrr.
- Maska za obojenu kosu: kosa mi nikad nije bila gora, stanjila se i počela ispadati. Ista stvar sa šamponom.
- L'Orealova rumenila (prištevi)
- L'Orealovi skidači šminke (sitni osip)
- L'Orealove farbe za kosu (koža tjemena mi se počela guliti i perutati )
- L'Orealov Demaque Expert pjena za skidanje šminke: lice mi se počelo guliti


Od ostalih:

- Palmolive krem gel za tuširanje sa kokosom, bademom, trešnjom i onaj sa medom i mlijekom: koža svrbi i svrbi, onda se crveni i peruta. Zatim mi popucaju kapilari
- Avonovi korektori, svi
- Max Factorov Pan stick, izazvao mi je osip
- Max Factorov stari korektor (onaj tamnoplavi u sticku), perutanje.
- Max Factorova 2000 Calorie maskara (crvenilo, bol, plač). Inače su mi sve ostale njihove maskare izvrsne, ali ova je horor.
- Oriflame ruževi me peku za usne, doduše nisam odavno neki koristila.
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 19:44   #92
Quote:
MelodyNine kaže: Pogledaj post
- Palmolive krem gel za tuširanje sa kokosom, bademom, trešnjom i onaj sa medom i mlijekom: koža svrbi i svrbi, onda se crveni i peruta. Zatim mi popucaju kapilari
meni palmolive ima dobre gelove za tuširanje, ne mogu vjerovat da su ti kapilare popucale od njih. pa koliko dugo si ih koristila?
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 21:26   #93
ja nemrem vjerovat da žene imaju tolko problema sa rosalom..njih sam uvijek smatrala sigurnom zonom.ali istina da nikad nisam probala na licu.
potpisujem za max calorie 2000,jako me je smetala. dok je moja mama koristi otkad postoji ta maskara i nikad problema
d pod zadnje sam os essence ružaa u rozom pakiranju dobila dva gnojna prišta na rubu usne. opčenito od essenca i she-ja sam dugo koristila mousse pudere i rumenila i skužila da su mi uništili ten-od potkožnih do zadebljalih mitesera do malih gnojnih

Zadnje uređivanje sunchych : 29.03.2011. at 21:40.
sunchych is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 22:30   #94


na ovu paletu s ebay-a mi zna izbit crvenilo i svrbez pa se koza sasusi i pocne ljustit
pomaze kad stavim bazu za sjenila i ispod kao podlogu neko kvalitetno sjenilo pa preko upotrijebim ovo.. ali bez ajme majko :/
a tako su lijepe i pigmentirane bojice
__________________
I'm tired of walking on eggshells so terrified to fail...
goddess22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2011., 23:25   #95
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
meni palmolive ima dobre gelove za tuširanje, ne mogu vjerovat da su ti kapilare popucale od njih. pa koliko dugo si ih koristila?
Koristila sam ih jedno mjesec dana naizmjenično (uvijek imam dva-tri gela za tuširanje u upotrebi, pa mijenjam). Svima oko mene su dobri, i meni se sviđa miris, ali kad sam prestala s njima se tuširati, problem je nestao.

Jedini Palmolive koji mi to ne izazivaju su oni sa narom i mandarinom, ali mi je dugo trebalo da se usudim testirati ih
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 18:57   #96
Neutrogena Visibly Clear pink grapefruit-gel za umivanje
Nakon umivanja s njim lice mi je doslovno nateklo i pocrvenilo te me žarilo ko blesavo. Mislim već se godinama umivam raznim gelovima prije spavanja, al ovako mi koža nikad nije reagirala. Trebalo je skoro 3 sata da se crvenilo povuće i lice malo splasne
mimimozica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2011., 19:03   #97
meni jako smeta nivea (lice i tijelo) dobijem osip
osipam se i od palmolive gelova za tusiranje

kod mene pali samo dermokozmetika (na zalost)
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2011., 18:46   #98
evo da nadopunim- od alverde sjenila izgledam kao da me je netko išamarao koprivom
sunchych is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 21:01   #99
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
srećom ne mogu se sjetiti baš svega ali sve mi je neugodno napisati od čega sam sve dobila neku nuspojavu i alergiju

- balea urea okoloočna - nedavno kupljena, izazivla mi je termo efekt i kapci su mi bili natečeni ko da sam alergična na ambroziju
divno a taman je hvalim tamo na balea topicu i raspitujem se dal se sastav promijenio

ako netko zna do čega bi mogao biti termo efekt , evo:
Aqua, Urea, glycerin, decyl oleate, squalane, caprylic/capric triglyceride, simmondsia chinesis oil, persea gratissima oil unsaponifiables, c14-22 alcohols, saccharide isomerate, panthenol, c12-20 alkyl glucoside, sodium acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, palmitoyl proline, polyisobutene, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, sodium citrate, magnesium palmitoyl glutamate, sodium palmitoyl sarcosinate, sorbitan oleate, hydrolyzed algin, caprylyl/capryl glucoside, chlorella vulgaris, xanthan gum, phenoxyethanol, ethylhexylglycerin, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, isobutylparaben, propylparaben, parfum





Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
- mf 2000 calorie maskara - najprije nelagodan osjećaj i težina na očima a kasnije i suze, svaki treptaj me bolio od nje
- bioderma sensibio micelarna - isušenost i vodeni prištići
E, ovo pak ne mogu potpisati, meni je oboje fantastično baš što se tiče neizazivanja reakcija
__________________
"Gdje je nestao čovjek...?"
G.B.
dark_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 23:07   #100
Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
divno a taman je hvalim tamo na balea topicu i raspitujem se dal se sastav promijenio
meni stvarno nikako nije odgovarala dok mi je balea urea sos serum jedan od boljih proizvoda tog ranga ikad isprobanih. koristila sam ga i u području oko očiju i nije bilo nikakvih nuspojava


Quote:
dark_star kaže: Pogledaj post
E, ovo pak ne mogu potpisati, meni je oboje fantastično baš što se tiče neizazivanja reakcija
gori ten od onoga izazvanog biderminom micelarnom sam imala samo nakon alergije na penicilin

usput da spomenem svoje iskustvo sa cadea vera zelenom maskom >25 za vlaženje čini mi se da je čak jedna od forumašica na svom blogu opisala iskustvo identično mom. to je definitivno proizvod koji ne bi preporučila nikome da ga kupi jer u roku par minuta spali kožu da jednostavno postane nepodnošljivo imati tu masku na licu onih desetak minuta koliko je predviđeno držanje koža odjednom postane abnormalno crvena i natečena i meni je trebalo 24 sata uz dosta špricanja termalnom da mi taj otok splasne i vrati se prirodno stanje.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:32.