Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2011., 22:38   #2001
što nema večeras baš komentara vi biće ovo odavno odgledali
eto, ja samo htjela komentirat kako mi je bila jako lijepa ona scena jakova i lare večeras, on mi je baš bio uvjerljiv i bome sam mu povjerovala da se onako iskreno kaje za sve. imam osjećaj da tek sad pomalo shvaća kako je u biti i on pogriješio u cijeloj ovoj priči i to mi je drago
uglavnom super scena
ostatak epizode
osim nele
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Old 12.12.2011., 22:44   #2002
Quote:
hope.cc kaže: Pogledaj post
što nema večeras baš komentara vi biće ovo odavno odgledali
eto, ja samo htjela komentirat kako mi je bila jako lijepa ona scena jakova i lare večeras, on mi je baš bio uvjerljiv i bome sam mu povjerovala da se onako iskreno kaje za sve. imam osjećaj da tek sad pomalo shvaća kako je u biti i on pogriješio u cijeloj ovoj priči i to mi je drago
uglavnom super scena
ostatak epizode
osim nele
cek,cek..kome si povjerovala Jakovu ili Hercegu?.. ne vjerujem(salim se,naravno)..
a cure su izgleda ispred nas sa epizodama
carna is offline  
Old 12.12.2011., 22:53   #2003
Quote:
carna kaže: Pogledaj post
cek,cek..kome si povjerovala Jakovu ili Hercegu?.. ne vjerujem(salim se,naravno)..
a cure su izgleda ispred nas sa epizodama
ne stvarno, bio mi je skroz dobar, pa čak i u onoj sceni kad se lara izderala na njega, imala sam osjećaj ko da mu je tu došlo do glave što se događa i da mora prestat pametovat, a herceg mi je to super odradio
eto htjela sam ga pohvalit sad kad mi se svidio. je da me i dalje malo živcira jer je ko utvara s onom kapuljačom, ali te 2 scene su mi bile super...
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Old 12.12.2011., 23:07   #2004
Quote:
hope.cc kaže: Pogledaj post
ne stvarno, bio mi je skroz dobar, pa čak i u onoj sceni kad se lara izderala na njega, imala sam osjećaj ko da mu je tu došlo do glave što se događa i da mora prestat pametovat, a herceg mi je to super odradio
eto htjela sam ga pohvalit sad kad mi se svidio. je da me i dalje malo živcira jer je ko utvara s onom kapuljačom, ali te 2 scene su mi bile super...

aj drago mi je,mada..nemoj ga sad vise hvaliti(da ga ne ureknes,da se ne pokvari i nama kojima je standardno dobar)
a i mene nervira i kapa i kapuljaca..i iskreno se nadam da ce kad vrate malenog,zavrsiti i ta ''krimi-faza''.
carna is offline  
Old 12.12.2011., 23:28   #2005
ej cure a zasto vi ne gledate sa nama na kanal5?
bilo bi zanimlivije da svi isto gledamo a ne mi ispred a vi za nama..ne mozemo isto komentarisati
hope imam osjecaj, da ces jos zavoljeti jakova/hercega u narednih ep. i,da ce ti ga bit jako zao...vidjeces
neznana89 is offline  
Old 12.12.2011., 23:32   #2006
Quote:
neznana89 kaže: Pogledaj post
ej cure a zasto vi ne gledate sa nama na kanal5?
bilo bi zanimlivije da svi isto gledamo a ne mi ispred a vi za nama..ne mozemo isto komentarisati
hope imam osjecaj, da ces jos zavoljeti jakova/hercega u narednih ep. i,da ce ti ga bit jako zao...vidjeces
a ne znam, naučila sam na ovaj termin u 9, često popodne ne budem kući ili zaboravim (u biti ne znam ni u koliko to sati bude)...
__________________
“Don't ever think you're alone here, we've just been trapped in different hells, and people aren't against you dear, they're just all for themselves.”
hope.cc is offline  
Old 12.12.2011., 23:51   #2007
ma i mene termin nervira pogotovo sto nije uvijek isto. Obicno nekad izmedju 16.45 i 17.00 pocne. Online programski raspored im je skroz pogresan pa me to zeza.

Ali fino mi je nekako biti ovako ispred, prije cu se rijesiti glupe otmice. Bas su razvukli. Nista se konkretno se ne desi.
Vjera je gurnula Alena i pobjegla s malim, on udario glavom i krvari, ona se vraca i zove pomoc (pa opet bjezi) a on zavrsi u bolnici. Tu dodje Karmen i policija a on policiji slaze da ga je neko drugi udario, ne spominje Vjeru.
Lara je ljuta na Karmen sto joj je presutila samostan mada joj svi govore da bude blaza prema njoj. Fina mi je scena kad Jakov tjesi Karmen i kaze joj da ce Laru brzo proci.
U bolnici Vuksan saznaje da je bolestan ali krije od Mije.
Svi ovi odu nazad u krcmu i nekako nagovore Laru da ide spavati. Niksa i Lara u sobi, ona spava, on gleda u nju i onda posmatra Jakova koji je ostao sjediti u krcmi cijelu noc. Vidi se da Niksa ne zeli da je izgubi i da mu Jakov predstavlja veliku prijetnju. Tonci govori Jakovu da zaboravi na Laru, da ima drugog muza i sve to. Tonci me poceo nervirati s tim malo.
Lara je u nekom trenutku rekla jednu pametnu kad je zakljucila da bi svi trebali da se prestanu kriviti medjusobno jer to nigdje ne dovodi (Lara je prije krivila sebe jer ga je ostavila onaj dan i jer se nije ranije vratila, krivila je Karmen, Niksa krivio Jakova, Tonci krivio sebe jer je izbacio Laru iz kuce...). Lara i Niksa onda idu traziti malog po gradu a Jakov ostaje u krcmi da ceka.

In Dinko&Nela land, Dinko na konferenciji za novinare sve skrivi na gradonacelnika. Nela je zatecena. Onda on hoce da uvuce i Toncija u sve to i ona proba da ga zaustavi ali joj ne polazi za rukom. Nikol se malo pojavljuje ali bez neke narocite funkcije, samo sjedi s Nelom u kuci.

Mislim da je to manje-vise to. Nisam pratila najpozornije.

Primijetila sam da sadrzaj na serijskom ubojici ne prati bas skroz epizode tj. prati ali ne tim redom. Epizoda je vise kombinacija sadrzaja epizoda koje se vode pod 62. i 63. tamo. (65. i 66. dakle). Sutra bi dakle trebali da idu u ono selo za Vjerom.
emagilmore is offline  
Old 13.12.2011., 00:03   #2008
Quote:
neznana89 kaže: Pogledaj post
ej cure a zasto vi ne gledate sa nama na kanal5?
bilo bi zanimlivije da svi isto gledamo a ne mi ispred a vi za nama..ne mozemo isto komentarisati
hope imam osjecaj, da ces jos zavoljeti jakova/hercega u narednih ep. i,da ce ti ga bit jako zao...vidjeces
pa ne stignem gledati preko dana, navece mi je ok termin; a nema veze,kad ko moze,baci komentar...
emagilmore: bome,detaljno..sta bi bilo da si gledala pozorno?
Jakov sjedi i ceka u krcmi.. zvuci bas retardirano..
carna is offline  
Old 13.12.2011., 00:15   #2009
Quote:
carna kaže: Pogledaj post
pa ne stignem gledati preko dana, navece mi je ok termin; a nema veze,kad ko moze,baci komentar...
emagilmore: bome,detaljno..sta bi bilo da si gledala pozorno?
Jakov sjedi i ceka u krcmi.. zvuci bas retardirano..
Pa je izgledalo bas retardirano nzm sto nije isao s njima trazit ma tako mi ga bilo zao sto stalno gleda u laru a ona sa niksom a on ne moze nista tu,da dira uhh
A to je to bilo u ovoj epki, dobro si gledala @emagilmore zato kazem, postaje dosadno ubih nas ova otmica!
neznana89 is offline  
Old 13.12.2011., 00:39   #2010
Haha izgleda da sam upratila vise nego sto sam mislila. Mada i nije teško kad se cijelu epku vrte iste stvari, iste scene. Nisam bas pratila razgovore izmedju Dinka i Nele i Alena i Karmen.
A to za Jakova jeste malo čudno ali mislim da i on pokušava pomalo da prihvati da je Lara sada s Niksom i pusta ih da budu malo sami. Kao da sluša Toncijeve savjete :-/
emagilmore is offline  
Old 13.12.2011., 01:17   #2011
ej, cure, ja vas nisam pretekla, ustvari sam ukorak s novom tv, nakon duugo vremena, jer oyo ne radi, a ovaj makedonski mi ne pase po terminu i nekako nisam ni provjerila kakva je slika i to, lijenost
tako da ovisim o novoj tv i eto, nemam novih komentara al sam racunala, necemo se te otmice rijesit cijeli ovaj tjedan , barem mi je u turskoj seriji ovaj tjedan napetije
do sutra pozdrav svima
anna_maria is offline  
Old 13.12.2011., 09:58   #2012
Nova najava, opa neki novi trenuci,koje cemo jos vidjeti mi na kanal5
http://novatv.hr/clanak/larinizbor/l...-prosinca.html
neznana89 is offline  
Old 13.12.2011., 10:33   #2013
Quote:
neznana89 kaže: Pogledaj post
Nova najava, opa neki novi trenuci,koje cemo jos vidjeti mi na kanal5
http://novatv.hr/clanak/larinizbor/l...-prosinca.html
jao
ne svida mi se nimalo niksa kad kaze jakovu: znam ja koji je tvoj cilj! ma sta on zna?!

jedva cekam navecer novu epizodu
anna_maria is offline  
Old 13.12.2011., 11:59   #2014
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
jao
ne svida mi se nimalo niksa kad kaze jakovu: znam ja koji je tvoj cilj! ma sta on zna?!

jedva cekam navecer novu epizodu
ajooj cilj?ja cula reko sin,..i zato mi nije bilo jasno hahha..
konacno "kod nas" danas dolaze na ono selu gde se krije vjera,samo da zavrsi sto pre ova otmica

PS. inace BIT CE PAUZA od Bozica do Nove godine, ..info: pouzdani izvor

Zadnje uređivanje neznana89 : 13.12.2011. at 12:13.
neznana89 is offline  
Old 13.12.2011., 12:32   #2015
Quote:
neznana89 kaže: Pogledaj post
ajooj cilj?ja cula reko sin,..i zato mi nije bilo jasno hahha..
konacno "kod nas" danas dolaze na ono selu gde se krije vjera,samo da zavrsi sto pre ova otmica

PS. inace BIT CE PAUZA od Bozica do Nove godine, ..info: pouzdani izvor
evo ja jos jednom gledala, ja cujem cilj, ali ne znam sad vise, sto god bilo, niksin nastup mi se ne svida

a pauza... prva reakcija mi je bila neee, kako zasto, ali onda sam shvatila da je i njima zaista potreban odmor, vratit ce nam se zato jos bolji pocetkom godine
anna_maria is offline  
Old 13.12.2011., 15:09   #2016
bok svima

Imam previše obaveza oko faksa i učenja pa me nikako nema ovdje ... napeto je napeto ali jedva čekam da nađu malog Jakova, ova situacija s Vjerom smara !

Hoće li pauza biti samo taj tjedan Božić-Nova godina ili će produljit do sredine mjeseca kao što su radili na rtl-u sa turcima prošle godine ?
sweetpotatoe is offline  
Old 13.12.2011., 15:37   #2017
ne kuzim kako u ovoj najavi pise da je 65 ep veceras a na serijskom 61
m_18 is offline  
Old 13.12.2011., 16:09   #2018
piše na sapunice net da lara ima na sv Stjepana, al ne piše za kasnije
mallala is offline  
Old 13.12.2011., 16:42   #2019
Quote:
mallala kaže: Pogledaj post
piše na sapunice net da lara ima na sv Stjepana, al ne piše za kasnije
evo ja isto bacila oko na to...ali to i je samo Bozicni program zato i pise samo za taj dan mozemo se samo nadati da ce ici normalno prikazivanje
m_18 is offline  
Old 13.12.2011., 16:47   #2020
Zasto ne radi kanal5???? kaze server not found?!
neznana89 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:00.