Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Sapunice

Sapunice meksičke, španjolske, američke, hrvatske - nije važno, gledamo ih sve, ma što god drugi rekli o tome

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2011., 21:59   #201
Quote:
Afrodita kaže: Pogledaj post
samo će je stalkat po kući i okolo, i onda će je malo stisnit uz zid
sto nije i to bilo u spotu? jer imala je istu haljinu koju ima na toj "proslavi"
Lyra90 is offline  
Old 25.09.2011., 22:01   #202
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
a daj mi recii, ja moram znati, necu pozaliti, daj pliiz (mozes i na pm ak mislis da bi moglo drugima pokvariti uzitak u seriji)
Pa budući da su ovo ipak spoileri, napisat ću ovdje..ak nekom smeta, sry ekipa.

Dakle, prvo Jakov i Lara. On ode na brod, već poznato i tam doživljava svašta.Najbitnije je da otkrije slijepu putnicu Leilu koja je pobjegla od supruga koji je zlostavlja. Naravno, odmah se zaljubi u Jakova. On joj pomaže, a u isto vrijeme ga Nela cijelo vrijeme uvjerava da ga Lara ne voli i da ga vara. Kasnije Jakov završava u nekakvom afričkom zatvoru, optužen je da krijumčari drogu ( Dinko mu smjestio). Jedini način da se izvuče je da lažira vlastitu smrt. Za to vrijeme Lara je u kući Zlatar i otkrije da je trudna. Gubi kontakt s Jakovom i saznaje da je mrtav, kao i ostali. Nakon toga odluči otići od Zlatarovih i potraži Karmen. Rodi sina,a u međuvremenu upoznaje Nikšu ( Stefan Kapičić), Alenovog frenda koji je bio kriminalac. On se zaljubi u Laru i ona se uda za njega ( vjerojatno zbog sina).

Za to vrijeme Jakov s Leilom uspije otići iz Afrike, ali se nasukaju na nekom otoku i tamo provedu godinu dana. On se zaljubi u nju (bar je tako pisalo, odbijam vjerovati u to). Uspiju se vratiti u Hrvatsku i on odluči potražiti Laru. Tada saznanje da je udana i da ima sina. Leila izmisli trudnoću te se njih dvoje vjenčaju, makar Jakov i dalje voli Laru, ko i ona njega. Nikša se opet počne baviti kriminalom kako i Lari i njenom sinu mogao pružiti više od Jakova.

Tonči i Nela se rastanu, a on se vrati Blanki. Tončijeva firma propadne i izgubi svo bogatstvo zbog Dinka koji mu se na taj način osveti. Dinko dogura do mjesta gradonačelnika, ali i on počne propadati kad se Lidija probudi iz kome.

Nela se vrati svojoj majci koju nije vidjela 20 godina i odluči ponovno okupiti obitelj i vratiti bogatstvo kako bi im na taj način dokazala kako ih voli.

Nikol je zapravo najzaslužnija za propast svoje obitelji jer se spetlja s nekim likom koji zapravo hoće samo njene pare. Svi je nakon toga ostave, a ona mora odrasti. Zaljubi se u nekog lučkog radnika, ko i on u nju, ali se ona mora promjeniti kako bi bila sretna s njim.

Mislim da je to to kaj je pisalo, ispravite me vi koji ste isto čitali ako griješim.
Zgčanka is offline  
Old 25.09.2011., 22:05   #203
Ja se samo nadam da Blanka/Tonči ostaju skupa. Jer ne znamo ništa o njima nakon te propasti koju Dinko složi.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 25.09.2011., 22:07   #204
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Ja se samo nadam da Blanka/Tonči ostaju skupa. Jer ne znamo ništa o njima nakon te propasti koju Dinko složi.
Ma mislim da da...pa i u uvodnoj špici njih dvoje sjede za stolom i drže se za ruke
Zgčanka is offline  
Old 25.09.2011., 22:09   #205
Quote:
Zgčanka kaže: Pogledaj post
Ma mislim da da...pa i u uvodnoj špici njih dvoje sjede za stolom i drže se za ruke
Odlično.

A Nela nek' ostane pokvarena do kraja, ne volim kad takve likove odjednom krenu pretvarati u pokajnike.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 25.09.2011., 22:25   #206
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Odlično.

A Nela nek' ostane pokvarena do kraja, ne volim kad takve likove odjednom krenu pretvarati u pokajnike.
Mislim da ćeš se onda razočarat...sama Ecija je rekla da "nekako se zlo uvijek pretvori u dobro" i da misli da je ipak kumice na placu neće gađat jajima.
Zgčanka is offline  
Old 25.09.2011., 22:29   #207
Zgčanka, jesi sigurna da je "tam" pisalo da Jakov oženi Leilu, mislim da je pisalo samo da ona izmisli trudnoću, jer neeeću da se oni vjenčaju. Pa kako će onda opet spojit Laru i Jakova? Dva razvoda su malo too much, jedan Larin je dovoljan.
Megi Pegi is offline  
Old 25.09.2011., 22:38   #208
Zgčanka hvala
uff svasta nas ceka!
ja ako sretnem hercega ili veljacu u gradu, to kaj ih necu napast da mi kazu jel ce jakov&lara zavrsit na kraju zajedno!

btw, mene zanima, ak sam dobro procitala, ova leila je zena nekog afrikanca koji ju zlostavlja? a ona je hrvatica nekako dospjela u afriku ili ce pricat na eng s jakovom?
anna_maria is offline  
Old 25.09.2011., 22:49   #209
Quote:
Zgčanka kaže: Pogledaj post
Mislim da ćeš se onda razočarat...sama Ecija je rekla da "nekako se zlo uvijek pretvori u dobro" i da misli da je ipak kumice na placu neće gađat jajima.
Bah. Ali dobro, samo neka T/B ostanu skupa.

Onog Juragu ne mogu podnijeti.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 25.09.2011., 22:50   #210
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
Zgčanka hvala
uff svasta nas ceka!
ja ako sretnem hercega ili veljacu u gradu, to kaj ih necu napast da mi kazu jel ce jakov&lara zavrsit na kraju zajedno!

btw, mene zanima, ak sam dobro procitala, ova leila je zena nekog afrikanca koji ju zlostavlja? a ona je hrvatica nekako dospjela u afriku ili ce pricat na eng s jakovom?
haha da sretnem hercega u gradu mislim da bi mi zadnja stvar bila da ga pitam o lari

e to me za jezik isto mucilo. mozda je ona hrvatica ili tako nesto

Zadnje uređivanje Lyra90 : 25.09.2011. at 23:01.
Lyra90 is offline  
Old 25.09.2011., 23:01   #211
Bezveze će ova štorija ispast oko razdvojenosti Lare i Jaše, previše je to razvučeno, bar mi se tak čini...

I ne sviđa mi se uopće kak misle dalje s Dinkovim likom Kakav on mora ispast gradonačelnik? A onakva teška budala...
__________________
No estudio para saber más, sino para ignorar menos. (Juana Inés de la Cruz, México, 1651- 1695)
Maria Mexicana is offline  
Old 25.09.2011., 23:25   #212
Pa nisam 100% ziher da se je tak pisalo, da će se vjenčat...al kak bi drugačije to završilo? Velim, ispravite me ak sam negdje pogriješila.
Zgčanka is offline  
Old 25.09.2011., 23:36   #213
Quote:
Maria Mexicana kaže: Pogledaj post
Bezveze će ova štorija ispast oko razdvojenosti Lare i Jaše, previše je to razvučeno, bar mi se tak čini...

I ne sviđa mi se uopće kak misle dalje s Dinkovim likom Kakav on mora ispast gradonačelnik? A onakva teška budala...
Jelena je pronašla inspiraciju u stvarnom životu
trekkie is offline  
Old 25.09.2011., 23:50   #214
Evo ga, neke dijelove sam prenijela ovdje u postovima još na početku teme pa da vidimo.

Quote:
Jakov je potpuno slomljen, ali čeka ga još veća nevolja na putu. Jakov, nepravedno optužen, završava u afričkom zatvoru zbog švercanja narkotika. Kako bi pobjegao iz zatvora, prisiljen je lažirati vlastitu smrt i preuzeti tuđi identitet. Pokušavajući se vratiti u Hrvatsku, doživi brodolom i ostaje zatočen na pustom otoku s lijepom Leilom. U godinu dana zatočeništva na pustom otoku, između njih razvije se ljubav. Kad se konačno spase i vrate u Hrvatsku, Jakov doživi još veće iznenađenje. Njegova Lara u braku je s drugim, a saznaje da ima i sina. On i Lara su opet blizu, ali ih je sudbina još jednom razdvojila. Mora se boriti kako bi dokazao svoju ljubav Lari, a i kako bi se osvetio čovjeku koji je uništio njega i njegovu obitelj.
Dobro je, znači da će saznati, neće ga farbati.

Quote:
Premda je ona u početku distancirana od njega, ipak joj uspije dokazati svoju ljubav i njih dvoje stupaju u brak. Njihovu idilu naprasno prekida povratak Jakova u Hrvatsku. Nikša je svjestan kako bi mogao vrlo lagano izgubiti Laru. Zato se mora boriti kako bi dokazao Lari da je on bolji izbor od Jakova. To će ga ponovo vratiti na stare putove kriminala, jer će pokušati osigurati bolju budućnost Lari i njezinom sinu ali na krivi način.
Quote:
Ostaje uz nju, ali njegovo srce pripada drugoj. Leila je toga svjesna, što ju polako ali sigurno razdire iznutra. Kad shvati da Jakov nikada u potpunosti neće pripadati njoj, njezina ljubav se pretvara u neutaživu glad za osvetom. Čovjeka kojeg voli spremna je potpuno uništiti kako ne bi pripadao nikome ako ne pripada njoj.
Mislim da se Leila i Jakov neće ženiti, Lara će biti u braku s drugim, a Leila će opsjedati Jakova, dok će on tražiti svoju Laru.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 25.09.2011., 23:53   #215
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post

Dobro je, znači da će saznati, neće ga farbati.
a ne mora znaciti da ga nece farbat, ovo se moze procitati i da ona, lara, ima sina. iako ne vjerujem da mu lara nebi rekla da je njegov sin! al mozda ce on, ako mu nela napuni glavu da ga je lara varala, to odbijati povjerovati, klasika u sapunicama
tko zna mozda lara i sina nazove jakov. sta mislite?
anna_maria is offline  
Old 25.09.2011., 23:56   #216
Quote:
anna_maria kaže: Pogledaj post
a ne mora znaciti da ga nece farbat, ovo se moze procitati i da ona, lara, ima sina. iako ne vjerujem da mu lara nebi rekla da je njegov sin! al mozda ce on, ako mu nela napuni glavu da ga je lara varala, to odbijati povjerovati, klasika u sapunicama
tko zna mozda lara i sina nazove jakov. sta mislite?
Istina, ovisi kako se tumači. S tim da sam ja povezala u stilu da njega dočekuju dva potpuno zasebna iznenađenja - da je Lara udana žena i da mu je rodila sina, zbog ovoga 'a saznaje i...'. Nevermind, logika sintakse jednog drugog jezika ovdje radi.

Aw, Jakov jr. Nije nemoguće.

Žao mi je što nisam dijelove o Blanki i Tončiju kopirala.
__________________
Čekaj me i ja ću doći, samo me čekaj dugo. Čekaj me i kad žute kiše noći ispune tugom...
Nicole_Lilly is offline  
Old 26.09.2011., 00:26   #217
Quote:
Nicole_Lilly kaže: Pogledaj post
Istina, ovisi kako se tumači. S tim da sam ja povezala u stilu da njega dočekuju dva potpuno zasebna iznenađenja - da je Lara udana žena i da mu je rodila sina, zbog ovoga 'a saznaje i...'. Nevermind, logika sintakse jednog drugog jezika ovdje radi.

Aw, Jakov jr. Nije nemoguće.

Žao mi je što nisam dijelove o Blanki i Tončiju kopirala.
I meni je ovo sa sinom zbunjujuće, stvarno se može protumačiti na oba načina. Čovječe, ko latinske poslovice.

A fkt mislim da o Tončiju i Blanki nije ni pisalo nekaj puno više osim da će se on njoj vratit. Samo da mi je vidjet Dinkovu reakciju kad mu mama završi s ocem kojeg mrzi i kojeg će uništit!
Zgčanka is offline  
Old 26.09.2011., 15:36   #218
Pročitajte ovo http://www.sapunice.net/vijesti/jana...ine-leile.html



Totalno je bezveze što će zaboraviti na Laru i to kolko, tjedan nakon braka, a govori se o takvoj ljubavi... Mislim da će mi ovo totalno pokvarit dojam o seriji

Zadnje uređivanje Mateja* : 26.09.2011. at 15:52.
Mateja* is offline  
Old 26.09.2011., 16:34   #219
A jbg, nekakv zaplet mora bit...a i to se događa u stvarnosti...najbitnije je da se on ipak vrati Lari, a vratit će se

Uostalom, tko kaže da se Lara neće zaljubit u Nikšu? Možda ne ko u Jakova, al nečega će očito bit kad će se udat za njega
Zgčanka is offline  
Old 26.09.2011., 16:45   #220
da... ali samo se nadam da će joj se na kraju vratiti...

Makar nigdje baš ne piše da će on Leilu baš voljeti, možda će mu je biti žao i htjeti će joj pomoći pa pod time misle da će na kratko zaboraviti na Laru... Jer bilo bi malo bezveze da se i jedan i drugi zaljube u nene druge i onda na kraju dođu jedan drugome i samo tako opet budu skupa... A i u onim opisima likova piše da će čuznuti jedno za drugim tako da... Ne znam..
Mateja* is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:20.