Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.02.2015., 13:44   #21
Quote:
zeljko_ri kaže: Pogledaj post
Ako se on njoj ne sviđa; badava je da iza sebe ima čitav harem žena koje ga nestrpljivo čekaju, ako on njoj nije napet, ništa od toga. Ako ju i privuče tako što će izmisliti da ga i druge čekaju, nema ta veza dugačku budućnost.
i to, a i neke cure jednostavno ne padaju na to. na to padaju nesigurne cure, koje imaju problem sa samopouzdanjem. drugim riječima nađu se njih dvoje s istom osobinom
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:47   #22
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
e gle doživljavala sam od tipa koji je natprosječno ružan, ima bezveze tijelo (nije debao, bavi se sportom, ali govor tijela je nesigurnog tipa), nema nikakvo obrazovanje, status, zarađuje minimalac ali... pazi ali... on je tako pun sebe, do neba, on komentara cure, on stavlja prag jako visoko mora biti prelijepa ovo ono. pa na to se samo možeš ismijati, ništa drugo
ma da da, znam za to, imam takav slučaj, gledam ga svaki dan
ne takva samouvjerenost, to je ograničenost.
nego prava samouvjerenost.
satc is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:52   #23
Znam i ja jednog, jako nizak i skroz običan, a rekao ni više ni manje nego da voli manekenski tip žene. Što je najbolje i kupio je ženske, jer su valjda mislile da ak ima visoke kriterije to nečim i potkrepljuje.
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:52   #24
Nema ništa gore kad bivaš odjeban nakon kratkog perioda. Kao ono imao si potencijala ali ipak ništa od tebe. Bolje je kad odmah nakon 1-2 kave dobiješ odjeb.
Ništa, ja ću malo drugačije od do sad korespondirati. Bit ću aktivniji i žustriji a opet u nekim granicama da ne ispadne da očajno tražim njen interes.

Rekli ste i da je odvedem negdje, pa i do sad sam znao to napraviti. Ali ne uvijek, greška mi je što bi od nje tražio mišljenje gdje ići.

Suština problema je što je očito ne palim dovoljno. Možda je problem u pogledu očima, u stavu, samopouzdanju, borbi za stav u razgovoru, nemam pojma. Ali i bez ove situacije malo mi nedostaje te čvrstine i jednoznačnosti u nastupu.
viktor900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:55   #25
Quote:
viktor900 kaže: Pogledaj post
Bit ću aktivniji i žustriji a opet u nekim granicama da ne ispadne da očajno tražim njen interes.
E baš to, pokažeš li očaj, gotov si. Sretno i javi šta se događa
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 13:57   #26
Quote:
viktor900 kaže: Pogledaj post
Nema ništa gore kad bivaš odjeban nakon kratkog perioda. Kao ono imao si potencijala ali ipak ništa od tebe. Bolje je kad odmah nakon 1-2 kave dobiješ odjeb.
Ništa, ja ću malo drugačije od do sad korespondirati. Bit ću aktivniji i žustriji a opet u nekim granicama da ne ispadne da očajno tražim njen interes.

Rekli ste i da je odvedem negdje, pa i do sad sam znao to napraviti. Ali ne uvijek, greška mi je što bi od nje tražio mišljenje gdje ići.

Suština problema je što je očito ne palim dovoljno. Možda je problem u pogledu očima, u stavu, samopouzdanju, borbi za stav u razgovoru, nemam pojma. Ali i bez ove situacije malo mi nedostaje te čvrstine i jednoznačnosti u nastupu.
pa ja sam znala imati romansu kad me tip ne pali dovoljno ili nije moj tip. jer sam bila napaljena i dugo bila bez dečka, eto to je glavni razlog. u takvoj situaciji dovoljno je da joj se barem malo sviđaš, ono neka sredina. u biti kao kad igraš lutriju, na što ćeš naletiti
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 14:21   #27
Ako nema kemije na prvu, neće je ni nikad biti.

Obostrane, dakako. -.-
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 14:26   #28
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Ako nema kemije na prvu, neće je ni nikad biti.

Obostrane, dakako. -.-
Pa nije da nije bilo baš ništa. Nitko nebi išao na 10ak susreta ako te druga strana ni s čim ne intrigira.
viktor900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 14:26   #29
Quote:
viktor900 kaže: Pogledaj post
Nema ništa gore kad bivaš odjeban nakon kratkog perioda. Kao ono imao si potencijala ali ipak ništa od tebe. Bolje je kad odmah nakon 1-2 kave dobiješ odjeb.
Ništa, ja ću malo drugačije od do sad korespondirati. Bit ću aktivniji i žustriji a opet u nekim granicama da ne ispadne da očajno tražim njen interes.

Rekli ste i da je odvedem negdje, pa i do sad sam znao to napraviti. Ali ne uvijek, greška mi je što bi od nje tražio mišljenje gdje ići.

Suština problema je što je očito ne palim dovoljno. Možda je problem u pogledu očima, u stavu, samopouzdanju, borbi za stav u razgovoru, nemam pojma. Ali i bez ove situacije malo mi nedostaje te čvrstine i jednoznačnosti u nastupu.
Je, to je ružno, ali bolje nego da te sad odjebala nego nakon godinu s tom pričom. Očito se lomila. Ali vrati se na početak, prije nego si se zatelebao. Nije bilo strasti, sam si rekao. Jebat ga.

Prihvati da je ne pališ, odmakni se od nje, to je najbolje šta možeš učiniti za sebe. Ne možeš sad ništa učiniti da je napališ. Ne nedostaje ti ništa, neku ćeš drugu napalit ko šibicu, samo se opusti.

Najveća greška je promijenit pristup da bi se netko napalio, ne treba ti to. Razlog može stvarno bit banalan, možda nemaš dovoljno široka ramena, ili boja kose, boja glasa, dovoljno bijele zube. Svi funkcioniramo primitivno, i u roku 5 minuta stvaramo projekcije na temelju takvih površnih stvari, ali uvjerimo sebe da je nešto drugo posrijedi da ne ispadnemo primitvni jer smatramo podsvjesno da smo iznad toga. Genetika, unutarnji kompjuter koji stalno procesuira.
versilov is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 14:42   #30
Quote:
viktor900 kaže: Pogledaj post
Pa nije da nije bilo baš ništa. Nitko nebi išao na 10ak susreta ako te druga strana ni s čim ne intrigira.
Ne mora biti. Ja sam dejtala jednog frajera, 8 ili 9 dejtova pa kemije s moje strane nikad nije bilo. Kužio je i sam. A meni je bilo bed reći mu da me ne privlači. A po svemu ostalome mi je pasao, osim da nije bilo kemije - a to je ono kaj pokreće cijelu vezu na početku.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 14:49   #31
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Ne mora biti. Ja sam dejtala jednog frajera, 8 ili 9 dejtova pa kemije s moje strane nikad nije bilo. Kužio je i sam. A meni je bilo bed reći mu da me ne privlači. A po svemu ostalome mi je pasao, osim da nije bilo kemije - a to je ono kaj pokreće cijelu vezu na početku.
A možda je ovo i kod mene.

A jeste se koliko i kako ljubili?
viktor900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 14:55   #32
Ipak,

vratimo se na na bit, kako mi pomoći

Amo cure, kad vam je lik ok, pa i fizički privlačan, nije napravio ni jedan gaf ali opet nema neke jake kemije, sjetite se koja mu je karika nedostajala???

Ajmo ajmo, želim to izvući od vas......
viktor900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 14:56   #33
Quote:
viktor900 kaže: Pogledaj post
A možda je ovo i kod mene.

A jeste se koliko i kako ljubili?
Jesmo, na prvom dejtu. On je htio i kasnije, no ja sam odbijala. Na prvom dejtu sam ga poljubila kad je nenadano krenuo, pa ajde.... -.-

Kasnije mi se više nije dalo jer fakat nije bilo kemije s moje strane.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 15:01   #34
Quote:
Afro Dita kaže: Pogledaj post
Jesmo, na prvom dejtu. On je htio i kasnije, no ja sam odbijala. Na prvom dejtu sam ga poljubila kad je nenadano krenuo, pa ajde.... -.-

Kasnije mi se više nije dalo jer fakat nije bilo kemije s moje strane.
Vidiš,
mi smo se strastveno ljubili par puta, baš ono...., nisam je trbao nagovarati i sl.

Svejedno, ispalo je ovako kako je je ispalo.
viktor900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 15:02   #35
Quote:
viktor900 kaže: Pogledaj post
A možda je ovo i kod mene.

A jeste se koliko i kako ljubili?
Ja duboko najdublje zelim vjerovati da je jako mali broj zena koje rade takve stvari. Nakon maksimalno 2-3 dejta pocinje izbjegavanje i odjebi.
Cinis se ko ok decko pa te zbog toga jer spadam u soj cura koje preferiraju dobre i kvalitetne osobe / muskarce molim da se priberes. Priberi se na nacin da postanes osoba koja zna sto zeli, izgovara to i ne boji se svoje sjene. Daj uzivaj u sebi, zivotu i u ovom proljecu i daj si priliku da dises punim plucima. I vjeruj mi primjetit ce se, opusti se ostani vjeran sebi. Ako zelis stvarno nju, poslozi si zasto. Cure ne zele bit s nekim samo zato jer on ne moze nac drugu. Izartikuliraj se, opusti se, vodi ju negdje lijepo po svom izboru. Pokazi sto je tebi lijepo zanimljivo privlacno. U kratko pokazi sebe kroz takve stvari. Tko si ti, sto volis i zasto? I zasto ti se u cijeloj prici svidja bas ona? To pokazi.
I molim te nemoj pokusavat glumit frajera, kod nekih zena takvi likovi ne prolaze plus inteligentna osoba zna procjeniti fejkera. Zato pokazi vise sebe, kome ces ako ne curi koja ti se svidja?

Zadnje uređivanje stupidisam : 23.02.2015. at 15:12.
stupidisam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 15:06   #36
Quote:
stupidisam kaže: Pogledaj post
Ja duboko najdublje zelim vjerovati da je jako mali broj zena koje rade takve stvari. Najon maksimalno 2-3 dejta pocinje izbjegavanje i odjebi.
Cinis se ko ok decko pa te zbog toga jer spadam u soj cura koje preferiraju dobre i kvalitetne osobe / muskarce molim da se priberes. Priberi se na nscin da postanes osobs koja zna sto zeli, izgovara to i ne boji se svoje sjene. Daj uzivaj u sebi, zivotu i u ovom proljecu i daj si priliku da dises punim plucima. I vjeruj mi primjetit ce se, opusti se ostani vjeran sebi. Ako zelis stvarno nju, poslozi si zasto. Cure ne zele bit s nekim samo zato jer on ne moze nac drugu. Izartikuliraj se, opusti se, vodi ju negdje lijepo po svom izboru. Pokazi sto je tebi lijepo zanimljivo privlavno.
Pa da...u pozadini nedostaje mi malo smopouzdanja a prije svega jasne vizije.
Osjete to cure. Ali s druge strane opet sam normlan lik, slobodan, zaposle, i eto neku bi curu. Cura sam imao ali eto sad sam slobodan.
viktor900 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 15:21   #37
Quote:
viktor900 kaže: Pogledaj post
Ipak,

vratimo se na na bit, kako mi pomoći

Amo cure, kad vam je lik ok, pa i fizički privlačan, nije napravio ni jedan gaf ali opet nema neke jake kemije, sjetite se koja mu je karika nedostajala???

Ajmo ajmo, želim to izvući od vas......
Faktor-x. Autentičnost.

Stvarno mislim da nemaš što spašavati kad ti je već otvoreno rekla. Možda te nije odmah otpisala jer je htjela da joj sjedneš, no katkad jednostavno ne ide.
Natezanja, opijanja i ta drskost koju ti savjetuju joj mogu samo potvrditi da je donijela dobru odluku kad te otpisala.
Budi fer - saberi se.
__________________
Na rubu pameti... Otišla sam sa živcima, ne znam kad se vraćam.
I don't want it to be normal, I want it to be right. - Josh Homme
Vesper Arlene is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 15:28   #38
Quote:
viktor900 kaže: Pogledaj post
Ipak,

vratimo se na na bit, kako mi pomoći

Amo cure, kad vam je lik ok, pa i fizički privlačan, nije napravio ni jedan gaf ali opet nema neke jake kemije, sjetite se koja mu je karika nedostajala???

Ajmo ajmo, želim to izvući od vas......
Nema tu vrstu šarma na koju ja padam i nije pronicljiv, intrigantan..
Gošća is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 17:01   #39
Bojim se, nikako. A budeš li izigravao nekoga drugoga, tek ćeš je onda odgurnuti.

Opusti se i budi jednostavno što jesi. Ko zna, možda onda...
rna is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2015., 17:34   #40
NE! I inače, mani se veza koje se trebaju spašavati prije nego su počele.....
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:23.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger