Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2015., 20:38   #41
Quote:
metnem69 kaže: Pogledaj post
gle, ja sam stara garda, muška kurvetina koja je prošla sito i rešeto, a bogami sam se i naslušao svakakih pričica koje su mi bile servirane...pa sranja profiltriram u roku od "keks"...


ti ćeš ionako napraviti po svom....ali ako te baš zanima mišljenje, evo ti ga;


s obzirom da je status Q.....on glumata nešto, malo bi-malo ne bi....da razjasniš i sebi i njemu situaciju, prvo budi malo s njim, uz njega i malo se kao fol meškolji par minuta,...i bubni mu direktno, bez srama, otvoreno u glavu, pitanje;

"mmmm...bi li ti mene pojebo....sada?!?" ...i osmijehni se nježno!!!!

ali budi uvjerljiva i ostavi dojam da si napaljena....dok mu budeš postavljala to pitanje budi sigurna da te dobro vidi i jednom rukom se senzualno primi za sisu, a drugom za pičku....i kao malo se stisni...


ako kaže; DA! ...onda je đubre pokvareno i licemjerno, obični igrač, jebač rumene kadulje koji je s tobom samo da te kresne.....i samo mu je to i bilo na pameti cijelo vrijeme...

a ako je imalo poštenih namjera, odnosno ako je bio iskren po pitanju "vezivanja", zatrzati će i maltene će se početi izvlačiti...odnosno dati će ti odgovor koji je uvjetno DA....


nemaš kaj izgubiti....ionako samo gubiš vrijeme u protivnome....a ovako, ako ništa drugo, ako i kaže odlučno DA....znaš na čemu si i ako ti je želja, gaće dolje, pojebeš ga i odjebeš ili samo odjebeš....i ne zamaraj si glavu više njime jer je obični folirant...a takvi ti i nisu za drugo no potrgat mu se na kurcu i zaboraviti...
Ako si prošao sito i rešeto, trebao bi znati da kurvari na ovo odgovaraju onako kako žena želi da joj se odgovori...on bi nju pojebao ali joj ne bi na ovo nikad rekao DA, već naprotiv, dao odgovor koji bi nju još više gurnuo u "ni tamo ni vamo"....muški kurvari itekako dobro manipulišu i nema šanse da ti jedan takav padne na ovakvo pitanje...preočigledno je

Ne preporučujem ovakvo nešto, mada poštujem
JoeJohnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2015., 08:15   #42
Zabavljaju me vaše konstrukcije
Na jednoj temi sam pročitao da su forumaši zaboravili što je to govorna interakcija. Pročitajte naglas što ste napisali
Ok, svi smo skloni generaliziranju, ali dajte ostavite bar malo mjesta za pogrešku.

"Igrač" je naučen dobiti što hoće, zar bi davao odgovore koji bi pobudili sumnju i uzrokovali otvaranje ovakve teme?
mužjak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2015., 12:15   #43
Quote:
JoeJohnson kaže: Pogledaj post
Ako si prošao sito i rešeto, trebao bi znati da kurvari na ovo odgovaraju onako kako žena želi da joj se odgovori...on bi nju pojebao ali joj ne bi na ovo nikad rekao DA, već naprotiv, dao odgovor koji bi nju još više gurnuo u "ni tamo ni vamo"....muški kurvari itekako dobro manipulišu i nema šanse da ti jedan takav padne na ovakvo pitanje...preočigledno je

Ne preporučujem ovakvo nešto, mada poštujem
zanimljivo
Miaana is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:03   #44
Quote:
Kri111 kaže: Pogledaj post
Pozdrav,

zanima me vaše mišljenje. Upoznala sam dečka, na prvu sam mu se svidjela i on meni, kroz neko vrijeme sam se zaljubila, isprva je rekao da je i on (držalo ga je cca 2 tjedna) , no nakon toga da više nije siguran u svoje osjećaje, da je bio povrijeđen prije i da ga je strah vezati se.

No svejedno bi da se viđamo, izlazimo i sl. u jednom trenutku mi je govori da mu je lijepo sa mnom, pa mi šalje poruke da mu falim, bla bla, no nema osjećaja?!

Što misliti o takvom dečku? ( malo sam pogubljena)

Btw. prešli smo 20-te davno
Nemoj misliti ništa

Zašto mu jednostavna nisi rekla da cijenis iskrenost i da nema viđanja. On nema osjećaje kakve ti imaš i to je okej, ali ti se ne želiš viđati sa nekime tko je emocionalno nedostupan, stvari su ustvari jednostavne.

Ove gluposti ja još patim za bivšom su priče za malu djecu.
Ako ti se netko svidi, izlaziš često, sve ide svojim tokom. Neki sporije, neki brže. Onda te zanima samo jedna osoba i nema nesigurnosti u svoje osjećaje.
Danas prekineš, idući tjedan upoznaš nekoga tko je sve ono što nije bio bivši. Kreneš dalje. Nova ljubav, izbriše osjećaje za staru ako to vodi nečemu, ako ne vodi onda ne izbriše.
Dirty Iva is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger