Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.03.2015., 00:18   #21
Quote:
AMistress0 kaže: Pogledaj post
ne zapravo nisam morala, cak sam ja bila ta koja je bila suzdrzana, a sve odluke o nama bile su na njemu.. svaki put kad je prekinuo ja se nisam javljala prva. a te spike o zabranjem vocu ne pusim, jer me nije privuklo to, vec on kao osoba. a za nesto sto je vec ocito bilo slomljeno ne osjecam se odgovornom da sam unistila neciji zivot..
nisi ti njega uništila, ti si njega povratila. on je na tebi istestirao i "povratio" svoju muškost pa se osnažen vratio ženi
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:20   #22
Quote:
AMistress0 kaže: Pogledaj post
ne zapravo nisam morala, cak sam ja bila ta koja je bila suzdrzana, a sve odluke o nama bile su na njemu.. svaki put kad je prekinuo ja se nisam javljala prva. a te spike o zabranjem vocu ne pusim, jer me nije privuklo to, vec on kao osoba. a za nesto sto je vec ocito bilo slomljeno ne osjecam se odgovornom da sam unistila neciji zivot..
Da stvarno cijeniš sebe kao osobu,ne bi se ti javila da telefon zvoni dan i noć.
A tvoja iluzija da nisi prekinula nešto što je već bilo slomljeno dobila je krasnu potvrdu u ženinoj trudnoći.
A lažljiva osoba, ima za tebe neku posebnu vrijednost?
Mlada si,život je pred tobom,a ti se nisi u stanju otrgnuti od očitog manipulatora..
__________________
Vjeruj u se i u svoje kljuse
amary is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:21   #23
Quote:
AMistress0 kaže: Pogledaj post
ne zapravo nisam morala, cak sam ja bila ta koja je bila suzdrzana, a sve odluke o nama bile su na njemu.. svaki put kad je prekinuo ja se nisam javljala prva. a te spike o zabranjem vocu ne pusim, jer me nije privuklo to, vec on kao osoba. a za nesto sto je vec ocito bilo slomljeno ne osjecam se odgovornom da sam unistila neciji zivot..
holy shit, upravo dozivjeh prosvjetljenje iz vlastitog posta. ne nemam problema sa samopouzdanjem, niti me zadovoljava pomisao da ce od dvije zene izabrat mene. nego, sam uvijek dopustala ljudima da se igraju sa mnom dok se ja borim za ljubav. da.. obicno je uvijek krenilo u tom smjeru. jebiga ga, slaba sam kad se zaljubim.

hvala vam ljudi!
AMistress0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:25   #24
Quote:
novitt kaže: Pogledaj post
ma i da dokaže sebi da od dvije muškarac će izabrati nju. mlada cura koja ima te potrebe ima nekih problema sa samopouzdanjem, i šteta je da svoju mladost uništi, a raditi na tome se može. samo se treba problem iznijeti i početi raditi na njemu

a na ovog šupka koji je tako gnusno iskoristio njenu slabosti i neiskustvo, na njega neću niti trošiti riječi
Može bit da je to, ne bi sad nagađala o njenom samopouzdanju i ostalom, ali činjenica je da većini ljudi imponira petljanje sa zauzetim/ubračenim osobama, i imponira im pomisao na to da bi netko zbog njih ostavio svoju obitelj.
A kako je mlada, vjerojatno ju je i zavela ta fantazija oko njihovog odnosa, skrivanje i sve što dolazi s takvom vrstom veze. Iako ona tvrdi da ju je privukao isključivo zbog toga kakva je osoba.

A on je šupak, to sigurno.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:27   #25
Quote:
AMistress0 kaže: Pogledaj post
holy shit, upravo dozivjeh prosvjetljenje iz vlastitog posta. ne nemam problema sa samopouzdanjem, niti me zadovoljava pomisao da ce od dvije zene izabrat mene. nego, sam uvijek dopustala ljudima da se igraju sa mnom dok se ja borim za ljubav. da.. obicno je uvijek krenilo u tom smjeru. jebiga ga, slaba sam kad se zaljubim.

hvala vam ljudi!

I? Na koji način te prosvjetlilo?
__________________
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind.

Nisam znala.
the aenema is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:28   #26
jadno od tebe zbog toga sto si znala da je ozenjen i da ima DIJETE a od njega jos jadnije! svojim si postupkom ucinila veliku sansu da to dvoje djece kaj ih je mamlaz napravio odrastu u shebanom okruzenju a mozda i bez oca! al nema veze ti njega volis i ko jebe druge ti si bitna curka od 22 godine koja se zaljubila! sretno ti u zivotu dabogda ti se to sve skupa vratilo za koju godinu kad te muz prevari a ti dvoje djece na grbaci...pa mozda shvatis da nekad neki postupci mogu povrjediti i druge ljude i da nisi samo ti bitna
tique is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:28   #27
Quote:
AMistress0 kaže: Pogledaj post
jer me nije privuklo to, vec on kao osoba.
Quote:
AMistress0 kaže: Pogledaj post
Naime njoj nije jasno zašto ja njenog muža ne ostavljam na miru pošto mi je on rekao već nekoliko puta da je gotovo. Poričem to da ga ne želim ostavit na miru te da je on uvijek bio taj koji se javio. Uglavnom, meni je lagao za nju, njoj je lagao za mene. Bila mu je to idealna win-win situacija.
Jebeno dobra osoba, koja mulja čim stigne. Drži se njega, taj je pravi.
__________________
Listen, smile, agree, and then do whatever the fuck you were gonna do anyway.
nyxter is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:33   #28
Quote:
the aenema kaže: Pogledaj post
I? Na koji način te prosvjetlilo?
pa upravo to sto sam napisala. nisam bila ni za ni protiv, tj bila sam vise za posto sam to dopustala, al the point je to da stvarno ne mogu njega krivit jer sam si sama dozvolila da se manipulira sa mnom. ja sam uvijek bila tu bez obzira sta se dogadjalo, a on dolazio i odlazio kad je htio. wow, ljubavnica u punom smislu rijeci. jebote! i to jos zaljubljena.
AMistress0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:34   #29
Quote:
AMistress0 kaže: Pogledaj post
pa upravo to sto sam napisala. nisam bila ni za ni protiv, tj bila sam vise za posto sam to dopustala, al the point je to da stvarno ne mogu njega krivit jer sam si sama dozvolila da se manipulira sa mnom. ja sam uvijek bila tu bez obzira sta se dogadjalo, a on dolazio i odlazio kad je htio. wow, ljubavnica u punom smislu rijeci. jebote! i to jos zaljubljena.
tebi je samo 22 godine, nisi ti sebi ništa "dopustila" ti si jednostavno neiskusna. on je taj koji je tu vodio igru
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:35   #30
Quote:
nyxter kaže: Pogledaj post
Jebeno dobra osoba, koja mulja čim stigne. Drži se njega, taj je pravi.
bolje on nego neki dečko njenih godina, s kojim ima vršnjačke teme, nema inficirani penis od žene, i drži je kao kap vode na dlanu

novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:37   #31
Ljudi poput vas se istinski zasluzuju i drago mi je da se medusobno fukarate.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:39   #32
Quote:
tique kaže: Pogledaj post
jadno od tebe zbog toga sto si znala da je ozenjen i da ima DIJETE a od njega jos jadnije! svojim si postupkom ucinila veliku sansu da to dvoje djece kaj ih je mamlaz napravio odrastu u shebanom okruzenju a mozda i bez oca! al nema veze ti njega volis i ko jebe druge ti si bitna curka od 22 godine koja se zaljubila! sretno ti u zivotu dabogda ti se to sve skupa vratilo za koju godinu kad te muz prevari a ti dvoje djece na grbaci...pa mozda shvatis da nekad neki postupci mogu povrjediti i druge ljude i da nisi samo ti bitna
bravo za tebe!

ako mene moj muz prevari i ostanem sama sa dvoje djece to sigurno toliko ne umanjava sansu da dvije odrasle osobe uloze malo vise truda da to okruzenje ne bude toliko sjebano za djecu, rastava ne mora biti kraj svijeta.
AMistress0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:42   #33
on joj se svidio kao osoba = govorio joj je ono što je znao da ona želi čuti
novitt is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:53   #34
Quote:
AMistress0 kaže: Pogledaj post
Ta teorija bi imala smisla ukoliko bi oboje bili u HR. Ja sam u DE, on nije. Pa kod mene nema šta ubadat. A svejedno se trudimo oboje da uspijemo.
A joj!
Cekaj da se vrati u Njemacku pa nas obavijesti da li je ubo
Ovo je sve pricam ti pricu.Laze te i hvata na sentimentalnost kako bi dobio ono sto zeli.Cak i da nesto osjeca nikad nece ostaviti zenu i djecu.Dobra stvar je ta sto si jos jako mlada pa ces tek nauciti koliko muskarci mogu biti pokvareni kako bi dobili sto zele.Ovakvi su san svake zene
bijesprvi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:55   #35
Quote:
bijesprvi kaže: Pogledaj post
Ovakvi su san svake zene
Za neke, za većinu noćna mora.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:55   #36
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Ljudi poput vas se istinski zasluzuju i drago mi je da se medusobno fukarate.
eh, bas sam to i ja htjela reci dok sam citala prvu stranicu


i on je jos mlad i neozbiljan. jadna mu zena i dijete

ja bih prije njegovu zenu upozorila da su slabe sanse da se on uozbilji i promijeni i da bude spremna na razvod. pa kad ozeni pokretacicu teme, nek joj s novom ljubavi zivota radi ovo sto ona njoj radi dok se autorica bude pak tjesila s nekim drugim za to isto vrijeme.


samopostovanja, ljudi .. samopostovanja, i sebe i drugih

btw ponosna sam na sve vase ovdje dosadasnje odgovore, a posebno na pokretacicu teme koja traga za pravim putem svim svojim razumom
Seima is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:56   #37
a sapunice kriste bože

neće ti taj ostavit ženu, laže i samo si mu za trošenje. i to je to,. mani se ćorava posla
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 00:58   #38
Quote:
AMistress0 kaže: Pogledaj post
bravo za tebe!

ako mene moj muz prevari i ostanem sama sa dvoje djece to sigurno toliko ne umanjava sansu da dvije odrasle osobe uloze malo vise truda da to okruzenje ne bude toliko sjebano za djecu, rastava ne mora biti kraj svijeta.
rastava nije kraj svijeta i ona ce se desit ak je osudjen brak na propast! al ak si ti uzrok te rastve i problema sto donosi rastva onda uzivaj jer kolko god ti sebe pravdala to nije uredu od tebe! ak mi ne vjerujes raspitaj se oko prijatelja poznanika i ljudi oko sebe pa ak 10% ljudi veli da sam ja u krivu svaka ti cast! u zivotu ti se sve vraca kad tad moj ti je savjet odhebi tog lika i nadji si normalnog neozenjenog ili rastavljenog decka
tique is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 01:01   #39
Quote:
tique kaže: Pogledaj post
rastava nije kraj svijeta i ona ce se desit ak je osudjen brak na propast! al ak si ti uzrok te rastve i problema sto donosi rastva onda uzivaj jer kolko god ti sebe pravdala to nije uredu od tebe! ak mi ne vjerujes raspitaj se oko prijatelja poznanika i ljudi oko sebe pa ak 10% ljudi veli da sam ja u krivu svaka ti cast! u zivotu ti se sve vraca kad tad moj ti je savjet odhebi tog lika i nadji si normalnog neozenjenog ili rastavljenog decka
al ona misli da je iskren i da je to svemirska ljubav.

još mu vjerovala da ne ševi ženu.

autorice, pitaš li se šta ti je još slagao
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2015., 01:01   #40
Quote:
tique kaže: Pogledaj post
rastava nije kraj svijeta i ona ce se desit ak je osudjen brak na propast! al ak si ti uzrok te rastve i problema sto donosi rastva onda uzivaj jer kolko god ti sebe pravdala to nije uredu od tebe! ak mi ne vjerujes raspitaj se oko prijatelja poznanika i ljudi oko sebe pa ak 10% ljudi veli da sam ja u krivu svaka ti cast! u zivotu ti se sve vraca kad tad moj ti je savjet odhebi tog lika i nadji si normalnog neozenjenog ili rastavljenog decka
Točno! Samosažalijevanje same sebe, dok je ta jadnica u puno puno goroj poziciji od nje, i to djelomice i njenom zaslugom.
Shaina is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:46.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger