Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.03.2015., 20:48   #81
Cini mi se da su momci previdili jednu sitnicu, a to je da su razlozi odlaska u klubove razliciti kad imas 20 i 40.
Ja ne volim takvu vrstu izlazaka opcenito, ali vjerujte da postoje i drugaciji razlozi od onih koje vi navodite. Za razumjeti neke pobude i razloge ipak treba malo vise (godina).
__________________
.......................
savrsena is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 20:50   #82
Quote:
Nia Ain kaže: Pogledaj post
imponira mi kao zeni da mi pridje drugi muskarac, ali ako volis decka i ako si mu vjerna, naglasis da si zauzeta i tu sve zavrsava

lazes ako tebi kao muskarcu ne imponira kad ti neka zena pridje, bez obzira na to sto si u vezi? ne mora ti prici u diskoteci, moze u pekari, na ulici, u crkvi, mjesto nije bitno, ali svakome paznja od suprotnog spola imponira, mozda jos vise ako je doticni/doticna u vezi

meni je to recimo normalno, jer svi smo ljudi od krvi i mesa, sve dok ne prelazi naravno neke granice postovanja i vjernosti prema partneru
a ti najbolje kupi kljuc i katanac za malu
Imponira mi,ali neću svaki vikend ići u klubove kako bi ispočetka dobio tu pažnju i tu je razlika..Jedno je kompliment dobit na cesti.Drugo je namjerno odlazit na mjesta gdje ćeš pažnju dobit sigurno,a u vezi si
El Brujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:01   #83
Quote:
Nia Ain kaže: Pogledaj post
imponira mi kao zeni da mi pridje drugi muskarac, ali ako volis decka i ako si mu vjerna, naglasis da si zauzeta i tu sve zavrsava

lazes ako tebi kao muskarcu ne imponira kad ti neka zena pridje, bez obzira na to sto si u vezi. ne mora ti prici u diskoteci, moze u pekari, na ulici, u crkvi, mjesto nije bitno, ali svakome paznja od suprotnog spola imponira, mozda jos vise ako je doticni/doticna u vezi
Naravno da imponira, ali upravo su takve stvari i svrha klubova. To je najbitnija razlika izmedu cuganja kod nekog doma i cuganja u klubu, mogucnost interakcije sa drugim ljudima van svog drustvenog kruga. Zato neki decki na ovoj temi i govore da je sve to okej ako se radi o nekim razumnim brojkama izlazaka, barem mislim. Sve drugo je prakticki izlazenje iskljucivo sa svrhom skupljanja tudih pogleda, kao da je to neki necessity u zivotu. Lako za ducane, pekare i te gluposti, u takvim situacijama spontano dolazi do flerta, te je isto, rekao bih, vecinski stvano bezazleni flert. Klubovi su s druge strane prakticki mjesta namijenjena upravo za to.
Quote:
savrsena kaže: Pogledaj post
Cini mi se da su momci previdili jednu sitnicu, a to je da su razlozi odlaska u klubove razliciti kad imas 20 i 40.
Ja ne volim takvu vrstu izlazaka opcenito, ali vjerujte da postoje i drugaciji razlozi od onih koje vi navodite. Za razumjeti neke pobude i razloge ipak treba malo vise (godina).
Ma gluposti. Slobodno obrazlozis te razlike ako ikako mozes.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:05   #84
Quote:
El Brujo kaže: Pogledaj post
Imponira mi,ali neću svaki vikend ići u klubove kako bi ispočetka dobio tu pažnju i tu je razlika..Jedno je kompliment dobit na cesti.Drugo je namjerno odlazit na mjesta gdje ćeš pažnju dobit sigurno,a u vezi si
Meni su cesti odvojeni izlasci super, jer time razbijas monotoniju u vezi, pod uvjetom da partneri imaju medjusobno povjerenje i da su slicnog karaktera
__________________
“I was smiling yesterday,I am smiling today and I will smile tomorrow.Simply because life is too short to cry for anything.”
Nia Ain is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:09   #85
Ako si presao 25, izlaci svakog vikenda su vecini nas cisti luksuz
Ali povremeni, zasto ne, dok je u nekim normalnim granicama. To vazi za oba partnera.
Mislim da je najbitnije da su oba partnera malo "slobodnijeg duha", pa je lako postici neku zlatnu sredinu,jer ako je jedan partner introvertan, tada nastaju problemi i svadje.
__________________
“I was smiling yesterday,I am smiling today and I will smile tomorrow.Simply because life is too short to cry for anything.”
Nia Ain is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:12   #86
Quote:
Nia Ain kaže: Pogledaj post
Meni su cesti odvojeni izlasci super, jer time razbijas monotoniju u vezi, pod uvjetom da partneri imaju medjusobno povjerenje i da su slicnog karaktera
Evo i meni je to super ako se oba partnera slažu s time,stvarno nemam ništa protiv...Ako vam oboje paše da s vremena na vrijeme malo flertate,plešete s drugima i zabavite se ok..Ali zašto je tako teško razumjet da nekima to smeta i da ne žele takvo partnerovo ponašanje?
El Brujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:14   #87
Quote:
El Brujo kaže: Pogledaj post
Evo i meni je to super ako se oba partnera slažu s time,stvarno nemam ništa protiv...Ako vam oboje paše da s vremena na vrijeme malo flertate,plešete s drugima i zabavite se ok..Ali zašto je tako teško razumjet da nekima to smeta i da ne žele takvo partnerovo ponašanje?
Nismo svi isti. Netko je posesivniji prema partneru, neko opusteniji. Sve je to normalno, ali dok ne predje u patologiju
__________________
“I was smiling yesterday,I am smiling today and I will smile tomorrow.Simply because life is too short to cry for anything.”
Nia Ain is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:14   #88
Quote:
Nia Ain kaže: Pogledaj post
Ako si presao 25, izlaci svakog vikenda su vecini nas cisti luksuz
Ali povremeni, zasto ne, dok je u nekim normalnim granicama. To vazi za oba partnera.
Mislim da je najbitnije da su oba partnera malo "slobodnijeg duha", pa je lako postici neku zlatnu sredinu,jer ako je jedan partner introvertan, tada nastaju problemi i svadje.
Sta bi ti sad to trebalo znaciti, da su introverti zatvorena uma?

Sto se odvojenih izlazaka i razbijanja monotonije u vezi tice, to nema veze jedno sa drugim. Odvojeni izlasci nemaju veze sa razbijanjem monotonije u vezi sa tvojim partnerom. Monotonija se razbija zajedno, a ne odvojeno. Odvojeni izlasci su jednostavno odvojeni izlasci.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:20   #89
Quote:
Nia Ain kaže: Pogledaj post
Nismo svi isti. Netko je posesivniji prema partneru, neko opusteniji. Sve je to normalno, ali dok ne predje u patologiju
Nitko ovdje koliko sam primjetio nije za patologiju..Imao sam prijatelja koji nije išao na pivu s nama bez da je to prije javio curi(jer uf da ga je slucajno vidjela),to je za patologiju..Ovdje smo se fokusirali samo na izlaske u klub,tj. razloge izlazaka i koliko su oni "moralni" u ozbiljnoj vezi..No dobro na kraju smo se ipak slozili..Razlog su pažnja,pogledi,flert drugih žena/muškaraca, a njihova moralnost ovisi o pogledu partnera na tu temu..Nekima smeta nekima ne,glavno da smo se makli od one teze da je izlazak u klub samo da bi popricao i proveselio se s prijateljima/icama :P
El Brujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:20   #90
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Sta bi ti sad to trebalo znaciti, da su introverti zatvorena uma?

Sto se odvojenih izlazaka i razbijanja monotonije u vezi tice, to nema veze jedno sa drugim. Odvojeni izlasci nemaju veze sa razbijanjem monotonije u vezi sa tvojim partnerom. Monotonija se razbija zajedno, a ne odvojeno. Odvojeni izlasci su jednostavno odvojeni izlasci.

Evo primjer, cura hoda sa deckom koji je malo zatvoreniji. Nije tip od izlazaka i upoznavanja novih ljudi. Introvert. Ona je zajebant i slobodnija, ali svog decka voli i obozava, kao i on nju. Realno (jer je on takav tip osobe) da ce mu smetati njeni cesci solo izlaci, da ce postati ljubomorniji i sve, i da ce je cesce provjeravati porukama u gradu, cisto jer se boji. To ne znaci da je lik nezz psihopat ili sto. Imam takvu prijateljicu i znam koliko ga voli, i koliko joj to smeta i stalno mi govori da je on malo slobodniji i otvoreniji tip, da i on voli cesce izaci sa svojima, da bi bila puno sretnija.
__________________
“I was smiling yesterday,I am smiling today and I will smile tomorrow.Simply because life is too short to cry for anything.”
Nia Ain is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:39   #91
Quote:
Nia Ain kaže: Pogledaj post
Evo primjer, cura hoda sa deckom koji je malo zatvoreniji. Nije tip od izlazaka i upoznavanja novih ljudi. Introvert. Ona je zajebant i slobodnija, ali svog decka voli i obozava, kao i on nju. Realno (jer je on takav tip osobe) da ce mu smetati njeni cesci solo izlaci, da ce postati ljubomorniji i sve, i da ce je cesce provjeravati porukama u gradu, cisto jer se boji. To ne znaci da je lik nezz psihopat ili sto. Imam takvu prijateljicu i znam koliko ga voli, i koliko joj to smeta i stalno mi govori da je on malo slobodniji i otvoreniji tip, da i on voli cesce izaci sa svojima, da bi bila puno sretnija.
Ne znam sta da ti kazem. Ja sam dosta nedrustvena osoba pa mi izlasci ne bi smetali ako se ne radi o pretjerivanju. Izlasci svakog vikenda su za mene pretjerivanje, a to nema nuzno veze sa curama i strahom od prevare (kao sto neki vole napominjati), jer i frendovima uvijek govorim da su budale jer toliko izlaze.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:40   #92
Quote:
Nia Ain kaže: Pogledaj post
Evo primjer, cura hoda sa deckom koji je malo zatvoreniji. Nije tip od izlazaka i upoznavanja novih ljudi. Introvert. Ona je zajebant i slobodnija, ali svog decka voli i obozava, kao i on nju. Realno (jer je on takav tip osobe) da ce mu smetati njeni cesci solo izlaci, da ce postati ljubomorniji i sve, i da ce je cesce provjeravati porukama u gradu, cisto jer se boji. To ne znaci da je lik nezz psihopat ili sto. Imam takvu prijateljicu i znam koliko ga voli, i koliko joj to smeta i stalno mi govori da je on malo slobodniji i otvoreniji tip, da i on voli cesce izaci sa svojima, da bi bila puno sretnija.
To su jedan introvert i ekstrovert,oba tipa ljudi su normalna i može se postavit i da bi on bio mnogo sretniji da je ona drugačija. Ali čekaj ako je ona ekstrovert zašto bi to značilo da mora izlazit u klubove? Ekstroverti su komunikativni,lako upoznaju nove ljude ali klubovi su zadnje mjesto gdje ćeš s nekim moc pošteno razgovarat .Ali što je bitnije biti ekstrovert uopće ne povlači za sobom da moraš izlazit van,opijat se itd. oni se zezaju i otvoreni su u svakoj situaciji i zato se nazivaju esktrovertima a ne zato što svaki vikend izlaze van
El Brujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:45   #93
Quote:
El Brujo kaže: Pogledaj post
Ako imam curu koju ne želim prevarit,zašto da se opijem i odem van u klub pun razgoličenih žena? Zašto da i najmanje riskiram da mi padne neka glupost na pamet jer sam u tom trenutku pijan i napaljen?Mogu samo gledat frendove di uletavaju cijelu večer,koja je poanta?
Dakle, naime..
Nisam znao da postoji "imanje cure" koja se želi prevariti, prije svega..
Nadalje, iz ovakve 'pećinske' demagogije jedini izgledan način za funkcioniranje veze su zlatni kavez i ključ koji se mora dobro sakriti, u slučaju da počnu "gluposti", jel, udarati po upitnoj pameti..
Bit će da je to jedina, 'zdrava' poanta koja se može uputiti..


Quote:
Nije stvar nesigurnosti..Ja ako imam curu jednostavno nemam što radit u klubu bez nje..Ja ne znam zašto je vama ženama tako teško shvatit da 90 posto muškaraca ide van radi žena,kako bi ostvarilo nešto sa ženama..Ja ako imam curu normalno je da ne želim ništa s drugim ženama (ni flert ni ples,a to tebi ocito ne smeta,da ti decko plese i flerta s drugima) i samim time nemam što radit vani...
kad se već nabacujemo ovakvim brojkama koji su opet (bez obzira što bi se pokušalo prikriti postotnim računom) čista generalizacija, bit će da sam veliki sretnik jerbo, u društvu s kojim izlazim, to ni glavni razlog izlaženja u klubove, a s obzirom na preko 3,5 milijardi muškaraca na planeti, bili bi u 10 posto, jel..
Jebeno, ali jebeno razvaljujemo zakon vjerojatnosti..
Definitivno ću i loto početi ozbiljnije igrati..

Što se tiče ovoga za ples.. Inače volim plesati, a tako i posebno primjećujem one koje također znaju i žele plesati.. Bila jednom situacija gdje mi je jedna dama u svatovima prišla i pitala za ples, a njezin dečko je također bio u sali i znao je za upit.. Pošto voli plesati, a njezin partner niti voli niti zna, otplesali smo čak nekih petnaestak minuta i pazi sad čuda; Niti ga je prevarila sa mnom, niti su oni prekinuli zbog toga.. U biti stvarno čudno jerbo, eto, to su sve bili znaci 'nezdrave' ozbiljne veze..

- Najveći problem ovakvih odašiljanja znakova nesigurnosti je u tome što se na malom broju takovih slučajeva stvara generalno - degutantan zaključak kako su hrvatski (balkanski) muškarci zadrti, primitivni i sirovi..
No, u razgovoru s onima koje su vidjele i iskusile 'svijeta' , dobio sam dojam da srećom je mali broj onih koje smatraju ovaj 'zaključak' pravovaljanim..

Quote:
Fila2mad kaže: Pogledaj post
Yap!
I mi smo "stariji" par. Ali to nije doslo s godinama. Nekak je to tako bilo od pocetka.
Nije to da to dolazi s godinama, nego je stvar drugacijeg odgoja i postivanja drugacijih vrijednosti. I medjusobnog postivanja. Drugo doba - drugi odgoj...
Mislim da su mladji ljudi dosta zadojeni razno raznim "slobodama" pa si ostavljaju dosta prostora u zivotu. Iako je to u dosta slucajeva kontradiktorno sa zajednickim zivotom. Barem u nekom tradicionalnom smislu.
Da, baš bih posebno naglasio ovaj dio o poštivanju.. Taj segment izostaje u velikom dijelu u funkciji vezivanja.. I onda, kako si napisao na kraju, dobijemo kontradikciju i ironiju, gdje parovi baš zbog prevelike širine mogućnosti i slobode, sebe zatvaraju u ljušture i postavljaju 'prepone' koje su objektivno nemoguće za preskočiti, pa utrka završava tek pri samom startu - govoreći o vezi..
__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:45   #94
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Ne znam sta da ti kazem. Ja sam dosta nedrustvena osoba pa mi izlasci ne bi smetali ako se ne radi o pretjerivanju. Izlasci svakog vikenda su za mene pretjerivanje, a to nema nuzno veze sa curama i strahom od prevare (kao sto neki vole napominjati), jer i frendovima uvijek govorim da su budale jer toliko izlaze.

slazem se da su izlasci u klub svakog vikenda ako si presao 25 pretjerivanje, jer mislim da bi druge stvari trebale biti prioriteti.i zivotne obaveze ne dozvoljavaju ti isti ritam zivota koji si imao s 20. cesce izlaske van veze apsolutno podrzavam i zdravi su za vezu.

ali, htjela sam reci da je lakse kad su oba partnera slicnijeg karaktera, mislim da se sve pritom lakse dogovori i sve ide opustenije, nego u ovakvim slucajevima kao sto sam navela, gdje razlike u karakteru sve vise dolaze do izrazaja i samo se stvara neka napetost u vezi.
__________________
“I was smiling yesterday,I am smiling today and I will smile tomorrow.Simply because life is too short to cry for anything.”
Nia Ain is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 21:54   #95
Quote:
Picopjevac kaže: Pogledaj post
Dakle, naime..
Nisam znao da postoji "imanje cure" koja se želi prevariti, prije svega..
Nadalje, iz ovakve 'pećinske' demagogije jedini izgledan način za funkcioniranje veze su zlatni kavez i ključ koji se mora dobro sakriti, u slučaju da počnu "gluposti", jel, udarati po upitnoj pameti..
Bit će da je to jedina, 'zdrava' poanta koja se može uputiti..




kad se već nabacujemo ovakvim brojkama koji su opet (bez obzira što bi se pokušalo prikriti postotnim računom) čista generalizacija, bit će da sam veliki sretnik jerbo, u društvu s kojim izlazim, to ni glavni razlog izlaženja u klubove, a s obzirom na preko 3,5 milijardi muškaraca na planeti, bili bi u 10 posto, jel..
Jebeno, ali jebeno razvaljujemo zakon vjerojatnosti..
Definitivno ću i loto početi ozbiljnije igrati..

Što se tiče ovoga za ples.. Inače volim plesati, a tako i posebno primjećujem one koje također znaju i žele plesati.. Bila jednom situacija gdje mi je jedna dama u svatovima prišla i pitala za ples, a njezin dečko je također bio u sali i znao je za upit.. Pošto voli plesati, a njezin partner niti voli niti zna, otplesali smo čak nekih petnaestak minuta i pazi sad čuda; Niti ga je prevarila sa mnom, niti su oni prekinuli zbog toga.. U biti stvarno čudno jerbo, eto, to su sve bili znaci 'nezdrave' ozbiljne veze..

- Najveći problem ovakvih odašiljanja znakova nesigurnosti je u tome što se na malom broju takovih slučajeva stvara generalno - degutantan zaključak kako su hrvatski (balkanski) muškarci zadrti, primitivni i sirovi..
No, u razgovoru s onima koje su vidjele i iskusile 'svijeta' , dobio sam dojam da srećom je mali broj onih koje smatraju ovaj 'zaključak' pravovaljanim..



Da, baš bih posebno naglasio ovaj dio o poštivanju.. Taj segment izostaje u velikom dijelu u funkciji vezivanja.. I onda, kako si napisao na kraju, dobijemo kontradikciju i ironiju, gdje parovi baš zbog prevelike širine mogućnosti i slobode, sebe zatvaraju u ljušture i postavljaju 'prepone' koje su objektivno nemoguće za preskočiti, pa utrka završava tek pri samom startu - govoreći o vezi..
Neću ti uopće odgovarat,ako si pročitao cijelu raspravu i zaključio ovo što si napisao onda si poprilično glup.Od toliko postova ovdje citirao si par rečenica koje si izvukao iz konteksta i naveo nekoliko primjera koji su skroz promašeni (citaj onaj sa plesom). Neka si ti sad ispao svjetski muškarac,europljanin a mi smo primitivni balkanci..E jadnog li naroda..Znači ovo je tvoja dijagnoza jer mi je bezveze izlazit van kad sam u vezi svaki vikend i jer bi mi smetalo da mi cura izlazi toliko..Uostalom pa ima i mnogo cura kojima bi smetalo da im decki izlaze van svaki vikend i to je normalno a kad neki muskarac to kaže redovito je nazivan "pogrdnim" imenima..
El Brujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 22:03   #96
Quote:
El Brujo kaže: Pogledaj post
Neću ti uopće odgovarat,ako si pročitao cijelu raspravu i zaključio ovo što si napisao onda si poprilično glup.Od toliko postova ovdje citirao si par rečenica koje si izvukao iz konteksta i naveo nekoliko primjera koji su skroz promašeni (citaj onaj sa plesom). Neka si ti sad ispao svjetski muškarac,europljanin a mi smo primitivni balkanci..E jadnog li naroda..Znači ovo je tvoja dijagnoza jer mi je bezveze izlazit van kad sam u vezi svaki vikend i jer bi mi smetalo da mi cura izlazi toliko..
Gle, svatko je odgovoran za ono što piše, a ako si nešto drugačije mislio, slobodno se ispravi, štoviše, bit će mi drago zbog toga..

Nadalje, nisam ništa izvadio iz konteksta, već točno odgovaram na napisano što vrijedi za izlaske persona koje su u "ozbiljnoj" vezi.. To što nisam bacio naglasak na povezanost karaktera, ni čak presudno za glavni zaključak..


I btw, boldano - Ne bih htio te smatrati glupim, jel, ali savjetujem da još jednom pročitaš, barem dio na koji se to odnosi - Ja veličam balkanske muškarce nad pojmom, kako reče; "svjetski muškarac, Europljanin.."
__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 22:13   #97
Quote:
Nia Ain kaže: Pogledaj post
slazem se da su izlasci u klub svakog vikenda ako si presao 25 pretjerivanje, jer mislim da bi druge stvari trebale biti prioriteti.i zivotne obaveze ne dozvoljavaju ti isti ritam zivota koji si imao s 20. cesce izlaske van veze apsolutno podrzavam i zdravi su za vezu.

ali, htjela sam reci da je lakse kad su oba partnera slicnijeg karaktera, mislim da se sve pritom lakse dogovori i sve ide opustenije, nego u ovakvim slucajevima kao sto sam navela, gdje razlike u karakteru sve vise dolaze do izrazaja i samo se stvara neka napetost u vezi.
Pretjerivanje su neovisno o godinama. Takvi "sve je okej ako si mlad" stavovi mi idu na jetru. Kao da mladi ljudi od 20 godina nemaju pametnijeg posla od opijanja u klubovima svakog vikenda. Osobno imam 20 godina, mozda me glupo ovdje uzimati za primjer, jer opcenito ne volim klubove, ali sa cuganjem kao takvim sam prestao nakon drugog razreda srednje skole. Sada popijem nekoliko puta godisnje, vecinom preko ljeta sa drustvom. To je sve samo odraz balavosti, jer se sjecam koliko sam i ja sam tada bio balav. Neki se jednostavno uozbilje ranije, a neki kasnije. Ono sto se ne moze, jest prodavati takve stvari pod nesto normalno i okej. Dok osoba dode do punoljetnosti, opijanje svakog vikenda bi vec trebalo biti van sistema. Prioriteti bi trebali biti posao, obrazovanje, postavljanje temelja svog buduceg zivota, itd. Jebote opijanje.

Slazem se da takve razlike u karakterima mogu biti problem za vezu, zato ljudi koji preko tih razlika ne mogu preci ne bi niti trebali biti zajedno. I ne mora to nuzno imati veze sa necijim nesigurnostima, iako, naglasit cu, nerijetko to jest slucaj. Tesko je uopce zamisliti vezu izmedu osobe koja izlazi svakog vikenda i osobe koja ne izlazi u klubove uopce. Naravno da se oko toga nece slagati, jer oboje imaju dijametralno suprotne stavove oko izlazenja u klubove. Uvijek volim govoriti da je kompatibilnost, kako karakterna, tako i intelektualna najbitnija stavka u svakoj vezi, ali ljudi to olako ignoriraju zbog zaljubljenosti, odnosno, raznih idealizacija i svega sto sa zaljubljenoscu dolazi. Izbor partnera bi trebao biti racionalan, koliko i emocionalan proces.
__________________
"Truth is like poetry. And most people fucking hate poetry." - Overheard at a Washington, D.C. bar
Abaddon0100 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 22:28   #98
Quote:
Picopjevac kaže: Pogledaj post
Gle, svatko je odgovoran za ono što piše, a ako si nešto drugačije mislio, slobodno se ispravi, štoviše, bit će mi drago zbog toga..

Nadalje, nisam ništa izvadio iz konteksta, već točno odgovaram na napisano što vrijedi za izlaske persona koje su u "ozbiljnoj" vezi.. To što nisam bacio naglasak na povezanost karaktera, ni čak presudno za glavni zaključak..


I btw, boldano - Ne bih htio te smatrati glupim, jel, ali savjetujem da još jednom pročitaš, barem dio na koji se to odnosi - Ja veličam balkanske muškarce nad pojmom, kako reče; "svjetski muškarac, Europljanin.."
Kao prvo ja cijelo vrijeme govorim samo o izlascima van u klub a ti si na osnovu toga dosao do brojnih zakljucaka koji nemaju veze s pamecu.Kao npr. s kavezom i kljucem ispada da sam psihopat,a ako je to sto mi se ne svida da mi cura stalno izlazi van dok smo u vezi dovoljno za tu dijagnozu posaljite me u vrapče odma.
I da ponavljam da dok sam u vezi ja ne znam što bih trebao radit u klubu i ne razumijem sto je u toj recenici tako esktremno(moj krug prijatelja u klubu stalno uletava nekima curama i svrha je upoznat se s nekom pripadnicom ljepšeg spola i ostvarit nešto s njom,e sad ako ja već imam curu reci mi što bi ja s frendovima vani trebao radit?--osudio si me jer je tvoje drustvo drugacije i ocito imate neke druge interese i ciljeve) ..Slažem se s time da oboje imamo prijatelje,idemo na pive,kave,pilatese,nogomet,izlete,kina odvojeno ali ne prihvaćam i nije mi normalno da netko mora pod svaku cijenu izlazit van svaki vikend dok je u vezi..Eto ako sam zbog ovog stajalista monstrum ubijte me,zatvorite me
El Brujo is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 22:30   #99
Quote:
Abaddon0100 kaže: Pogledaj post
Pretjerivanje su neovisno o godinama. Takvi "sve je okej ako si mlad" stavovi mi idu na jetru. Kao da mladi ljudi od 20 godina nemaju pametnijeg posla od opijanja u klubovima svakog vikenda. Osobno imam 20 godina, mozda me glupo ovdje uzimati za primjer, jer opcenito ne volim klubove, ali sa cuganjem kao takvim sam prestao nakon drugog razreda srednje skole. Sada popijem nekoliko puta godisnje, vecinom preko ljeta sa drustvom. To je sve samo odraz balavosti, jer se sjecam koliko sam i ja sam tada bio balav. Neki se jednostavno uozbilje ranije, a neki kasnije. Ono sto se ne moze, jest prodavati takve stvari pod nesto normalno i okej. Dok osoba dode do punoljetnosti, opijanje svakog vikenda bi vec trebalo biti van sistema. Prioriteti bi trebali biti posao, obrazovanje, postavljanje temelja svog buduceg zivota, itd. Jebote opijanje.

Slazem se da takve razlike u karakterima mogu biti problem za vezu, zato ljudi koji preko tih razlika ne mogu preci ne bi niti trebali biti zajedno. I ne mora to nuzno imati veze sa necijim nesigurnostima, iako, naglasit cu, nerijetko to jest slucaj. Tesko je uopce zamisliti vezu izmedu osobe koja izlazi svakog vikenda i osobe koja ne izlazi u klubove uopce. Naravno da se oko toga nece slagati, jer oboje imaju dijametralno suprotne stavove oko izlazenja u klubove. Uvijek volim govoriti da je kompatibilnost, kako karakterna, tako i intelektualna najbitnija stavka u svakoj vezi, ali ljudi to olako ignoriraju zbog zaljubljenosti, odnosno, raznih idealizacija i svega sto sa zaljubljenoscu dolazi. Izbor partnera bi trebao biti racionalan, koliko i emocionalan proces.
ovo apsolutno podrzavam
__________________
“I was smiling yesterday,I am smiling today and I will smile tomorrow.Simply because life is too short to cry for anything.”
Nia Ain is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2015., 22:59   #100
Quote:
El Brujo kaže: Pogledaj post
Kao prvo ja cijelo vrijeme govorim samo o izlascima van u klub a ti si na osnovu toga dosao do brojnih zakljucaka koji nemaju veze s pamecu.Kao npr. s kavezom i kljucem ispada da sam psihopat,a ako je to sto mi se ne svida da mi cura stalno izlazi van dok smo u vezi dovoljno za tu dijagnozu posaljite me u vrapče odma.
I da ponavljam da dok sam u vezi ja ne znam što bih trebao radit u klubu i ne razumijem sto je u toj recenici tako esktremno(moj krug prijatelja u klubu stalno uletava nekima curama i svrha je upoznat se s nekom pripadnicom ljepšeg spola i ostvarit nešto s njom,e sad ako ja već imam curu reci mi što bi ja s frendovima vani trebao radit?--osudio si me jer je tvoje drustvo drugacije i ocito imate neke druge interese i ciljeve) ..Slažem se s time da oboje imamo prijatelje,idemo na pive,kave,pilatese,nogomet,izlete,kina odvojeno ali ne prihvaćam i nije mi normalno da netko mora pod svaku cijenu izlazit van svaki vikend dok je u vezi..Eto ako sam zbog ovog stajalista monstrum ubijte me,zatvorite me
Meštre, polako.. laganini.. nitko te ne zove psihićem i monstrumom.. Tako da nemaš potrebe za paljenjem obrambenog mehanizma i blagim trolanjem..

Tvoj eventualni 'grijeh' je što si relativno (po slobodnoj procjeni) mlad - emocionalno i dobno..


Boldano - pa u ovakvome krugu vjerojatno ništa, pošto si već donio odluku, i takvo ti je stajalište, jel..
Ali, po takvoj logici, ti ne bi trebao uopće izlaziti kad tvoje društvo, a i ti koji se asimiliraš s njime, jedino što vidite kad ulazite u (u ovome slučaju) neki noćni klub jest "kako neku zbariti.." Poprilično 'jeftin' razlog, ali opet shvatljiv s obzirom da ga vežem za onu gore procjenu za dob.. A za to sam već bio pisao , i Fila2mad je to lijepo objasnio..
Mislim, kužiš, to je onda teen verzija..


No, ono što je univerzalno, bio "mlad i lud" ili "iskusan i mudar" - Kad nam nešto smeta i težimo braniti te porive koje netko drugi ima ( u ovome slučaju partner/ica), pretežito je znak da sami imamo iste, koje ne bi sami ispoštovali..

U prijevodu - ako osobno žestoko zabranjujem partnerici da sama izađe u okruženje gdje su muškarci, pod blagim osjećajem sumnje da bi mogla me prevariti, znači da i sam bih ju prevario kad bi se našao u situaciji gdje sam okružen djevojkama.. O takvoj vrsti nesigurnosti govorim..
A to baš nema veze s temeljima svake veze - povjerenje, poštovanje, jel..

Ako me uspijevaš razumjeti..
__________________
"“No mistakes in the tango, darlin'. Not like life.. If you make a mistake, get all tangled up, you just tango on.”"

"..If no one ever hears it how we gonna learn your song..?"
Picopjevac is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:14.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger