Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Softver

Softver O programima koje koristite ili namjeravate koristiti

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.03.2009., 19:56   #1
Question koji program za pocet dj-at

htio bih nuciti osnove dj-inga bez kupovine ikakve opreme , znaci terbam neki program , da naucim osnove beatmatchinga , i sto vec sve trebam naucit......


molio bih preporuke za neki najjednostavniji program i kojem mogu naucit osnove,i da mi neko rece sto bi trebao prvo naucit

hvala unaprijed
dropper is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.03.2009., 21:37   #2
Virtual DJ 4 i 5.
My XOFT DSS DJ 5.1
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 18:44   #3
znas mozda neki tutorijal,da nije video,gledo sam neke na youtube-u ali nije bas dobro objasnjeno....?
dropper is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 19:23   #4
Neznam, ali za ovo ti nije ni potreban tutorial. Jednostavno je.
JoWaN is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.03.2009., 20:21   #5
sta bi prvo trebao pocet vjezbat?
dropper is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 16:06   #6
gledaj kao prvo ovisi jel se želiš bavit dj-ingom iili beatmaking-om to ti u najviše slučajeva nije povezano. npr. možeš biti d.j. i nemoraš biti beatmaker ili možeš biti beatmaker i nemat pojma o d.j.-ingu. da bi bio neki d.j. treba ti neka određena oprema. al ak se ovak oš malo zajebavat pred kompo skini si negdje virtual dj i dobro i prvi d.j.-i koriste taj program al im je on spjen na miksetu,mikser,itd.
dok88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 17:39   #7
Govori se o beatmatchingu, a to bi trebao svaki dj znati...malo si pobrkao pojmove.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 18:00   #8
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Govori se o beatmatchingu, a to bi trebao svaki dj znati...malo si pobrkao pojmove.
ti hoces rec da je svaki d.j. beatmaker i svaki beatmaker d.j. il šta?

Zadnje uređivanje dok88 : 31.03.2009. at 18:04. Reason: moro sam se nadopunit.
dok88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 18:15   #9
Govori se o beatmatchingu, ne znam odkud si iskopao beat making?
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 18:44   #10
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Govori se o beatmatchingu, ne znam odkud si iskopao beat making?
opa ispricavam se ja sam od samog pocetka krivo procito i imo tak utuvljeno u glavi. sorry
dok88 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 19:31   #11
Quote:
dok88 kaže: Pogledaj post
ti hoces rec da je svaki d.j. beatmaker i svaki beatmaker d.j. il šta?
beatmaking bi bila neka produkcija (valjda), i pretpostavljam da si na to mislio.
Beatmatching je poklapanje beat-ova koje je potrebno da bi prijelaz bio "speglan".

dropper:
moja preporuka Traktor dj studio 3 ili virtual dj. Malo se potrudi, prži si uši pa ces dobit osjecaj kako dobro zamixat pjesme.
Snooker is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.03.2009., 22:24   #12
da ali neće naučit miksat ako če uključit automatski beatmatch. i neznam dal se da isključit onaj grafički prikaz pjesme jer i to smeta kod učenja jer prikazuje beatove
__________________
92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.
nsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 00:36   #13
Quote:
nsoul kaže: Pogledaj post
da ali neće naučit miksat ako če uključit automatski beatmatch. i neznam dal se da isključit onaj grafički prikaz pjesme jer i to smeta kod učenja jer prikazuje beatove
istina, al barem nece na početku izgubit volju...hahah
Snooker is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2009., 11:10   #14
Ma da,ali svirat s auto beatmatchingom,nek ga isključi i skine neki skin za virtual dj koji nema onaj grafički prikaz, ili traktor nek KUPI (da nebi opet ban zbog piratluka) i na njemu uči.
__________________
92% of teens have moved on to turbo folk. If you are part of the 8% who still listen to real music, copy and paste this into your signature.
nsoul is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2009., 20:31   #15
hvala svima , malo cu se pozabavit za virtual dj-em i traktorom ...ostavite topic otvoren budem li imo kakvih pitanja
dropper is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2009., 18:57   #16
ja imam virtual d.j. 5.2, s njim svatko može biti dj, jako je dobar da se razumijemo, a inače i košta od 239 do 299 dolara, kako gdje...
a ima i naravno bez dolara...
ali kad se sjetim svoje numark mixete prije 20 godina i manje...
a i technics 1210 gramova, čisto za kučnu upotrebu, dođu mi suza na oko,
eto sad imamo virtualu i mp3, tisuče mp3-ca na hardu...
zauzmu valjda manje mjesta od tisuča ploča...
ah nostalgija, tko zna što nas još čeka u budučnosti, znači u svakom slučaju, mada možda ima i boljih, virtual d.j. 5.2. nađi, po mogučnosti ovaj sa više skinova...

:cheers:
Tigrov friend is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:46.